ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by Guest Mon 15 Feb - 17:57

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Radman-kos-izjava-puk-damjanovic_billboard

Guest
Guest


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by Tony Soprano Mon 15 Feb - 18:38

Nastavlja se serija prepucavanja potaknutih najavom HDZ-a i Mosta da će s čela Hrvatske radiotelevizije smijeniti Gorana Radmana. Nakon što ih je zbog toga prozvao SDP, HDZ je poslao pismeni odgovor koji prenosimo u cijelosti



'Kritiku rada javne televizije, čiji program odudara od javno izražene volje većine građana Republike Hrvatske, predsjednik SDP-a pokušava protumačiti kao pritisak na medije i ugrožavanje slobode izražavanja.

On pri tome zaboravlja da je prilikom svojeg dolaska na vlast za samo 5 dana smijenio čak 40 urednika na javnoj televiziji. Da bi to mogao napraviti tadašnja saborska većina pravim parlamentarnim nasiljem promijenila je i Zakon o HRT-u.

Uvod u sve to bio je odlazak dijela novinara kod potpredsjednice Vlade Milanke Opačić. Zanimljivo je da su svi oni ubrzo postavljeni na urednička mjesta umjesto onih koji su u pravoj staljinističkoj čistki maknuti sa svojih radnih mjesta za samo pet dana.

Program javne televizije trebao bi biti odraz temeljnih  vrijednosti hrvatskog društva, a HRT  kao javni servis u skladu s europskim stečevinama profesionalna, pluralna  i objektivna javna radio televizija. HRT na žalost danas ne ispunjava tu svoju temeljnu zadaću.

Stoga legitimnim smatramo pokretanje demokratske procedure kako bi se HRT oslobodio  ralja  politike  i vratio u sferu profesije i javnog dobra zbog kojeg ga  građani Hrvatske i plaćaju', stoji u priopćenju koje potpisuje glasnogovornik HDZ-a Ivan Jabuka.
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by sitting_bull Mon 15 Feb - 19:00

Tony Soprano wrote:prva je posvjedočila Hloverka Novak Srzić

e, zloverka je uistinu vjerodostojan svjedok.

kao kad kurva glumi djevicu na žandarskom, ili parašpijunskom balu...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by marcellus Mon 15 Feb - 19:07

a neš ti vijesti...

_________________
 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by v_vlado Mon 15 Feb - 20:41

I....ništ novog ....i tuđman je bio titin general a karamarko komunista skj....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by michaellcmacha Mon 15 Feb - 20:48

a tvoj djed je bio čistokrvni ustaša.... po tvom navodu.... istina to je neš novo, za razliku od tog što spominješ...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by v_vlado Mon 15 Feb - 20:51

michaellcmacha wrote:a tvoj djed je bio čistokrvni ustaša.... po tvom navodu.... istina to je neš novo, za razliku od tog što spominješ...
Zakačio si se mene...ajd tabletica i klok.....ptsp je to,može se i izliječit ...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by michaellcmacha Mon 15 Feb - 20:52

šta je sad pičko.... još reci da to nije istina.... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by Kermit Mon 15 Feb - 20:53

pa tko nije bio suradnik? od Šekia, Tuđmana, pa nadalje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by v_vlado Mon 15 Feb - 20:53

michaellcmacha wrote:šta je sad pičko.... još reci da to nije istina.... ;)
Tko si ti da ja tebi potvrđujem istinu,ajd oladi i popi gutljaj,diši duboko i ne seri....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by michaellcmacha Mon 15 Feb - 20:55

asilovski wrote:pa tko nije bio suradnik? od Šekia, Tuđmana, pa nadalje
pa nisu tvoji bili.... vjerujem da nisu bili ni ustaše.... kao ni moji... ;)... za razliku od v_vladinih..... ;)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by michaellcmacha Mon 15 Feb - 20:59

v_vlado wrote:
michaellcmacha wrote:šta je sad pičko.... još reci da to nije istina.... ;)
Tko si ti da ja tebi potvrđujem istinu,ajd oladi i popi gutljaj,diši duboko i ne seri....
ma ja nisam bitan, naravno ali dobro je s vremena na vrijeme upozoriti na vas koji se hvalite svojom ustaškom prošlošću....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by v_vlado Mon 15 Feb - 21:14

michaellcmacha wrote:
v_vlado wrote:
michaellcmacha wrote:šta je sad pičko.... još reci da to nije istina.... ;)
Tko si ti da ja tebi potvrđujem istinu,ajd oladi i popi gutljaj,diši duboko i ne seri....
ma ja nisam bitan, naravno ali dobro je s vremena na vrijeme upozoriti na vas koji se hvalite svojom ustaškom prošlošću....
Tebe nešto pere,neka mržnja,opterečen si čiji je djed gdje bio,stari nevažno,mi smo ovdje danas i nikad više,ako si preživio rat,još bolje....šeći psa,uživaj ako nemožeš ili nećeš radit al ne kopaj .....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by michaellcmacha Mon 15 Feb - 21:21

v_vlado wrote:
michaellcmacha wrote:
v_vlado wrote:
michaellcmacha wrote:šta je sad pičko.... još reci da to nije istina.... ;)
Tko si ti da ja tebi potvrđujem istinu,ajd oladi i popi gutljaj,diši duboko i ne seri....
ma ja nisam bitan, naravno ali dobro je s vremena na vrijeme upozoriti na vas koji se hvalite svojom ustaškom prošlošću....
Tebe nešto pere,neka mržnja,opterečen si čiji je djed gdje bio,stari nevažno,mi smo ovdje danas i nikad više,ako si preživio rat,još bolje....šeći psa,uživaj ako nemožeš ili nećeš radit al ne kopaj .....
a jebiga šta ću, sad kad je antifašizam opet na snazi ne mrem a da bar ne ukažem na vas ustaše po porijeklu.... s obzirom da sam ja po tvrdnji vas nekih ovdje, u stvari četnik.... onda je red da ja i upozorim na vas prikrivene ustaše....kojih očito ima na svakom koraku....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by jastreb Mon 15 Feb - 21:51

Koliko čujem izvjesnom Davoru Huiću (inače jednom od Predsjedničinih savjetnika) zasmetao je ciklus filmova iz SSSR-a na 3.programu HRT-a.

Mislim,ako mu ti filmovi (od kojih su neki najbolja filmska ostvarenja,ponajboljih svjetskih autora)smetaju,onda što možemo još očekivati od onih koji preuzmu HRT u svoje ruke???

Slijedi li nam opet bunkeriranje filmova i serija kao 90-tih?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by L'âme Mon 15 Feb - 21:54

Di si to cuo,jastrebe? :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by jastreb Mon 15 Feb - 21:57

maggie13 wrote:Di si to cuo,jastrebe? :D
Negdje sam pročitao.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by L'âme Mon 15 Feb - 21:58

Ma rekla-kazala..i ti svemu vjerujes..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by Guest Tue 16 Feb - 0:14

jastreb wrote:
maggie13 wrote:Di si to cuo,jastrebe? :D
Negdje sam pročitao.
Više bi istine da ti je ciganka u dlan gatala
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by Regoč Tue 16 Feb - 9:02

jastreb wrote:Koliko čujem izvjesnom Davoru Huiću (inače jednom od Predsjedničinih savjetnika) zasmetao je ciklus filmova iz SSSR-a na 3.programu HRT-a.

Mislim,ako mu ti filmovi (od kojih su neki najbolja filmska ostvarenja,ponajboljih svjetskih autora)smetaju,onda što možemo još očekivati od onih koji preuzmu HRT u svoje ruke???

Slijedi li nam opet bunkeriranje filmova i serija kao 90-tih?
Kao, nije se bunkeriralo za Radmana. Koliko je puta za njegova vakta prikazan Četverored?

_________________
 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by Sora Tue 16 Feb - 9:32

Regoč wrote:
jastreb wrote:Koliko čujem izvjesnom Davoru Huiću (inače jednom od Predsjedničinih savjetnika) zasmetao je ciklus filmova iz SSSR-a na 3.programu HRT-a.

Mislim,ako mu ti filmovi (od kojih su neki najbolja filmska ostvarenja,ponajboljih svjetskih autora)smetaju,onda što možemo još očekivati od onih koji preuzmu HRT u svoje ruke???

Slijedi li nam opet bunkeriranje filmova i serija kao 90-tih?
Kao, nije se bunkeriralo za Radmana. Koliko je puta za njegova vakta prikazan Četverored?

Ne smije se prikazivati četverored Ugrožava mentalno zdravlje
A i fizičko
Dobiješ crveni osip jocolor
Onda si crveni .. Nedaj Bog
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

 Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA  - Page 3 Empty Re: Goran Radman bio je suradnik KOS-a JNA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum