ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banuo sam vam ko Vampir u jedan ZG bus ovde

Go down

Banuo sam vam ko Vampir u jedan ZG bus ovde Empty Banuo sam vam ko Vampir u jedan ZG bus ovde

Post by Serbinho-3 Fri 3 May - 23:17

Jutros idem na posao, zatim na razglasu jave da voz dalje nece ici, neko skocio pod voz.

Ovde kada odluce da se ubiju, pravac pod voz, deo kulture, znas odmah da nije stranac.

Nista, sidjemo mi kompletno u RHO i jebite se u prevodu.

Kada se tako nesto desi, niko ti ne obezbedi alternativni prevoz ko u BGD, posalju 

buseve ili cak avion u inostranstvo, USA.

Izadjem ispred Stanice i vidim ZG tablice autobus, Ronjkovic ili Rojkovic ako se secam.

Koga Kitomira moga trazi bus iz HR u RHO.

Ono kao, ok neka turisticka destinacija, ali RHO.

Banem ja kao znatizeljna macka u Chicago Style, fazon znamo se 100 godina, sto obicno svi

primete, ali tako se radi po Cikagu, dok oni seljaci po NYC kao glume nesto.

Vozac tu nesto sprema, ostalih nema.

Jel to neka redovna linija, mislim se taman da znam za konekciju neku ka Beogradu.

Nije, vozi turiste, otisli do Milana vozom da se prosetaju, zatim ih vodi na Jezera da se 

setaju.

Nista, razvezli neku rec i pozdravili se.

Zanimalo ga odakle sam, vidi on jebe se meni, ispricali se ko 100 godina da se znamo,

Balkanci su kurac takvi, svi glume nesto.

Ajde, rekoh iz Beograda, iako te po Beogradu ne gleda niko a kamoli tako da pridje 

i prica.

Da sam rekao iz Cikaga, trljao bi oci i gledao u kafu, pitajuci se…

Eto, da se Serbinho nesto pitao i bio stariji, rata ne bi nikad bilo, tako mi Grada Cikaga.



Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum