ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE.

Go down

PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE. Empty PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE.

Post by mentalitet 17/4/2024, 19:23

Jebo te,mislish ono 2035 je daleko,tko dozivi najebat ce.Ali ovi pozurili,posebno schwabe.Mene stalno jebe to chime su ih chifuti tako ucijenili da se ovako ponashaju?Da ne zele izazvati gradjanski izmedju Osisa i Wesisa?Ovi ost su pravi ruski mentalitet a ovi west su prave americhko cionistichke sluge i njihove kujice.Radio sam u Berlinu na Alexandar Platzu u jednom Amerikan baru.Osisisi ko muve navalili i cugaju bog te jebo gore nego rusi.Kad polude isto su gori i nasilniji od rusa.Oni zaostali rusi nakon pada Berlinskog zida kulturni ,fino plate i josh ti se izvinu shto su tako dugo ostali a ovi se do jutra ne bi dali kuci.Elem,prognozirao sam im rat gori nego u bivshoj YU.Uz ruse su dobili jebenu snagu i naboj.Ne znam shta su im radili,ali kada vidim chechene kako sijeku uho onom svome muslimanu mislim da ce i osisi tako wesisima.Mrze se u 100 pichki materinih.Josh da nadju ovog folksdojchera koji je pobjegao iz Banja Luke a kurchi se da je schwabo,gdje bi mojoj sreci bio kraj.Dakle, folksdojcher ce uskoro da vozi tacke mjesto Mercedesa :dramaq :dramaq :dramaq


Njemachka najavljuje plan o zabrani vlasnishtva osobnih automobila

https://twitter.com/i/broadcasts/1DXGyjXyazVJM

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE. Empty Re: PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE.

Post by Eroo 17/4/2024, 19:29

mentalitet wrote:Radio sam u Berlinu na Alexandar Platzu u jednom Amerikan baru.
Predpostavljam kao IT-ovac. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74499
2016-07-22


Back to top Go down

PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE. Empty Re: PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE.

Post by veber 17/4/2024, 21:44

zašto kic ne banira četnika
konstanto spama

i laže

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE. Empty Re: PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE.

Post by Hoholo Mudovski 18/4/2024, 07:14

Koliko god mentalitet bio osebujan, radi se o planovima koji nisu nikakva tajna u članstvu wef-a.
A sve se saželo kroz mnogo puta ponovljeno
"biti će sretni, a neće imati ništa"
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3972
2023-08-31


Back to top Go down

PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE. Empty Re: PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE.

Post by Hoholo Mudovski 18/4/2024, 07:21




PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE. Gkljth10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3972
2023-08-31


Back to top Go down

PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE. Empty Re: PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE.

Post by mentalitet 19/4/2024, 23:50

Ma dobro,ti si bistar momak,tebi ne treba puno objasnjavati.Ovo je za neke kretene poput "naseg"folksdojcera.Zabrinut sam kako ce jadan morati uzivati u voznji tackama ko u onom starom vicu o krmachi i seljakku koji ju je vozio na parenje u njima.Dva jutra je ganjo i tjero u tachke a trece jutro gleda on kroz prozor a prasica se parkirala vec u tachke.Jebiga,navikla se.Tako ce i folksdojcher.Jebat ce ga cifuti par puta,poslije ce sam ici iz zadovoljstva.Mora schwabo u nechemu uzivat,takvi su.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE. Empty Re: PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE.

Post by mentalitet 19/4/2024, 23:56

Eroo wrote:
mentalitet wrote:Radio sam u Berlinu na Alexandar Platzu u jednom Amerikan baru.
Predpostavljam kao IT-ovac. :D
Tebi je to vrh ljudske inteligencije,unositi brojeve u programe?Jesi nekad chuo majmune za kreativnu inteligenciju gdje ruka i mozak moraju biti jedno?Recimo klesanje kamena i pravljenje skluptura.Barem je kod tebe gdje si rodjen bio to svakodnevni posao.Al kurac palac,starkelja bi bio moderan pa umislio da su to IT_ovce :dramaq :dramaq :dramaq

Da ti olaksam.U to vrijeme sam znao smuckati 888 koktela,nekim schvabicama sam se znao i popishat u koktel samo da vidim osjecaju li razliku.Naravno,krave kada se nalochu ne osjecaju nista ni kad ih jebesh a ne da osjecaju razliku izmedju dobrog koktela ili pishaline.Pa ti pij koktele.Doduse,tebi bi samo jedan molotovljev uvalio u zvale da vidim kako se koprcash :dramaq :dramaq :dramaq

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE. Empty Re: PRCKOV JE VRISHTAO OVDJE O STVARIMA KOJE SE DENA ZAPADU DA UPOZORI 'RVATICE.ALI DZABE.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum