ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju - Page 4 Empty Re: DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju

Post by Guest Mon 8 Feb - 14:12

redder4 wrote:
Ero wrote:PS:
DakleM, država ti da 1€ i ti od njega napraviš 2€ ...jedan meni, jedan tebi... :^0
U ovo može povjerovati samo totalna neznalica.
Sad bi DORH trebao provjeriti tko je kupio ona 2 stana i s čijim novcem.
Predpostavljam da su kupljeni s državnim novcem. :]



EHH, ERO - zaboravio si BAGU  i njemu IDE određeni dio ; sjećaš se one ; pola meni - pola tebi  - 20 % BAGI :pp  - ehh - jbga ; više ni sam nisam siguran koliko je BAGO trebao dobiti  - previše je ovakvih sličnih slučajeva u HR  u zadnjih 20ak godina  :pp :pp  !
Darinko Bago iz Končara?

Guest
Guest


Back to top Go down

DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju - Page 4 Empty Re: DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju

Post by Ero Mon 8 Feb - 14:40

Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:Miha, jel te razočaral Mijo?
Mene je frapirao onaj misnistar što je dobio kredit, napravio 3 stana, prodao 2, vratio kredit i ostao mu 1 stan.
Kod Crnoje je sve jasno, ali ovo što navodim je kriminal.
Ne može se u građevinarstvu ostavriti ni 10% dobit na uloženo, a ispada da su neki znaju ostvariti čak 100% dobit na uloženo. :D
Kaj si ga poznaval osobno, kao Miha Crnoju? Zato sam ga pitala, ono frend ti je krimos. bounce
Ministar ti je krimos. Provjeri. Neće  biti teško....samo provjeri tko je kupio ona 2 stana i s čijim "kreditom". :]
Ne družim se s političarima. Ipak imam ukusa i držim do sebe.
Jbte, Eva, barem bi mi trebala biti zahvalna na sugestiji...uzmi kredit 100.000 € , izgradi tri stana, vratiš kredit i ostane ti 1 stan čiste zarade. :^0

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju - Page 4 Empty Re: DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju

Post by Ero Mon 8 Feb - 15:50

Eva, javi se...evo ti biznisa.
Meni si za na konto autorskih prava dužna pola dobiti - stana. jocolor

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju - Page 4 Empty Re: DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju

Post by Guest Mon 8 Feb - 15:53

Fala na savjetu, ali nit sam pohlepna, nit igram prljavo. Čist račun duga ljubav moj je moto. I mirno spavamo i ja i moj muž i naša deca. A i vjerujem u kozmičku pravdu, da ak si ti drugom učinil nažao, to bu ti se vratilo kad tad, ak ne na tebi onda na tvojoj djeci. Tak da s vragom ugovore ne sklapam, i šlus (Frida bok ma di bila 👅)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju - Page 4 Empty Re: DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju

Post by Ero Mon 8 Feb - 15:56

Eva wrote:Fala na savjetu, ali nit sam pohlepna, nit igram prljavo. Čist račun duga ljubav moj je moto. I mirno spavamo i ja i moj muž i naša deca. A i vjerujem u kozmičku pravdu, da ak si ti drugom učinil nažao, to bu ti se vratilo kad tad, ak ne na tebi onda na tvojoj djeci. Tak da s vragom ugovore ne sklapam, i šlus (Frida bok ma di bila 👅)
To si mi ukrala, Bog će te kaznit... drunken

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju - Page 4 Empty Re: DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju

Post by Guest Mon 8 Feb - 15:59

Ero wrote:
Eva wrote:Fala na savjetu, ali nit sam pohlepna, nit igram prljavo. Čist račun duga ljubav moj je moto. I mirno spavamo i ja i moj muž i naša deca. A i vjerujem u kozmičku pravdu, da ak si ti drugom učinil nažao, to bu ti se vratilo kad tad, ak ne na tebi onda na tvojoj djeci. Tak da s vragom ugovore ne sklapam, i šlus (Frida bok ma di bila 👅)
To si mi ukrala, Bog će te kaznit... drunken
Kaj šlus i Fridu? Ajde, dobro sve žene iznad 45 su tvoje, to je općepoznato, no smijem ju pozdravit? :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju - Page 4 Empty Re: DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju

Post by Ero Mon 8 Feb - 16:03

Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:Fala na savjetu, ali nit sam pohlepna, nit igram prljavo. Čist račun duga ljubav moj je moto. I mirno spavamo i ja i moj muž i naša deca. A i vjerujem u kozmičku pravdu, da ak si ti drugom učinil nažao, to bu ti se vratilo kad tad, ak ne na tebi onda na tvojoj djeci. Tak da s vragom ugovore ne sklapam, i šlus (Frida bok ma di bila 👅)
To si mi ukrala, Bog će te kaznit... drunken
Kaj šlus i Fridu? Ajde, dobro sve žene iznad 45 su tvoje, to je općepoznato, no smijem ju pozdravit? :clown
Stav, stav i ne Fridu. Tko ti je ta Frida?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju - Page 4 Empty Re: DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju

Post by Guest Mon 8 Feb - 16:07

Frida Khalo, tvoja vršnjakinja 👅 

Ma šalim se, kultašica Frida, ex Tepih, odavno ne piše na forumima, ali ima je poštapalicu šlus, pa me to uvijek sjeti na nju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju - Page 4 Empty Re: DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju

Post by Ero Mon 8 Feb - 16:14

Eva wrote: dobro sve žene iznad 45 su tvoje, to je općepoznato, no smijem ju pozdravit? :clown
Žene su i inače "čuđenje u svijetu".

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju - Page 4 Empty Re: DORH istražuje bivšeg ministra Crnoju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum