ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao

Go down

Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao Empty Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao

Post by vuksadinare 20/5/2024, 15:12

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/splicanin-angazirao-mladica-iz-bangladesa-da-mu-popravi-brod-pogledajte-kako-je-odradio-posao-15462690
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao Empty Re: Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao

Post by vuksadinare 20/5/2024, 15:13

Yoda da nije tvoj :rasta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao Empty Re: Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao

Post by AssadNaPodmornici 20/5/2024, 16:26

prije epi, on je bio zagovaratelj jeftine radne snage, govorio je da mu domaći skiperi skupi, da bi uvezao ove jeftine da voze goste haha.

ja se ne bavim brodovima više, mislim radio sam kao skiper, kapetan jahte, glisera, par godina, dosta mi je tog posla... iako ću ove godine uzeti godišnji pa za vrijeme godišnjeg krstariti 1-2 tjedna sa gostima po jadranu.. dnevnica 150-200€ , a gosti te vode po restoranima, dobiješ manču/napojnicu.. ali sve skupa gadan posao

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao Empty Re: Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao

Post by Hoholo Mudovski 20/5/2024, 17:02

AssadNaPodmornici wrote:prije epi, on je bio zagovaratelj jeftine radne snage, govorio je da mu domaći skiperi skupi, da bi uvezao ove jeftine da voze goste haha.


Zločinačka za malo bolji standard uništava državu.
Ovo je samo jedna generacija daleko od Švedistana.
Abraham je išao raditi da bi šveđani mogli uživati u mirovini,
a sada im dolazi United Colors of Benetton da Abraham može uživati u mirovini.
...
Ako hrvatska misli opstatati kao država i hrvati kao narod zna se što je činiti.
Hrvatsku verziju Orbana dovesti na vlast.
Samo, jebe se koga... lito ide mala
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao Empty Re: Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao

Post by AssadNaPodmornici 20/5/2024, 17:09

pa evo debili iz DPa su došli na vlast, svašta su pričali.

na kraju im plenki nije dao ministarstvo kulture, nego im izmislio ministarstvo demografije gdje bi ovi uvozili latino amerikance.. koji kurac će nam latinoamerikanci, da se naseljavaju po splitu, pa da cijena kvadrata umjesto 3500 € bude 4500€ ...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao Empty Re: Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao

Post by Hoholo Mudovski 20/5/2024, 17:17

AssadNaPodmornici wrote:pa evo debili iz DPa su došli na vlast, svašta su pričali.

na kraju im plenki nije dao ministarstvo kulture, nego im izmislio ministarstvo demografije gdje bi ovi uvozili latino amerikance.. koji kurac će nam latinoamerikanci, da se naseljavaju po splitu, pa da cijena kvadrata umjesto 3500 € bude 4500€ ...
Ja sam za to da se ljudi dosele, ali samo s hrvatskim putovnicama.
Tko želi ići iz države neka iđe, a za ostale bodljikava žica... Ljeti puštati pomalo, koliko stane... Ono sad imamo sodoma i gomora iznutra, a invazija izvana
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao Empty Re: Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao

Post by vuksadinare 21/5/2024, 04:52

Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa evo debili iz DPa su došli na vlast, svašta su pričali.

na kraju im plenki nije dao ministarstvo kulture, nego im izmislio ministarstvo demografije gdje bi ovi uvozili latino amerikance.. koji kurac će nam latinoamerikanci, da se naseljavaju po splitu, pa da cijena kvadrata umjesto 3500 € bude 4500€ ...
Ja sam za to da se ljudi dosele, ali samo s hrvatskim putovnicama.
Tko želi ići iz države neka iđe, a za ostale bodljikava žica... Ljeti puštati pomalo, koliko stane... Ono sad imamo sodoma i gomora iznutra, a invazija izvana
vracaju se al ih sram priznati da su se vratili.. ima puno upita hrvata iz amerike Australije za povratak.. ovih nepalaca bangladežana indijaca i drugih cini mi se manje u odnosu na prije.. bas sam ovih dana na godišnjem pa zuji po gradu i cini mi se da samih lani puno vise vidio po gradu.. a citao sam da je trend useljavanja usporio..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao Empty Re: Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao

Post by Hoholo Mudovski 21/5/2024, 05:12

Pričam o J Americi koja je uvijek u krizi.
Znači radi se o trećoj, četvrtoj generaciji Hrvata koji su odselili za vrijeme filoksele i oni su mentalno Austrougarska ili ih boli kurac te gledaju samo na priliku.
Ili se radi o trećoj generaciji otišloj bježeći od rezultata ww2 ili otišlima između dva rata... Ti su svjesni gdje dolaze i da je to domovina...
Dakle, ako već hoćemo radnu snagu imamo naš genetski materijal i približno kulturu...
S druge strane zločinačka provodi direktive iz Brisela te promiče i provodi zamjenu stanovništva s ciljem United Colors of Benetton državama
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao Empty Re: Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao

Post by vuksadinare 21/5/2024, 05:30

Hoholo Mudovski wrote:Pričam o J Americi koja je uvijek u krizi.
Znači radi se o trećoj, četvrtoj generaciji Hrvata koji su odselili za vrijeme filoksele i oni su mentalno Austrougarska ili ih boli kurac te gledaju samo na priliku.
Ili se radi o trećoj generaciji otišloj bježeći od rezultata ww2 ili otišlima između dva rata... Ti su svjesni gdje dolaze i da je to domovina...
Dakle, ako već hoćemo radnu snagu imamo naš genetski materijal i približno kulturu...
S druge strane zločinačka provodi direktive iz Brisela te promiče i provodi zamjenu stanovništva s ciljem United Colors of Benetton državama
ma jebes beneton e najviše ih u zagrebu.. te nesto rijeka Split.. zaboli me kurac za to.. nema ih u lici zagorci Slavoniji Kordunu to je najvažnije.. trpačina senfu opg puljcima i crvenima u rijeci.. koji ne zele 'poljsku u hrvatskoj' vec svedistan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao Empty Re: Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao

Post by RayMabus 21/5/2024, 09:58

Hoholo Mudovski wrote:

Ako hrvatska misli opstatati kao država i hrvati kao narod zna se što je činiti.
Triba dignit plaće.

Jer inače ti svi odselu na zapad Europe jer je tamo trava zelenija.

Al gdje češ ti našem balkanskom kapitalisti to spomenit da digne plaće. Treba robovat za njizi da se oni bogate i pričaju pričice za malu djecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao Empty Re: Spličanin angažirao mladića iz Bangladeš da mu popravi brod,pogledajte kako je odradio posao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum