ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Feb - 20:25

Lady_D wrote:ne brini...svetac ima zabranu pisanja ovdje :D

:^0 :^0 :^0

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Feb - 20:25

kic wrote:dajte sad ideju za vip, prskanje & spajanje na aparate mi je ovak prva misao..
stari decki & co
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Tue 16 Feb - 20:26

kic wrote:dajte sad ideju za vip, prskanje & spajanje na aparate mi je ovak prva misao..

Radis li ti sta? :D
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Tue 16 Feb - 20:27

Zagy wrote:Nell bakreni lančić koji lokalno sprječava oplodnju....kao bakrena spirala samo je lančić i nema komplikacija,u rastanka, bolova,obilnije Menge itd.

Moram se raspitati za ovo!
Spirala mi je uzas,bakrena..zbog tih obilnijih mengi.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 16 Feb - 20:27

kic wrote:dajte sad ideju za vip, prskanje & spajanje na aparate mi je ovak prva misao..


Umirem :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Tue 16 Feb - 20:27

Zagy wrote:Moja šogorica da....i samo zato što ih je ona tamo tresla i histerizirala je Ivano preživio. ...danas je veseo i živi dječak. ...ali to ime kao da je prokleto..... :silence:

Vk bolnica je priča za sebe...osoblja ima svakakvog...nadam se da će ove priče izaći u medije...jer znam osobno takve priče od susjeda,poznanica itd. Samo što na selu nemaš izbora...neki su išli u OS koji su mogli....

Neću nikad u svom životu zaboraviti scenu medicinskog tehničara kada sam jednom zvala hitnu....bila sam sa djecom kod mame,Noemi je imala 3 mjeseca....odjednom je počela platiti, kloniti glavom i padati u nesvijest. ...Ja izvan sebe,nazovem hitnu,oni meni da ustopam auto i krenem im u susret.. .jebote ja u selu od 100 kuća, svaka 5.-6. Možda ima auto,i da ustopam...to sam im i rekla i oba meni ok,krenut će oni....moja mama joj je tada spasila život, okrenula ju je za nogu će i protresla jer smo već gubili dijete. ...ona je sisala i ja sam ju nakon toga presvlačila,digla sam joj nogice previše visoko i njoj se mlijeko vratilo i dijete se gušilo. ...kad ju je mama pretresla naopačke mlijeko se vratilo ....kada je hitna došla prvo su noemi pregledali i kad su vidjeli da je ok med. tehničar se počeo derati na mene kako sam ja odgovorna za moje dijete, kako se moram ponašati u skladu sa obavezama, bla bla bla...kao da sam ja htjela da se moje dijete guši ili sta?! Iz dosade sam nazvala hitnu! Šta je njima toliko tada zasmetalo ne znam....žalila sam se na Vk stranici kasnije ali odgovor nisam dobila....u onom trenutku sam bila u šoku i samo sam šutjela. ..kad su otišli sam se slomila i rasplakala. ..najgore iskustvo u mome životu. ..!

Nikad ne presvlačite dijete odmah nakon sisanja. ...


ovo je prestrašno...  nisi to nikad ispričala!?

moram mojima napunit glavu ovim, da budu oprezniji s bebom 

tko bi znao da se može ugušit tako..  ajme... zlo kad se najmanje nadaš :S

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Tue 16 Feb - 20:28

kic wrote:dajte sad ideju za vip, prskanje & spajanje na aparate mi je ovak prva misao..
kic!
antife vs fašisti

mada i tamo na kraju završi na seksu i autima

"jebači i sportski auti"

nitko ne bu došao ovdje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Feb - 20:28

kic wrote:dajte sad ideju za vip, prskanje & spajanje na aparate mi je ovak prva misao..

Trla baba lan,da joj prođe dan :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 16 Feb - 20:29

Ja ne bi nešto što utječe na libido.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Feb - 20:29

Joj modra bez panike,molim te...samo malo opreza ok...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Tue 16 Feb - 20:30

Lady_D wrote:
stari decki & co
ima i curki. nemoj tako.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Tue 16 Feb - 20:30

M je nedavno kod svekrve dohvatio korpicu od kruha,zagrizao i vjerovatno se iglica od pletiva mu spustila u grlo.
Gledam u dijete,slina curi,on pokusava udahnuti i ne ide,ja ga lupkam-nista,svekar ga uzeo za noge i prema dolje ga par puta zatreskao i on ptodise.
Zivot mi je stao taj tren,zaledila sam se
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Feb - 20:31

medication wrote:Ja ne bi nešto što utječe na libido.

Ne utječe. ..vjeruj mi! 

Da nemam njih troje svaki bih se dan....ovako mi se baterija isprazni prije njihove....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 16 Feb - 20:31

:^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Tue 16 Feb - 20:31

Zagy wrote:
medication wrote:Ja ne bi nešto što utječe na libido.

Ne utječe. ..vjeruj mi! 

Da nemam njih troje svaki bih se dan....ovako mi se baterija isprazni prije njihove....:D
To je i moj problem :D
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Feb - 20:32

bokte, meni je baterija prazna od obveza u danu... :O kako bi jos bilo da imam decu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Tue 16 Feb - 20:33

shenell wrote:
kic wrote:dajte sad ideju za vip, prskanje & spajanje na aparate mi je ovak prva misao..

Radis li ti sta? :D
slobodan danas, evo ti imenjakinje trenutno, glumi glumu..
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Screen10
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Feb - 20:33

Od nekih stvari ne možeš pobjeći niti dijete sačuvati.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Feb - 20:33

kic wrote:
shenell wrote:
kic wrote:dajte sad ideju za vip, prskanje & spajanje na aparate mi je ovak prva misao..

Radis li ti sta? :D
slobodan danas, evo ti imenjakinje trenutno, glumi glumu..
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Screen10
love love love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 16 Feb - 20:35

Prešla tka je kic!  :x

Nema ništa ljepše od trudnoće i prvih godinu dana.. šteta stvarno što ne mogu više. ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Trinity Tue 16 Feb - 20:35

Ja sam ovdje najstarija i imam samo jedno dijete. Nikad mi se nisu sviđale te k. metode,kondomi, tablete, spirale...ima i prirodnih načina i hmm...raznih tehnika...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum