ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIJE KRIV HDZ, * vam materina!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

NIJE KRIV HDZ, * vam materina! - Page 2 Empty Re: NIJE KRIV HDZ, * vam materina!

Post by Sora 13/6/2014, 09:32

ti imaš nogomet s rezultatom 1:3 pa ti pjevaj borbene
 a boga nemaš, da imaš plivali bi svi skupa bolje
i jebote ..
vama i takvima ko ti je jedino u pameti dijeliti ljude na moje i tvoje i vaše i naše
ne vidite dalje od jebenog nosa i guzice

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

NIJE KRIV HDZ, * vam materina! - Page 2 Empty Re: NIJE KRIV HDZ, * vam materina!

Post by aben 13/6/2014, 13:12

Bokte, sami ste e diferencirali prihvativši otimanje i ustoličenje najgoreg ološa za elitu
Koliko daleko i kako triban gledati na činjenicu da ste mi oteli mlin i dali ga svima a u stvari na ravnanje pijančini koji je u životu jedino radia kad se javio kao dobrovoljac za bez metaka pobiti zarobljenike u Kninu 1945 ?
Naravski da smo vi i mi, nisan pa s kruške:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

NIJE KRIV HDZ, * vam materina! - Page 2 Empty Re: NIJE KRIV HDZ, * vam materina!

Post by Sora 13/6/2014, 14:40

aben wrote:Bokte, sami ste e diferencirali prihvativši otimanje i ustoličenje najgoreg ološa za elitu
Koliko daleko i kako triban gledati na činjenicu da ste mi oteli mlin i dali ga svima a u stvari na ravnanje pijančini koji je u životu jedino radia kad se javio kao dobrovoljac za bez metaka pobiti zarobljenike u Kninu 1945 ?
Naravski da smo vi i mi, nisan pa s kruške:)
Kojima su oteli vise, jel mojima koji su bili bihacki begovi ili tvojima neki mlincek?
Mojem rođaku bankaru iz Zavidovica ... Koji je imao među prvima auto u Bosni 
Su oteli cijelo stambeno naselje koje su zvali po njemu
Ali ..
Pao si ti s kruške Dabome 
Pa ti ne znače nista opća i društvena dobra
 Nista ...... :mog
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

NIJE KRIV HDZ, * vam materina! - Page 2 Empty Re: NIJE KRIV HDZ, * vam materina!

Post by Sora 13/6/2014, 14:42

Pa možda ti je bolje bez mlina ..
 Još bi morao mljeti 
Ovako meljes tu i boli te racku

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

NIJE KRIV HDZ, * vam materina! - Page 2 Empty Re: NIJE KRIV HDZ, * vam materina!

Post by Goto 13/6/2014, 15:11

Sora wrote:Tudmanovcima odsarafati glave jer su posli za najvećim zlotvorom u ovoj državi ikada
Koji je prevrnuo kaput radi svoje bolesne ambicioznosti.

Dakle kad zbrojiš 
 Treba razbiti tudmanovce , mesicevce, josipovicevce, 
Komunjare, udbase, ustase, lopove i Jude iz medija 

Tko će opće ostati?
 Nitko
 Ova država ionako ne zavređuje postojati, nema svog naroda 
Po njoj seru svi koji se dojebu iz BiH i ostatka sveta lol!
ajde u p materiniu ... spomeneš li još jednom HDZ tuđmana i tuđmanovce nabit ću te na kolac vratiti majci (nek te hrani) tuko usrana (nisma ti ja jugoslaven samoupravljač pa mi sereš ko foka kurvo usrana

_________________
mother of pearl 
Goto
Goto

Male
Posts : 56
2014-04-18


http://www.goto.blog.hr

Back to top Go down

NIJE KRIV HDZ, * vam materina! - Page 2 Empty Re: NIJE KRIV HDZ, * vam materina!

Post by Goto 13/6/2014, 15:12

aben wrote:Hrana? Dlaka?
Uglavnon, hdz triba razoriti ili bar lustrirati sudionike pretvorbe privatizacije bojanja tunela udbaše komuniste i prekrižiti mesićevca, dakako
ako imaš snage ... ako nemaš žvači duhan

_________________
mother of pearl 
Goto
Goto

Male
Posts : 56
2014-04-18


http://www.goto.blog.hr

Back to top Go down

NIJE KRIV HDZ, * vam materina! - Page 2 Empty Re: NIJE KRIV HDZ, * vam materina!

Post by Sora 13/6/2014, 16:11

Goto wrote:
Sora wrote:Tudmanovcima odsarafati glave jer su posli za najvećim zlotvorom u ovoj državi ikada
Koji je prevrnuo kaput radi svoje bolesne ambicioznosti.

Dakle kad zbrojiš 
 Treba razbiti tudmanovce , mesicevce, josipovicevce, 
Komunjare, udbase, ustase, lopove i Jude iz medija 

Tko će opće ostati?
 Nitko
 Ova država ionako ne zavređuje postojati, nema svog naroda 
Po njoj seru svi koji se dojebu iz BiH i ostatka sveta lol!
ajde u p materiniu ... spomeneš li još jednom HDZ tuđmana i tuđmanovce nabit ću te na kolac vratiti majci (nek te hrani) tuko usrana (nisma ti ja jugoslaven samoupravljač pa mi sereš ko foka kurvo usrana
Dolje HDZ i Tuđman !
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

NIJE KRIV HDZ, * vam materina! - Page 2 Empty Re: NIJE KRIV HDZ, * vam materina!

Post by kic 13/6/2014, 17:11

letit će banane.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

NIJE KRIV HDZ, * vam materina! - Page 2 Empty Re: NIJE KRIV HDZ, * vam materina!

Post by aben 13/6/2014, 20:13

Sora wrote:
aben wrote:Bokte, sami ste e diferencirali prihvativši otimanje i ustoličenje najgoreg ološa za elitu
Koliko daleko i kako triban gledati na činjenicu da ste mi oteli mlin i dali ga svima a u stvari na ravnanje pijančini koji je u životu jedino radia kad se javio kao dobrovoljac za bez metaka pobiti zarobljenike u Kninu 1945 ?
Naravski da smo vi i mi, nisan pa s kruške:)
Kojima su oteli vise, jel mojima koji su bili bihacki begovi ili tvojima neki mlincek?
Mojem rođaku bankaru iz Zavidovica ... Koji je imao među prvima auto u Bosni 
Su oteli cijelo stambeno naselje koje su zvali po njemu
Ali ..
Pao si ti s kruške Dabome 
Pa ti ne znače nista opća i društvena dobra
 Nista ...... :mog
Oteli? Ali nisu svojevoljno dali naselje?  Rođo ti neki fašist?

Opća i društvena dobra su mi OK, ukoliko isu oteta meni.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

NIJE KRIV HDZ, * vam materina! - Page 2 Empty Re: NIJE KRIV HDZ, * vam materina!

Post by Guest 14/6/2014, 12:44

Sora wrote:Tudmanovcima odsarafati glave jer su posli za najvećim zlotvorom u ovoj državi ikada
Koji je prevrnuo kaput radi svoje bolesne ambicioznosti.

Dakle kad zbrojiš 
 Treba razbiti tudmanovce , mesicevce, josipovicevce, 
Komunjare, udbase, ustase, lopove i Jude iz medija 

Tko će opće ostati?
 Nitko
 Ova država ionako ne zavređuje postojati, nema svog naroda 
Po njoj seru svi koji se dojebu iz BiH i ostatka sveta lol!
Ne podrzavam politiku tudjmana,barem onaj dio,gdje je daokrivim osobama da kreiraju zakone,iza kojih je slijedila "famozna" privatizacja,no ovo tvoje,ako bi procitao neki zainteresirani malo vise,dovelo bi te pravo pred sud,sa optuzbama za poticanje na ubojstvo...dakle,malo lakse rijeci biraj,jer Hrvatska,kakvagod bila,po pitanju zakona,daleko je ispred bilo kakve fukoebine,gdje su turci ostavljali svoje gene,a generacije iznikle iz tog demonskog sjemena bile ponosne na tu činjenicu..strasno je,jer su  u pitanju bila uglavnom sustavna silovanja,baziana na primae Nocta zakonu..
Spomenula si svoje"begovsko" podrijetlo,no nisi napomenula da su "begovi" u stvari bili domaći,koji su preuzeli dovoditi domacu "raju" u red,i najbrutalnijim načinima..turska vlast je od seljaka otimala zemlju,stoku i time plaćala "begove" odnosno direktno,turske vazale..
dakle,sve sto su tvoji imali,je isto bilozasnovano na pljački vastitog naroda,a to samo govori o karakteru same obiteji dovojno...
agresivnost i vulgarnost,kojom bi ti primjenjvala Zakone,daje za uočiti vrlo jasnu tursku genetiku..da budem odmah jasan..u neku ruku cijenim Turke-prave jer su ratnici,no prdez domaca,koja je za malo zemlje i stoke i titulu lokal-diktatora prodala svoj narod,mgu reci,da su mulj samog dna neke nacije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NIJE KRIV HDZ, * vam materina! - Page 2 Empty Re: NIJE KRIV HDZ, * vam materina!

Post by Sora 14/6/2014, 17:04

VELEIZDAJA  affraid

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

NIJE KRIV HDZ, * vam materina! - Page 2 Empty Re: NIJE KRIV HDZ, * vam materina!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum