ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe...

Go down

genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe... Empty genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe...

Post by T. Wed 29 May - 22:47

2014-04-14

Back to top Go down

genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe... Empty Re: genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe...

Post by YekeYeke Thu 30 May - 0:07

Šta je ovo ?
YekeYeke
YekeYeke

Male
2019-05-13

Back to top Go down

genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe... Empty Re: genijalan geostrateški potez vrhovnog vođe...

Post by mentalitet Thu 30 May - 5:56

Lud 100% ali je super fora .Da sam na njegovom mjestu,srao bi jedno godinu dana i onda to poslao braci korejancima a malo i japancima . neka uzivaju u mirisu mojih govana.Jebo te,ja dovukao u moj vrt 4 prikolice konjskog djubriva cijeli kraj smrdio 5 dana :::)))

2020-07-05

Back to top Go down

Post by immortal Thu 30 May - 17:34

mentalitet wrote:Lud 100% ali je super fora .Da sam na njegovom mjestu,srao bi jedno godinu dana i onda to poslao braci korejancima a malo i japancima . neka uzivaju u mirisu mojih govana.Jebo te,ja dovukao u moj vrt 4 prikolice konjskog djubriva cijeli kraj smrdio 5 dana :::)))
ja to planiram u jesen u vinograd

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
2014-04-16

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics