ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stephene, od čega živiš?

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by Hoholo Mudovski 4/6/2024, 18:47

Usput, Stipe otkrij tajnu ovom napaćenom narodu...

Hoholo Mudovski

Posts : 5260
2023-08-31


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by debotoijusto 4/6/2024, 19:43

Hoholo Mudovski wrote:Kuća na Prviću na 3 etaže.
Iznajmi je i ima iznad prosječnu godišnju plaću...
Stipe izdrži.
Glasam za tebe da na EU plaći ne moraš iznajmljivati

nije uredjena triba mu jos 80 000 za inkartat izvanka i keramiku unutra
znaci posal u mrsku EU oli posudit od mamica kad ode klecat u medjugorje
dan mu i ja glas samo da ga vise ne gledan ovod
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by Hoholo Mudovski 4/6/2024, 19:53

debotoijusto wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Kuća na Prviću na 3 etaže.
Iznajmi je i ima iznad prosječnu godišnju plaću...
Stipe izdrži.
Glasam za tebe da na EU plaći ne moraš iznajmljivati

nije uredjena triba mu jos 80 000 za inkartat izvanka i keramiku unutra
znaci posal u mrsku EU oli posudit od mamica kad ode klecat u medjugorje
dan mu i ja glas samo da ga vise ne gledan ovod
Znači odlučio čovik otić u Brisel i gotovo...
Ja sam uvijek bio kontra Brisela, vidi šta napravi od poštena čovika.
Stipe, Stipe...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5260
2023-08-31


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by debotoijusto 4/6/2024, 20:16

Hoholo Mudovski wrote:
debotoijusto wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Kuća na Prviću na 3 etaže.
Iznajmi je i ima iznad prosječnu godišnju plaću...
Stipe izdrži.
Glasam za tebe da na EU plaći ne moraš iznajmljivati

nije uredjena triba mu jos 80 000 za inkartat izvanka i keramiku unutra
znaci posal u mrsku EU oli posudit od mamica kad ode klecat u medjugorje
dan mu i ja glas samo da ga vise ne gledan ovod
Znači odlučio čovik otić u Brisel i gotovo...
Ja sam uvijek bio kontra Brisela, vidi šta napravi od poštena čovika.
Stipe, Stipe...


nije da bi on tija otic jedna je domovina nego triba keramika i zena oce ono walk in kupatilo kakvo ima ministar dabro doma a nije ni upola pametan ka njen stijepo daklen bolje i privremeni rad u tudjini nego duznicko ropstvo ma koliko bio dobar s ovima sto posjeduju dvojna drzavljanstva a ne smidu u voljenu domovinu se vratit zbog komunista i mozemoa
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by debotoijusto 4/6/2024, 20:25

Bartulica objavljuje imovinske kartice od 2011. godine i nikad nije objavio da ima bilo kakvu ušteđevinu. I kad je prije četiri godine kupio novi automobil vrijedan 115.000 tadašnjih kuna, naveo je da je to od drugih izvora dohotka. Ali problem je što ni tad, a ni kasnije nije prijavio nikakav drugi izvor dohotka, osim u posljednjoj imovinskoj kartici - 50 eura mjesečno. Tako i dalje ostaje otvoreno pitanje od čega živi, odnosno koji su to drugi prihodi koje ima i koje nije prijavio u imovinskoj kartici.


Stephene, od čega živiš? - Page 2 Hknylcnsy


crnoja i njegova baraka 5b je goli kurac za stephana i njegov opus dei
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by abraham 4/6/2024, 21:17

Nema tajni. Krade, bavi se kriminalnim aktivitetima. Prodaje kondome za Markicku na crno. Utajio porez. Bozanicev tajni sin.....Steta da treca republika propade da ga bobuljicavi propusti kroz sake. Muhahahahaahahhahaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14311
2014-04-14


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by abraham 4/6/2024, 21:20

Manolic chek out, bobuljicavi  se ukenjao, gorilla se pravi gluplji nego sta je ali eto Nidzo krade. Potegao iz USA da potkrada debu i sitinga. Ravna zemljo otvori se.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14311
2014-04-14


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by abraham 4/6/2024, 21:21

DA vas nema , trebalo bi vas izmisliti. Dobro je vama, jos jako dobro..... Kako ste i zasluzili, jelte...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14311
2014-04-14


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by debotoijusto 4/6/2024, 21:26

@abrahame nesrico jel ti ti njega branis s recenicom " a kako su ovi oni " ?
hajde mozes ti i bolje  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by abraham 4/6/2024, 21:51

Tesko kolega, zbunjuje me da se usutite koa ona stvar kada lijevi kradu i sakom i kapom ili kako vec. Zbunjuje me sta vi koji ste tu zmirite na mentalitet i narodne obicaje i lopovluk i sva moguca sranja prebacujetre samo na jednu stranu iako se odmah moze naci i netko drugi sa vase strane. To znaci da je do mentaliteta ne do politicke opcije. Vi se sigurno ne sramite sta  ste uhljeb. a upljuvaste se sa nekim lijevim, budi Bog s nama i neprirodnim stavovima i pogledima. To je to rvatsko licemjerje i dupli, moral u svakodnevnoj uprabi ili sta bi se reklo blah, blah blah....Kila jebenog balkanskog mentaliteta....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14311
2014-04-14


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by debotoijusto 4/6/2024, 21:56

jbg. ovi novinari na 10 desnih jedva 1 livog opanjkavaju stavi ti temu osudit cu casna poinirska  :tu


Stephene, od čega živiš? - Page 2 444490495-1000828584731829-212197163361280405-n
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by abraham 5/6/2024, 06:29

debotoijusto wrote:jbg. ovi novinari na 10 desnih jedva 1 livog opanjkavaju stavi ti temu osudit cu casna poinirska  :tu


Stephene, od čega živiš? - Page 2 444490495-1000828584731829-212197163361280405-n
To je problem. Problem je sta vam je kao i vecini EU medijska scena lijeva. Problem je sta se druka na lijevo i tako vem je , na zalost od 45te. Problem su mediji financirani poreznim novcima. Gledam povremeno HRT i to je da se Bakaric postidi. Vladjuci kradu i otimaju ali nista bolja slika nije na lijvoj strani. Razlika je da nisu tako blizu "vatre" plus da ih se pokriva. Sve dok je tako pojava tj mentalitet se nece mijenjati. Racimo Istra. Adznjare nikada nisu tamo mogle niti da prismrde a u svakoj , bukvalno svakoj opcini klriminal, pogodovanje i sl. Tko izvjestava o tome??? Glas Istre?? Jakovcic???? Tribun iz Pazina iliti nece mene nitko jebat itd, itd itd...... Daklem problem je da je rvatski covjek sklon kriminalu, pogodovanju i podvalama svAke vrste ali eto samo jedni su na tapetu. Bilo bi super da je to istina. Problem bi se dao lako rijesiti ali odgajanje novih ljudi je dug i bolen proces. Vi ste kolega srecom mladi te cete se nauciti. Muhahahahahaha Kila jebenog korumpiranog , ne bu mene nitko jebal mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14311
2014-04-14


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by Hoholo Mudovski 5/6/2024, 07:51

Pa kad stanem na balun skroz sam razočaran šjor Stipanom.
Moj glas ide Pernaru...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5260
2023-08-31


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by debotoijusto 5/6/2024, 13:27

"Jutros, u 8:00 sati dok sam izlazio iz kuće kako bih sinove od 7 i 13 godina odvezao u školu, ovaj muškarac, Andrej Dimitrijević iz Faktografa, nas je fotografirao! Došao je do auta u kojem su sjedila moja djeca! I rekao mi da ovaj auto nisam prijavio u imovinskoj kartici.

Radi se o iznajmljenom autu koje koristim tijekom kampanje. Ovo medijsko zlostavljanje ću izdržati ali neću dozvoliti da se zastrašuje moju obitelj! Prijavit ću ovaj incident pravobraniteljici za zaštitu prava djece. Neka ljudi vide čime se služe ovako beskrupulozni tipovi. Neće ići!💪🏻 #CroatiaFirst #DomovinskiPokret", napisao je Bartulica na Facebooku i objavio fotografiju na kojoj se nalazi Dimitrijević.


Stephene, od čega živiš? - Page 2 219bad5a-74ce-47fb-a379-df4278a54592





Kontaktirali smo Dimitrijevića, koji nam je odgovorio kako je na temelju upita čitatelja provjeravao vozi li Bartulica automobil koji nije prijavljen u njegovoj imovinskoj kartici. "Tu informaciju sam išao provjeriti na licu mjesta. Tamo sam, na javnoj površini na kojoj je bio parkiran automobil, zatekao gospodina Bartulicu kako ulazi u njega te sam ga fotografirao", kazao je.

Tvrdi kako je prišao Bartulici i predstavio mu se, sukladno Etičkom kodeksu, te ga upitao zašto vozi automobil koji nije upisan u imovinskoj kartici. "Bartulica je odgovorio da se radi o rent-a-car autu za potrebe kampanje. Nakon toga sam mu zahvalio i otišao. Kada sam fotografirao auto, u njemu nije bilo djece", naglasio je.

Dimitrijević je dodao kako ima dokaz za to. "Gospodin Bartulica bi, umjesto da manipulira i napada novinare koji na javnoj površini rade svoj posao, trebao javnosti radije objasniti zašto skriva podatke o imovini te kako on i njegova obitelj preživljavaju s 30 eura mjesečno", naveo je.


:tu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by debotoijusto 5/6/2024, 13:35

PREDSJEDNIK Domovinskog pokreta Ivan Penava danas je na press konferenciji komentirao otkriće Index Istraga o imovinskoj kartici Stjepana Bartulice

"Očekujem da izađe pred javnost i objasni svoje stavove. Kolege iz stranke su s njim obavile razgovore. Greška je moguća svakome, ali ako do nje dođe, očekujemo da se objasni o čemu se radi. Bilo kakve marifetluke te vrste nećemo trpjeti", objasnio je Penava.


Stephene, od čega živiš? - Page 2 Giphy
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by debotoijusto 5/6/2024, 15:15

Faktograf je objavio slike auta kojeg vozi zastupnik Domovinskog pokreta Stephen Nikola Bartulica. 
Radi se o luksuznom Audiju Q5 40TDI Quatrro S line koji košta oko 80.000 eura. Tog auta nema u imovinskoj kartici, a kako tvrde Bartulica i DP radi se o unajmljenom autu rent-a-car.
Kasnije je šef DP-a Ivan Penava potvrdio na presici u saboru da je stranka unajmila auto te ga stavila Bartulici na raspolaganje. Penava je dodao da ni drugi ne bi trebali potezati pitanje kada se auto smije koristiti, ako oni kao stranka ne potežu to pitanje. 
Do objave teksta Faktografa, iz DP-a nisu poslali odgovor na upit - dokaz da je auto doista u najmu i koliko najam košta.




"Na registracijskim tablicama vozila uočili smo pak natpis Auto centar Jesenović, što je pak objasnilo čakovečke registracijske oznake. Vlasnik i direktor tvrtke koja upravlja ovim auto centrom, AC Jesenović (registrirana u Varaždinu), je Augustin Jesenović. Internetska pretraga otkriva kako se dotični navodi u tekstu tjednika Nacional iz veljače 2021. naslova 'Štajerci ostali bez milijuna: Hrvatski varalice uništili austrijski leasing'.
Članak opisuje kako su tada čelnici austrijske leasing kuće Hypo Leasing Steiermark hrvatskim institucijama poslali kaznenu prijavu protiv svog dugogodišnjeg direktora u Hrvatskoj te protiv nekoliko hrvatskih državljana jer su sumnjali da su te osobe odgovorne za krivotvorenje dokumentacije za osobe koje inače ne bi mogle realizirati leasing te za lažiranje podataka o tehničkim karakteristikama pokretnina koje bi se davale u leasing. Autor teksta navodi kako je jedan od osumnjičenih bio upravo Jesenović.




Njegovo ime iskače i u članku Večernjeg lista iz 5. veljače 2013. Kako je pisao kolega Josip Bohutinski, mladi policajac Dino Molnar, koji je dva tjedna prije tog članka pronađen mrtav, u prijavi koju je na Badnjak 2012. poslao tadašnjem ministru unutarnjih poslova Ranku Ostojiću, USKOK-u i Unutarnjoj kontroli MUP-a o korupciji svojih šefova u Policijskoj upravi međimurskoj i Policijskoj postaji Mursko Središće, detaljno je opisao dva slučaja u kojima su njegovi šefovi intervenirali za lokalne moćnike. Jedan od njih je, prema Molnaru, bio i Jesenović.
'Molnar tako piše da je 18. rujna 2011. godine zaustavio osobno vozilo kojim je upravljao Dejan Jesenović. Napisao mu je obvezni prekršajni nalog, a na mjesto događaja ubrzo je došao njegov otac, vlasnik poduzeća AC Jesenović, kod kojega se servisiraju i popravljaju službena policijska vozila. Molnar navodi da ga je Augustin Jesenović pitao za ime i prezime, što mu je i rekao, te je Jesenović stariji nakon toga otišao. Kad je kaznio sina Molnaru su rekli da si je mogao umjesto toga riješiti servis za golf', naveo je tada Bohutinski.



tik-tak tik-tak
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by debotoijusto 5/6/2024, 15:15

Stephene, od čega živiš? - Page 2 9e58716a-0b6f-40dc-8344-c58605ee8107
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by Hoholo Mudovski 5/6/2024, 15:20

debotoijusto wrote:[size=40]Faktograf je objavio slike auta kojeg vozi zastupnik Domovinskog pokreta Stephen Nikola Bartulica. [/size]
[size=40]Radi se o luksuznom Audiju Q5 40TDI Quatrro S line koji košta oko 80.000 eura. Tog auta nema u imovinskoj kartici, a kako tvrde Bartulica i DP radi se o unajmljenom autu rent-a-car.[/size]
[size=40]]

Patriotskiji bi bilo da je DP unajmio Rimčevu Neveru :cro
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5260
2023-08-31


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by vili40 5/6/2024, 16:26

[size=34]Bartulica se oglasio o svojim kreditima i otkrio kako podmiruje troškove: “Daruje me majka”[/size]
https://n1info.hr/vijesti/bartulica-se-oglasio-o-svojim-kreditima-i-otkrio-tko-ga-dariva-naravno-da-39-eura-nije-dovoljno-za-zivot/

eto riješeno...razlike kredita pokrivaju prijatelji a živi na račun majke
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by debotoijusto 5/6/2024, 16:43

 Nema baš ništa nepravilnog, i štoviše, neuobičajenog, u situaciji da roditelji pružaju financijsku podršku sinu


To je u hrvatskoj kulturi toliko prirodno i uobičajeno, u kojoj je takva vrsta darova većih financijskih razmjera roditelja prema djeci nešto sasvim obično i nije vezana uz životnu dob niti roditelja niti djece.





eto


moga je odmah reci da dite do 47 a zatim na skrbi roditelja sto uobicajno u mojem kraju... kako tako nesposoban misli vodit drzavu neka odluce njegovi glasaci
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by debotoijusto 5/6/2024, 16:46

Stephene, od čega živiš? - Page 2 49bdb67c-42ea-4258-82a5-97bffb5d5991


Bartulica (54): Financira me majka, to je normalno među Hrvatima



Stephene, od čega živiš? - Page 2 Hknylcnsy
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Stephene, od čega živiš? - Page 2 Empty Re: Stephene, od čega živiš?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum