ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

djecu u radne okove a zunu da zadovoljava turke na auti putu dok ne nadoknadi stetu

Go down

djecu u radne okove a zunu da zadovoljava turke na auti putu dok ne nadoknadi stetu  Empty djecu u radne okove a zunu da zadovoljava turke na auti putu dok ne nadoknadi stetu

Post by debotoijusto Sun 19 May - 20:53

BANOŽIĆEVA odvjetnica Ksenija Vržina u kratkom intervjuu za RTL koji je emitiran netom prije Banožićevog intervjua, rekla je da Banožić nije pretjecao niti je bio pijan. Vržina je branila i Mamića i roditelje odgojitelje u svojoj karijeri.
"Gospodin Banožić nije pretjecao. To što je sudar bio u suprotnom kolničkom traku ne znači da je gospodin Banožić pretjecao. Mi ćemo svakako tražiti novo vještačenje. Na tome ćemo bazirati našu obranu", rekla je Ksenija Vržina. Dodala je da ne sumnja u vjerodostojnost vještaka, ali da je bio veliki pritisak na cijeli slučaj od početka.
"Prije nego što je započeo kazneni postupak, od samog početka Mario Banožić se mora nositi s time da je kriv za nešto što on smatra da nije počinio", dodala je.


Obitelji poginuloga Gorana Šarića izrazila je sućut, ali i ustvrdila da je pokojni Šarić bio pod utjecajem alkohola.
"Mogu potvrditi da je pokojni gospodin Šarić bio pod utjecajem alkohola, a o količini ne mogu govoriti. Uskoro će početi suđenje pa ćete moći saznati više", rekla je Ksenija Vržina.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/banoziceva-odvjetnica-to-sto-je-sudar-bio-u-suprotnom-traku-ne-znaci-da-je-pretjecao/2566423.aspx?index_tid=512487
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

djecu u radne okove a zunu da zadovoljava turke na auti putu dok ne nadoknadi stetu  Empty Re: djecu u radne okove a zunu da zadovoljava turke na auti putu dok ne nadoknadi stetu

Post by debotoijusto Sun 19 May - 20:56

kao sto sam pretpostavio kad bilo aktualno sljaker je kriv a ex ministar zrtva
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

djecu u radne okove a zunu da zadovoljava turke na auti putu dok ne nadoknadi stetu  Empty Re: djecu u radne okove a zunu da zadovoljava turke na auti putu dok ne nadoknadi stetu

Post by debotoijusto Sun 19 May - 21:51

Vozač kamiona također je razgovarao s RTL-om.

"Sumaglica, magla, klizava cesta, vidljivost na 200-300 metara. Ja sam se kretao prema Županji. Kretalo se vozilo u suprotnom smjeru i jedno vozilo iza mene. U jednom trenutku, udara s lijeve strane...", riječi su to vozača kamiona koji je vozio ispred Banožića.


Kaže da je policija utvrdila da je vozio kamion oko 75 kilometara na sat. 
Upitan je li bivši ministar vozio brže od njega, vozač kaže: "Pa vjerojatno je htio, čim je pokušavao obilaziti. Bio je s lijeve strane, vidjela su se njegova svjetla i nije bilo drugih vozila osim nas troje u tom trenutku", govori svjedok koji je potvrdio da je Banožić pretjecao.
"U suprotnom smjeru je išlo vozilo, nesreća se dogodila na lijevoj strani iza mog kamiona", kazao je vozač kamiona.


prokleti tomasevic i njegovi pederi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

djecu u radne okove a zunu da zadovoljava turke na auti putu dok ne nadoknadi stetu  Empty Re: djecu u radne okove a zunu da zadovoljava turke na auti putu dok ne nadoknadi stetu

Post by AssadNaPodmornici Sun 19 May - 23:07

inače znate šta je najgora stvar.
Banožić je bio značajno pijan.
Onaj njegov nalaz krvi koji je bio online.
Dao sam chat gptu tada , da ga protumači, da pročita one markere, i ti markeri govore da su to tipični markeri za osobu koja ili ima bolesnu jetru ili pun kurac alkohola u krvi. 

jer njemu su izgleda radili test alkohola u krvi par sati nakon nesreće.. kada je razina već pala. 
međutim markeri u jetri su mu govorili da je za vrijeme nesreće bio pijan. 

i optužio čovika meštra, koji ima familiju i ustaje u 6 ujutro da zaradi plaću za familiju i da hrani ojebbine poput Banožića. 

pazi ministar obrane, pa nakon posla ide u lov i opija se. a ima najvažnije ministarstvo u državi.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

djecu u radne okove a zunu da zadovoljava turke na auti putu dok ne nadoknadi stetu  Empty Re: djecu u radne okove a zunu da zadovoljava turke na auti putu dok ne nadoknadi stetu

Post by prckov Tue 21 May - 4:47

debotoijusto wrote:Vozač kamiona također je razgovarao s RTL-om.

"Sumaglica, magla, klizava cesta, vidljivost na 200-300 metara. Ja sam se kretao prema Županji. Kretalo se vozilo u suprotnom smjeru i jedno vozilo iza mene. U jednom trenutku, udara s lijeve strane...", riječi su to vozača kamiona koji je vozio ispred Banožića.


Kaže da je policija utvrdila da je vozio kamion oko 75 kilometara na sat. 
Upitan je li bivši ministar vozio brže od njega, vozač kaže: "Pa vjerojatno je htio, čim je pokušavao obilaziti. Bio je s lijeve strane, vidjela su se njegova svjetla i nije bilo drugih vozila osim nas troje u tom trenutku", govori svjedok koji je potvrdio da je Banožić pretjecao.
"U suprotnom smjeru je išlo vozilo, nesreća se dogodila na lijevoj strani iza mog kamiona", kazao je vozač kamiona.


prokleti tomasevic i njegovi pederi

to sto Banozic pokusava izbjec krivicu znaci da je Tomasevic dobar

:ming1

to sto se u vasem zivotu nece nista promjenit ako se Banozic zaista izvuce je lose

a to sto je Tomasevic piun klizeceg totalitarizma koji ce vama (i vasoj djeci) oduzet kvalitet zivota, prava i slobode je dobro zato sto je ovo sto cini Banozic lose

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

djecu u radne okove a zunu da zadovoljava turke na auti putu dok ne nadoknadi stetu  Empty Re: djecu u radne okove a zunu da zadovoljava turke na auti putu dok ne nadoknadi stetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum