ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by vuksadinare 10/5/2024, 23:18

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/dp-dobio-ministarstvo-demografije-analiticar-radjanje-djece-ne-ovisi-o-politicarima/2564029.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by vuksadinare 10/5/2024, 23:20

.. Totalna grešaka ljevice.. takvom strategijom upravo dolaze DP-u na volej na njihov teren.. ali sto ocekivali od bezidejne i inertne zeleno crvene ljevice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by T. 10/5/2024, 23:27

kakve ljevice?
radi se o kultu smrti...

_________________
Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  60810
T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by vuksadinare 11/5/2024, 05:02

T. wrote:kakve ljevice?
radi se o kultu smrti...
tocno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by darth_vader 11/5/2024, 08:48

Kradezeovac, esi li sklopija ugovor s Fortenovom za svoj opg ili čekaš još na rješavanje proceduralnih formalnosti?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19703
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by debotoijusto 11/5/2024, 12:30

T. wrote:kakve ljevice?
radi se o kultu smrti...


zasto katolicanstvo uvlacis u pricu ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by vuksadinare 11/5/2024, 13:08

darth_vader wrote:Kradezeovac, esi li sklopija ugovor s Fortenovom za svoj opg ili čekaš još na rješavanje proceduralnih formalnosti?
ovo drugo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by Hoholo Mudovski 11/5/2024, 13:19

debotoijusto wrote:
T. wrote:kakve ljevice?
radi se o kultu smrti...


zasto katolicanstvo uvlacis u pricu ?
how yes no
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by debotoijusto 11/5/2024, 13:53

kolega oli to nije isto iz zbirke prica najprodavanjeg romana o krscanstvu ?
realno imovinski pokret su misli prve polovine 20st. ideoloski a ekonomski titoisticka jugoslavija samo ne internacionala nego nacional socijalizam , pogledaj program stranke
to sto nemaju kapaciteta da sprovedu zamisljeno je druga prica
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by Joža 11/5/2024, 14:21

vuksadinare wrote:
darth_vader wrote:Kradezeovac, esi li sklopija ugovor s Fortenovom za svoj opg ili čekaš još na rješavanje proceduralnih formalnosti?
ovo drugo

Ae ... tko prizna pola mu se doda.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by Hoholo Mudovski 12/5/2024, 16:48



Mislim da bi Pernar mogao odnijeti više glasova na idućim izborima od DPa
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by AssadNaPodmornici 12/5/2024, 17:21

dp je ispala najveća lakrdija.

ekipa (oni i most) su dobili glasove najviše zato jer su gurali anti-soroševu anti Davos platformu kojoj pripada Kenwood Kenon, Možemo itd.

a to je da će čuvati RH granice, zaustaviti zamjenu stanovništva, prestati financirati soroševe udruge i medije koji sve ovo gore zagovaraju i financiraju kroz ministarstvo kulture.

Kenwood Kenon ih je doslovno odjeba, rekao im da im sve može dati , čak i ministarstvo gospodarstva da i ovi iz DPa mogu krasti kao i HDZovci, ali Obuljenku koja je dobila manje glasova od Ave Karabatić i Ministarstvo Kulture koji financira soroševu propagandu , ne smije se dirati pod svaku cijenu.
I još da debile navuče, izmislio im novo ministarstvo, gdje ovi debili obećavaju da će nam uvoziti neki low iq latino amerikance. taman nam to treba.

i dao im ministarstvo poljoprivede, a Brane Perković sa Indexa(inače lik nije ljevičar normalan je) je analizirao njih program za poljoprivedu, jbt program kakvog se Staljin u svojim Petoljetkama ne bi posramio.. "država će ovo država će ono, država ovo država ono"..

ukratko debili ispali. iduće izbore nestaju, ništa se neće promjeniti.
ja sam prije par mjeseci bio na ZG kolodvoru , kao u jebenom Bangladešu, eto.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by Hoholo Mudovski 12/5/2024, 17:26

AssadNaPodmornici wrote:dp je ispala najveća lakrdija.

ekipa (oni i most) su dobili glasove najviše zato jer su gurali anti-soroševu anti Davos platformu kojoj pripada Kenwood Kenon, Možemo itd.

a to je da će čuvati RH granice, zaustaviti zamjenu stanovništva, prestati financirati soroševe udruge i medije koji sve ovo gore zagovaraju i financiraju kroz ministarstvo kulture.

Kenwood Kenon ih je doslovno odjeba, rekao im da im sve može dati , čak i ministarstvo gospodarstva da i ovi iz DPa mogu krasti kao i HDZovci, ali Obuljenku koja je dobila manje glasova od Ave Karabatić i Ministarstvo Kulture koji financira soroševu propagandu , ne smije se dirati pod svaku cijenu.
I još da debile navuče, izmislio im novo ministarstvo, gdje ovi debili obećavaju da će nam uvoziti neki low iq latino amerikance. taman nam to treba.

i dao im ministarstvo poljoprivede, a Brane Perković sa Indexa(inače lik nije ljevičar normalan je) je analizirao njih program za poljoprivedu, jbt program kakvog se Staljin u svojim Petoljetkama ne bi posramio.. "država će ovo država će ono, država ovo država ono"..

ukratko debili ispali. iduće izbore nestaju, ništa se neće promjeniti.
ja sam prije par mjeseci bio na ZG kolodvoru , kao u jebenom Bangladešu, eto.
Ja pišem sebi popušio glas... Ker glasao sam za Most kojeg su napustili Raspudići, a glasao sam zbog njih iako je moj glas išao Bulju koji, ajde znam na čemu sam.
Mislio sam se i za DP zbog Kolakušića, ali tek bi tu bio zajeb...
Ostaje Pernar, lista Konja i slično te nepresušiva močvara s druge strane...
Da se kandidira na izborima Sanader, Vidošević, Žalac, Rimac glasao bi za njih...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by AssadNaPodmornici 12/5/2024, 17:39

tragedija od Rh politike. nema normalne stranke na desnici.
imaš ove baš iz Imovinskog Pokreta, i one debile iz Mosta gdje plaćaju 100 000 kn Miletiću a taj luđak kukuriče za tik -tok videima kao da mu je 16 a ne 46godina..

sada se ludi vuk napalio na DP, čak sam se i ja nadao da će napraviti nešto.
ali kada sam vidio da Plenki ne daje ministarstvo kulture pod svaku cijenu, "evo vam ministarstvo gospodarstva, da možete krasti sa nama- ali financiranje soroševe/klaus schawb, bill gates propagande ne smije doći u pitanje", --i ovi debili pristali na to.. baš to debili.

eto im ministarstvo demografije bez ikakve ovlasti gdje su obećali da će nam uvozti latinoamerikance. baš to nam treba.
i ministarstvo poljoprivede da izvode petoljetke. i ministarstvo gospodarstva da i oni dobijaju natječaje za poslove sa državom da podijele dio plijena.

a RH granica će i dalje biti otvorena kao švicarski sir, ZG kolodvor kao u bangladešu, jbt ekipa sa pola svijeta se tamo skuplja, prosi, vuče studentice za rukav, žicaju pare, spavaju po klupama, šalji pandure, skupi to, deportiraj u stočne vagone i preko granice.
granicu ogradi bodljikavom žicom i minama.
ukini financiranje svih ovih faktografa i drugih soroševih udruga, i medija.
vrati kvote na strane radnike.

zar tražim jebeno puno?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli  18 stoljeća.'  Empty Re: Strategija woke ljevice u napadima na DP i desnicu je pucati iz ideoloških topova:'Misli 18 stoljeća.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum