ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by Eroo 26/5/2024, 00:13

Miloešvićevo kuferče:

Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) 7


https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/dacic-da-je-kosovo-bilo-na-dnevnom-redu-mi-bismo-tu-pobijedili-956855
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by Eroo 26/5/2024, 00:17

Pokušao sam na sve taksativno argumentirajo odgovoriti, ali u ovim kasnim satima mi se baš i neda.
Za sada ukratko: Popišam se na svaki njegov komentar! :}
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by RayMabus 26/5/2024, 00:26

Koga briga šta četnik melje ?

Rezolucija je donešena i četnici od sada pa nadalje imaju svoj dan u UN-u.


Ključna stvar jer da je usvojenom rezolucijom uspostavljen Međunarodni dan sjećanja na genocid u Srebrenici 11. juli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by RayMabus 26/5/2024, 00:37

Kako je Miloševičevim dojencima sijela nagrada za najbolji kratkometražni film u kojem se opisuje etničko čišćenje nesrba u Srbiji od strane Miloševićevog režima ?


Radnja filma zbiva se 27. veljače 1993. godine, na maloj stanici u Štrpcima u Bosni i Hercegovini. Putnički vlak na liniji Beograd-Bar zaustavljaju paravojne snage u akciji etničkog čišćenja. Dok odvode nevine civile, samo jedan od pet stotina putnika usuđuje im se suprotstaviti. To je istinita priča o čovjeku koji nije mogao šutjeti.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t57874-hrvatski-film-dobio-zlatnu-palmu-u-cannesu
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by RayMabus 26/5/2024, 00:40

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) B_240524020

Pogled na kartu Evrope pokazuje neuspjeh Srbije u lobiranju protiv Rezolucije o Srebrenici
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by Serbinho-3 26/5/2024, 02:13

Srbi su bliski Rusima i uvek ce biti krivi.

Zapad se i u komi bori protiv Rusa i ksenofobije.

Nema tu leka.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by Serbinho-3 26/5/2024, 02:18

RayMabus wrote:Kako je Miloševičevim dojencima sijela nagrada za najbolji kratkometražni film u kojem se opisuje etničko čišćenje nesrba u Srbiji od strane Miloševićevog režima ?


Radnja filma zbiva se 27. veljače 1993. godine, na maloj stanici u Štrpcima u Bosni i Hercegovini. Putnički vlak na liniji Beograd-Bar zaustavljaju paravojne snage u akciji etničkog čišćenja. Dok odvode nevine civile, samo jedan od pet stotina putnika usuđuje im se suprotstaviti. To je istinita priča o čovjeku koji nije mogao šutjeti.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t57874-hrvatski-film-dobio-zlatnu-palmu-u-


Da li je napravljen film i o Srpskim civilima?

Krivci su pohapseni i osudjeni, 40 godina bez kusura.

Ubice Srpskih civila, heroji, niko pohapsen.

Koga lazemo, sebe?

Zapad sve dopusta zarad svojih interesa i ispao iz 

igre.

Sloba ovo, ono, nema Slobe, ima Rusa, uvek nesto.

Zatvore ti vrata i vekovima ces traziti sebe.

Neko ce te razumeti, ali taj neko, necu biti ja.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by RayMabus 26/5/2024, 02:30

Serbinho-3 wrote:
Srbi su bliski Rusima i uvek ce biti krivi.

Zapad se i u komi bori protiv Rusa i ksenofobije.

Nema tu leka.
Kakve to veze ima sa Srebrenicom ?

Jesu li Rusi možda klali i ubijali po Srebrenici i Vukovaru itd ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by Serbinho-3 26/5/2024, 02:35

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:
Srbi su bliski Rusima i uvek ce biti krivi.

Zapad se i u komi bori protiv Rusa i ksenofobije.

Nema tu leka.
Kakve to veze ima sa Srebrenicom ?

Jesu li Rusi možda klali i ubijali po Srebrenici i Vukovaru itd ?


Ostali su nosili cvece?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by RayMabus 26/5/2024, 02:39

Ostali nisu granatirali i rušili gradove ko što ste vi radili po Hrvatskoj i BiH.

Nažalost vama je u Srbiji ispran mozak jer rata niste vidjeli do bombardiranja Srbije a onda vam je ta vlast u Srbiji uvela cenzuru na sve šta su radili i sebe prikazuju kao žrtve.

Taj vaš predsjednik četnik se blamira pred cijelim svijetom likujući ovdje nešto a cijeli svijet ga gleda šta izvodi.

Vi ne želite prihvatit to da ste kalili i ubijali po Hrvatskoj i BiH s ciljem stvaranja velike Srbije. Pod vi mislim na vašu vlast a ne sad na tebe konkretno il općenito ljude ( Srbe ) tj kolektivno sve pod jedan koš radi ovih šta su to provodili.

Idite se i dalje tještiti kako ste vi nekoga pobedili i da šta će vama tko solit pamet jer ste vi žrtve i vi niste nikog takli i vi ste nevini a samo su eto vama jadnima odrubljivali glave i još vas je poklalo nekoliko mileona u Jasenovcu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by RayMabus 26/5/2024, 02:50

Rusi ništa nemaju s ratovima u bivšoj Jugi. A ako i imaju šta to je zanemarivo i ni u kom slučaju ni vezano uz razaranje Vukovara, Sarajeva, Srebrenicu itd. Samo ste vi tu.

To vađenje na Ruse po sistemu nas ne vole jer smo mi uz Rusiju je toliko odvratno da samo pokazuje dokle vi idete.

Znači pobijete 20 ljudi u vlaku jer su muslimani i onda dođete s pričom kako vas ne vole jer ste uz Rusiju.

Jeste li vi mentalno bolesni ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by Serbinho-3 26/5/2024, 04:06

RayMabus wrote:Rusi ništa nemaju s ratovima u bivšoj Jugi. A ako i imaju šta to je zanemarivo i ni u kom slučaju ni vezano uz razaranje Vukovara, Sarajeva, Srebrenicu itd. Samo ste vi tu.

To vađenje na Ruse po sistemu nas ne vole jer smo mi uz Rusiju je toliko odvratno da samo pokazuje dokle vi idete.

Znači pobijete 20 ljudi u vlaku jer su muslimani i onda dođete s pričom kako vas ne vole jer ste uz Rusiju.

Jeste li vi mentalno bolesni ?


Jebiga, Sarajevo, pripucali na svadbi i poceo rat.

Cackas mecku i ode sve u tri lepe picke materine.

Oni kao nikoga ne pitaju, proglase nezavisnost, gde

imas opet detalj da je sve odavno radjeno i pripremano,

samo glupi Srbi i Hrvati nisu znali, pa ih odmah priznali

a da nisu ni uredili odnose tri naroda ni danas.

Hrvatska, HDZ vam uvalio kurac.

Radili kampanju na Anti Srpstvu i ovi zapucali.

Sloba je radio na Kosovu.

Razlika je sto sa Srbima mozes sesti, razgovarati i 

dogovoriti, dok sa Poturicama i Siptarima, ne mozes.

Velika razlika.

Pucali po gradovima, pucali su i ovi, takodje po JNA gde

ih nije ni dirala.

Naoruzaju se neki i glume vojsku.

Nemac priznaje, ono rat na sve strane.

Simbol koliko neko moze biti glup.

Sednes u kafanu za sto, narucis rakiju, konobarica 

donese sa dubokim dekolteom, malo snimis zadnjicu, 

pojede se, nadje se neki dogovor.

Balkanci su glupi, Zapad jos gluplji i onda nista ne funkcionise

u prevodu.

Zapad misli, ja sam sila, radim sta hocu.

Onda sila naletela na jos jacu silu i poziva se na Medjunarodno

Pravo, druga sila se smeje prvoj.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by RayMabus 26/5/2024, 04:24

Okani se vađenja na Ruse.

To isto ko da ja dođem i opravdam zločin nekih Hrvata jer su u nekom selu tamo pobili 200 Srba itd i onda kažem da mene nitko ne voli i da sam ja kriv samo zato jer eto podržavam npr Nijemce a koji jbga nemaju nikakve veze ili imaju vrlo malo veze s tim šta se ovdje događalo 90-ih isto ko i ti Rusi.

To je toliko glupo da ne može bit gluplje: Nas nitko ne voli jer smo mi rusofilni i zato nam uvaljuju da smo pobili tamo neki itd.

Kakve to jebene veze ima s ičim ?!?!?!?!?!?!!!!
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by Eroo 26/5/2024, 08:34

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Screenshot-16112
Jedini koji je imao oružje i vojsku je bio Miloševićev režim i jedini je krivac za raspad
Jugoslavije i za sve zadnje ratove (4 komada).
1999 se nije radilo o agresiji Zapada na Srbiju već odmjereno brzdanje balkanskog
kasapina u pokušaju da prethodne zločina po ex YU nastavi i na Kosovu. 
Što znači agresija danas vidimo najbolje  u Ukrajini - invazija uz rušenje i paljenje
cijelih gradva i naselja, uz pljačku ukr. imovine i protjerivanje domicilnog stanovništva.
Nešto takvo nismo vidjeli u "agresiji" Zapada na Srbiju. Vojska NATO-a je jedino ušla
na Kosovo kako bi zaštitila civili koje su vratili njih cca 800k
iz zbjega. Dakle, nije bilo nikakve invazije.
Ogromna većina  tkzv. uzdržanih su prije glasanja u svom objašnjenju
prepoznali genocid u Srebrenici. Čak i Kina koja je glasala protiv.
I da napomenem : PROTIV JE BILO SAMO 19 DRŽAVA, sve odreda nedemokratskih
i neciviliziranih režima. Nismo vidjeli nikakvo ujedinjavanje kolektivnog Juga protiv
kolektivnog Zapada, kao što danas tvrdi AV. Ako bi to bilo tako glasali bi PROTIV.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by Eroo 26/5/2024, 08:42

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Screenshot-16113

SUŠTINA je da je samo 19 država bilo protiv ito zbog angažiranja Rusije i Kine.
U pitanju su odreda necivilizirani režimi. 
Kao što vidite izbjegavam spominjati narode u tim državama, jer se njihovi narodi
ne pitaju ni za šta, pa tako ne i kad je u pitanju genocid u Srebrenici.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by Eroo 26/5/2024, 08:59

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Screenshot-16115
Mogao bih samo ponoviti samo ono što sam već napisao. 
Možda bih samo dodao: NATO će biti na Kosovu dok god na vlasti u Srbiji budu
ostaci Miloševićevog režima; AV, kufereče i njima slični. Ovo isto će vam reći 
svi razumni i pristojni Srbi, kojima je kristalno jasno tko su krivci za raspad 
ex. YU, kao i kasnijeg orgijanja na Kosovu. 
NATO nije izvršio invaziju na Srbiju, kao što je to uradio u slučaju Iraka i ostranjivanju
Sadamovog režima. Odstranjivanje Miloševićevog režima je NATO
prepustio Srbima, što se u jednom trenutku i desilo. Nažalost, vratii su se i opet
preuzeli vlast s istim narativom i nacionalističkim folklorom.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by Eroo 26/5/2024, 09:21

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Screenshot-16116

Mala utjeha za stradalnike u Srebrenici.
Konačno je svijet prepoznao genocid u Srbrenici i to s glasovanjem
i raspravama u UN-u potvrdio.
Ne spominjem bošnjačke eventualne zločine, kojih je, naravno, itekako bilo.
Ovdje je riječ o genocidu u Srebrenici i bilo bi s moje strane neljudski
spominjati ih, jer bi se moglo protumačiti kao relativiziranje. 


Još nešto. Često čujem od AV-ovih štovatelja, kako su Bošnjaci sve poginule
u krugo 100 km prenijeli u Srebrenicu.
Samo bih podsjetio da su često ostaci od jedne žrtve pronalaženi u 3-4 
sekundarna grobišta. Takve stvari smo vidjeli i u slučaju albanskih žrtava, 
koje su prevozili i pokapali u Beogradu, a neke su našli i u jednom vozilu
koje je sa albanskim žrtvama bilo gurnuto u Dunav. Zašto i što se skrivalo?
Nisam ja ovo izmislio, to su istraživale i dokazale srpske mjerodavne službe.


Zaključno: PROTIV  Rezolucije o sjećanju na genocid u Srebrenici je bilo 19 režima,
a ZA 84 države - ogromna većina civiliziranog zapadnog svijeta.
Zašto je Orbanov režim bio protiv, o tome ćemo jednom drugom prilikom!
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by Eroo 26/5/2024, 09:43

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:
Srbi su bliski Rusima i uvek ce biti krivi.

Zapad se i u komi bori protiv Rusa i ksenofobije.

Nema tu leka.
Kakve to veze ima sa Srebrenicom ?

Jesu li Rusi možda klali i ubijali po Srebrenici i Vukovaru itd ?


Ostali su nosili cvece?
Ostali su se goloruki branili ...i pobjedili!
Jesu li u tome počinili i neki zločin? Pa jesu, kao i u svakom ratu.
To ne umanjuje činjenicu da je Miloševićev režim kriv za svih cca 130000 žrtava
(među kojima i srpskih, naravno), koji su se dogodili za vrijeme njihovog orgijanja kroz 4 rata.
Nekima(Srbima) se možda čini apsurdno, ali je istinito: NATO "agresija" je bila u najboljem
interesu srpskog naroda.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by Joža 26/5/2024, 11:43

Eroo wrote:Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Screenshot-16113

SUŠTINA je da je samo 19 država bilo protiv ito zbog angažiranja Rusije i Kine.
U pitanju su odreda necivilizirani režimi. 
Kao što vidite izbjegavam spominjati narode u tim državama, jer se njihovi narodi
ne pitaju ni za šta, pa tako ne i kad je u pitanju genocid u Srebrenici.


Jideš govna. 19 proti i 68 suzdržano ča je "pristojno proti".

84 je manje od 87. 

Ako se ne varam Izraelci za koje navijaš izašli vanka.

Znamo zač.

Suljo je odigral igrokaz i zabil tricu za svoje izbore.

A par uri poslin glasovanja Hrvatskoj za zahvalu Bošnjaci jebali mater.

Dobro, razumim da se ovo zadnje tebe ne tiče kad si Ilir/Šiptar sa slovenskom adresom, ali sam moral reć.

E.

:lightp

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by vuksadinare 26/5/2024, 11:51

Bit ce komplicirano.. lakiji su nervozni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

Miloševićevo kuferče:  Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!) Empty Re: Miloševićevo kuferče: Da je Kosovo bilo na dnevnom redu, mi bismo tu pobijedili...(?!)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum