ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane

Go down

Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane Empty Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 12:59

Eto, pa sad nek netko ne kaže da ja imam dobre metode uvjeravanja.

Samo ste s deset posto duše inkarnirani tako da uopće nije bitno šta moj inkarnirani dio tipka il kaže nešto a nikakvih fizičkih dodira nema jer na toj astralnoj nadravni ja pritisnem.

Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane

Vidiš kako brzo shvača kad mu se objasni da neće dobiti glasove s takvim pristupom jer nitko ne glasa za one zbog kojih će morati ići u rat s Kinom i oni sami dakle i ti glasači osobno.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175663
2014-04-11


Back to top Go down

Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane Empty Re: Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 13:02

Tema od jučer:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t57547-kina-ukrajinu-ne-treba-naoruzavati-treba-zamrznuti-sukob-da-general-sojgu-obnovi-vojsku-te-da-mi-i-rusija-vladamo-svijetom

Postoje četiri scenarija no u biti postoje dva za Amerikance.

Dakle ta četri scenarija su:

1. Rusija osvaja još više i u osnovi pobijeđuje u Ukrajini itd

2. Pat pozicija ( Rusija zadržava osvojeno ).

3. Ukrajinci vračaju Rusiju na početne položaje prije ovog napada ( dakle ne diraju Krim i Donbas di su prije napada bile granice ) i poručuju Rusiji ali i Kini te drugima općenito da se napad ne isplati.

4. Ukrajina pobijeđuje Rusiju i oslobađa sve itd


Scenario 3 i 4 se neće desiti bez američke vojne pomoći a to znači da će Amerikanci u tom slučaju ići u rat na Pacifiku i to će bit jako žestok rat u svim segmentima a koji veže i slom ekonomija.

Eto pa sad glasajte za Trumpa.

---

Valjda imaju dovoljno metaka.

Ne bi baš bilo dobro da im fali granata u toj Americi kad Kina vidi da je scenarij 1 il 2 prošao.

---

Vidiš ovo:

2. Pat pozicija ( Rusija zadržava osvojeno ).

Ovo je opcija koju mi u Europi ipak možemo održati i bez američke vojne pomoči.

Problem je šta to nije opcija koja :

3. Ukrajinci vračaju Rusiju na početne položaje prije ovog napada ( dakle ne diraju Krim i Donbas di su prije napada bile granice ) i poručuju Rusiji ali i Kini te drugima općenito da se napad ne isplati.

4. Ukrajina pobijeđuje Rusiju i oslobađa sve itd


Scenario 3 i 4 se neće desiti bez američke vojne pomoći a to znači da će Amerikanci u tom slučaju ići u rat na Pacifiku jer je Kina shvatila da može na Tajvan a istovremeno iza leđa ima Putina koju nju treba da zadrži osvojeno u Ukrajini, i to će bit jako žestok rat u svim segmentima a koji veže i slom ekonomija.

---

by RayMabus Yesterday at 23:34

Johnson se planira sastati s Donaldom Trumpom u Mar-a-Lagu na Floridi kako bi dobio njegovu potporu ili barem spriječio da se otvoreno suprotstavi paketu pomoći. Nije jasno hoće li Trump pružiti političku podršku. Predložena pomoć mogla bi uključivati zajmove Kijevu ili preusmjeravanje ruske imovine.

Što će reći Trump? Šef desnice krenuo u riskantan pothvat oko Ukrajine, prijete mu pobuna i puč!

Pa Trump ako ne podrži znači da radi za Kinu jer je to upravo ono šta komunistička partija Kine hoće.

Ako ne podrži može slobodno onaj predizborni slogan: America first promijeniti u: Komunistička partija Kine first.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175663
2014-04-11


Back to top Go down

Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane Empty Re: Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 13:04

Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane

Bivši američki predsjednik Donald Trump, nakon sastanka sa predsjednikom Predstavničkog doma američkog Kongresa Mikeom Johnsonom, nagovijestio je da se ne protivi pružanju pomoći Ukrajini u obliku kredita.

Trump je izjavio da razmišljaju o tome da to daju u obliku "kredita umjesto samo poklona".

"Mi nastavljamo da dijelimo poklone od milijardi i milijardi dolara, i pogledaćemo to", nastavio je Tramp.

Dodao je da je mnogo važnije da Evropa mora da ponudi više novca.

"Moraju da se izjednače. Mnogo su više pogođeno nego mi", rekao je Trump.

U petak, 12. aprila, predsjedavajući Predstavničkog doma Mike Johnson i zvaničnici Bijele kuće raspravljali su o paketu koji bi se razlikovao od predloženog sigurnosnog paketa od 95 milijardi američkih dolara od Senata i uključivao nekoliko republikanskih zahtjeva. Nakon toga je otišao da se sastane sa Trampom.

Trump je mjesecima bio skeptičan u pogledu dalje pomoći SAD Ukrajini, tvrdeći da ona nije od suštinskog značaja za vitalne interese SAD-a.

Demokrate u oba doma Kongresa naznačili su da su voljni razmotriti pružanje pomoći Ukrajini u obliku zajma ako to pomogne da se to pitanje konačno riješi. Međutim, to nije poželjna opcija za njih.

Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski nedavno je rekao da će Ukrajina prihvatiti kredit od SAD-a u nedostatku drugih opcija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175663
2014-04-11


Back to top Go down

Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane Empty Re: Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 13:08

Nemam nikakvih problema da se to da u obliku zajma ili jedan dio toga jer je Kina kupovala žito i rude iz Ukrajine pa onda ako već Ukrajina želi pomoč onda neka digne zajam tako da sutra kad Amerika bude uvjetovala nešto otpisom tog duga ili dijela istog ne pomažu Kini nego u zamjenu za otpis dijela duga il s vremenom i cijelog duga budu na strani Amerike ( Europe, Zapada općenito ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175663
2014-04-11


Back to top Go down

Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane Empty Re: Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane

Post by RayMabus Thu 18 Apr - 16:30

Predsjednik Zastupničkog doma Johnson rekao je da je dodjela pomoći Ukrajini sada "od kritične važnosti".

Kaže da ga čak ni prijetnje ostavkom ne plaše u ovom pitanju.

 "Povijest nam sudi zbog onoga što radimo. Ovo je kritično vrijeme, kritično vrijeme na svjetskoj pozornici. Mogao bih donijeti sebičnu odluku i učiniti stvari drugačije, ali radim ono što mislim da je ispravno. Vjerujem da pomaže Ukrajini s oružja, to je trenutno kritično, stvarno tako mislim", rekao je Johnson.

Rekao je da bi "radije poslao metke u Ukrajinu nego da bi poslao metke američkim dečkima". A rekao je i da njegov sin ove jeseni ide na Pomorsku akademiju pa je posebno zabrinut zbog situacije. Jer vjeruje u mogućnost ruskog napada na NATO.

 "Vjerujem u obavještajne podatke i brifinge koje smo primali da vjerujem da su Xi, Vladimir Putin i Iran osovina zla. Mislim da koordiniraju. Mislim da bi Vladimir Putin nastavio marširati Europom." kad bi mu bilo dopušteno. Mislim da bi mogao otići na Balkan. Mislim da bi se mogao obračunati s Poljskom ili nekim od naših saveznika u NATO-u”, rekao je govornik.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175663
2014-04-11


Back to top Go down

Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane Empty Re: Trump se složio da Ukrajini treba pomoći, ali kroz kreditne aranžmane

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum