ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by vuksadinare 7/7/2024, 06:28

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/puljak-kolicina-penavinog-neznanja-u-meni-izaziva-sram/2580162.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100017
2015-09-08


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by vuksadinare 7/7/2024, 06:31

Mulja a što je to točno zapadna demokracija i 'misli 21 stoljeća' tj rodna ideologija?.. kad mužjak kaže da je ženka a ženka da je mužjak.. o suđenju po 'zapadnoj demokraciji' necu.. de ubij se i skoci sa mosta. sad ce tebi i slicnima trumpika paprike dati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100017
2015-09-08


vuksadinare dislikes this post

Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by vuksadinare 7/7/2024, 06:33

Samo ti vjeruj u pedere i Komšića muljak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100017
2015-09-08


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by RayMabus 7/7/2024, 06:42

O slučaju se oglasio Ivica Puljak, gradonačelnik Splita i čelni čovjek stranke Centar.

"Spremaju li HDZ i DP najveći udar na osnovne zapadne civilizacijske vrijednosti otkad je formirana ova vladajuća koalicija?
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by RayMabus 7/7/2024, 06:50

Nisam pratio al zbog čega je rodna ideologija: zapadne vrijednosti ?

Evo tebi danas Le Pen ima izbore a Makron liberal ti je već popušijo u prvom krugu pa ti nekome drugome prodaji tu frazu o nekakvim zapadnim vrijednostima na koje ste vi izgleda uzeli autorsko pravo da vi diktirate koje su to točno i kakve vrijednosti.

Ja se sijećam da smo vam mi u Kašelima davno zapalili te tzv vaše zapadne vrijednosti a ja osobno reka da ću vam napast Francusku jer je francuska ambasada dakle Francuska država financirala te LGBT slikovincie po Hrvatskoj i onda objasnija da je to napad na Hrvatsku i da ću reagirati.

I eto danas jedete govna po toj istoj Francuskoj kako sam vam tad i napisao da ću vas podijeliti u dva tabora i pustit da se pokoljete tamo između sebe jer NAPAD JE NAJBOLJA OBRANA.

LP od GF5

---
Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Djecje_maskare7-040218

U Kaštelima: na dječjem karnevalu pred mališanima spalili LGBT slikovnicu s dvije mame i dva tate

U Kaštelima je na dječjem karnevalu pred nekoliko stotina okupljenih spaljena slikovnica s dvije mame i dva tate.

Vijest je brzo osvanula na društvenim mrežama, a o sramotnom potezu kaštelanskih organizatora izvijestili su nas i zgroženi čitatelji. Podsjetimo, prije dva tjedna je javnosti predstavljena prva LGBT slikovnica za djecu u Hrvatskoj, što je izazvalo bijes pojedinih udruga.


Koju je financirala francuska ambasada šta ovdje ne piše u tekstu al znam ja jer sam teško zlopamtilo iima moja tema di im sve opisujem već tada šta će im se desit i da sam pokrenuo napad na Francusku jer francuska ambasada prestavlja državu a ista je financirala LGBT slikovncie po Hrvatskoj pa je to čisti napad druge države na suverenitet Hrvatske i to neće ostati bez mog odgovoora a kojeg gledate upravo danas ( podijela u Francuskoj na dva tabora koji će se sad poklat između sebe ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by RayMabus 7/7/2024, 07:01

Evo da ne ispadne da ja tu nešto lažem i izmišljam:

Datum je 9 veljače 2018 godine a tema je:  

Gey slikovnica iz francuskog veleposlanstva u Zagrebu

https://www.ex-iskon-pleme.com/t24455-gey-slikovnica-iz-francuskog-veleposlanstva-u-zagrebu


Ovo su vam moji upisit tamo na dan 9.02.2018 godine pa vi procijenite jel se ja zajebvavam ili ne il sam izrazito jako opasan ako mi staneš na žulj.




by RayMabus Fri 9 Feb - 2018 godine

Ja se u svom životu nikad nisam dirao u Francusku, niti sam joj napravio šta loše niti šta dobro, nediraj me nediram te, živi i pusti druge da žive

Francusko veleposlanstvo u Zagrebu nije privatna fondaciju nego produžena ruka francuske države.... u Hrvatskoj

Gospodo draga ja sam razmislio kakva je vaša buduća sudbina

Pozdrav od Galaktičke federacije







I od Asthar komande

SATRAT ĆU VAS

----

Gey slikovnica iz francuskog veleposlanstva u Zagrebu


Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Lastpo10 by RayMabus Fri 9 Feb - 2018 godine



Ako ste do danas na ovoj planeti u ovom alternativnom svemiru i imali neku mogućnost da se izvučete to od danas nije slučaj

Pređimo na stvar

Kad uništavaš neprijatelja prvo mu nađeš ahilovu petu

Ahilova peta Francuske je NEJEDINSTVO

Nakon drugog svjetskog rata zakon da nema identiteta nego su svi Francuzi tako da vi neznate ni šta ni koliko čega imate u državi a ljudi ne postaju Francuzi jer ste im vi na čelo nalijepili Francuz

Nadalje s jedne strane je Le Penn njeni birači neće nestati preko noći kako bi vi htjeli

S druge strane tu su ljevičari, Arapi, crnci i svašta nešto

Sad ćete fino prvo muslimani sve više u Marseille i Parizu plus i crnci i ostalo a van Francuske jača desnica koja će podržati Le Penn

Kontrasi su bitni

NEJEDINSTVO

Potpuno ću vas uništiti

RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by debotoijusto 7/7/2024, 09:07

kolega @vucko sam sebi dislike upis gdje kao papiga prenosi misli drugih muskaraca koji ne razume problematiku koju puljak navodi
sad sam sve vidio u zivotu :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31425
2014-04-12


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by vuksadinare 7/7/2024, 10:14

debotoijusto wrote:kolega @vucko sam sebi dislike upis gdje kao papiga prenosi misli drugih muskaraca koji ne razume problematiku koju puljak navodi
sad sam sve vidio u zivotu :D
stvarno ne razumijem kako može muško biti muško a ne žensko
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100017
2015-09-08


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by Hoholo Mudovski 7/7/2024, 10:20

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:kolega @vucko sam sebi dislike upis gdje kao papiga prenosi misli drugih muskaraca koji ne razume problematiku koju puljak navodi
sad sam sve vidio u zivotu :D
stvarno ne razumijem kako može muško biti muško a ne žensko
Ne razumje ni Debo kako muško može biti žensko, ali "tajna vjere" i dogma čine svoje.
Ali kako i sam veliš. #TRUMP#
Akcija - Reakcija
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6695
2023-08-31


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by prckov 7/7/2024, 10:30

debotoijusto wrote:kolega @vucko sam sebi dislike upis gdje kao papiga prenosi misli drugih muskaraca koji ne razume problematiku koju puljak navodi
sad sam sve vidio u zivotu :D

da cujemo tebe, koju to tocno problematiku puljak navodi

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34452
2014-04-19


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by prckov 7/7/2024, 10:38

sto se tice tog Puljka ne znam jel on korisni idiot mukte ili negdje na neki racun nesto i kapne. Zalosno bi bilo da je idiot mukte

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34452
2014-04-19


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by debotoijusto 7/7/2024, 10:41

prckov wrote:
debotoijusto wrote:kolega @vucko sam sebi dislike upis gdje kao papiga prenosi misli drugih muskaraca koji ne razume problematiku koju puljak navodi
sad sam sve vidio u zivotu :D

da cujemo tebe, koju to tocno problematiku puljak navodi

tebi nema pomoci no mogu jos jednom pokusati prije nego ubodem vic kao odgovor
gospon puljak zbori o udaru na autonomiju sveucilista a ne tkz, istambulske woke pizdarije koje niste ni procitali da ne govorim o razumijevanje istih


https://autograf.hr/sto-je-sveucilisna-autonomija-i-zasto-je-uopce-vazna/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31425
2014-04-12


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by prckov 7/7/2024, 10:50

debotoijusto wrote:
prckov wrote:
debotoijusto wrote:kolega @vucko sam sebi dislike upis gdje kao papiga prenosi misli drugih muskaraca koji ne razume problematiku koju puljak navodi
sad sam sve vidio u zivotu :D

da cujemo tebe, koju to tocno problematiku puljak navodi

tebi nema pomoci no mogu jos jednom pokusati prije nego ubodem vic kao odgovor
gospon puljak zbori o udaru na autonomiju sveucilista a ne tkz, istambulske woke pizdarije koje niste ni procitali da ne govorim o razumijevanje istih


https://autograf.hr/sto-je-sveucilisna-autonomija-i-zasto-je-uopce-vazna/

vidis kako se fino upristojis i umjesto supljaka o nekoj problematici fino kazes udar na autonomiju sveucilista. Procito sam ja naravno i to je jedino sto je naveo kao racionalan razlog uz nebuloze tipa udar na zapadnu civilizaciju. Dakle sva ta tvoja tajanstvena problematika se svela na udar na autonomiju. Pitanje je ko odlucuje da se ti neznanstveni pseudoreligijski predmeti uopce uvode na sveuciliste. Jel bilo demokracije u vezi toga

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34452
2014-04-19


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by prckov 7/7/2024, 10:51

rodna ideologija, odnosno te tzv. rodne studije, je najbolesnija forma woke marksizma koju su feministice uvele u mainstream kroz obrazovne institucije. U sustini to je dio pseudo religijske ideologije kao sto su i marksizam, kriticka rasna teorija i ostale izvedenice iz kriticke teorije. Ona je temelj za uvodenje queer teorije koja je u konfliktu sa svime sto se smatra normalnim i legitimnim, ukljucujuci pedofiliju i slicne nastranosti. Normalno i legitimno je opresivno, neki tamo heteroseksualci drze sredstva za proizvodnju toga sto je normalno i legitimno i tako sve druge koji su izvan vlasnistva nad time drze potlacenim i marginaliziranim

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34452
2014-04-19


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by RayMabus 7/7/2024, 10:52

Tjeskobni očaj u liberalnim krugovima


Francuski birači vjeruju RN-u više nego bilo kojoj drugoj stranci kad je riječ o gospodarstvu i (trenutačno lošim) javnim financijama, prema anketi Ipsosa za Financial Times. I to unatoč nedostatku iskustva RN-a u upravljanju i njezinim uglavnom neutemeljenim planovima smanjenja poreza i potrošnje.

Kada promatrate tjeskobni očaj u liberalnim krugovima u Europi zbog rastućeg uspjeha takozvane nove desnice, otvara se pitanje - da su tradicionalne stranke bolje služile svojim biračima, možda bi bilo manje prilike za uspjeh europskih populista ?

Pod populistima se misli na političare poput Le Pen, koji tvrde da slušaju birače i govore u ime "običnih ljudi" braneći ih od "establišmenta".

Je li ovo nova zora krajnje desnice u Europi?
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by prckov 7/7/2024, 11:01

namace se pitanje je li udar na autonomiju obrazovnih institucija kad se buni radi uvodenja vjeronauka u skole. Bas me zanima sta taj prosvjetljeno-pametni Puljak misli o tome

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34452
2014-04-19


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by prckov 7/7/2024, 11:11

nije udar na autonomiju nego to je problematika moj pombro.
Kad napises problematika to je tako siroko, duboko i ozbiljno pa bolje zvuci od siromasnog - autonomija. Moramo smrtno ozbiljno shvatit ovog sarlatana koji prodaje pamet zato sto se debi svida njegov leftardluk i zato cemo posegnut za ozbiljnijom terminologijom koja naslucuje neke smrtnom covjeku nedostizne i tajanstvene intelektualne visove - problematika  :D

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34452
2014-04-19


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by vuksadinare 7/7/2024, 11:28

https://narod.hr/hrvatska/homoseksualna-povorka-u-splitu-uz-podrsku-bracnog-peara-puljak

OPG u akciji 'SAO peder parada'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100017
2015-09-08


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by vuksadinare 7/7/2024, 11:30

https://narod.hr/hrvatska/homoseksualna-povorka-u-splitu-uz-podrsku-bracnog-para-puljak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100017
2015-09-08


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by vuksadinare 7/7/2024, 11:32

Kažu homići hoćemo u Split preselit muljak rekao da ce nam autonomiju paradiranja i sranja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100017
2015-09-08


Back to top Go down

Puljkovača i 'zapadna demokracija'  Empty Re: Puljkovača i 'zapadna demokracija'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum