ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by Guest Wed 16 Apr - 19:53

:)))) Ma treba sliku maknuti iz citata na mojim temama pa sam tu valjda šeprtljava.  :^0

Guest
Guest


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by Guest Wed 16 Apr - 20:01

Ja mislila Kic to meni piše, a onda shvatih da Metildu muči slična stvar.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by Guest Wed 16 Apr - 20:06

charry wrote:
metilda wrote:
charry wrote: tek kad uvedemo osobni bankrot će se vidjeti kakvo je zapravo stanje u Hrvatskoj.


Što može dobroga izaći uvođenjem osobnog bankrota - ako se ne varam to je oduzimanje imovine. Što nakon toga osim na prosjački štap i pod šator na livadu?  :O

Nije još došlo kod nas, no kažu da hoće za par mjeseci. Ako je do 50.000 kuna dugovanja moći će se otpisati ti dugovi, inače se pokušavaju nagoditi dužnik i vjerovnik. Ako se ne mogu dogovoriti proglasi se nesposobnost dužnika i osoba dobije nekog službenog "skrbnika" koji će raspolagati financijama te osobe i sanirati dugove. Oduzimanje imovine bi bila krajnja mjera. Zapravo oko 280.000 ljudi imaju dugove do 50.000 kuna i trebalo bi se što prije početi rješavati to pitanje. Treba se to prilagoditi stanju u Hrvatskoj.

Nisam optimistična po tom pitanju posebno jer se radi o minusima građana ili manjim kreditima a banke nisu baš Crveni križ da bi opraštale dugove bez obzira jesu li oni niži od 50.000 kuna.

A evo i izjave iz HUB- na linku jer ne mogu citirati:

http://www.poslovni.hr/hrvatska/stize-osobni-bankrot-banke-porucuju-nista-od-oprosta-duga-264925#

 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by Guest Wed 16 Apr - 20:07

charry wrote:Ja mislila Kic to meni piše, a onda shvatih da Metildu muči slična stvar.  :D


A je, zato sam morala još jednom poviriti na forum. A sad idem, časna riječ. :^0  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by Guest Wed 16 Apr - 20:32

Sve ok, samo ti idi i zabavi se. Forum će te čekati.  ;) 

Inače i meni je to bilo nešto nategnuto da bi se otpisivali dugovi, u biti tu bi trebala vlada posredovati između građana i banaka, kao što je posredovala za tvrtke. Što se duže čeka s tim zaduženim ljudima to će im gore biti, tu imamo samo dvije opcije, ili su sposobni otplatiti dugove ili ne, međutim bojim se da nisu sposobni i da ne mogu sami iz tih dugova van. Malo je i do novinarskog senzacionalizma, ne bih rekla da će ljude samo tako izbacivat iz domova i plijeniti, onda bi stvarno nastala teška pobuna u Hrvatskoj, a nijedna vlada nije luda da to radi na masovnom nivou, hrvatski političari svih boja i dezena su više skloni subvencioniranju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by Guest Mon 16 Nov - 21:53

...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by marcus-t Mon 16 Nov - 21:56

kic wrote:zanimljivo, samo da se olakša potrošnja i utjecaj elektroničkog novca beh.
A kako će im tek biti zahvalni bankari na novim klijentima. Tj. milijunima njih. A tek porezne službe. :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by marcellus Mon 16 Nov - 22:02

genitalni_herpes wrote:nešto ne razumjem...što će im pravo bankovni račun? Nisam ni znao da to netko nema..

to se danas zove "pravo", nekad se zvalo prinuda, to ti je politički novogovor. Recimo, nije tajna policija nego ministarstvo ljubavi. Nije cenzura nego je zabrana govora mržnje.
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by L'âme Mon 16 Nov - 22:25

Strasna obespravljenost vladala..nisu ih mogli dovoljno dobro kontrolirat.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by Leviathan2 Mon 16 Nov - 22:38

dok nisam imao racun u banci uvijek sam imao novaca, sad kuratz, uvijek kratak

_________________
Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by L'âme Mon 16 Nov - 22:56

E,o tome ti ja..najdraze mi je kad 'radi mene' usavrsavaju sigurnosni sistem..citaj: Usavrsavaju kontrolu mene i ostalih mravi..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by Guest Mon 16 Nov - 23:28

Guest wrote:
kic wrote:
metilda wrote:
kic wrote:zanimljivo, samo da se olakša potrošnja i utjecaj elektroničkog novca beh.

Samo što će se trošiti kad se smanjuju plaće?

uvijek ima novca, eno Grčka je sanirana, ali pod koju cijenu, još čitam zaključak novinara da se Grčka izvukla preko leđa Europskih poreznih obveznika, dok su Grcima prepolovili mirovine wtf :D
 Da sanirana.  :roll Grci na ulicama, pola Europe na ulicama, samo kod nas još uvijek opće mrtvilo, tupost i ravnodušnost, osim kada se dogodi neki konkretan slučaj stečaja, pa radnici u očaju stoje pred pogonom i misle da će time nešto riješiti. Koliko je potrebno nama uzeti da bismo mi malo jače podigli glas protiv izrabljivanja... :roll

a ko da se buni,  poljoprivreda, studenti, domaćice, penzioneri, invalidi, bolesni ? nema ko da se buni.
obala zivi od turizma, sasvim pristojno, drugi  primaju  drzavne plate, treci penzije.
 a potenciljani " ustanici i protestanti " vec su van zemlje, rade i zaradjuju negde na zapadu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by Guest Mon 16 Nov - 23:31

ebote,mrdnem premrtvu temu i ona ozivi... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by danni1 Mon 16 Nov - 23:55

U jebo teeeeee...a jesu ih spasili u 3 pičke materine. Sad će svi morat imati račun i uredno plačati 5€ na mj. za vođenje računa. Naravno da onaj koji love nema taj nema ni račun. Sad će ga morati imati,onda banka naplati vođenje istog a nemaš li centa na računu ideš u nedozvoljeni minus pa jebačka kamata pa si jebi mater za 6mj. ovrha ak imaš što ode u kurac.
Jebalo majku al to sve treba pobit al bez milosti. Fala bogu na ovim kozojebima što ubijaju po europi. Ta nakardna tvorevina i treba skončat u krvi i pepelu. Imaju muslići pravo.

_________________
Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by Guest Mon 16 Nov - 23:57

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Emma-Mae-Teasing-001-700x1048
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by v_vlado Tue 17 Nov - 7:33

Najveći redovi ljudi u bankama i fini.....robovi novca......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by kaya Tue 17 Nov - 7:37

Blago njima, sad im banka moze oteti sve
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU' - Page 2 Empty Re: Direktiva 'koja će promijeniti život milijunima građana EU'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum