ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu - Page 2 Empty Re: SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu

Post by Joža 27/3/2024, 20:38

Bogami ga Ameri i Schmidt zavukli BiH Hrvatima do balčaka. Opet. Samo neka oni nastave birati HDZ i AP/Čovića i neka ga primaju i gutaju. Hoće li ona Čovićeva kravusara Željana Zovko i sad reći da se Zoki treba sramiti? Eto vam vaših američkih i švapskih "saveznika" Rvatine. Pljuc, treba to jebati još žešće, valjda će im jednom prisjesti to trpanje u sve otvore. 

Epohalni uspjeh Plenkovića i Grlića Radmana.

Slava.

Joža

Posts : 2509
2022-02-24


Back to top Go down

SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu - Page 2 Empty Re: SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu

Post by Joža 27/3/2024, 20:42

RayMabus wrote:Nemaju pravo.

Objasnio sam već sve a to je da predsjednik BiH također ima i pravo veta na vojsku pa ovim mujage izbacuju pravo veta Hrvatskoj na vojna pitanja i rade mi Erdoganov vilajet iznad glave.

Nisi dovoljno upućen u problematiku i gledaš to kroz prizmu politike  a šta mene ovdje ne zanima.

Imaju pravo jer im se kurve podaju.
Dakle hoćeš se izboriti - zatvori prkno umjesto što ga nudiš bjelosvjetskim hohštaplerima. Ili trpi i ne kmeči.

Slava.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu - Page 2 Empty Re: SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu

Post by RayMabus 27/3/2024, 20:53

Zavuko ga je njima general galaksije pa sad jedu govna.

Nažalost zbog potkapacitiranositi i zakrivljonosti pogleda ljudi poput Kobe koji ne znaju pročitat da meni nije bitan Čović nego nešto drugo i da im miljon puta napišem oni to neće povezat ( da hrvatski član predsjedništva je ujedno i vrhovni zapovijednik os bih i ako ti ga balije uzmu a šta rade s Komšićem Hrvatska nema pravo veta i mujage će pozva Erdogana u BiH a Hrvatska neće imati mehanizam da to blokira ) ..

... ja ne mogu nastaviit komunikaciju s forumašem Koba jer on zbog svoje političke isključivosti ne shvača šta je meni bitno a šta ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu - Page 2 Empty Re: SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu

Post by RayMabus 27/3/2024, 20:57

Koba wrote:Bogami ga Ameri i Schmidt zavukli BiH Hrvatima do balčaka. Opet. Samo neka oni nastave birati HDZ i AP/Čovića i neka ga primaju i gutaju. Hoće li ona Čovićeva kravusara Željana Zovko i sad reći da se Zoki treba sramiti? Eto vam vaših američkih i švapskih "saveznika" Rvatine. Pljuc, treba to jebati još žešće, valjda će im jednom prisjesti to trpanje u sve otvore. 

Epohalni uspjeh Plenkovića i Grlića Radmana.

Slava.
Nisu ga zavukli Hrvatima s ovim tehničkim izmjenama.

Oni su ga Hrvatima zavukli kad su i četvrti put podržali Komšia.

A onda ga je general galaksije zavukao svima njima i Putin je napao Ukrajinu i dobijo batine i sad se čačkaju tamo na istoku Ukrajine s pat pozicijoma a vrijeme ide i izbori u demokraciji su svako četiri godine i ja koljem te vlade koje su meni 20.02.2020 na sastanku EU rekle da odjebem i da će oni Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu - Page 2 Empty Re: SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu

Post by RayMabus 27/3/2024, 21:03

Ja mogu razgovarat beskonačno dugo s nekim tko je krivo nasađen pa ne kuži bit nego sve gleda kroz prizmu HDZ i SDP u Hrvatskoj i onda to preslikava na bosansku političku scenu.

Čak i kad ja miljardu puta ponovim da mi Čović nije bitan nego šta su mi ukrali pravo vojnog veta i rade islamsku BiH ta ideološki obojena osoba iz Hrvatske gurat će i dalje svoje jer positvječuje političku situaciju u Hrvatskoj s onom u BiH a šta nema veze s vezom.

Uglavnom ja ću njih sve poklat koji su za Komšića i uništit ću cijeli svijet ako bude potrebno da to postignem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu - Page 2 Empty Re: SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu

Post by RayMabus 27/3/2024, 21:15

Sad ću vam objasnit neke stvari to sa slovima X, Y i Z.

Za razliku o drugih država u BiH imamo tri predsjednika i sva tri su ujedno i zapovijednici oružanih snaga BiH ( jedina zakonska vojska ) i svi imaju pravo veta ako im se šta ne sviđa.

X su mujage.

Ako X makne Y i Z onda nitko ne može stavit pravo veta da turska ili pakistanska vojska dođe u BiH.

Islamski vilajet.

Ovo gura NATO i EU.

20.02.2022 na eu sastanku su Hrvatskoj rekli da odjebe i da će oni Komšića.

Par dana nakon toga uslijedio je POKOLJ.





RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu - Page 2 Empty Re: SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu

Post by RayMabus 27/3/2024, 21:34

Koba wrote:Bogami ga Ameri i Schmidt zavukli BiH Hrvatima do balčaka. Opet. Samo neka oni nastave birati HDZ i AP/Čovića i neka ga primaju i gutaju. Hoće li ona Čovićeva kravusara Željana Zovko i sad reći da se Zoki treba sramiti? Eto vam vaših američkih i švapskih "saveznika" Rvatine. Pljuc, treba to jebati još žešće, valjda će im jednom prisjesti to trpanje u sve otvore. 

Epohalni uspjeh Plenkovića i Grlića Radmana.

Slava.
Hrvatsko narodno vijeće BiH (HNV BiH) pozdravilo je odluku visokog predstavnika u BiH Christiana Schmidta kojom je donio paket mjera za poboljšanje integriteta izbornoga procesa u BiH.

Pozvali su vlasti u entitetu Republika Srpska da se "urazume i suzdrže od aktivnosti koje bi mogle našu zemlju odvesti u političku krizu, a koje se ogledaju u činjenici da postoje najave da će Republika Srpska krenuti ka usvajanju entitetskog izbornog zakona, čime bi se direktno izvršio napad na ustavni poredak."

"Naglašavamo da odluka visokog predstavnika nije usmjerena protiv niti jednog naroda ili entiteta, nego da se napokon izborni proces dovede u demokratske okvire bez lažiranja izborne volje građana", kazali su.

Hrvatsko narodno vijeće pozdravilo odluku Schmidta i pozvalo vlasti u RS-u da se "urazume"
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu - Page 2 Empty Re: SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu

Post by RayMabus 27/3/2024, 21:37

Koba wrote:Bogami ga Ameri i Schmidt zavukli BiH Hrvatima do balčaka. Opet. Samo neka oni nastave birati HDZ i AP/Čovića i neka ga primaju i gutaju. Hoće li ona Čovićeva kravusara Željana Zovko i sad reći da se Zoki treba sramiti? Eto vam vaših američkih i švapskih "saveznika" Rvatine. Pljuc, treba to jebati još žešće, valjda će im jednom prisjesti to trpanje u sve otvore. 

Epohalni uspjeh Plenkovića i Grlića Radmana.

Slava.
Vidiš kako lažeš a uopće nisi upućen.

Taj Šmit je samo donio tehničke izmjene da se ne kradu glasovi na biračkim mjestima i ništa više.

Zašto bi to uopće kome smetalo ?

Eto oglasilo ti se i hrvatsko narodno vijeće i reklo da podržava odluku Šmita a Dodiku poručilo da se prizemlji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu - Page 2 Empty Re: SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu

Post by RayMabus 27/3/2024, 21:54

Izmjene izbornog zakona odnose se na tzv. integritet izbornog procesa, na čemu je ranije inzistirala i Europska komisija, a svode se na bolji nadzor nad identitetom glasača, uvođenje novih tehnologija provjera te utvrđivanja izbornih rezultata, a o svim tim opcijama ranije su pregovarali i predstavnici političkih stranaka.

Tako će se, primjerice, ubuduće skenirati ispunjeni glasački listići, što će onemogućiti njihovo krivotvorenje, a uvode se i nova pravila za vođenje izborne kampanje. Ujedno će biti zabranjeno kandidiranje osobama osuđenim za ratne zločine. Izmjene se ne odnose na način biranja članova Predsjedništva BiH, na čemu je do sada inzistirao HDZ BiH. Izmjene izbornih pravila trebale bi vrijediti već od lokalnih izbora planiranih za listopad, iako ne na svim biračkim mjestima jer to u kratkom roku nije izvedivo.

https://www.geopolitika.news/vijesti/visoki-predstavnik-za-bih-nametnuo-izmjene-izbornog-zakona-rs-najavljuje-vlastite-izbore/

Ovo nikakve veze nema s Komšićem. Dapaće ovo je plus i ja ovo podržavam.

S Komšićem ima veze to šta su odlučili da će se na izbore u BiH 2022 godine ići bez uvažavanja onoga na šta se Hrvatska žalila.

Odma Putin napad na Ukrajinu a ja sam se već utaborio na Karpatima mjesec dana ranije, on dobijo batine, mlate se na istoku Ukrajine, anglosasija mislila odma slomit Rusiju pa im pala kišica i ja se uključio u par bitaka na strani Putina da uspostavim ravnotežu i sad pat pozicija i vrijeme ide a ovi samo padaju na izborima ko pokošeni.

General galaksije KOLJE VLADE KOJE PODRŽAVAJU KOMŠIĆA.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu - Page 2 Empty Re: SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu

Post by RayMabus 27/3/2024, 22:00

Konačni cilj svega ovoga bit će potpuno i trajno klanje Komšičevaca a da bi se to izvelo treba zaviti cjelu Europu u krv do koljena.

---

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvii onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu - Page 2 Empty Re: SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu

Post by RayMabus 27/3/2024, 22:14

Ne možeš napraviti omlet ako ne razbiješ jaje.

Moj plan ne uključuje samo smjenu vlada nego pokolj neviđenih razmjera na tlu Europe.

Ja ne smjenjujem Komšičevce za jedan mandat pa će se oni kasnije kad opasnost prođe vratiti na idućim izborima.

A jok bato.

TRAJNO.


Razlog: To je četvrti put da instaliraju Komšića a to znači da je to njihova trajna agenda a to se riješava samo metkom u glavu.

Znači: POBITI SVE.

ZAUVIJEK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu - Page 2 Empty Re: SAD i bošnjačko-građanske stranke protiv prijedloga HDZ-a o izbornom zakonu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum