ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj

Go down

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj Empty Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj

Post by RayMabus Mon 10 Jun - 20:09

Pade još jedna Soroševa utvrda.

Objašnjenje: Vlada Bojkova Borisova nas je podržavala a onda kad su došle ove soroševe liberalne pederčine na vlast u Bugarskoj koju su sad i izgubile su nas prestale podržavati jer su one za graDŽansku BiH.



Rezultati

Rezultati su pokazali da nijedna stranka nije osvojila većinu u Narodnoj skupštini, a GERB je osvojio većinu mjesta. Odaziv je procijenjen na oko 30 posto, najniži od kraja komunističke vladavine 1989.

https://en.wikipedia.org/wiki/2024_Bulgarian_parliamentary_election

Boyko Borisov iz GERB- a izrazio je zahvalnost na rezultatima stranke na izborima.

----

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj Empty Re: Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj

Post by RayMabus Mon 10 Jun - 21:04

Bugarska skupština.  :coffee

Bugarska skupština ima 240 zastupnika a pola od toga je 120 dakle 120 zastupnika treba za stvaranje parlamentarne većine odnosno da se zajaše na vlast.

Bojko Borisov = 68

Preporod ( krajnja desnica ) = 38

Veličina ( krajnja desnica ) = 13

68 + 38 + 13 = 119

Ovaj jedan žetončić koji nedostaje da se stvori parlamentarna većina i uzme vlast kad je ovakva situacija, u Bugarskoj se uvijek nađe ( kupi ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj Empty Re: Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj

Post by RayMabus Mon 10 Jun - 21:08

Koja pušiona ti Ukrići.

Skandal s plinovodom "Turski tok"

Čini se da je navodno curenje sugeriralo da glavnu ulogu u izgradnji plinovoda preuzele su ruske tvrtke, što je dodatno pokazalo da je izgradnja plinovoda, koju je odobrila Treća vlada Borisova , izravno služila ruskim interesima.

Curenje je dovelo do kritike GERB-a od strane PP-DB-a, optužujući ih da pomažu Rusiji da izgradi novi put koji zaobilazi Ukrajinu, čime je omogućena ruska invazija na Ukrajinu.

Vanjska politika

Jedno od ključnih političkih pitanja koja su dominirala izborima bilo je stajalište Bugarske o ruskoj invaziji na Ukrajinu. Brojne stranke (posebno Revival , BSP, Levitsata! i Soldiarity Bulgaria) zagovarale su da Bugarska ne šalje smrtonosnu pomoć Ukrajini i podržale ukidanje sankcija protiv Ruske Federacije.

,,,,,,,,,,,

Preporod je ultradesničarska i ultranacionalistička politička stranka u Bugarskoj, osnovana u kolovozu 2014. Njezin predsjednik je Kostadin Kostadinov. Stranku razni analitičari i mediji definiraju kao prorusku, protiv EU , protiv NATO-a, antiameričku , koja se protivi cijepljenju protiv COVID-19 i širi anti-cjepivo i anti-LGBT retorika.

Dana 19. veljače 2024, tri zastupnika Preporoda posjetila su Moskvu na poziv vladajuće stranke Jedinstvene Rusije , sastavši se s članovima Državne dume i predstavnicima ruskog Ministarstva vanjskih poslova.

Stranka je razvila blizak odnos sa strankom Alternativa za Njemačku , s predsjednikom Preporoda, Kostadinom Kostadinovim, koji je prisustvovao kongresu stranke u srpnju 2023.

Revival je nastavio suradnju s ruskom vladajućom strankom, Ujedinjenom Rusijom , sudjelujući na Forumu "Sloboda naroda" čiji je domaćin UR.

https://en.wikipedia.org/wiki/Revival_(Bulgarian_political_party)

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj RDR-1
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj Empty Re: Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj

Post by RayMabus Mon 10 Jun - 21:10

by RayMabus Fri 7 Jun - 20:21

Koji pušioničari ovi Britanci.

Bugarska će proglasit vojnu neutralnost i podržavat Putina na Crnom moru i na Balkanu.

Daleko je vama Krim.

---

by RayMabus Fri 7 Jun - 20:57

Nikakva njihova vojna sila ne može zaustaviti ovu planetu da se vrti oko Sunca i oko svoje osi.

Sutra će opet Sunce izaći na horizontu za one koji žive na površini planete i gledaju to iz te točke gledišta ... pa će to isto Sunce zaći i onda opet kad izađe počimaju izbori u Bugarskoj.

A Soroševi atlantisti, isto leglo bagre i baljege koje podržava Komšića ne stoje baš najbolje u anektama i neće moći sastaviti vladu a ako ne mogu oni mora netko drugi a taj drugi treba PREPOROD da bi vladao.


Tema: https://www.ex-iskon-pleme.com/t57747p720-ukrajinska-ofenziva-rikverc-faza-ii
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj Empty Re: Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj

Post by mentalitet Mon 10 Jun - 21:31

RayMabus wrote:Pade još jedna Soroševa utvrda.

Objašnjenje: Vlada Bojkova Borisova nas je podržavala a onda kad su došle ove soroševe liberalne pederčine na vlast u Bugarskoj koju su sad i izgubile su nas prestale podržavati jer su one za graDŽansku BiH.



Rezultati

Rezultati su pokazali da nijedna stranka nije osvojila većinu u Narodnoj skupštini, a GERB je osvojio većinu mjesta. Odaziv je procijenjen na oko 30 posto, najniži od kraja komunističke vladavine 1989.

https://en.wikipedia.org/wiki/2024_Bulgarian_parliamentary_election

Boyko Borisov iz GERB- a izrazio je zahvalnost na rezultatima stranke na izborima.

----

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj Z
Majku im jebem bugarsku zabise srbima noz u ledja. :dramaq :dramaq :dramaq:Radio sam sa mladim bugarima i brzo naucio bugarski jezik.Mislio sam da mrze Ruse ali mi bilo sumnjivo kako su tako dobri sa jednim Rusom koji je radio sa nama zajedno uz jednog Poljaka sa kojim sam postao kucni prijatelj.Dakle,stalno su se grupisali ko siptari i pricali izmedju sebe ruski ili bugarski jezik koji je dosta slican ruskom.Elem,na moju srecu u mladosti sam citao dosta ruske klasike pa sam naucio neke rijeci.Bilo mi je interesantmo koliko su ti slavenski jezici slichni i isprepletani,pa mi je pomsalo bilo smijesno kada Rus kaze tisuca ili neku drugu rujec koja se koristila u svakodnevnom govoru kod hrvata.Zasto ovo pisem?Da pokazem ovim forumskim idiotima da politicari na vlasti i obichan narod skoro nikad nisu isti osim kada neka stranka ili politichar dobije 60-80% glasova kao u Rusiji ili Srbiji.To je onda znak da su se ti narodi sabrali zbog opasnosti koja im prijeti od nekoga.To se sada deshava u Francuskoji,Njemachkoj,Italiji,Spaniji i ostalim zemljama Evrope jer je narod shvatio u sta ga guraju njihovi sluganerski idioti.Da dodje do kakvog rata u Evropi sami ti narodi bi napravili revolucije i pobili tu gamad kao za vrijeme Francuske revolucije.Ovo je doba novih informatichkih tehnologija pa ne treba godina ili mjeseci da dodjesh do informacije nego je znash u roku dok si rekao keks.Ljudi su sve obrazovaniji,a rijetko tko moze zajebati takvog chovjeka osim da je sve nabubao napamet pa ne moze biti kreativan i samostalno razmishljati.Sve u svemu,pisao sam na ovom forumu shta ce biti,a takvo neshto ne treba neka posebna pamet nego cista logika.Nisam samo ja pisao o scenariju koji slijedi zbog poltronske politike nego i drugi uvazeni forumashi koje necu navoditi da im ne bi srushio ugled :dramaq :dramaq :dramaq.Uostalom,sve je dobro shto se dobro svrshi,ali je zajeb shto josh sve nije gotovo zato shto razni manijaci imaju moc da stisnu crveno dugme.Ja se nadam da ce ih njihovi narodi pomesti sa politichke scene i preuzeti kormilo u svoje ruke a njima jebati mater,pobiti ili strpati u zatvor a kljuch baciti u duboko jezero kao primjer drugima koji pomisle da ih oponashaju u nekom kasnijem vremenu.
P.S. Soroshova fondacija je CIA=Cionisti=Duboka drzava=cifuti najveci svjetski teroristi na svijetu.Sta moze jedan starac napraviti koji sam sebi ni pelene ne zna promijeniti isto kao i Bajden da iza njih ne stoje lutkari koji upravljaju sa njima a glupsoni misle da su takvi ljudi sposobni bilo shto sami napraviti.Evo ti ovog idiota zlovenca kao primjer.Da li si ishta pametno od njega prochitao?Nisi,niti cesh zato shto je izlapio i u glupoj njegovoj tintari raste mahovina mjesto mozdane mase.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj Empty Re: Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj

Post by RayMabus Mon 10 Jun - 21:51

mentalitet wrote:
P.S. Soroshova fondacija je CIA=Cionisti=Duboka drzava=cifuti najveci svjetski teroristi na svijetu.Sta moze jedan starac napraviti koji sam sebi ni pelene ne zna promijeniti isto kao i Bajden da iza njih ne stoje lutkari koji upravljaju sa njima a glupsoni misle da su takvi ljudi sposobni bilo shto sami napraviti.
Upravo tako. Točno. Tvoja izjava o tome je potpuno točna. Potvrđujem. Podatak je točan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj Empty Re: Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj

Post by mentalitet Mon 10 Jun - 22:13

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
P.S. Soroshova fondacija je CIA=Cionisti=Duboka drzava=cifuti najveci svjetski teroristi na svijetu.Sta moze jedan starac napraviti koji sam sebi ni pelene ne zna promijeniti isto kao i Bajden da iza njih ne stoje lutkari koji upravljaju sa njima a glupsoni misle da su takvi ljudi sposobni bilo shto sami napraviti.
Upravo tako. Točno. Tvoja izjava o tome je potpuno točna. Potvrđujem. Podatak je točan.
Njihovi mediji u Hrvatskoj propagiraju narativ da je to jedan chovjek jer se ta mafijashka organizacija odmetnula od americhkog naroda i sada vlade za americhke gazde cifute.Ali postoji neshto shto se krije.a to je posebno kod mladih amera izrazena mrznja prema chifutima.Tolika mrznja nije ni izmedju bijelaca i crnaca a mogla se vidjeti na americhkim univerzitetima koji su u vlasnishtvu cifuta.Ako dodje do nekih sranja u USA mislim da ce cifuti najebati gore nego za vrijeme Hitlera.Slusham onog Lindsey Grahama (Chifut sa dvojnim Izraelskim drzavljanstvom) koji kaze da Ukrajina treba podijeliti svoja bogatstva sa zapadom a ne sa Rusijom i Kinom koja procjenjuje na 12000 tisuca milijardi dolara.Eto dokaza zbog chega se vodi rat u Ukrajini,Urban kaze isto da je zapadu stalo samo do ruskog bogastva a ja to tvrdim vec par godina.Pa zar treba neka pamet da se to vidi.E sad,pametni ljudi nece ici pljachkati banku ili biti sauchesnici u tome jer znaju da ih cheka zatvor ili smrt .Metafora.


Samo ovo treba poslushati i sve ce biti jasno svakom iole malo inteligentnom chovjeku.

https://www.reddit.com/r/UkraineRussiaReport/comments/1dc7okx/ua_pov_united_states_senator_lindsey_graham/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj Empty Re: Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj

Post by Eroo Tue 11 Jun - 15:37

mentalitet wrote:Majku im jebem bugarsku(šta se bojiš, reci odmag ustašku! :^0 ) zabise srbima noz u ledja. :dramaq :dramaq :dramaqRadio sam sa mladim bugarima i brzo naucio bugarski jezik. :D Mislio sam da mrze Ruse ali mi bilo sumnjivo kako su tako dobri sa jednim Rusom koji je radio sa nama zajedno uz jednog Poljaka sa kojim sam postao kucni prijatelj.Dakle,stalno su se grupisali ko siptari i pricali izmedju sebe ruski ili bugarski jezik koji je dosta slican ruskom :^0 .Elem,na moju srecu u mladosti sam citao dosta ruske klasike pa sam naucio neke rijeci. :^0

:blj ...Evo ti ovog idiota zlovenca kao primjer.Da li si ishta pametno od njega prochitao?Nisi,niti cesh zato shto je izlapio i u glupoj njegovoj tintari raste mahovina mjesto mozdane mase.

I ovaj je isti kao ti, i on je dosta čitao srpske klasike king
Razlika jedino to što on trenutno mrzi Grke, a ti Bugare...i tako u krug oko otadžbine. Majku li vam ustašku. :rofl

Tip ima privatne škole za malodobnu  djecu. AV-ov je drugar.
Računa da će Rusi da piju ladne vode na reci Marici, a ovaj kreten iznad ih čeka na Dunavu.
Samo Sabor Srbiju Spašava...OJXAAA... :facepalm geek

Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj Empty Re: Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj

Post by mentalitet Tue 11 Jun - 17:43

Eroo wrote:
mentalitet wrote:Majku im jebem bugarsku(šta se bojiš, reci odmag ustašku! :^0 ) zabise srbima noz u ledja. :dramaq :dramaq :dramaqRadio sam sa mladim bugarima i brzo naucio bugarski jezik. :D Mislio sam da mrze Ruse ali mi bilo sumnjivo kako su tako dobri sa jednim Rusom koji je radio sa nama zajedno uz jednog Poljaka sa kojim sam postao kucni prijatelj.Dakle,stalno su se grupisali ko siptari i pricali izmedju sebe ruski ili bugarski jezik koji je dosta slican ruskom :^0 .Elem,na moju srecu u mladosti sam citao dosta ruske klasike pa sam naucio neke rijeci. :^0

:blj ...Evo ti ovog idiota zlovenca kao primjer.Da li si ishta pametno od njega prochitao?Nisi,niti cesh zato shto je izlapio i u glupoj njegovoj tintari raste mahovina mjesto mozdane mase.

I ovaj je isti kao ti, i on je dosta čitao srpske klasike king
Razlika jedino to što on trenutno mrzi Grke, a ti Bugare...i tako u krug oko otadžbine. Majku li vam ustašku. :rofl

Tip ima privatne škole za malodobnu  djecu. AV-ov je drugar.
Računa da će Rusi da piju ladne vode na reci Marici, a ovaj kreten iznad ih čeka na Dunavu.
Samo Sabor Srbiju Spašava...OJXAAA... :facepalm geek

Evo po ovom tvome odgovoru vidi se da si inteligentan ko kurac.Vitlas ko pijan nekom chakijom i deresh se pa svi bjeze od tebe ne zato shto te se boje nego zato shto ne zele da prisustvuju tvome samoranjavanju ili nedaj boze da se prikoljesh.Jebi ga,ustasha kad nema shta da kolje onda kolje svoje blize a na kraju sebe.Dakle,ne znash odgovoriti na bilo shta nego kao robot ponavljash jer si chipiran propagandom i mrznjom.Neki dan sam svome papagaju chitao neku Poeziju misleci da ce makar zapamtiti neku rijech jer vec ima veci fond rijechi od tebe.Nista,reko majku jebo svoju dzabe ga hranim isti ERO.Reko sam mu pusi kurac idiote,isto kao da sam reko tebi.Gleda i po kurca ne razumije.Dakle,odjebi glupi idiote.Uvijek sam mislio da su stariji ljudi pametniji i da se moze od njih neshto nauchiti.Bio sam u pravu.od tebe se moze nauchiti da nije svako ko ostari pametan automatski  vec da neki ostare a ostanu idioti od rodjenja.Mrsh jebem ti mater debilnu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj Empty Re: Pad Soroševe utvrde u Bugarskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum