ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici

Go down

Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici Empty Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici

Post by debotoijusto 4/6/2024, 22:16

ZASTUPNIK SDP-a u Europskom parlamentu Predrag Fred Matić komentirao je za N1 predstojeće EU izbore, ali i stanje na političkoj sceni.
Matić kaže kako smo 11 godinu članica EU i da bi svi građani trebali znati da se preko 60 posto odluka donosi na razini EP-a. “To dolazi u sabor koji samo izglasava donesene uredbe i direktive. Nas je 12 zastupnika u EP-u, malo nas je i zato to trebaju biti najbolji ljudi”, rekao je.

“Mi tamo prije svega idemo kao hrvatski zastupnici. Na prošlim izborima dobio sam puno glasova hrvatskih branitelja koji nisu članovi SDP-a. Ponosan sam na svoj ratni put i ne vidim nekoga kompetitivnijeg za zastupanje Hrvatskih interesa”, dodao je.


Kaže kako ih je malo, ali da mogu napraviti dosta. “Predložio sam na početku mandata da se nalazimo svaki tjedan na kavi i da zajednički djelujemo po nekim stvarima, ali nažalost to se nije dogodilo. Neki koji su stranački opredIjeljeni i ovdje se i tamo tako ponašaju i to im ne služi na čast”, naveo je Matić.
Što se svoga rada tiče, kaže kako je najponosniji na rezoluciju o reproduktivnom i seksualnom zdravlju žena. “Za desničare je to bilo kontroverzno i zove se Matić report te sam za to dobio Oskar EP-a u području zaštite ljudskih prava. Rezolucija, nažalost, nije obavezan dokument u članicama. Snaga je da kada neke zemlje žele donijeti zakon u suprotnosti s tom Rezolucijom može biti prozvan”, istaknuo je.
“Naš premijer kada dođe u Bruxelles onda je to pravi europejac, čovjek 22. stoljeća, no kada pređe Breganu onda je on čovjek dvostruke konotacije. Mi na papiru imamo fantastičnu situaciju što se prava žena tiče, i kada Kenwood Kenon to prezentira tamo onda to fantastično izgleda, no u stvarnosti znamo da to nije tako. Jedan od tih razloga su i klečavci. Nitko nema ništa protiv molitve, no kada se to radi na glavnom gradskom trgu i 200 metara od katedrale, tada se radi o političkom kontekstu”, rekao je.




“Iz 21. stoljeća krećemo prema 22., a oni bi nas vratili u 17. ili 18., čak i u srednji vijek. Pa tko si ti čovječe da govoriš nekome kako će se odijevati. To su kao što je bila balvan revolucija kada su uvezeni četnici koji su bili 90-ih, tako i sada ima puno uvezenih Poljaka ili drugih koji dolaze za dnevnicu. I vrapci na grani već znaju tko im plaća dnevnicu. Najviše me zgražava što su počeli dovlačiti i žene da se mole tamo da budu kod kuće, da rađa, da kuha i pere. Ja to ne mogu shvatiti u 21. stoljeću”, naveo je.
Tvrdi kako rezolucija govori i o prizivu savjesti te kaže da je javna bolnica dužna osigurati liječnike koji će ženi izvršiti traženu uslugu. “Ako u jednoj bolnici ima 20 liječnika s prizivom savjesti onda ravnatelj mora zaposliti još njih koji nemaju priziv. Ako je to njima isplativo, uredu. No tu vlada i licemjerstvo kad ginekolog kaže da on to ne radi jer ima priziv savjesti, a onda gura svoju vizitku da to napravi privatno. Licemjerstvo na kvadrat”, tvrdi.



“Žao mi je DP-a, imam neke prijatelje tamo, jer HDZ će ih progutati i ispljunuti, kao što je napravio  HSP-om. Što se SDP-a tiče, mi smo s njima samo htjeli sjesti za tri točke – da se makne Turudić, da e ukloni lex AP i da se napravi pošteni izborni zakon. Nikakva tu nije bila koalicija u pitanju”, naveo je.
Rekao je da je Stipe Mlinarić Ćipe njegov prijatelj i da se nada da ne misli sve ono što govori nego to voli njihovo biračko tijelo.
Što se tiče jugoslavenske zastave na Paradi ponosa kaže kako mu je žao. “Bio sam i ja tamo i vidio sam. Budala i kvrgavih grana će biti. Jedan fenomenalni skup i ne znam što im je to trebalo, bile su neke mlade djevojke koje se vjerojatno tada nisu ni rodile. No i u Bleiburgu bude na desetke ustaških zastava pa nikom ništa”, naveo je.
Kao glavni favorit za čelo SDP-a spominje se Siniša Hajdaš Dončić, a Matić kaže da mu je to prvi glas. “Ja nemam ni favorita ni takvih ambicija. Mi ćemo nakon nedjelje počet razmišljati o tim stvarima i svatko se ima pravo kandidati. Ako bude kontinuitet ostat će i kontinuitet rezultata”, istaknuo je. Smatra kako bi SDP trebao podržati Zorana Milanovića na predsjedničkim izborima.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/fred-matic-cipe-je-moj-prijatelj-nadam-se-da-ne-misli-sve-ono-sto-govori/2570839.aspx?index_tid=519533
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici Empty Re: Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici

Post by debotoijusto 4/6/2024, 22:18

klecavci - cetnici - interesantno glediste moram priznat
ovo drugo zglavnom OK no vec odlucio dati glas nekome mladom nepoznatom  a njemu sretno na izborima
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici Empty Re: Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici

Post by metilda 4/6/2024, 22:21

debotoijusto wrote:[size=39]ZASTUPNIK SDP-a u Europskom parlamentu Predrag Fred Matić komentirao je za N1 predstojeće EU izbore, ali i stanje na političkoj sceni.[/size]
[size=39]Matić kaže kako smo 11 godinu članica EU i da bi svi građani trebali znati da se preko 60 posto odluka donosi na razini EP-a. “To dolazi u sabor koji samo izglasava donesene uredbe i direktive. Nas je 12 zastupnika u EP-u, malo nas je i zato to trebaju biti najbolji ljudi”, rekao je.[/size]

[size=39]“Mi tamo prije svega idemo kao hrvatski zastupnici. Na prošlim izborima dobio sam puno glasova hrvatskih branitelja koji nisu članovi SDP-a. Ponosan sam na svoj ratni put i ne vidim nekoga kompetitivnijeg za zastupanje Hrvatskih interesa”, dodao je.[/size]


[size=39]Kaže kako ih je malo, ali da mogu napraviti dosta. “Predložio sam na početku mandata da se nalazimo svaki tjedan na kavi i da zajednički djelujemo po nekim stvarima, ali nažalost to se nije dogodilo. Neki koji su stranački opredIjeljeni i ovdje se i tamo tako ponašaju i to im ne služi na čast”, naveo je Matić.[/size]
[size=39]Što se svoga rada tiče, kaže kako je najponosniji na rezoluciju o reproduktivnom i seksualnom zdravlju žena. “Za desničare je to bilo kontroverzno i zove se Matić report te sam za to dobio Oskar EP-a u području zaštite ljudskih prava. Rezolucija, nažalost, nije obavezan dokument u članicama. Snaga je da kada neke zemlje žele donijeti zakon u suprotnosti s tom Rezolucijom može biti prozvan”, istaknuo je.[/size]
[size=39]“Naš premijer kada dođe u Bruxelles onda je to pravi europejac, čovjek 22. stoljeća, no kada pređe Breganu onda je on čovjek dvostruke konotacije. Mi na papiru imamo fantastičnu situaciju što se prava žena tiče, i kada Kenwood Kenon to prezentira tamo onda to fantastično izgleda, no u stvarnosti znamo da to nije tako. Jedan od tih razloga su i klečavci. Nitko nema ništa protiv molitve, no kada se to radi na glavnom gradskom trgu i 200 metara od katedrale, tada se radi o političkom kontekstu”, rekao je.[/size]




[size=39]“Iz 21. stoljeća krećemo prema 22., a oni bi nas vratili u 17. ili 18., čak i u srednji vijek. Pa tko si ti čovječe da govoriš nekome kako će se odijevati. To su kao što je bila balvan revolucija kada su uvezeni četnici koji su bili 90-ih, tako i sada ima puno uvezenih Poljaka ili drugih koji dolaze za dnevnicu. I vrapci na grani već znaju tko im plaća dnevnicu. Najviše me zgražava što su počeli dovlačiti i žene da se mole tamo da budu kod kuće, da rađa, da kuha i pere. Ja to ne mogu shvatiti u 21. stoljeću”, naveo je.[/size]
[size=39]Tvrdi kako rezolucija govori i o prizivu savjesti te kaže da je javna bolnica dužna osigurati liječnike koji će ženi izvršiti traženu uslugu. “Ako u jednoj bolnici ima 20 liječnika s prizivom savjesti onda ravnatelj mora zaposliti još njih koji nemaju priziv. Ako je to njima isplativo, uredu. No tu vlada i licemjerstvo kad ginekolog kaže da on to ne radi jer ima priziv savjesti, a onda gura svoju vizitku da to napravi privatno. Licemjerstvo na kvadrat”, tvrdi.[/size]



[size=39]“Žao mi je DP-a, imam neke prijatelje tamo, jer HDZ će ih progutati i ispljunuti, kao što je napravio  HSP-om. Što se SDP-a tiče, mi smo s njima samo htjeli sjesti za tri točke – da se makne Turudić, da e ukloni lex AP i da se napravi pošteni izborni zakon. Nikakva tu nije bila koalicija u pitanju”, naveo je.[/size]
[size=39]Rekao je da je Stipe Mlinarić Ćipe njegov prijatelj i da se nada da ne misli sve ono što govori nego to voli njihovo biračko tijelo.[/size]
[size=39]Što se tiče jugoslavenske zastave na Paradi ponosa kaže kako mu je žao. “Bio sam i ja tamo i vidio sam. Budala i kvrgavih grana će biti. Jedan fenomenalni skup i ne znam što im je to trebalo, bile su neke mlade djevojke koje se vjerojatno tada nisu ni rodile. No i u Bleiburgu bude na desetke ustaških zastava pa nikom ništa”, naveo je.[/size]
[size=39]Kao glavni favorit za čelo SDP-a spominje se Siniša Hajdaš Dončić, a Matić kaže da mu je to prvi glas. “Ja nemam ni favorita ni takvih ambicija. Mi ćemo nakon nedjelje počet razmišljati o tim stvarima i svatko se ima pravo kandidati. Ako bude kontinuitet ostat će i kontinuitet rezultata”, istaknuo je. Smatra kako bi SDP trebao podržati Zorana Milanovića na predsjedničkim izborima.[/size]


[size=39]https://www.index.hr/vijesti/clanak/fred-matic-cipe-je-moj-prijatelj-nadam-se-da-ne-misli-sve-ono-sto-govori/2570839.aspx?index_tid=519533[/size]
Budala i kvrgavih grana i među braniteljima a zovu se Fred.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4928
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici Empty Re: Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici

Post by vuksadinare 4/6/2024, 22:42

Kaze covjel kojem je utvrdjena 80-postotna invalidnost preko ptspa..auto ne bi smio voziti a kamoli pbavljati visoke drzavne funkcije(nesto slicno kao i komšić) odjedared zdrav za to..drugo molitva nije zabranjena van crkve..po tom pitanju ne bi se smjele ni provesije odrzavat npr.za svetog vlaha ili  duju po gradskim trgovima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici Empty Re: Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici

Post by vuksadinare 4/6/2024, 22:45

..ali družina ili agenda bi i to zabranila ali ne i gay paradu sa jugoslavenskim zastavama sto je ocito krsenje ustava gdje su zabranjeni tj isticanje komunističkih simbola i simbola bivse drzave
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici Empty Re: Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici

Post by abraham 5/6/2024, 06:32

Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici Http%3A%2F%2Fcom.ft.imagepublish.upp-prod-eu.s3.amazonaws Neka ode ovbime i objasni kako su zaostali i rekn im da su klecavci. Kreten.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14302
2014-04-14


Back to top Go down

Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici Empty Re: Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici

Post by vuksadinare 5/6/2024, 07:28

abraham wrote:Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici Http%3A%2F%2Fcom.ft.imagepublish.upp-prod-eu.s3.amazonaws Neka ode ovbime i objasni kako su zaostali i rekn im da su klecavci. Kreten.
tu se radi o toleranciji.. plus sto zeleno lijeva agenda ima ugovor sa ovima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici Empty Re: Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici

Post by Hoholo Mudovski 5/6/2024, 07:56

abraham wrote:Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici Http%3A%2F%2Fcom.ft.imagepublish.upp-prod-eu.s3.amazonaws Neka ode ovbime i objasni kako su zaostali i rekn im da su klecavci. Kreten.
Kršćani koji kleče i mole su uvezeni četnici, a ovi sa slike i hare krišna kada plešu i mole na glas na trgovima domicilni koji izvode oku ugodan klerofsšistički glazbeno plesni nastup za razdragane prolaznike.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici Empty Re: Klečavci su kao i balvan revolucija kada su uvezeni četnici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum