ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by RayMabus Thu 23 May - 18:16

Tako je Komšiću: sad imate podlogu da RS proglasite genocidnom tvorevinom i da je ukinete pa da napravite graDŽansku unitarnu islamsku BiH.

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by RayMabus Thu 23 May - 18:30

"Njemačka i neki drugi su iskoristili ovlasti i tako da su proglasili ovu rezoluciju o sjećanju, a cilj je bio da se demonizira jedan od naroda bivše Jugooslavije, da se potkopa Dejtosnki sporazum. Rezolucija je donesena bez konsenzusa u samoj BiH. Veći broj država članica nije podržao Rezoluciju. Predstavnik BiH je prekoračio svoja ovlaštenja. Podsjećam da su interesi tri naroda u centru Dejtonskog sporazuma", kazao je.


Ruski ambasador: Ovo je pirova pobjeda, sponzori su Skupštinu UN-a naveli na pogrešan trag


Tako je Putine: Sad će ti još važnije biti da Hrvati imaju svog člana predsjedništva a ne ovu poturicu koja se izdaje za Hrvata a agent je anglosaske imperije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by dijagram Thu 23 May - 20:12

Komsic je gotov, rijesit ce ga izvjesni general GF sa cetrnaest zvjezdica.
:coffee
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by RayMabus Thu 23 May - 20:14

Neću mu ja ništa. On je samo pijun. Najebat će svi oni koji ga tu guraju i postavljaju.

Vidiš da ni Bakir nije postao predsjednik nego je ispušijo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by Serbinho-3 Thu 23 May - 20:20

Slusaj retarda.

Prvo ovde jebe mater Komsicu, sada ga citira.

Republika Srpska je Dejtonski Sporazum a ne naknadno

prepucavanje.

Otimas Kosovo Srbiji, bacas bombe, onda gledas Ukrajinu.

Hrvatska Genocid, Nemacka Genocid, Turska Genocid.

Islamske zemlje i ovi Neoliberali zajedno sa Muslimanima

protiv Hriscana.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by RayMabus Thu 23 May - 20:21

Još mu dižu optužnicu, njemu i njegoivm Komšičevcima.

Bog je iza ovih mojih operacija. Ne shvaćate onaj dio kad vam ja kažem da sam anđeoska hijerarhija. Više sile. Nadnaravne. Ono kad agentu te nadnaravne sile pukne film pa svi dobiju batina i po guzici.


SIPA dobila naredbu iz Tužilaštva BiH da sasluša Emira Suljagića, Bakira Izetbegovića i Reufa Bajrovića


Kako nezvanično saznajemo, oni će biti saslušani zbog sumnje za krivično djelo po članu 145a Krivičnog zakona Bosne i Hercegovine, odnosno za "raspirivanje mržnje".



SIPA dobila naredbu iz Tužilaštva BiH da sasluša Emira Suljagića, Bakira Izetbegovića i Reufa Bajrovića
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by Serbinho-3 Thu 23 May - 20:21

dijagram wrote:Komsic je gotov, rijesit ce ga izvjesni general GF sa cetrnaest zvjezdica.
:coffee



Sada ga citira.

Da ga nazovem retardom, pogresio bih, jer i retard radi po McDonald’s, ljubazni su i 

kulturni.

Balkanci to nazovu budalom.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by RayMabus Thu 23 May - 20:26

Komšić i američka ambasada će sad pošto imaju osnovu da ukinu RS odnosno izbace Rusiju iz BiH ići na to da ukinu RS.

Dakle prevedeno: Vi ste sad utopljenici.

A tko najbolje brani brod ? Neplivaći.

Prevedeno: Sad vam je još bitnije da Hrvati imaju svog člana predsjedništva kako ove poturice uz pomoć zapadnih sila ne bi sprovele svoj naum.

Pazi ja sam general GF pet zvjezdica i puno koraka sam ispred vas obićnih al ako pažljivo pratiš vidijet ćeš da samo ja pobjeđujem.

Sad se morate boriti protiv Komšića da vam ne ukine RS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by AlfaOmega Thu 23 May - 21:58

Sad kad je dobio bitku protiv Srba, krenut će još silovitije protiv Hrvata.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10322
2015-09-11


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by RayMabus Thu 23 May - 22:12

AlfaOmega wrote:Sad kad je dobio bitku protiv Srba, krenut će još silovitije protiv Hrvata.
Pokušat će .... samo zaboravljaš jednu stvar .... sjeti se da na temama o ratu u Ukrajini ja stalno govorim da ja radim pat poziciju jer ona meni treba najmanje četiri godine jer su izbori u demokraciji svako četiri godine i da ja koljem Komšičevce a to su njihovi podržavatelji na Zapadu.

Ja nisam glup. Ja sam anđeo Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by RayMabus Thu 23 May - 22:20

Vidiš u ovoj rezoluciji ima jedna bitna a očita stvar koja mnogima promiče a to je da je Njemačka predlagatelj a ista ta Njemačka u svom parlamentu izglasa neku svoju rezoluciju kako Hrvati i Srbi u BiH nevaljaju a mujage su fini momci itd.

Sad će fino dobit uz ovo šta su do sad dobili još jaču ekonomsku recesiju i trpačinu mujagama.

Ima da probiju ko kokice na kraju kad ih obradim.

Napad je najbolja obrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by RayMabus Thu 23 May - 22:32

"Rezoluciju o Srebrenici su predložile Nemačka i Ruanda, a Hrvatska je jedna od 40-ak sponzora. Uprkos tome što se u Rezoluciji ne spominje krivica nijednog naroda, Srbija i Republika Srpska, uz potporu Rusije, danima su žestoko lobirale protiv njenog izglasavanja. Rezoluciju su poduprle 84 države - manje nego što se očekivalo i to ipak govori o diplomatskoj pobedi Srbije uz pomoć potpore. Videli smo brojne države iz latinoameričke skupine, afričke skupine...koje su se prepoznale u rečima srpskog predsednika kako 'moćne zapadne zemlje kroje međunarodnu politiku po svojim aršinima'! Zanimljivo je i da je Kina, koja je poslovično suzdržana, danas ipak glasala protiv, kao i Mađarska!" - navedeno je u emitovanom prilogu. 


HRVATSKI JAVNI SERVIS: U Ujedinjenim nacijama se desila diplomatska pobeda Vučica! (VIDEO)






Dnevnik 2, HRT-a:

"Rezoluciju o Srebrenici su predložile Nemačka i Ruanda a Hrvatska je jedna od 40-ak sponzora. Uprkos tome što se u Rezoluciji ne spominje krivica nijednog naroda, Srbija i Republika Srpska, uz potporu Rusije, danima su žestoko lobirale protiv njenog izglasavanja. Rezoluciju su poduprle 84 države - manje nego što se očekivalo i to ipak govori o diplomatskoj pobedi Srbije uz pomoć potpore. Videli smo brojne države iz latinoameričke skupine, afričke skupine...koje su se prepoznale u rečima srpskog predsednika kako 'moćne zapadne zemlje kroje međunarodnu politiku po svojim aršinima'! Zanimljivo je i da je Kina, koja je poslovično suzdržana, danas ipak glasala protiv, kao i Mađarska!"
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by Ringo10 Fri 24 May - 3:12

AlfaOmega wrote:Sad kad je dobio bitku protiv Srba, krenut će još silovitije protiv Hrvata.
Normalno...hvala Hrvatskoj
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by Ringo10 Fri 24 May - 6:07

Postigli Su da je BiH na korak od raspada 
A mozda I od novog rata
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by Joža Fri 24 May - 8:12

Ringo10 wrote:
AlfaOmega wrote:Sad kad je dobio bitku protiv Srba, krenut će još silovitije protiv Hrvata.
Normalno...hvala Hrvatskoj

Već jesu. Nije se još tinta na papiru ohladila, a eto njih.

Upitan o poziciji Hrvatske, odnosno činjenici da je ova zemlja kosponzor Rezolucije o Srebrenici dok lider HDZ-a u BiH Dragan Čović dočekuje osuđene ratne zločince, Jasmin Mujanović kaže da je to licemjerno. Apsurdno je da ista vlada i isti politički predstavnici koji negiraju presude iz Haga sada očekivaju od ljudi u Bosni i Hercegovini da ćemo biti posebno zahvalni njima. Mislim, ne hvala, pogotovo zato što znamo da, u isto vrijeme kada vlada Andreja Plenkovića glasa za Rezoluciju o genocidu u Srebrenici, oni nastavljaju da se miješaju gotovo svakodnevno u interna pitanja Bosne i Hercegovine, pogotovo što se tiče Izbornog zakona. Kroz njihove diplomatske i političke aktivnosti, oni sprečavaju da mi imamo stvarni liberalni ustavni poredak u BiH gdje će svi građani Bosne i Hercegovine imati ista prava.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by Joža Fri 24 May - 8:14

Naravno, hrvatski mediji to obajdaju.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by Ringo10 Fri 24 May - 8:17

Joža wrote:
Ringo10 wrote:
AlfaOmega wrote:Sad kad je dobio bitku protiv Srba, krenut će još silovitije protiv Hrvata.
Normalno...hvala Hrvatskoj

Već jesu. Nije se još tinta na papiru ohladila, a eto njih.

Upitan o poziciji Hrvatske, odnosno činjenici da je ova zemlja kosponzor Rezolucije o Srebrenici dok lider HDZ-a u BiH Dragan Čović dočekuje osuđene ratne zločince, Jasmin Mujanović kaže da je to licemjerno. Apsurdno je da ista vlada i isti politički predstavnici koji negiraju presude iz Haga sada očekivaju od ljudi u Bosni i Hercegovini da ćemo biti posebno zahvalni njima. Mislim, ne hvala, pogotovo zato što znamo da, u isto vrijeme kada vlada Andreja Plenkovića glasa za Rezoluciju o genocidu u Srebrenici, oni nastavljaju da se miješaju gotovo svakodnevno u interna pitanja Bosne i Hercegovine, pogotovo što se tiče Izbornog zakona. Kroz njihove diplomatske i političke aktivnosti, oni sprečavaju da mi imamo stvarni liberalni ustavni poredak u BiH gdje će svi građani Bosne i Hercegovine imati ista prava.
Eto dzaba im Zagreb guzicu lize
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by Ringo10 Fri 24 May - 8:54

Meni da su Mujage uvalile UZP ja bih sa njima prekinuo svaku komunikaciju
Ali Zagreb je beskicmenjak pa Mujagama pusi kitomira
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by Sora Fri 24 May - 10:02

Ringo10 wrote:Meni da su Mujage uvalile UZP ja bih sa njima prekinuo svaku komunikaciju
Ali Zagreb je beskicmenjak pa Mujagama pusi kitomira


jesi ti promijenio droge na kojima si ?
ozbiljno pitam
ove druge ne pitam jer ne očekujem nešto pametno od njih ali od tebe..
više isto ne

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by Eroo Fri 24 May - 10:10

AlfaOmega wrote:Sad kad je dobio bitku protiv Srba, krenut će još silovitije protiv Hrvata.
Otom-potom. Samo vi ne brinite o Hrvatima i bit će sve OK.
Čim vi počnete brinuti o Hrvatima, o'ma se mašin za pištolj. :D

_________________
Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača 30
Eroo
Eroo

Posts : 76756
2016-07-22


Back to top Go down

Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača Empty Re: Komšić: Stavljena je tačka na pitanje genocida, BiH će iz svega izaći jača

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum