ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlastodršci redom zaboravljaju da je i oporba dio vlasti

Go down

Vlastodršci redom zaboravljaju da je i oporba dio vlasti Empty Vlastodršci redom zaboravljaju da je i oporba dio vlasti

Post by Eroo Thu 16 May - 4:09

Nakon atentata na slovačkog premijera, prijete smrću i Vučiću

https://www.b92.net/info/politika/22466/posle-atentata-na-slovackog-premijera-prete-smrcu-vucicu-mali-sramno-i-zastrasujuce/vest


Last edited by Eroo on Thu 16 May - 4:16; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 76742
2016-07-22


Back to top Go down

Vlastodršci redom zaboravljaju da je i oporba dio vlasti Empty Re: Vlastodršci redom zaboravljaju da je i oporba dio vlasti

Post by Eroo Thu 16 May - 4:15

Ono s Ficom nije šala. Opomena je autokratskim vlastodršcima
da razmisle o načinu na koji vladaju. 
Kad se oporba i vlast međusobno nazivaju najpogrdnijim nazivima
onda možemo svašta očekivati u vremenu koje dolazi. 
Pogledajte što se danas dešava u Gruziji, naprimjer. 
Zbog nerazumne vlasti na rubu su građanskog rata.
Eroo
Eroo

Posts : 76742
2016-07-22


Back to top Go down

Vlastodršci redom zaboravljaju da je i oporba dio vlasti Empty Re: Vlastodršci redom zaboravljaju da je i oporba dio vlasti

Post by FRANK Thu 16 May - 14:14

Ero jel ti znas da čovjeku koji ubije nekoliko desetaka puta nema vece zadovoljstvima nego gledati zrtvu kako gleda najdraže kako umiru

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Vlastodršci redom zaboravljaju da je i oporba dio vlasti Empty Re: Vlastodršci redom zaboravljaju da je i oporba dio vlasti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum