ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

liga prvaka

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest Wed 4 May - 12:52

pablo_escobar wrote:Zanimljivo je to kako je "mocni mag" iz katalonije na umu imao promjene na terenu tj nije mu ni na krajj pameti bilo da nesto minja. Da je ocu momcad veceras umisto katalonske prevare vodio Jupp iLi sir Alex bayern bi vec potpisao 6.naslov prvaka
3 godine, 0 finala i 3 puta "ekspert" za Španjolce ispao od istih u polufinalima. Više finala ima Van Gaal u manje od dvije sezone i Heynckes u dvije sezone.

Guardiolu ubio Ovrebo u Bayernu., haha. :^0

Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by FRANK Wed 4 May - 12:52

Da je bayern potrosio para ko united dosad bi obranio ligu prvaka mada je unIted velik manji je od bayerns

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest Wed 4 May - 13:00

vrati se da se klanjas allahu, psihopato obrezani. ne umes ni da provociras kao covek...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by bafalo Wed 4 May - 13:11

kakvi će to bit šamari kad gospodin stručnjak ancelotti u iduće 2 godine osvoji ligu prvaka plus tankira smiješnu bundes da mu ne kvari životopis

_________________
liga prvaka - Page 49 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by FRANK Wed 4 May - 13:16

Ancelloti je daleko veci strucnjak od katalonske sirotinje

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by bafalo Wed 4 May - 13:17

pablo_escobar wrote:Ancelloti je stručnjak za razliku od katalonske sirotinje
ispravljeno

_________________
liga prvaka - Page 49 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by FRANK Wed 4 May - 13:19

Lazni pravnice ja kao hrvat niposto nemam veze sa islamom poput tebr 500 godina su ti prcili babe ko i hrvati majku koja te okotila 1000000000 eura da bi ispali iz lige prvaka busby i alex se okrecu u grobu tj jedan u grobu drugi od pica

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest Wed 4 May - 16:04

Kak je glup ovaj End. Guardiola svake godine sve super zamisli samo je problem što onaj s druge strane zamisli bolje od njega pa on uredno ispada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest Wed 4 May - 16:14

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/bajern-zaboravio-juve-pricaju-o-sudjenju-261388.html

http://m.goal.com/s/hr/news/6950/liga-prvaka/2016/05/04/23104562/vidal-ru%C5%BEni-atletico-ne-zaslu%C5%BEuje-finale

Kako je pep u kratkom vremenu indoktrinirao citav bayern.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest Wed 4 May - 16:16

Decenijama se neće oporaviti od njegovog devastiranja kluba...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest Wed 4 May - 16:44

operw wrote:http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/bajern-zaboravio-juve-pricaju-o-sudjenju-261388.html

http://m.goal.com/s/hr/news/6950/liga-prvaka/2016/05/04/23104562/vidal-ru%C5%BEni-atletico-ne-zaslu%C5%BEuje-finale

Kako je pep u kratkom vremenu indoktrinirao citav bayern.
Indoktrinirao je samo Rummeniggea. Navijači su vrlo brzo bili podijeljeni oko njega, a oni koji ga poznaju prije Bayerna znaju o čemu se tu sve radi.

Uglavnom, ništa od euro titula ali eto on je "zadržao Bayern u vrhu" i propisno ga zgazila sva 3 kluba iz njegove zemlje koje on "odlično" poznaje.

Do finala se ne dolazi s nijednom dobivenom utakmicom u gostima. To je za mene činjenica za bilo koju ekipu u Europi kao i osvajanje istog s 4 poraza u cijeloj europskoj sezoni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by End Wed 4 May - 16:59

Tommy Ramone wrote:Kak je glup ovaj End. Guardiola svake godine sve super zamisli samo je problem što onaj s druge strane zamisli bolje od njega pa on uredno ispada.
ništa to simeone nije zamislio bolje od njega, guardiola je pokazao da je njegova filozofija još uvijek živa na vrhu svijeta i najbolja, susret koji su svi čekali i guardiola je položio sa savršenim smao ne prolazi uvijek bolja ekipa, samo tebi to gluperdo nije jasno. 
po kome će oprati ovi jadni fanovi čmayerna nego po guardioli, ali boatenga, alabu, mullera, njih se ne dira, a za lewu da ne govorim koliko je loše odigrao ova dva susreta, od "potencijalne" zlatne lopte lol. ista percepcija kao kod đubretara i loreala, misle da imaju sve najbolje, a atletico ima sto put jaču ekipu na papiru smao budala poput tebe to ne vidi i zekana.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by Zeko Wed 4 May - 18:09

End1899 wrote:po kome će oprati ovi jadni fanovi čmayerna nego po guardioli, ali boatenga, alabu, mullera, njih se ne dira, a za lewu da ne govorim koliko je loše odigrao ova dva susreta
No hajde, ipak nekakav pomak kod tebe. I sam veliš ovdje da su ipak igrači ti koji odlučuju. No čmardiola ima drugi problem, on i onih 10 % koji pripadaju treneru, u pravilu zasere.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by End Wed 4 May - 18:36

Gurdioli pripada svaka akcija koja je pokrenuta do zadnje trećine terena, a nitko u zadnjih pet godina nije ovako rastavio atletico kao on i to u dvije utakmice, on je svoj posao odradio savršeno, a šta su igrači radili pred golom i nisu realizirali to nije njegov problem.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by End Wed 4 May - 18:43

ista stvar se dogodila protiv chelseaja kad ga je torres srušio na campu, onda su pričali o nekom nadnaravnom defanzivnom nogometu, u dvije utakmice su spašeni za 5 stativa i 10 zicera.
isto kao i protiv intera, prva utakmica gol iz zaleđa milita, penal sneijdera nedosuđen, druga utakmica poništen gol bojanu i opet je pobijedila defanziva, samo tako i mogu pobijediti.
ali to je po defaultu ako imaš defanzivniji pristup da moraš imati pet puta više sreće, tako je bilo i sa atleticom nažalost.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest Wed 4 May - 19:19

Em je kmečavac, em je glup. Čuj ovo , sve je Guardiola savršeno zamislio do zadnje trećine terena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest Wed 4 May - 19:42

Tommy Ramone wrote:Em je kmečavac, em je glup.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by End Wed 4 May - 19:43

nono ajde na popodnevni spavanac
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by Guest Wed 4 May - 19:48

End1899 wrote:nono ajde na popodnevni spavanac


saces ti, polako. samo da mamica promeni pampers...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by End Wed 4 May - 19:48

a tebi samo da ti ga ćale nafila u čvalje malo proteina pa ideš prileć
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by End Wed 4 May - 19:49

Spanish clubs now won 13 of 13 knockout ties v non Spanish clubs this season. 44 of 47 in last three seasons.
kakva dominacija 
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

liga prvaka - Page 49 Empty Re: liga prvaka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum