ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 Empty Re: Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar

Post by Hoholo Mudovski Wed 10 Apr - 10:07

immortal wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Ukrajina se zaratila s Rusima da može ući u NATO i biti sigurna...
Da bi ušla u NATO mora pobjediti rusiju
Ako izgubi od Rusije, Rusi će napasti NATO

:aw
putin rekao da neće
i ovako kraj 140 mil ljudi nema koga poslati na front

Ima ljudi u Ukrajini koji će zamijeniti one iz Rusije koji neće. Samo tko će zamjeniti ove s druge strane iz Ukrajine koji neće...

Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 Empty Re: Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar

Post by RayMabus Wed 10 Apr - 10:11

Koga su napadali iz centrale ? Svakoga tko ne pleše kako oni hoće: krajnju desnicu u Poljskoj, Fiku, Orbana, sjetite se Bidenove izjave kad je Meloni pobijedila u Italiji da je demokracija izgubila ... dakle svi koji ne plešu kako centrala hoće su problem.

Mi koristimo termin za Plenkovica da je briselski čato, e to pa vam je to, tko pleše kako oni hoće toga guraju jer tko im pruža otpor taj nevalja.

E sad fino tamo pat pozicija a vrijeme ide a izbori u demokraciji se moraju održati i sve više vlada i glasova ide krajnjoj desnici a ista je ta koja pruža otpor centrali.

To se zove: Napad je najbolja obrana.

Lijep pozdrav od:

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

:coffee


---------


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 Empty Re: Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar

Post by RayMabus Wed 10 Apr - 10:16

Svijet u plamenu.

Uživam.

Stiže Pročišćenje.
Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 P10558648_p_v8_ac

Samo trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 Empty Re: Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar

Post by RayMabus Wed 10 Apr - 11:00

Sad im fino natrpat sve u Francusku i Njemačku jer da bi ova centralizirana tvorevina uopće mogla vladat mora se oslanjat na nekoga tko će biti povlašten u zamjenu da mogu preko njih vladati Europom a to su ovdje ove dvije države i političari u njima.

I onda im fino zavrtiti islamistički napad tamo i počima bal vampira.

Ah, tužne li vaše sudbine.

Cap. Priklat ću vas sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 Empty Re: Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar

Post by RayMabus Wed 10 Apr - 11:18

Orginalni plan te kabale je bio ( i još uvijek je ) natrpati Europu masama i izmješati i napraviti bezličnu masu ( uništenje evropskih nacija kako ne bi pružale otpor njihovim planovima ) i to po sistemu kuhane žabe tj da samo europsko stanovništvo to ne primjeti.

Onda imamo taj sastanka EU i par dana kasnije Putin odma pokreće napad na Ukrajinu di sam ja mjesec dana ranije opisa šta će biti.

Sad to je poput onih tračnica pa ima ona poluga za skretanje i sad je skretničar pomakao skretnicu i ovaj vaš vlak se kreće potpuno drugim tračnicama od ove koju je globalna kabala zamislila.

Sad se javlja krajnja desnica i zatvara prostor imigrantima a koji i onako žele u te bogatije zemlje zapadne Europe i sve se sliva tamo i nema više kuhane žabe jer ovo domaće stanovništvo počima vidjeti proces.

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 Empty Re: Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar

Post by RayMabus Wed 10 Apr - 14:15

Sagovornik: Karina

Entitet koji se pojavio da razgovara: Thetán de Angels.

Uloga Kiare govori da je Gaela u to vrijeme bila prilično materijalistički svijet u kojem nije bilo mjesta emocijama. Populacija se alarmantno smanjila zbog neželje začeća. S kolegom Servijem istraživao je organske implantate koji su svakome dopuštali da im pristupi i umiri neizbježnu klasnu revoluciju. Sa Servijem su izgradili temelj za nastavak istraživanja. Servije, kasnije u Solu III ( planet Zemlja ), bit će eminentan i renomiran znanstvenik.


Entitet: Sjećam se života vrlo dalekog. Rođen je u Liziani. Zvala sam se Kiara. Jako sam volio istraživanje i povijest. Liziana je bila na starom kontinentu Gaela i iako je imala sličnosti sa Solom III, u našoj povijesti satelit Selene dosegnut je 1968., a četvrti planet Ares dosegnut je 1975., samo 7 godina kasnije.

U vašem slučaju, prošla su desetljeća i desetljeća, a ljudi još uvijek nisu stigli do četvrtog planeta. Godine 1981. već smo istraživali asteroide, asteroidni pojas koji se nalazio između četvrtog i petog planeta. Sličnosti, usprkos udaljenosti od sto tisuća svjetlosnih godina, nisu postojale samo između planeta i planeta, nego je čak i Sunčev sustav bio sličan.

Povijest nije bila ista jer se jedva uspjelo savladati tvrdoglavost vladara da zatruju atmosferu i zagade rijeke.

Sugovornik: Kako su to postigli?

Entitet: Postajem svjestan, postajem sasvim svjestan. Ovdje u svom svijetu vi ste na granici. Ako vidite gradove poput Pekinga, u kojima jedva možete disati, ljudi nose maske. To nije parna magla nego čađava magla.

U našoj sadašnjosti - govorim o stoljećima kasnije io tome da je svijet prije pola stoljeća spašen od katastrofe, ja još nisam bio rođen kad je Gaela spašena od katastrofe - sada je bilo nešto drugo. Iako je ekonomska situacija bila mnogo više raspoređena nego u 21. stoljeću Sola III u našem svijetu, u vrijeme o kojem govorim, a to je bila budućnost, učinjen je veliki napredak u robotskim implantatima. Rekao bih da je praktički većina organa koji su bili nefunkcionalni u ljudskom tijelu zamijenjena dijelovima koji nisu bili dostupni svima.

Došlo je do svojevrsnog revolta. Nije to postala revolucija, nego su se digli ljudi koji nisu imali tu kupovnu moć u raznim gradovima. Bilo je represija, bilo je smrti. Podsjetilo me to na davnu povijest, kada je Red romba, jednostavno zato što nisu imali tu vjeru, spaljivao ili direktno pogubljivao nevjernike.

Sa Servijem, koji je bio kolega, uspjeli smo molekularnom biologijom stvoriti organe koji nisu izazivali odbacivanje i za manje od osam godina uspjeli smo dovesti društvo u red, mehanički implantati više nisu bili potrebni. Troškovi su postali jeftiniji do te mjere da ga je svatko mogao imati.

Životni vijek se produžio. Bilo je mnogo kolonija koje su živjele na Seleni i također na Aresu.

Sa Serviusom smo napravili zakladu, pripremili timove biologa, liječnika i različitih istraživača.

Sugovornik: Kako su to mogli financirati?

Entitet: Bila je jedna vrlo moćna osoba, iz Bete, koja je uložila mnogo kredita, možda iz ega, možda da bi ušla u Gaelinu povijest kao veliki poduzetnik, ali važan je bio rad i to je postignuto.

Servije je bio privilegirani mozak. Njegovi pra-pradjedovi stvorili su nove motore kako bi mogli unakaziti - da tako kažemo - svemir kako bi brodovi mogli putovati u druge zvjezdane sustave. Unakazili su ga na način da se razlikuje od drugih svjetova u koje su računala mogla ući kroz prostorne pukotine. Ovdje je tehnologija bila drugačija: unakazili su prostor u nabore tako da su kroz te nabore mogli napredovati stotinama, tisućama svjetlosnih godina.

Sugovornik: Postoji li neki neriješeni predmet koji vam je ostao da završite u ovoj trenutnoj inkarnaciji, a koji je možda produžetak tog drugog života?

Entitet: To su apsolutno različiti životi. Ni u jednom životu ne mogu reći da se odmaram jer je svaki život naporan. U onom životu kao Kiara, u Liziani, bili su stoljećima u budućnosti u usporedbi s ovim životom.

Ideja obitelji bila je drugačija od sadašnje, obveze su bile drugačije. Možda su u toj budućnosti Gaele - ironičnoj budućnosti, zar ne?, jer govorimo o prije sto tisuća godina - emocionalne veze, obiteljske veze, bile drugačije. Obveze nisu bile takve, ljudi su se okupljali kako bi postigli rezultate. Ne bih mogao reći da smo bili pragmatični, mislim da se otišlo puno dalje. Ako bi se par okupio, bilo je to radi razmnožavanja,

Ako se društvo udružilo, to je bilo da stvori izum, ako su znanstvenici radili zajedno, to je bilo da bi se trajno postigli rezultati, ciljevi, ciljevi, ciljevi. Nije loše.

U Gaeli su praktički iskorijenjene glad i gotovo sve bolesti.

Sugovornik: Iz onoga što mi kažete, čini se da je to možda bila manje emotivna civilizacija od našeg čovječanstva.

Entitet: Bilo je manje emocionalno i ono što se počelo događati u onome što se nazivalo starim kontinentom preselilo se na druge kontinente, a to je da se stanovništvo smanjivalo. Pojašnjavam da smo imali ogromno znanje o genetici i nije se radilo o tome da utrka završava, kako biste vi rekli, imali smo još vremena kao civilizacija. Jednostavno, neemocionalna faza - koja može biti nešto utopističko, potraga za idealom - imala je suprotan učinak. Svjetsko stanovništvo se smanjivalo do te mjere da sam, već sa 75 godina, bio zabrinut jer sam vidio da čak i ekonomija utječe na smanjenje stanovništva do te mjere da je od vremena kada sam bio mali do dobi koju sam upravo spomenuo bilo 500 milijuna manje ljudskih bića na planetu. I pokazalo se. Parovi su se okupljali kako bi dobili jedno dijete ili su zbog želje za postizanjem ciljeva osjećali da je dijete teret. Postojala je nepristranost, postojao je, ne kažem nedostatak osjećaja jer je postojao visok koncept o tome što je ljubav, ali bilo je toliko pragmatizma da je, budući da je to svijet u kojem povijest pokazuje da je bio mnogo više fanatiziran od Sola III sama - jer je inkvizicija Reda romba bila puno perverznija, moglo bi se reći, nego što je prošla španjolska inkvizicija prethodnih stoljeća - vaša - prestala je biti topao svijet, bio je previše hladan svijet i shvatili smo to.

Možda mi je ostao neodređeni engram gledajući kako se više nije skladala glazba, knjige koje su napisane bile su istraživačke knjige, nije bilo romanopisaca jer se mislilo da je to isprazno, da nema smisla pisati roman. Gubio je maštu.

Naši studenti, koji su već bili muškarci od 30, 40, pa i 50 godina, teško su pronalazili nešto novo, kao da je civilizacija stagnirala. U astronautici se ništa novo nije stvorilo, nije bilo otkrića, nije više bilo istraživanja genetike, bilo je najmodernijih računala, ali ništa novo nije bilo 20 godina. Usporedite se danas, u 21. stoljeću vaših, koji iz godine u godinu imate mobitele koji one prethodne čine zastarjelim, računala koja one od prošle godine čine zastarjelima. Ni to nije dobro u smislu prevelike želje za rastom, ali barem imate želju, nastavljate skladati glazbu, nastavljate pisati, književnost je prisutna, istražujete grčke filozofe. Prestali smo istraživati. Ja sam bio strastven prema povijesti, ostali ljudi nisu. Tako da? Uzalud je. Nema smisla istraživati ​​prošlost. Holografske priče praktički su nestajale.

djeca? Djeca su postavila male vibracijske naprave na desnu i lijevu sljepoočnicu.

Sugovornik: U koju svrhu?

Entitet: Zbog toga su projicirali vizije o avanturama. Dakle, djeca su sanjala, djeca su maštala. To što su zamišljali da budu svemirski piloti ili da putuju vremeplovom u prošlost...

Sugovornik: Nekako je ta civilizacija izgubila funkcionalnost desne hemisfere, recimo. Jesu li bili slični nama, u tom smislu, s dvije moždane hemisfere?

Entitet: Ali ne i djeca. Djeca su imala mašte, ljubavi, emocija...

Sugovornik: Ali uz pomoć ovog uređaja.

Entitet: Naravno, ali u stvarnosti uređaj nije ništa implantirao u njih.

Sugovornik: Stimuliralo ih je, da tako kažem.

Entitet: To je poput trenutnih simulatora letenja ili trenutnih računalnih igrica, ali nisu izravno zahtijevale računalo, izravno su imale malu kutiju veličine centimetara s dva terminala koji su bili smješteni umjesto slušalica u ušima, male potpore sa strane čelo preko sljepoočnica i natjerao ih da vizualiziraju različite pustolovine.

Sugovornik: Dobro.

Entitet: To mi je dalo nadu jer će buduće čovječanstvo, koje će biti sljedeća generacija, ponovno vjerovati i stvarati. To me spriječilo da imam engrame straha da će društvo postati dehumanizirano, iako neki Majstori kažu da emocija kada ih ima previše nije dobra jer se hrane egom.

Sugovornik: Ali to nas čini i ljudima.

Entitet: Ponekad nas ta emocionalna faza, kako kažete, draga sestro, čini ljudima.

Sugovornik: Stvar je u traženju harmonije.

Entitet: Čini nas ljudima na takav način da nam omogućuje život.

Sugovornik: Živi budan.

Entitet: Omogućuje nam da plačemo.

Sugovornik: Imajte osjećaje.

Entitet: Omogućuje nam da se uzbudimo.

Sugovornik: Budite uzbuđeni, naravno.

Entitet: Čak nam omogućuje da budemo loši, što je ironično, možda čak i sarkastično, zar ne?

Sugovornik: Pa dobro, loše stanje je simptom da postoji nešto u vama što vas muči i da biste trebali tražiti rješenje kako popraviti određenu situaciju.

Entitet: Ali znaš li u kom smislu to mislim?

Sugovornik: Reci mi.

Entitet: U to vrijeme o kojem ti pričam, kad sam već napunio 75 godina, a bio sam mlad jer je životni vijek bio puno duži, rijetko se kad ljudi ljute ako ne uspiju ili ne pronađu taj cilj jer nisu imali emocija tražiti, lagano su krenuli. Imate krivo korišten izraz koji kaže: "Vi stvari shvaćate filozofski." Ne! Stvari se ne shvaćaju s filozofijom, stvari se shvaćaju sa strašću ili bez strasti. I uzeli su jedno drugo bez strasti. I to što su ta djeca s tim simulatorima, da tako kažem, izgubila utakmicu i osjećala se loše, ja sam bio sretan jer sam vidio da utrka nije izgubila ljudskost jer sam vidio da ima budućnosti.

Znam da čovječanstvo ima bezbroj nedostataka - to se događa i ovdje u Sol III - ali ne smijemo izgubiti emocije.

Napokon, taj briljantni čovjek koji je otkrio toliko stvari, ovaj kolega s kojim smo imali sjajnu prijateljsku vezu - ali ništa emocionalno, ha? - bio je onaj koji je na ovoj planeti inkarnirao Einsteina, moj kolega Servije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 Empty Re: Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar

Post by RayMabus Wed 10 Apr - 15:58

Malo im se previše otapa led zbog klimatskih promjena pa imaju poplave.

Na jugu Rusije vodostaj i dalje raste. Ural i dijelovi Sibira suočavaju se sa najgorim poplavama u posljednjih nekoliko decenija.

Poplave u Rusiji, vodostaj i dalje raste
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 Empty Re: Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar

Post by RayMabus Wed 10 Apr - 16:17

Kad sam ja rođen, taj je svijet, ako je i postojao, odavno nestao. Kad sam bio dovoljno star da znam mnogo o tome što se događa u svijetu, činilo se da je društvo počelo pucati po šavovima. Počelo je s nestankom struje. Isprva je bilo nekoliko sati. Zatim je došla nestašica prirodnog plina. Ne samo da nam je bilo hladno veći dio zime, nego su se i nestanci struje dramatično pogoršali jer se velik dio električne energije proizvodio iz prirodnog plina. A onda je došla nestašica nafte i benzina. U tom trenutku - pretpostavljam da sam tada bio tinejdžer - ekonomija je bila u rasulu i vladao je politički kaos.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 Empty Re: Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar

Post by RayMabus Wed 10 Apr - 16:18

RayMabus wrote:
Svijet u plamenu.

Uživam.

Stiže Pročišćenje.
Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 P10558648_p_v8_ac

Samo trpaj.

Kako sam izlazio iz adolescencije, među mladima se počeo razvijati određeni, lako prepoznatljiv stav. Bio je to osjećaj velikog bijesa prema bilo kome starijem od određene dobi - možda trideset ili četrdeset godina. Odrasli su potrošili toliko resursa - a sada nije ostalo ništa za vlastitu djecu. Naravno, kad su ti odrasli bili mladi, ograničili su se na ono što su svi ostali radili. Činilo im se normalnim sjeći prašume kako bi dobili celulozu od koje bi izrađivali telefonske imenike, ili trošiti sve do posljednje litre benzina za svoje rasipne terence, ili paliti klimu čim se malo ugriju. Djeci moje generacije sve ovo ne zauzima ništa više od nebuloze u sjećanju. Ono što znamo je nešto drugo. Živjeli smo u mraku, s nestašicom hrane i vode, s pljačkom na ulicama, s ljudima koji prose po uglovima, s nepredvidivim vremenskim pojavama, s zagađenjem i smećem koje se više nije moglo skupiti i sakriti od pogleda. Za nas su odrasli bili neprijatelji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 Empty Re: Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar

Post by RayMabus Wed 10 Apr - 17:12

Imat ćete zanimljivo 21 stoljeće plus prvi dio 22 stoljeća.

Sad možda neke stvari možda ne izgledaju tako al postepeno s protokom vremena će bit očitije.

Uzmimo razvoj ovih država trećeg svijeta uključivši Indiju i Kinu i da one također postaju gutači energenata i onda imate borbe za resurse. Također i voda će bit jedan od tih resursa. Pitka voda jel no u kontekstu priče o energentima ona nije tema al ju je isto bitno spomenuti jer će se voditi ratovi radi dostupnosti istoj.

Europa baš i nema nafte i plina tako da budu neke zanimljive situacije tu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 Empty Re: Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar

Post by RayMabus Wed 10 Apr - 17:29

Trgovci očekuju i najavljeni odgovor Teherana na izraelski zračni napad na iranski konzulat u glavnom gradu Sirije Damasku u kojem je poginulo nekoliko visokih iranskih vojnih dužnosnika.

Zapovjednik iranske Revolucionarne mornaričke garde rekao je da bi, budu li ocijenili da je potrebno, mogli zatvoriti Hormuški tjesnac kroz koji dnevno prođe otprilike petina ukupne svjetske naftne potrošnje.

Iran je i značajan proizvođač nafte i zauzima treće mjesto na ljestvici Organizacije zemalja-izvoznica nafte (OPEC).

Cijene nafte iznad 90 dolara
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar - Page 2 Empty Re: Borrell upozorava: Na pomolu je rat u Evropi, to nije mala stvar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum