ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kastela obracun Longie

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 19:03

"Moj brat se našao taman tu kad je pucao, metak mu je proletio pored glave i on je pobjegao u drugu ulicu. Kruno se parkirao ispred dvorišta J.K.-a, a on je zapucao kroz zatvorena vrata u njega. Kad smo ga počeli savladavati, iz njega su izlazili tako čudni krici, stravično nešto. Svi kažu da boluje od PTSP-a, ali mislim da je on psihički bolesnik. Sa svima je u nekom ratu, svima buši gume na autima, trga retrovizore. Ma strašno", rekao je.

Pretražena kuća napadača iz Kaštela, nađene bombe, puška... Bijesni susjedi vikali

RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 19:06

Tako je, tiš njemu u dvorište parkirat.

To je ulica pa je to sve vaše.

Vidim ja po starome tvome koja je to raca. Vlaška posla. Čim je je svačije znači to je ničije i kad nije ničije odma će oni to sebi i onda je to sad njihovo.

PAM PAM PAM PAM PAM

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 19:15

Otac ranjenog HGSS-ovca je opisao što se dogodilo sinoć.

"Moj sin je do 19 sati bio dežuran na Malačkoj, a kad se vratio kući, zbog orkanskog juga parkirao je na ulici gdje inače ne običava stati, pred kućom muškarca koji ga je napao, koji tvrdi da je to njegovo, ali to je ulica.

---

Viš koja je to raca. Vlaška posla.

To je ulica i zato on to može i to je parking jer je to ulica i štaš ti njemu tu pametovat sad jel jer sve šta je ničije to je odma njegovo. Automatski je sve šta je ničije njegovo.

Vidiš mentalni sklop.

Onda se netko čudi šta mu je sina koji je od njega pokupija ta razmišljanja i to je tako, fino izrešeta i njega i to njegovo auto.

Pa tako s takvima i treba.

To samo taj jezik razumi ta stoka poput ovakvih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 19:28

Vdiš kakva je to raca:

Nije njemu stari reka: Nije triba čoviku parkirat ispri vrata i zagradit mu prolaz.

Nego:

To je ulica.

A fala Bogu ulica je za parkiranje jel tako ?

TO JE NIČIJE PA JE TO AUTOMATSKI VAŠE PA VI IMATE PRAVO TU PARKIRAT DI VAMA PRNE ČEF JER JE TO PO AUTOMATIZMU POŠTO NIJE NIČIJE AUTOMATSKI VAŠE.

NEKA TI JE IZREŠETA TO GOVNO OD SINA KAKVI SI I SAM.

TAKO VAS TRIBA SVE POTAMANIT.

PA ĆETE SE SVI NAUČT REDA I DA ULICA NIJE PARKING NA KOJI ĆETE VI PARKIRAT KAKO VAMA PRNE ČEF JER JE TO POŠTO JE TO NIČIJE JER JE ULICA AUTOMATSKI VAŠE PA JE TO ONDA VAŠE I GOTOVA STVAR I VI STE TO SEBI PRISVOJILI I AMEN.

PUM
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 19:36

To ti je kućni odgoj.

Nema tu ono nije triba parkirat čoviku ispri ulaza nego to je ulica.

Znači to je njihovo.

Štaš ti njemu sad solit pamet kad je to njihovo jer je to ulica dakle ničije pa je automatski njihovo pa će oni kako oni oće i gotovo.

Amo:,TRRRRTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 19:57

To nema niti malo emaptije.

Šta njega brige šta je on tebi zagradija ulazi prolaz i šta hitna ne može proć ?

To je ulica pa je to njegovo i amen.

Jel te nije brige šta meni hitna ne može doć ako mene il nekoga od mojih u kući nešto zaboli jer si ti parkira tu auto i tebe boli kurac ?

Samo reci da te nije brige.

Reci mi da ti popušim kurac jer tebi nitko ništa ne može jer je to ulica pa je to onda to tvoje i to je to i ti češ zato šta je to tvoje radit šta tebi padne na pamet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 20:27

Meni sad dva teretna kamiona, kiperi mogu doć do kuće vozeči jedan uz drugoga.

Moš igrat nogomet sad na tom putu. Taman negid širina za mali balun.

Ja san ih doveja u red prije davno godina kad su se počeli ponašat svakako pa ih nije brige nit kako će parkirat nego ti ostavi mista za proč da se provlačiš s osobnim autom tako da ništa veće od toga poput hitne pomoči npr ne može proč kako su parkirali.

Samo retrovizori padali.

Šaka i udarac svon snagon u isti i ajmo dalje.

I to usri bila dana. Nema skrivanja nego baš ono čim ga vidim da mi je tako parkira odma šaka u retrovizor i retrovizor leti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 20:34

Parkiraju s jedne strane i parkiraju s druge. Širok je put. Dva kamiona jedan do drugoga da voze proč će.

I onda se parkira jedan red s gornje strane i jedan red s donje i još uvik moš proč normalno.

Onda se nađu neki pametnjakovići pa in se ne da gledat da se malo priljube uza zid ili parkiraju na samom ulazu a di nije uopće misto za parking.

Znači triba žena izač na drugu stranu pa onda ostavi njoj mista da ona može izač i kad je ugasija auto onda mu se ne da palit kad je već izaša i ono da malo uđe unutra do zida tamo da ostavi mista za proč.

I onda prođen i vidim da to strši i da se ja moran provlačit sa svojim autom tu jer on ili ona tako parkira i boli ga/ju kurac i samo šaka u retrovizor.

OOODDDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Kupi novi.

To ti je kazna za krivo parkiranje.


Last edited by RayMabus on 2/4/2024, 20:37; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by Serbinho-3 2/4/2024, 20:36

Parkiras slepera, pa ko voli parking, sklonis ga, plati.

Salim se.

Opstina ne funkcionise.

Stavis placanje, pa da vidis kako beze.

Wallet parking ne funkcionise, jedino pod zemljom

parking.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 20:44

A mislim stvarno bezobrazno to parkiranje.

Ili ono na okuci, na ulazu od ceste parkira. Znači zatvori ti vidno polje i boli njega/nju kurac on/ona je našla komad asfalta i eto aprking.

Ja izađem iza auta samo šakom poklopim retrovizor, odvalin ga, vratin se u auto i boli me k i oden svojn puten.

Uopće me nije zanimalo tko je vlasnik auta il je on u blizini tj jeli me vidi.

Nema toga u mene.

Stiže kazna za krivo parkiranje.

Očeš se tuč ?

Super.

S gušton ću te naprokidat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 20:56

Serbinho-3 wrote:
Opstina ne funkcionise. Stavis placanje, pa da vidis kako beze.

Ima. Napravili su.

Al to je ulica. Razumiš taj mentalitet ? Onda je to njegovo čim je ulica pa je onda to njegov parking i onda će još parkirat di on oće i kako on oće jer je u njegovom mentalnom sklopu ono šta je svačije dakle ničije automatski njegovo pa je onda to i njegov parking sve di ima i šta nije ničije tj javno je vlasništvo tj svačije.

To su ti vlaški mentaliteti. Ovi iza brda šta su se spustili na obalu. Čobani. Njihova livada. Ovce pasu slobodno pa tako i kod njih ako je to svačije dakle ničije onda je to njihova livada odma.

I onda ga fino izrkoka i aj ti Bog.

Vidš da mu otac od toga šta ga je upucalo mrtav ladan govori da je to ulica. On nema u glavi to da ulica nije parking. To je njegovo. Šta njemu tko ima šta solit pamet di će on svoga konja privezat. Cila livada je njegovo vlasništvo. Za ovce i konje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by Hoholo Mudovski 2/4/2024, 21:02

Razvidno je da se radi o Bosancima.
Naime jedan sudionik obračuna dobio je sjekirom u glavu i nije mu bilo ništa osim sitne ogrebotine...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 21:13

Ma ovi šta ga je propucalo je vlajčina teška.

Vidin ja kako stari razmišlja jer nema tu ni trunka primisli da nije smija čoviku ispri vrata parkirat i zagradit mu ulaz i prolaz nego brani sina i viče da je to ulica znači to je njegovo.

On nema niti u glavi da baš zato šta je ulica da baš zato nije parking i da se ne smi uopće parkirat na ulici ako je već tako kako on tvrdi.

Ma to su vlaji i to ne bilo koji nego oni čobani s največeg krša.

Di nema brazde nigdi kilometrima okolo nego samo krš i ovce pasu travu po tom kamenjaru.

To je njemu livada sve. Pusti ovce pa nek šetaju po livadi. Šta on zna šta je ulica, šta je parking itd, općenito pojam vlasništva osim njegovo i ono šta, tko, to je moje jer to je ulica znači ja tu konja ostavin di ja oću i di je meni zgodno i iden dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 21:26

To su takvi mozgovi.

On tebi tvrdi da je to livada. Kako ti njega ne razumiš da je to livada ?

On tebi objašnjava da je to livada ( ulica je livada ) i čudi se tebi kako ti ne shvačaš da je to livada i da tu ovce slobodno pasu kako ih pustiš pa kako koje ode i kako joj prne čef.

Šta on zna šta je parking, šta je ulica, prolaz, ulaz, hitna pomoć.

Toga nema kod njih na selu i u kući tih pojmova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 21:34

Zato šta je livada onda parkiraju svakako.

Pa san in ja polupa sve retrovizore pa više nitko ne parkira kako mu prne čef nego gleda kako će parkirat jer će mu doć kazna pa će morat ić u automehaničara da mu namišta retrovizor i kupi novi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by Hoholo Mudovski 2/4/2024, 21:39

RayMabus wrote:Ma ovi šta ga je propucalo je vlajčina teška.

.

Uletio lik sa 2 sikire kao Ragnar Lodbrok, a onda kad ga ekipa krenula mlatiti počeo skričat kao peder kada skuži da netko ima odjevnu kombinaciju kao i on...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 21:50

Ovo su rekli da će radit pa nisu još ništa. Ovo je tribalo još više nasut u more i lipo napravit dva reda parkinga i miran si.

Kastela obracun Longie - Page 2 Setnica-kastel-stari1
Kastela obracun Longie - Page 2 2022-03-04-12-30-9933-

Kod mene su napravili sve. Doli uz more napravili plažu tj uredili i ono cesta i uz cestu ispod prema plaži parking mjesta.

Kastela obracun Longie - Page 2 320133311
Kastela obracun Longie - Page 2 Glavica_parking
Kastela obracun Longie - Page 2 320133505

Napravili ove parkinge uz cestu s donje strane prema plaži tako da se ovi turisti ne gužvaju tamo u centru di ljudi žive nego dođe ovdje s autom i odma plaža ispod.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 22:01

To di se desila ova makljaža, to je tamo put Trogira a to je još gore jer su Štafilić, Novi i Stari praktički kako su zbijeni onda su se spojili u jednu gradsku sredinu i onda nema ni plaže na tom dijelu nego samo riva a sve puno kuća a nemaš di parkirat jer ovi idioti u općini ne znaju nasut pet metara betona put mora nego čekaju kako će stavit pare u đep i onda otežu i onda sad ispalo ovo sranje s ovim.

To je odavno tribalo nasut tamo i napravit dva tri reda parkina na toj rivi kad se ubaci prema moru tj naspe u more par metara.

Ovako nešto su to oni zamislili a opet nisu napravili parking nego auta uz cestu.

Kastela obracun Longie - Page 2 Setnica-Kastel-Stari-Kastel-Novi_4

Evo, opet nisu parking napravili.Pa su stvarno su debili.

Kastela obracun Longie - Page 2 Setnica-Kastel-Stari-Kastel-Novi_3
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 22:04

Oni uopće ne kuže da oni to tribaju nasut par metara put mora da dobiju parking nego samo po istome rade i ne proširuju tih par metara put mora.

Stvarno totalni debilizam.

Kastela obracun Longie - Page 2 282685810-67577398-212497305

Umisto da ovo proširi put mora jedno tri metra da dobije red parkinga oni ništa. Pa totalni kreteni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 22:14

RayMabus wrote:
Kastela obracun Longie - Page 2 Setnica-Kastel-Stari-Kastel-Novi_3
Kastela obracun Longie - Page 2 08-may-2019-kastel-novi-croatia-statue-of-a-horseman-column-on-the-sea-shore-WAGY18
Kastela obracun Longie - Page 2 08-may-2019-kastel-novi-croatia-statue-of-a-horseman-column-on-the-sea-shore-WAGXJY
Kastela obracun Longie - Page 2 08-may-2019-kastel-novi-croatia-statue-of-a-horseman-column-on-the-sea-shore-WAGY3C
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by RayMabus 2/4/2024, 22:17

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Kastela obracun Longie - Page 2 Setnica-Kastel-Stari-Kastel-Novi_3
Kastela obracun Longie - Page 2 08-may-2019-kastel-novi-croatia-statue-of-a-horseman-column-on-the-sea-shore-WAGY18
Kastela obracun Longie - Page 2 08-may-2019-kastel-novi-croatia-statue-of-a-horseman-column-on-the-sea-shore-WAGXJY
Kastela obracun Longie - Page 2 08-may-2019-kastel-novi-croatia-statue-of-a-horseman-column-on-the-sea-shore-WAGY3C
E sad po ovome ispada da će oni nešto nasut al ja opet nigdi ne vidim taj parking.

Kastela obracun Longie - Page 2 Setnica-kastel-stari9
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kastela obracun Longie - Page 2 Empty Re: Kastela obracun Longie

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum