ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu

Go down

BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu Empty BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu

Post by Eroo Mon 10 Jun - 6:12

BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu Screenshot-16498

https://www.blic.rs/vesti/politika/bugarska-preti-srbiji-rumen-radev-pominje-veto-na-clanstvo-srbije-u-eu/q84y6lb
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu Empty Re: BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu

Post by Eroo Mon 10 Jun - 6:17

Bugare kao manjinu broje u 3-4 općine u Srbiji.
Sad će tražiti Zajednicu opština za Bugare, s pravom veta. 
Na kraju možda traže i Republiku Bugarsku s pravom otcjepljenja. :D
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu Empty Re: BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu

Post by mentalitet Mon 10 Jun - 6:31

Eroo wrote:Bugare kao manjinu broje u 3-4 općine u Srbiji.
Sad će tražiti Zajednicu opština za Bugare, s pravom veta. 
Na kraju možda traže i Republiku Bugarsku s pravom otcjepljenja. :D
Sjecam se da si se hvalio da si bio neki boxer.Zato nije ni chudo kako razmishljash,sto % su ti pomjerili talamus pa si sav mentalno izitoperen.80 % srba ne zeli u EU,Vuchko ih muze ko idiote dok ima,ove godine Eu od Srbije dobija cipelom u dupe jer je ta tvorevina mrtva i vidljivo je svakome da se raspada.Zivi samo od stampanja love kao i SAD.Tako je i bivsha YU kupovala vrijeme ali zato kada je inflacija krenula mogao ju je samo rat zaustaviti.Pazi jedna sjebana Rusija koja financira rat u Ukrajini protiv kompletnog zapada ima rast BNC po kupovnoj moci 3,7% prekucerashnje izvijeshce Svjetske banke.Prestigli Japan i Njemachku a ti prichash o EU.Koja budala tamo vishe zeli osim klasichnih iduiota kao shto si ti.Jebote odaj tajnu kako se samohipnotizirash.No dobro,znam da pizdish zbog ovoga shto se deshava u EU.AJebaji ga i ja bi pizdio da sam gurno ruku u punu vrecu pichaka a izvuko kurchinu.Tako vam je pisano.Samo idioti tri puta u kratkoj povijesti stanu na grablje.Ali kako napisah,nashtelali su ti moguce i srbi u ringu to malo mozga shto imash pa nije ni chudo zashto ih toliko mrzish i zelish im zlo.Ali Jarane,karma je kurva ako nisi znao.
Tipichni si kamenko,ajmo malo pisati o srbima da se vlaji ne dosjete da je EU kaput.Vidi onaj ATF grli se sa srpskim nacionalistima i kaze da ce glasati za izlazak iz Eu. isto kaze i Le Pen,Flamanci traze otcjepljenje od Belgije,laganini se sprema ozbiljan pichvajz u toj tvojoj bolesnoj tvorevini zvanoj 3 Rajh.Jebiga,vi ustashe ste genetski gubitnici zato shto mislite da ste pametni pa uvijek najebete.Ali ovaj puta nece biti srba da vas spashavaju,bute popljugali i to debelo. :dramaq :dramaq :dramaq

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu Empty Re: BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu

Post by Serbinho-3 Mon 10 Jun - 7:00

Bugari ko Bugari.

Ucestvovali sa Bracom Hrvatima, Muslimanima iz Bosne 

i Nemcima, ekipa iz 2 Svetskog, pa misle da opet 

prcaju nekoga.

Inteligencija 0%, jer je Srbija od EU udaljena vise 

Svetlosni godina.

Mogu samo sebi da ga zavuku.

Cela ta EU je kurac na biciklu.

Zato imas Emirate, Kinu, nadjes tako ozbiljne igrace a 

ove sibicare, ostavis drugima.


Bugarke se doduse dobro jebu a i vole da ih neko 

priguzi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu Empty Re: BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu

Post by Eroo Mon 10 Jun - 7:30

mentalitet wrote:Ali ovaj puta nece biti srba da vas spashavaju,bute popljugali i to debelo. :dramaq :dramaq :dramaq
Samo da im toviše ne padne na pamet. Koga god su  spašavali najebo je.
Čak i Srbi.
No, dobro, ti si se sam spasio...odlaskom u  mrsku USA. jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu Empty Re: BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu

Post by mentalitet Tue 11 Jun - 19:15

Eroo wrote:
mentalitet wrote:Ali ovaj puta nece biti srba da vas spashavaju,bute popljugali i to debelo. :dramaq :dramaq :dramaq
Samo da im toviše ne padne na pamet. Koga god su  spašavali najebo je.
Čak i Srbi.
No, dobro, ti si se sam spasio...odlaskom u  mrsku USA. jocolor
Kada sam odlucio doci u SAD nisu mi bile mrske dok ih nisam upoznao .Tebi su drage jer sve vise lice na SSSR pa mislish kako bi bilo dobro zivjeti ovdje i lizati usrano Bajdenovo dupe.Jebi ga,ti kao udbas imas iskustva i znash kako to funkcionira,docim ja sam oduvijek bio protiv komunjara kao sto si ti jer su pokvarena ljudska bica koja se fol bore za pravdu a kradu i kapom i shakom.Tipichan kamenjarski mentalitet koji ti ovdje godinama shirish ko kugu zamotano u neko domoljublje.No,hvala bogu mnogi su te provalili jer si idiot koji ne zna ni lagati uvjerljivo.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu Empty Re: BUGARSKA DIVERZIJA PROTIV SRBIJE Rumen Radev ničim izazvan preti Beogradu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum