ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću

Go down

Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću Empty Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću

Post by vuksadinare Tue 9 Apr - 9:52

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/stigla-prva-prijava-protiv-matanica-oglasili-se-jelena-veljaca-i-serbedzija-ovaj-slucaj-je-samo-vrh-sante-1379175
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću Empty Re: Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću

Post by vuksadinare Tue 9 Apr - 9:54

Pojavu osudi druga spasi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću Empty Re: Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću

Post by vuksadinare Tue 9 Apr - 9:56

.. sto su rekli februarka i danilo.. rekli su puno a u stvari nista nisu rekli.. klasicna retorika u ljevicara kad je u pitanju kompadre iz društva i slični
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću Empty Re: Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću

Post by vuksadinare Tue 9 Apr - 10:07

Ovo je svakako za ljevičarske 'čistunske' krugove puno veća šteta nego da su npr. Grbina uhvatili sa prstima u pičoku stranačke ili ine kolegice.. Maranić im je bio i je udarna igla propagandne mašinerije naročito filmske, dramske, kulturološke institucije a bio je kako čitam i tata mata u HAVC-u.. gdje se višemilijunsko perje dijelilo i očito ga neće se samo teretiti za pičok vec i zamračivanje i netransparentno dodjeljivanje novca naročito za filmske i dramske uratke.. nesto o tome bi mogla reci i jos vazeca ministarka kulture.. zato tolika panika u drugarskim redovima.. cudno kako se jos nisu oglasila ili suglasila dva brda oko toga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću Empty Re: Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću

Post by Sora Tue 9 Apr - 11:13

a ne znam doista kaj bi rekla na ove progone vještica
jel to nova srednjevjekovna inkvizicija ili doista je vrijeme divljaštva došlo otkako je uništen socijalizam i umro Tito
samo su sada mete i muškarci, njih se roštilja po medijima i javnosti , NEMILOSRDNO
doista ne znam jel taj Matanić takva dupla ličnost može biti, pa taj je se zalagao za prava žena i pokret METOO , oženjen čovejk s djecom
čudno , i nešto što sigurno ne odobravam to je unaprijed optužiti čovjeka, za nešto možda sasvim bezazleno , benigno
ne znam

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću Empty Re: Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću

Post by vuksadinare Tue 9 Apr - 12:56

Sora wrote:a ne znam doista kaj bi rekla na ove progone vještica
jel to nova srednjevjekovna inkvizicija ili doista je vrijeme divljaštva došlo otkako je uništen socijalizam i umro Tito
samo su sada mete i muškarci, njih se roštilja po medijima i javnosti , NEMILOSRDNO
doista ne znam jel taj Matanić takva dupla ličnost može biti, pa taj je se zalagao za prava žena i pokret METOO , oženjen čovejk s djecom
čudno , i nešto što sigurno ne odobravam to je unaprijed optužiti čovjeka, za nešto možda sasvim bezazleno , benigno
ne znam
di ti živiš?.. pa vecina unosnijih radnih mjesta ili glumackih uloga ili pjevačkih se uvijek dolazilo nekim vrstama ucjene ako si na poziciji moći.. Sto ti mislis da toga nije bilo za vrijeme Tita?.. bilo je ohohoho... ali je bio i jednopartijski sistem pa aj se ti usudi optuzili druga na visokoj poziciji jos ako ima neke zasluge iz nob-ea i slicno.. pa od tud i poštapalica pojavu osudi druga spasi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću Empty Re: Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću

Post by zganci_i_jetrica Tue 9 Apr - 13:40

Ako je taj Matanić bio toliko beskrajno glup da je sa svog mobitela slao takve poruke, onda nije bolje ni zaslužio, nego da ga se javno iscipelari.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


Back to top Go down

Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću Empty Re: Februarenje i Šerbeđijanje o Mataniću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum