ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe...

Go down

genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe... Empty genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe...

Post by T. 29/5/2024, 22:47


_________________
genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe... 60810
T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe... Empty Re: genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe...

Post by YekeYeke 30/5/2024, 00:07

Šta je ovo ?
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 643
2019-05-13


Back to top Go down

genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe... Empty Re: genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe...

Post by mentalitet 30/5/2024, 05:56

Lud 100% ali je super fora .Da sam na njegovom mjestu,srao bi jedno godinu dana i onda to poslao braci korejancima a malo i japancima . neka uzivaju u mirisu mojih govana.Jebo te,ja dovukao u moj vrt 4 prikolice konjskog djubriva cijeli kraj smrdio 5 dana :::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe... Empty Re: genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe...

Post by immortal 30/5/2024, 17:34

mentalitet wrote:Lud 100% ali je super fora .Da sam na njegovom mjestu,srao bi jedno godinu dana i onda to poslao braci korejancima a malo i japancima . neka uzivaju u mirisu mojih govana.Jebo te,ja dovukao u moj vrt 4 prikolice konjskog djubriva cijeli kraj smrdio 5 dana :::)))
ja to planiram u jesen u vinograd

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe... Empty Re: genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum