ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Beogradu

Go down

Hrvatica u Beogradu Empty Hrvatica u Beogradu

Post by Serbinho-3 27/5/2024, 23:36

Hrvatica u Beogradu Img_0241



HRVATICA DOŠLA U BEOGRAD, PA JAVNO ISPROZIVALA SVOJ NAROD! Srbi ne veruju šta je rekla - o ovome će se PRIČATI
Kako je dalje dodala, sada je sigurna da će nas posetiti opet
Objavljeno: 27.05.2024. 17:14h  17:22



Kako se ruše predrasude? Ako pitate jednu Hrvaticu koja je nedavno posetila Srbiju i Beograd - onda tako što se upustite u nepoznato i sami se uverite ima li mesta takvim stvarima.
Hrvatica koja se na Iks društvenoj mreži predstavlja kao "_KoVlajna_" objavila je na svom profilu da je zbog koncerta nemačkog benda "Ramštajn" došla u Beograd i ostala oduševljena ne samo koncertom već i samim gradom ali i ljudima.


Prvi put u Srbiji... I, uprkos predrasudama, ni jednu ružnu reč, ni jedan ružan pogled ne doživeh. Štaviše... Bilo je lepo... Doviđenja", napisala je ona.
Hrvatica u Beogradu 1110099_272813745-369149111338100-4722475614669330744-n_ffBeograd/Ilustracijafoto: Espreso

Kako je dalje dodala, sada je sigurna da će nas posetiti opet.
"Srbi i Hrvati su gotovo isti"
Njena objava naterala je mnoge korisnike Iks platforme da se nadovežu kako su i sami prošli - Hrvati prošli u Srbiji, ali i Srbi u Hrvatskoj.
"Ja se samo nasmejem da ljudi uopšte i razmišljaju o tim nekim nebulozama u 2024. godini", "Tako i treba da bude, obišao Varaždin, Zagreb, pola Dalmacije - niko me nije ni popreko pogledao, a kamoli da je uputio neku ružnu reč", "Hvala vam, najiskrenije ste mi udahnuli malo ponosa", "I tako se ruše predrasude. Realno, Srbi i Hrvati su gotovo isti, ali je nacionalizam tu uvek da zakuva", "Prošle godine jedne nedelje sa porodicom proveo u Zagrebu. Šetali, ručali po centru. Konobar nas pitao kako nam se Zagreb dopao...ma predivno je bilo", "Koje si predrasude imala majke ti? Postoje dobri i loši ljudi, trećeg nema", pisali su joj oni.


https://www.espreso.co.rs/vesti/beograd/1458182/hrvatica-dosla-u-beograd-na-koncert-ramstajna-pa-se-odusevila?utm_source=kurir&utm_medium=home_widget&utm_campaign=adria_internal
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatica u Beogradu Empty Re: Hrvatica u Beogradu

Post by vuksadinare 28/5/2024, 04:50

Tko puši ove fore još.. pa sto netko ocekuje da ce te klat po zagrebu ili Beogradu.. 'pa to je super ovi ne nose nož za pojasom ovdje je onda ok'.. 'gle ponudio mi cigaretu ovdje su ljudi super'.. prožvakana propaganda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatica u Beogradu Empty Re: Hrvatica u Beogradu

Post by Serbinho-3 28/5/2024, 05:18

Odu istripovani da ce ih neko zaklati.

Onda shvate da je sve bio bad trip bez narkotika i da su

se probudili i izronili na povrsinu.

Prevoz BGD ZG ne postoji nesto jeftinije i frekventnije, 

pa bi manje i tog tripa bilo.

Covek proseta i oseti drugi Svet od onog sto im politicari

svaki dan medijski serviraju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatica u Beogradu Empty Re: Hrvatica u Beogradu

Post by niels 28/5/2024, 06:06

Često sam poslovno išao, ne samo u Beograd. Nikad nisam doživio nikakvu neugodnost dapače.

Mediji i politika su uvijek bili druga priča.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Hrvatica u Beogradu Empty Re: Hrvatica u Beogradu

Post by mentalitet 28/5/2024, 06:53

niels wrote:Često sam poslovno išao, ne samo u Beograd. Nikad nisam doživio nikakvu neugodnost dapače.

Mediji i politika su uvijek bili druga priča.


Ovaj Serbiho iz samo njemu znanih razloga otvara ovakvu temu pokushavajuci valjda sebe uvjeriti da ima jos ljudi koji drugachije misle od medijskog narativa.Od kako sam vishe na Tviteru nego ovdje tek sada vidim koliko ima glupih srba zadojenim takozvanim zapadnim vrijednostima.Neshto kao situacija kada je trebala uci Hrvatska u EU i NATO. moc medija je nevjerojatna kod glupih ljudi koji zive virtualnu stvarnost pa imamo dojam da je to vecina nekog naroda a ustvari je jedna agresivna manjina koja ima neke odredjene koristi pa svojim urlikanjem stvaraju narativ vecine.Lud i bolestan svijet sa izvrnutom stvarnosti naopachke.Jebiga takvo vrijeme kao sto onomad Andric napisa.Dodju takva vremena kada pametan zacuti a fukara se obogati i doddje na vlast.Povijest ochito ima svoje cikluse na koje ne mozemo uticati.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatica u Beogradu Empty Re: Hrvatica u Beogradu

Post by Serbinho-3 28/5/2024, 14:00

mentalitet wrote:
niels wrote:Često sam poslovno išao, ne samo u Beograd. Nikad nisam doživio nikakvu neugodnost dapače.

Mediji i politika su uvijek bili druga priča.


Ovaj Serbiho iz samo njemu znanih razloga otvara ovakvu temu pokushavajuci valjda sebe uvjeriti da ima jos ljudi koji drugachije misle od medijskog narativa.Od kako sam vishe na Tviteru nego ovdje tek sada vidim koliko ima glupih srba zadojenim takozvanim zapadnim vrijednostima.Neshto kao situacija kada je trebala uci Hrvatska u EU i NATO. moc medija je nevjerojatna kod glupih ljudi koji zive virtualnu stvarnost pa imamo dojam da je to vecina nekog naroda a ustvari je jedna agresivna manjina  koja ima neke odredjene koristi pa svojim urlikanjem stvaraju narativ vecine.Lud i bolestan svijet sa izvrnutom stvarnosti naopachke.Jebiga takvo vrijeme kao sto onomad Andric napisa.Dodju takva vremena kada pametan zacuti a fukara se obogati i doddje na vlast.Povijest ochito ima svoje cikluse na koje ne mozemo uticati.



To si upao medju Opoziciju, Neoliberale.

Nema to veze sa obicnim narodom, ispadas isti ko ova Hrvatica, pre odlaska u Beograd ili

nasli Japanca u sumi, 40 godina nakon rata.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatica u Beogradu Empty Re: Hrvatica u Beogradu

Post by Serbinho-3 28/5/2024, 14:03

Meni izgledaju svi smesni.

Svi se necega plase, strah medijski serviran od strane 

politicara i ljudi zive u toj nekoj nedoumici, da li ce

neko lose pogledati i slicno.

Evo mene u Dablinu, Church Bar Restaurant.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatica u Beogradu Empty Re: Hrvatica u Beogradu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum