ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.

Go down

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Empty Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.

Post by muckodjubre Fri 19 Feb - 13:52

NEKADAŠNJA zvijezda zagrebačkog Dinama i najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.

Brazilac s hrvatskom putovnicom potpisao je novi ugovor s kineskim klubom Jiangsu Suning po kojemu navodno zarađuje čak 6,5 milijuna eura po sezoni. Time je nadmašio čak i najveće hrvatske zvijezde Luku Modrića i Ivana Rakitića.  

Sammir je priznao Večernjem listu da je sam tražio povećanje plaće, i s tim ciljem zaprijetio odlaskom, što je prisililo Kineze da mu ponude novi ugovor.

Osim novaca, Sammir u Kini želi uloviti i formu kako bi se vratio u krug reprezentacije koja će na ljeto igrati na Euru u Francuskoj.

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Sammir_insta_31072015

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  6b8efe2f85c2b63406b2Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Empty Re: Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.

Post by muckodjubre Fri 19 Feb - 14:14

A što ćemo s reprezentacijom? Ima li najbolje plaćeni hrvatski nogometaš kakvu poruku za svoga bivšega trenera Antu Čačića?

Ako želi biti europski prvak, bez mene to ne ide nikako!
– ispalio je Sammir u svojoj posljednjoj jučerašnjoj poruci.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  6b8efe2f85c2b63406b2Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Empty Re: Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.

Post by jalnirajko Fri 19 Feb - 14:31

muckodjubre wrote:Ako želi biti europski prvak, bez mene to ne ide nikako!
Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Ec1d3e87-3aa5-473f-8bae-1627571b5639
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Empty Re: Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.

Post by muckodjubre Fri 19 Feb - 14:49

kuracodigraca wrote:
muckodjubre wrote:Ako želi biti europski prvak, bez mene to ne ide nikako!
Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Ec1d3e87-3aa5-473f-8bae-1627571b5639

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  6b8efe2f85c2b63406b2Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Empty Re: Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.

Post by End Fri 19 Feb - 14:50

modraru van sammira unutra ili bilo koga drugoga
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Empty Re: Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.

Post by darth_vader Sat 20 Feb - 0:50

End1899 wrote:modraru van sammira unutra 
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Empty Re: Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.

Post by Guest Sat 20 Feb - 17:15

jalni jasambrend
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Empty Re: Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.

Post by jalnirajko Sat 20 Feb - 20:58

Braćala wrote:jalni jasambrend
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Empty Re: Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.

Post by kic Sat 20 Feb - 21:23

jasambrend wrote:
End1899 wrote:modraru van sammira unutra 
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.  Empty Re: Najdraži "sin" Zdravka Mamića postao je najplaćeniji hrvatski nogometaš.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum