ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vumrl Mi Je Pajcek Moj

Go down

Vumrl Mi Je Pajcek Moj Empty Vumrl Mi Je Pajcek Moj

Post by debotoijusto 22/5/2024, 19:07

NAKON što je sklopljen dogovor vladajuće većine o imenovanju ministara i formiranju vlade, pregovara se o tome tko će biti državni tajnici.

O tome je govorio i premijer Andrej Kenwood Kenon, a člana predsjedništva Domovinskog pokreta Davora Dretara novinari Dnevnika Nove TV pitali su jesu li točne informacije kako bi upravo on mogao sjesti u fotelju državnog tajnika u Ministarstvu poljoprivrede.

"Ima jako puno posla, njime sam se bavio i u potpunosti sam spreman nastaviti", kaže Dretar.


Upitan je što kaže stranka na to.

"Stranka zasad kaže da, ali još jednom vas molim da ništa ne prejudiciramo jer svaki put kad počnemo nešto govoriti prije pregovora o bilo kojoj točki ispadamo neozbiljni, ispada da vršimo neki pritisak", dodao je Dretar.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/drele-postaje-drzavni-tajnik-nemojmo-prejudicirati-ispadamo-neozbiljni/2567275.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Vumrl Mi Je Pajcek Moj Empty Re: Vumrl Mi Je Pajcek Moj

Post by debotoijusto 22/5/2024, 19:10

ovaj transfer obecava boljitak
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Vumrl Mi Je Pajcek Moj Empty Re: Vumrl Mi Je Pajcek Moj

Post by vuksadinare 22/5/2024, 19:43

Da sam isus krist ne mogu se sjetit tko je sjebao 350 milijuna eura do li senf.. od lopovluka gore je neznanje.. lopov bar nesto stvori da bi mogao maznut.. neznalica sebe a ne zna popraviti pa šteta stostruka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

Vumrl Mi Je Pajcek Moj Empty Re: Vumrl Mi Je Pajcek Moj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum