ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by vili40 12/2/2016, 08:40

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:Baš su lijepo luđaci podijelili zemlju,raskol je takav da više ni svi sveci iz toga ne izvuku.
zato jer je vlast slast,moc i novac a sredstva se ne biraju onda
nije mi samo jasno kako se obični ljudi lijepe za jedne ili druge,ko muhe na govno.Mene neće dobiti ni jedna ni druga strana jer mi se već gade.

vili40

Posts : 10769
2015-08-02


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by vuksadinare 12/2/2016, 08:41

Mozda bi bilo dobro megi da se to rascisti onda nam ne bi solili pamet pupovac,djikic,jergovic,zoki pusic,terselicka,milanovic,stazic,karamarko...mozda bi to doista bilo dobro da se rascisti da se ljudi i dalje ne bi pitali
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by L'âme 12/2/2016, 08:45

vuksadinare wrote:Mozda bi bilo dobro megi da se to rascisti onda nam ne bi solili pamet pupovac,djikic,jergovic,zoki pusic,terselicka,milanovic,stazic,karamarko...mozda bi to doista bilo dobro da se rascisti da se ljudi i dalje ne bi pitali
nece se nikad rascistit jer su umrezeni..mozda prije 20 godina,danas tesko..da ih se barem rascisti po krađama,namjestanjima,mitu,korupciji,nepotizmu..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by michaellcmacha 12/2/2016, 09:16

vuksadinare wrote:Joj djile sad bi te zadavio kako si samo osramotio hosovsku uniformu i poginule ti suborce....sramoto jedna...judo
vuče opet se budalesaš... ivica djikić nije bio pripadnik hos-a... eventualno u umišljaju s obzirom da je kao klinac bio u društvu hos-ovaca. i onaj krelac od klasića se također pohvalio da je bio pripadnik pričuvnog sastava mup-a, čak je i našao neku budalu u PU sm da mu to i upiše, međutim sjebali su se i jedan i drugi jer će vrlo skoro morat objasniti ažuriranje spiskova iz 1991. krajem 2015-te godine.
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by darth_vader 12/2/2016, 09:27

Što nisi tom Klasiću koju odgojno prišarafio ako ga znaš...vidiš da mu nije dobro...jadan nije ni siguran koji su 1991. bili naši, a koji njihovi...jer čini se da je i po njemu rat započeo 1995. u kolovozu, a sve ono prije se ne važi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by michaellcmacha 12/2/2016, 09:41

jasambrend wrote:Što nisi tom Klasiću koju odgojno prišarafio ako ga znaš...vidiš da mu nije dobro...jadan nije ni siguran koji su 1991. bili naši, a koji njihovi...jer čini se da je i po njemu rat započeo 1995. u kolovozu, a sve ono prije se ne važi...
kako ga ne bi poznavao, mlađi je koju godinu od mene, zadnji put smo se sreli jesenas na benzinskoj, međutim s obzirom da sam već javno komentirao pred nekim njegovim drugarima da ga moram priupitati neš u vezi njegovog angažmana u MUP-a, doslovno je nestao u vidu magle. inače više ni ne živi u sisku, tek tu i tamo navrati. ali ko što rekoh već su obojica prijavljeni i u narednom vremenu će morati pojasniti na mjerodavnom mjestu kad je to on bio pripadnik pričuve mup-a, i on i osoba kod koje je bio na razgovoru u prostorijama PU, a koja je nakon tog razgovora vršila ažuriranje određenih evidencija.... evidencije su zajebana stvar, pogotovo kad se sve evidentira... pa i to ažuriranje...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by vuksadinare 12/2/2016, 09:49

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:Joj djile sad bi te zadavio kako si samo osramotio hosovsku uniformu i poginule ti suborce....sramoto jedna...judo
vuče opet se budalesaš... ivica djikić nije bio pripadnik hos-a... eventualno u umišljaju s obzirom da je kao klinac bio u društvu hos-ovaca. i onaj krelac od klasića se također pohvalio da je bio pripadnik pričuvnog sastava mup-a, čak je i našao neku budalu u PU sm da mu to i upiše, međutim sjebali su se i jedan i drugi jer će vrlo skoro morat objasniti ažuriranje spiskova iz 1991. krajem 2015-te godine.
ko bi ga znao vise...oni do jucer koji su bili cede,partizani kazu da su bili branitelji a branitelji da su cede...ludilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by vuksadinare 12/2/2016, 09:53

Marama...ali mene opako jebe a i to je napisao i marko juric u komentaru na direktnom a ja sam jucer otvorio slicnu temu da je hasan ostavljen nekako na cjedilu od karamarka i hdza...da su slabe reakcije i branitelja i desnice na ove bjesomucne napade tkz.antifasista i da pod hitno treba im zestoko odgovorit inace ih evo opet na vlasti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by jastreb 12/2/2016, 09:56

"Sveta rijeka Drina" može asocirati na više stvari.

Npr. imamo Marš na Drinu,koja je svojevremeno izvedena i u zgradi OUN-a.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by michaellcmacha 12/2/2016, 09:57

vrlo jednostavno, svi oni imaju nekog svog mobiliziranog domobrana koji ima s vremena na vrijeme pruži nekakav alibi.... za dva mjeseca će biti obilježavanje  godišnjice osnutka sjp osa u sisku, pa sam telaru preporučio da pozovu i "svog" člana Klasića da se on kao poznata javna osoba obrati "svojim" suborcima iz 1991. s obzirom da smo sad i mi antifašisti, red je da i Klasić ima ne jednog domobrana nego cijelu jedinicu specijalne policije.... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by michaellcmacha 12/2/2016, 10:03

vuksadinare wrote:Marama...ali mene opako jebe a i to je napisao i marko juric u komentaru na direktnom a ja sam jucer otvorio slicnu temu da je hasan ostavljen nekako na cjedilu od karamarka i hdza...da su slabe reakcije i branitelja i desnice na ove bjesomucne napade tkz.antifasista i da pod hitno treba im zestoko odgovorit inace ih evo opet na vlasti
oni prije svega trebaju počet radit posao,za koji su dobili mandat, a komunjarski i čejenski kretenluk, ima tko se s time treba baviti...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by vuksadinare 12/2/2016, 10:14

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:Marama...ali mene opako jebe a i to je napisao i marko juric u komentaru na direktnom a ja sam jucer otvorio slicnu temu da je hasan ostavljen nekako na cjedilu od karamarka i hdza...da su slabe reakcije i branitelja i desnice na ove bjesomucne napade tkz.antifasista i da pod hitno treba im zestoko odgovorit inace ih evo opet na vlasti
oni prije svega trebaju počet radit posao,za koji su dobili mandat, a komunjarski i čejenski kretenluk, ima tko se s time treba baviti...
a tko?....di su sad tvoje price kad ode ova vlast mi cemo ovo mi cemo ono...drkadzije i pederi poput kapovica,stazica,matule,pusica marsiraju ulicama,prijete...puc izvode...a branitelji,mi...uljuljkali se...opustanje je majka svih zajeba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by michaellcmacha 12/2/2016, 10:37

nikad ja nisam pisao da ćemo mi ovo ili mi ono, dobili su mandat i imaju vrijeme ispred sebe da se poslože i da rade. s ovim pizdarijama koje ovaj ološ servira i sprovodi vlast je dužna da se u okviru svojih ovlasti pozabavi, a ukoliko nije sposobna ili ne zna način na koji da se s tim obračuna nek raspišu nove izbore... ja sam samo ukazivao na činjenicu da nas u hrvatskoj ima još uvijek dovoljno koji smo spremni oduprijeti se lijevom fašizmu ukoliko se isti prelije izvan institucionalnog okvira, znači ukoliko bi se ta ekipa odlučila na neki od agresivnih oblika izvaninstitucionalne borbe za svoje ciljeve. ovo sve što se trenutno odigrava je obvezujuće za aktualnu vlast da riješava unutar institucionalnih okvira....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by kaya 12/2/2016, 10:43

debotoijusto wrote:
maggie13 wrote:
debotoijusto wrote:sve 5
ali ivica nije ministar kulture
istina,ali ocito su to neke rasprave bivsih istomisljenika..nevjerodostojan je svakako,i te se budalastine ne bi smjele placat nasim novcem..
nebitno
nije problem sto je hasan pisao/slikao vec sto je ministar to radio
Nije bio ministar kada je pisao/slikao isto kako stevo nije bio predsjednik kada je pjevao ili kotomanovic ministar. Nego, jeste ga smijenili, sto kažu?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by marcellus 12/2/2016, 10:45

debotoijusto wrote:sve 5
ali ivica nije ministar kulture

njegovi se ne bi bunili da je, sad traži ustaše iz naftalina

a svakako je licemjer

_________________
Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by sitting_bull 12/2/2016, 10:56

vili40 wrote:Baš su lijepo luđaci podijelili zemlju,raskol je takav da više ni svi sveci iz toga ne izvuku.

a plava šefica parade se krija iza alibija o zajedništvu...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by michaellcmacha 12/2/2016, 11:01

ne znam baš ko bi bio toliko lud pa išao zajedno s vama fašistima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by Regoč 12/2/2016, 11:34

jastreb wrote:Mislim da si neš fulao.

Valjda bi išlo:

Od Pakraca do Lipika
Nema više katiolika.
Ne, nego Od Pakraca do Lipika
            sve su kuće katolika.
jastreb wrote:Moglo bi i ići ovako:

Od Lipika do Pakraca
Nema više pravoslavca.
Ovo je dobro.
jastreb wrote:Slabo ti ide poezija,Vuče,sa Dinare sinuće sloboda.
Kad krene glazba, svega se čovjek sjeti. Ima tu i onaj
Od Osieka do Igmana
nema više partizana.
Možemo dodati i
Od Osieka pa do Stolca
nema više ravnogorca.
No, za ovo ćemo se još morati potruditi.


Last edited by Regoč on 12/2/2016, 11:41; edited 1 time in total (Reason for editing : uređivanje)

_________________
Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by Regoč 12/2/2016, 11:38

jastreb wrote:"Sveta rijeka Drina" može asocirati na više stvari.

Npr. imamo Marš na Drinu,koja je svojevremeno izvedena i u zgradi OUN-a.
Liepa pjesma, sjetna i ponosna.

_________________
Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by Guest 12/2/2016, 13:23

debotoijusto wrote:sve 5
ali ivica nije ministar kulture
Ali su zato ustaše kotromanović i matić bili ministri a i drug najveći antifašist svih vremena drug dikobraz mesić no nekako vam njihovo ustašovanje nije smetalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica - Page 2 Empty Re: Ivica Djikic pisao je o 'Svetoj rijeci Drini' a sada napada ministra Hasanbegovica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum