ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Go down

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? Empty Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Post by melkior 11/5/2024, 17:57

EBU tijekom simulacije glasanja poništio finske bodove dane Irskoj i dao ih Izraelu

 Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? 5034f719-29ee-4206-899c-59608d2ea530

DRUŠTVENIM mrežama proširila se snimka sa sinoćnje generalne probe za finale Eurosonga. Zbog jedne situacije nastao je muk u Areni Malmö. Naime, tijekom simulacije glasanja uključila se, između ostalih, voditeljica Finske koja je trebala reći kojoj zemlji će dodijeliti 12 bodova.
Mediji pišu da je finska voditeljica trebala reći da 12 bodova daje Izraelu, no ona je umjesto dogovorenog rekla da 12 bodova daju Irskoj. Potom joj je voditeljica iz Švedske rekla: "Ne čujemo vas dobro, možete li ponoviti?" 
"Irska", rekla je ponovno voditeljica iz Finske te se program isključio. 

Naposljetku se obratio direktor EBU-a. "Dobro je da imamo ove probe. Prema današnjoj simulaciji, 12 bodova ide Izraelu", rekao je.
Inače, predstavnica Irske nije sudjelovala na dvije probe, od kojih je jedna uključivala zastave zemalja sudionica. Na Instagramu je napisala da je "došlo do situacije za koju je zaključila da zahtijeva hitnu pozornost organizatora".

"EBU je ozbiljno shvatio tu situaciju i raspravljamo o tome što učiniti. To znači da sam propustila kostimografsku probu. Žao mi je zbog fanova koji su me došli vidjeti. Nadam se da se vidimo večeras na pozornici", napisala je Bambie Thug.

https://www.index.hr/magazin/clanak/ebu-tijekom-simulacije-glasanja-ponistio-finske-bodove-dane-irskoj-i-dao-ih-izraelu/2564192.aspx
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? Empty Re: Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Post by melkior 11/5/2024, 17:59

Zašto je Nizozemac točno izbačen s Eurosonga?

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? 91122709-d1e9-409d-adac-096cf45a2105

 ZAŠTO se Joost Klein morao oprostiti od Eurosonga?

U službenom objašnjenju organizatora navodi se da je Nizozemac jučer verbalno prijetio radnici produkcije Eurovizije na mjestu održavanja događaja. Europska radiodifuzna unija rekla je u priopćenju da u incidentu "nije sudjelovao ni jedan drugi izvođač ni član delegacije".
"Održavamo politiku nulte tolerancije prema neprimjerenom ponašanju na našem događaju i predani smo pružanju sigurnog radnog okruženja za svo osoblje na natjecanju", dodali su. Mnogi su pomislili da je razlog izbacivanja Joostovo ponašanje prema predstavnici Izraela nakon press-konferencije, kada je pokrivao glavu zastavom da ga ne snime s njom - no EBU je to demantirao.

https://www.index.hr/magazin/clanak/zasto-je-nizozemac-tocno-izbacen-s-eurosonga/2564181.aspx
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? Empty Re: Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Post by melkior 11/5/2024, 18:02

Ovo su komentari ispod objava na Instagramu Eurosonga. Svi poručuju isto

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? 2ef9d59a-34a0-4d3b-a8cd-5d68a9892bcb

JOOST Klein, predstavnik Nizozemske, diskvalificiran je s Eurosonga. Mnogi obožavatelji ovog glazbenog natjecanja bijesni su zbog te odluke, a to se najbolje vidi po komentarima ispod objava na službenom Instagram profilu Eurosonga.
Svaka objava koja je izašla na njihovom Instagramu nakon vijesti o diskvalifikaciji popraćena je hrpom komentara o Joostu. Većina ih glasi: Justice For Joost.
"On je moralni pobjednik", "RIP Eurovision 1956.-2024.", Čak ni Petrine šale ne mogu spasiti ovo natjecanje", "Nema Joosta, nema Eurosonga", "Politika je uništila natjecanje", komentiraju fanovi.

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? 801a3670-ab91-484d-8d03-beca97c5236d

 https://www.index.hr/magazin/clanak/ovo-su-komentari-ispod-objava-na-instagramu-eurosonga-svi-porucuju-isto/2564188.aspx

PC
pietro cosulich
prije 24 minute

eden pjeva dok njena država baca bombe na palestinsku djecu, nikad takva sramota nije nastupala na eurosongu
0
3
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


immortal likes this post

Back to top Go down

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? Empty Re: Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Post by melkior 11/5/2024, 18:03

Nizozemski pjevač u stvari je verbalno napao izraelsku predstavnicu na Eurosongu.
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? Empty Re: Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Post by RayMabus 11/5/2024, 18:03

Treba to sve izbaciti tako da cionistička predstavnica na eurosongu a čija država uopće nije ni u Europi pobijedi.

Ne pratim al navijat ću za Židove tako da se javno rugamo toj sprdnji od eurosonga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? Empty Re: Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Post by RayMabus 11/5/2024, 18:41

Rusi su zli pa oni ne smiju na eurosong a židovi su svete krave pa nikom ništa.


Rano jutros, tijela najmanje 30 ubijenih Palestinaca prebačena su u bolnicu Al-Aqsa u Deir al-Balahu.

Među poginulima je i osmoro djece. Više od 100 hiljada Palestinaca izbjeglo je iz Rafaha u centralni dio Gaze. Gotovo 35 hiljada Palestinaca ubijeno je od 7. oktobra u ratu u Gazi.

Hani Mahmoud se javlja ispred bolnice Al-Aqsa u Deir al-Balahu u centralnom dijelu Pojasa Gaze.

Tijela 30 ubijenih Palestinaca prebačena u bolnicu Al-Aqsa


Haos na ulicama Malmea pred finale Eurosonga: Hiljade ljudi protestuju zbog učešća Izraela

Na ulicama švedskog grada se nalazi hiljade ljudi, a poslane su brojne poruke podrške palestinskom narodu. Svjetski mediji navode da su ljudi izašli na ulice kako bi se pobunili protiv učešća Izraela na Eurosongu.

Haos na ulicama Malmea pred finale Eurosonga: Hiljade ljudi protestuju zbog učešća Izraela
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? Empty Re: Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Post by vili40 11/5/2024, 19:24

kad se politika umiješa u bilo što nastane sranje,to mi u Hrvatskoj najbolje znamo.Eurosong inače ne pratim ali ove godine mi se sviđaju ovi naši pa ono baš da vidim kako će se to završiti.Uvjeren sam da su najbolji i ako ne pobijede isključit ću se onako do kraja pa nek kuhaju koliko žele ali bez mene.
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? Empty Re: Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Post by Hoholo Mudovski 11/5/2024, 19:25

Ok, u tom odronu i kupusu od natjecanja može se naći čovjek...
Nije Frank Zappa, ali kad naletim dam mu lajk zbog humane geste koja je izostala kod ostalih, koji su propustili braniti kolegu natjecatelja...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? Empty Re: Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Post by vili40 11/5/2024, 20:22

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? K_33404257_640
HDZ je u Istri, točnije u Funtani, u povodu predizborne kampanje za EU izbore, a na X profilu HDZ-a objavljena je snimka na kojoj pleše i sam premijer Andrej Kenwood Kenon.
S njim su na pozornici Dubravka Šuica, Marijana Petir, Karlo Ressler i drugi kandidati. Svi su pljeskali u ritmu pjesme ‘Rim Tim Tagi Dim‘, a Kenwood Kenon i ekipa nisu propustili na kraju dignuti desnu ruku u zrak, što je prepoznatljiva koreografija iz nastupa.

- I u Funtani, u krasnoj Istri, odlično, pobjedničko ozračje uoči EU izbora. I na kraju skupa - još jednom snažna potpora Baby Lasagni u večerašnjem finalu Eurosonga, poručuju iz HDZ-a.
No
i što sam ono rekao?Našle se hijene da bar malo podijele uspjeh makar i jesu zaslužni jer bez njih ne bi ni nastala ova tužna pjesma o iseljavanju.Nevjerojatno je kakva su to ljigava glumatala.Fuj
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? Empty Re: Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Post by Hoholo Mudovski 11/5/2024, 20:27

...
Kad sam vidio naslov teme pomislio sam da je predstavnik te genocidne tvorevine nabrzaka promjenio spol...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? Empty Re: Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Post by RayMabus 11/5/2024, 20:27

U biti je pisma o iseljavanju sa sela u grad. Ne mora nužno bit iseljavanje u drugu državu.

Posluša san je maloprije prvi put, ima ritam tako da nekako ok pjesmuljak. Zanimljiva kombinacija nekog metala i repa i onda to o čemu pjeva i to nekako se sve uklopilo zanimljivo. Uglavnom ok pjesmica šta se mene osobno tiče. Ne pratim eurosong al ipak mora san poslušat pjesmu kad su se svi raspisali pa da čujem šta je to uopće i ono onako zanimljiva kombinacija puno čega i ispalo skroz ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? Empty Re: Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Post by RayMabus 11/5/2024, 20:35

Rig Tim Tagi Dim

Ayy, sad sam veliki dečko
Spreman sam otići, zbogom, mama, zbogom
Ayy, sad sam veliki dečko
Odlazim i prodah svoju kravu
Prije nego što odem, moram priznati
Trebam krug opuštanja
Još jednom za sve lijepe trenutke
Rim-tim-tagi-digi-dim-tim-tim

Nedostajat ćete mi svi, ali najviše mačke
Falit će mi moje sijeno i moj krevet
Ali najviše od svega, nedostajat će mi ples
Pa hajde svi, zaplešimo

Sad ne zovite, ne pišite
Odlazim s prvim svjetlom
Ne plačite, već plešite
Rim-tim-tagi-digi-dim-tim-tim

Nema povratka
Moja prisutnost blijedi u crno
Da, nema povratka
Napada anksioznost
Rim-tim-tagi-digi-dim-tim-tagi-digi-dim

Nadam se da ću naći mir u buci
Želim postati jedan od tih gradskih dečki
Svi su tako lijepi i tako napredni
Možda znaju i naš ples

Zbogom mama, zbogom tata
Mijau, mačko, molim te, mjaukni i ti meni
Ne plačite, samo plešite
Rim-tim-tagi-digi-dim-tim-tim.

Baby Lasagna otkrio značenje pjesme

Inače, Baby Lasagna je i ranije otkrio značenje pjesme.

"Pa, u biti, o odlasku iz sela, o dječaku, momku koji napušta svoje selo u potrazi za boljim životom, a ja sam zamislio da je Rim Tim Tagi Dim njihov narodni ples tog nekog sela, da se tako zove i da svi oni skupa plešu na Rim Tim Tagi Dim", rekao je u Dnevniku Nove TV.


RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Židovi kupili pobjedu na Eurosongu? Empty Re: Židovi kupili pobjedu na Eurosongu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum