ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genocid Part 2

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Genocid Part 2 - Page 2 Empty Re: Genocid Part 2

Post by Serbinho-3 Wed 22 May - 19:44

[size=40]Arogantna Nemačka: Adem Vuchiqi otkrio šta se desilo kada se naš predstavnik obratio Nemcima
U Njujorku se danas, u organizaciji Stalne misije Republike Srbije pri Ujedinjenim nacijama, održava panel diskusija "Mi govorimo, jer oni ne mogu - glasovi koje treba čuti"- svedočanstva svedoka i žrtava rata u BiH.

Izvor: B92.net

Genocid Part 2 - Page 2 27747_screenshot-1_f

[/size]
TANJUG/ TANJUG VIDEO
[size]

[/size]
Na kraju panel diskusije obratio se predsednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi.
"Naš stalni predstavnik ovde je želeo da razgovara sa Nemcima kao glavnim tvorcima rezolucije. Da razgovara o tekstu, da vidimo da li možemo nešto zajedno da uradimo. A znate li kakav je odgovor dobio "Suočićete se sa rezolucijom na način na koji vam je mi budemo dali". Znam, mi smo previše mali, ali verujemo da će evropske i demokratske vrednosti uvek značiti da svi moramo da budemo uključeni u proces donošenja ovako važnih rezolucija", rekao je predsednik Srbije obraćajući se na kraju panel diskusije. 

https://www.b92.net/info/politika/24526/arogantna-nemacka-Suljo-otkrio-sta-se-desilo-kada-se-nas-predstavnik-obratio-nemcima/vest

Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25


Back to top Go down

Genocid Part 2 - Page 2 Empty Re: Genocid Part 2

Post by Serbinho-3 Wed 22 May - 19:45

Ulicari.

Zafalio je perfomans sa Svastikama ispred UN, tako da

gleda Svet malo.

35 godina a i vise rovare po Balkanu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Genocid Part 2 - Page 2 Empty Re: Genocid Part 2

Post by Serbinho-3 Wed 22 May - 22:54

Jugoslavija je nastala 29 Novembra 1943 u Bosanskom kraljevskom gradu Jajce a nestala u Beogradu 1990 upadom Srbije u platni sistem Jugoslavije ,preuzivši zatim vojsku i tada započinje vojna kampanja velike srbije ,čiju naj veću žrtvu su podnijeli većinski narod Bosne kroz progone i genocide,za vašu informaciju veliko srpski projekat u zadnjih 200 godina su počinili 17 genocida nad Bošnjacima gdje su činili od 65 do 70 % stanovništva da bi podlijednji genocid u Srebrenici doveo na 5 % stanovništva sa 8 miliona ostalo je 1,5 milon Bošnjaka .
Ovo je prava historija naroda koji sebe smatra danas borcima za pravdu koji se zove Srbi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Genocid Part 2 - Page 2 Empty Re: Genocid Part 2

Post by Ringo10 Thu 23 May - 4:19

Mujage sanjaju novi rat
Ako oni Srbe pobiju I istjeraju, onda smo mi Hrvati slijedeci na redu
Oni su toliko radikalizirani da je to nevjerojatno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Genocid Part 2 - Page 2 Empty Re: Genocid Part 2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum