ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by vuksadinare Thu 23 May - 17:31

https://direktno.hr/domovina/mesic-otkrio-sto-ga-je-iznenadilo-kod-milanovica-rekao-sam-mu-da-nema-sto-razgovarati-s-njim-346410/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by vuksadinare Thu 23 May - 17:34

Sad kad ray poludi :kuku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by RayMabus Thu 23 May - 17:36

Brige mene za Čovića.

A tog Mesića je MOST davno potira iz ureda doživotnog predsjednika tako da je on bivši predsjednik koji tu nešto glumata ko da je doživotni predsjednik.

Umišljena veličina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by RayMabus Thu 23 May - 17:43

Mene Čović ne zanima.

Pogledaj malo di je ona Liza Trust danas.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51504-britanija-otvoreno-protiv-hrvatske-u-bih

Satra san je.

Ja sidin ispri kompjutera i samo mi digneš živce i cili svemir se pokreće i napada te.

To ti je anđeoska hijerarhija anđeo Pravednik a oni su Bog i batina na fizičkoj ravni i božji autoriteti na fizičkoj ravni.

Mogli su oni ograničit mandat predsjednika u BiH na samo dva i Komšić ne bi imao pravo i to bi bilo pravednije al njih to ne zanima nego samo mi ćemo kako mi oćemo i tko jebe vas Hrvate.

Doletila im pleska i sad jedu govna dok ih sve ne zakoljem.

Božji autoritet na fizičkoj ravni a to je anđeo Prijestolnik te može ZAKLAT AKO MU SE DIGNE KURAC SAMO DA TO POMISLI I DA MU JE TO NAMJERA A DA PRI TOM NITI IZ KUĆE FIZIČKI NE IZAĐE I NI NA KOJI NAČIN NIŠTA NA FIZIČKOJ RAVNI NE KONTAKTIRA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by RayMabus Thu 23 May - 17:49

Zato se i zovu ( Anđeli Pravednici ) božji autoriteti na fizičkoj ravni jer te mogu jednim pogledom svoje misli izbaciti s iste.

Izbaciti s iste znači : DEINKARNIRATI.

UBITI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by RayMabus Thu 23 May - 17:54

Sad nek uživaju u Komšiću.

Sad im je još gore jer je pola svijeta krenilo na njih a Komšiću završava mandat za dvije i po godine i nema se pravo kandidirati tri puta za redom.

Znači šta su postigli ?

PA TOTALNA RAZVALJOTKA OD STRANE BOGA TE GAMADI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by RayMabus Thu 23 May - 17:55

RAZBUCALO IH KO BEBA ZVEČKU.

NE ZNAJU VIŠE NI SAMI KAKO SE UOPĆE ZOVU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by RayMabus Thu 23 May - 17:58

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.


Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by RayMabus Thu 23 May - 18:26

Problem je vama shvatti šta Bog hoće.

Mesić je u pravu šta se tiče Čovića odnosno toga da Milanovic baš njega ide podržavat.

No to ne znači da treba podržavati Komšića i preglasavanje Hrvata i pravljenje islamske BiH a tu je Mesić agent koji to podržava.

Mene brige za Čovića, obični kokošar.

Meni je puka film jer ti netko tu nešto već godinama uvaljuje i govoriti ti da njih boli kurac za tebe i da će oni šta oni hoće.

Hoćeš li ?


BAM



Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krv

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by dijagram Thu 23 May - 20:37

Mesic,..to je onaj za koga ero vavijek glasuje.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by Ringo10 Fri 24 May - 6:09

RayMabus wrote:Sad nek uživaju u Komšiću.

Sad im je još gore jer je pola svijeta krenilo na njih a Komšiću završava mandat za dvije i po godine i nema se pravo kandidirati tri puta za redom.

Znači šta su postigli ?

PA TOTALNA RAZVALJOTKA OD STRANE BOGA TE GAMADI.
Pa naci ce nekoga novog Komsica
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by vuksadinare Fri 24 May - 6:42

Komšić je dobro naplatio svoje komšićevanje.. negdje sam procitao da ima brdo nekretnina.. nije on bas toliko glup.. u smislu da dobro i naplati kao Bošnjaci lobista.. po onoj ni kod stare babe baš sve đabe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by Sora Fri 24 May - 9:32

vuksadinare wrote:Komšić je dobro naplatio svoje komšićevanje.. negdje sam procitao da ima brdo nekretnina.. nije on bas toliko glup.. u smislu da dobro i naplati kao Bošnjaci lobista.. po onoj ni kod stare babe baš sve đabe


čitao u kupusovom listu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by Sora Fri 24 May - 9:53

Hrvatska i Bosna su prirodni saveznici ali onda to ne ide tako da hrvatska politika podržava separaciju i međeda iz Banja Luke 
jeb vas plitkoumni bog, već ste jednom popušili tu politiku dijeljena Bosne u 2.ratu 
i jopet i jopet

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by Ringo10 Fri 24 May - 10:01

Sora wrote:Hrvatska i Bosna su prirodni saveznici ali onda to ne ide tako da hrvatska politika podržava separaciju i međeda iz Banja Luke 
jeb vas plitkoumni bog, već ste jednom popušili tu politiku dijeljena Bosne u 2.ratu 
i jopet i jopet
Nisu saveznici Jer savezniku neces uvaliti UZP a manjinski narod tog saveznika gaziti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by Sora Fri 24 May - 10:06

Ringo10 wrote:
Sora wrote:Hrvatska i Bosna su prirodni saveznici ali onda to ne ide tako da hrvatska politika podržava separaciju i međeda iz Banja Luke 
jeb vas plitkoumni bog, već ste jednom popušili tu politiku podijeljenu Bosnu u 2.ratu 
i jopet i jopet
Nisu saveznici Jer savezniku neces uvaliti UZP a manjinski narod tog saveznika gaziti

jesu prirodni saveznici pol Hrvatske je iz BIH rodom ili se upravo doselilo 
UZO je Haag presudio
a nije slučajno. ja ne znam jel vi svi očekujete da će se zaboravit tko je muslimanima zabio nož u leđa za vrijeme rata 90.tih 
tko je pobubijao u mostaru i srednjoj bosni svoje suborce ??
to bi kao trebalo zaboraviti
a znaš kaj 
odi ..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by Joža Fri 24 May - 13:16

Sora wrote:Hrvatska i Bosna su prirodni saveznici ali onda to ne ide tako da hrvatska politika podržava separaciju i međeda iz Banja Luke 
jeb vas plitkoumni bog, već ste jednom popušili tu politiku dijeljena Bosne u 2.ratu 
i jopet i jopet

Sore, u drugom svitskom ratu jedan dil Hrvata, koje s pravom nazivam 'usraše', su popušili da su muslimani 'rvacko cvieće'. Evo vidimo danas kako su ti isti 'pozdravili' potporu Hrvatske rezoluciji.

Posrali nam se po glavi unatoč zbrinjavanju njihovih izbiglica i naoružavanju za vrime rata.

U Riki se obučavali i naoružali ''krajišnike'' koji su poslin samo par miseci nakon završetka obuke tekbirili napadajući Hrvate Lašvanske doline. 

Tko je spričil 'Srebrenicu drugi dil' u Bihaću?


I opet ne valjamo.

Luda kuća.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by Joža Fri 24 May - 13:23

Sora wrote:
Ringo10 wrote:
Sora wrote:Hrvatska i Bosna su prirodni saveznici ali onda to ne ide tako da hrvatska politika podržava separaciju i međeda iz Banja Luke 
jeb vas plitkoumni bog, već ste jednom popušili tu politiku podijeljenu Bosnu u 2.ratu 
i jopet i jopet
Nisu saveznici Jer savezniku neces uvaliti UZP a manjinski narod tog saveznika gaziti

jesu prirodni saveznici pol Hrvatske je iz BIH rodom ili se upravo doselilo 
UZO je Haag presudio
a nije slučajno. ja ne znam jel vi svi očekujete da će se zaboravit tko je komu zabio nož u leđa za vrijeme rata 90.tih 
tko je pobubijao u mostaru i srednjoj bosni svoje suborce ??

to bi kao trebalo zaboraviti
a znaš kaj 
odi ..

ARBiH Hrvatima.

I nismo prirodni saveznici nikad bili niti jesmo.

Koliko je muslimana bilo u ustašama i handžarcima, a koliko u partizanima do 1944.?

Jedino Sore ako ti usraše i handžarce vidiš ka svoje prirodne saveznike.

To je onda tvoje.

Ja čvrsto stojim da su izvorište danjašnje državnosti RH odluke ZAVNOH-a 1943.

I tu ne odstupam niti milimetra.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by Ringo10 Fri 24 May - 17:27

Ja ne priznam genocid u Srebrenici Jer Necu da gladim jaja Mujagama
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by Sora Fri 24 May - 19:12

Ringo10 wrote:Ja ne priznam genocid u Srebrenici Jer Neću da gladim jaja Mujagama

ne moraš nisi peder a nisu ni oni

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum