ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Page 15 of 35 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Next

Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 3/4/2024, 19:56


Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 3/4/2024, 20:05

Primjer za proučavanje na vojnim učilištima.

Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 3/4/2024, 20:20

Dronovi omogućavaju potpunu situacijsku kontrolu prostora. 

Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 3/4/2024, 20:26

Sad još i ovo...daljinsko vođen dron po frontu.
Tek se uvodi kao način ratovanja.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 3/4/2024, 20:40

Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 3/4/2024, 20:46

affraid
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 3/4/2024, 21:00

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Screenshot-15311
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 3/4/2024, 21:06

PS:
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Screenshot-15312
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by crvenkasti 3/4/2024, 23:20

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by crvenkasti 3/4/2024, 23:34

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 27a1Što duže bude trajalo, Ukrajine će biti manje.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 27a1Rusija će zauzeti više teritorija.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 27a1Rusija će zauzeti Odesu, Kijev.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 27a1Radilo se o proširenju NATO-a, gdje su Rusi rekli, nema NATO-a na našim granicama.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 27a1Amerikanci koji su to pratili, poput našeg direktora CIA-e Billa Burnsa, koji je tada bio američki veleposlanik u Rusiji 2008., rekli su, ovo je ludost. Nema šanse.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 27a1Cijela ruska politička klasa je protiv toga.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 27a1Ali Biden i Obama i Hillary Clinton i Victoria Nuland, Jake Sullivan, Tony Blinken, samo su upali naprijed. Sve su uništili.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 27a1To je naša američka vanjska politika. Tada je počeo ovaj rat. Ovaj rat nije počeo u veljači 2022. Počeo je u veljači 2014. Počeo je s Nuland. Počelo je s Blinkenom. Počelo je sa Sullivanom. Počelo je s Bidenom, koji je bio ključna osoba u cijeloj toj stvari.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 27a1Putin je eskalirao. Nije on započeo rat.


Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 1f4d1Pa, prije svega, ovo je čist novac u odvod. Dakle, ako žele potrgati još 61 milijardu dolara, što nije sitniš, čini se da namjeravaju to učiniti, ali to neće značiti ništa osim još većeg razaranja za Ukrajinu.


Činjenica je da ako ne slušate gluposti u našim glavnim medijima, nego slušate svoju emisiju i druge, ljudi bi znali da je ovaj rat uništio Ukrajinu.


I što duže bude trajalo, Ukrajine će biti manje. Zapravo je vrlo jednostavno. Ako ovo potraje duže, Rusija će zauzeti više teritorija. Ako potraje dovoljno dugo, Rusija će zauzeti Odesu, Kijev.


Ako nastavimo ovako kako radimo, a to je Bidenov projekt koji traje već deset godina, potpuno će uništiti Ukrajinu.


Stoga je ideja da se ovo priklanja Ukrajini apsurdna. Svatko tko stvarno prati događanja zna da mi nismo na strani Ukrajine.


Platili smo da stotine tisuća Ukrajinaca odlaze na prve crte i ginu kako bi se gubilo sve više teritorija.


Jer najosnovnija poanta ovog rata, a to je da smo svrgnuli vladu u Ukrajini 2014. koja je željela neutralnost kako bismo mogli progurati proširenje NATO-a, bila je nepromišljena, glupa i osuđena na neuspjeh, i nije uspjela.


Sada Biden samo pokušava sakriti neuspjeh da prođe studeni, ali neuspjeh se vidi na bojnom polju svaki dan.


Ako se republikanci uključe u ovo, nevjerojatna šteta za njih. U osnovi su na pravoj strani, iako ih Biden tuče svaki dan. Ti ćeš biti taj koji će izgubiti Ukrajinu. Pa, istina je da je Biden bio katastrofa za Ukrajinu desetljeće.


Katastrofa je tu u grobovima stotina tisuća Ukrajinaca i izgubljenom teritoriju.


Ovo je rat koji se nije trebao dogoditi.


Radilo se o proširenju NATO-a, gdje su Rusi rekli, nema NATO-a na našim granicama.


A Amerikanci koji su to pratili, poput našeg direktora CIA-e Billa Burnsa, koji je tada bio američki veleposlanik u Rusiji 2008., rekli su, ovo je ludost.


Nema šanse. Cijela ruska politička klasa je protiv toga.


Ali Biden i Obama i Hillary Clinton i Victoria Nuland, Jake Sullivan, Tony Blinken, samo su upali naprijed. Sve su uništili.


A sada žele još 61 milijardu dolara da dobiju nakon studenog. To je sramota. To je potpuna sramota. Igrati se đavoljeg odvjetnika.


Dopustite mi da vam dam drugu stranu i onda vam dopustim da odgovorite na to. Što kažete na ljude koji možda priznaju da je sigurno bilo pogrešaka s širenjem NATO-a i provokacijom, ali unatoč tome Rusija je na to odlučila odgovoriti invazijom.


Situacija u Ukrajini nastala je zbog te invazije. I što kažete ljudima koji misle, dakle, sada odgovaramo na tu invaziju financiranjem, ne upućivanjem američkih trupa, već financiranjem otpora u Ukrajini koji se želi nastaviti boriti?


Pa, da, rat je počeo prije deset godina kada je Victoria Nuland ne samo dijelila kolačiće na Maidanu,ali sudjeluje u pobuni kako bi nasilno svrgnuo vladu u Ukrajini.


Prilično glupo. Prilično je glupo imati operaciju smjene režima u zemlji koja ima 2000 kilometara granice s Rusijom. To je naša američka vanjska politika. Tada je počeo ovaj rat.


Ovaj rat nije počeo u veljači 2022. Počeo je u veljači 2014. Počeo je s Nuland. Počelo je s Blinkenom. Počelo je sa Sullivanom. Počelo je s Bidenom, koji je bio ključna osoba u cijeloj toj stvari.


A onda su borbe trajale deset godina. A onda je u prosincu 2021. Putin rekao, gledajte, zaustavite proširenje NATO-a. Možemo izbjeći eskalaciju. U tom sam trenutku razgovarao s Bijelom kućom. Ne, ništa ne zaustavljamo.


Samo su mislili da imaju sve karte. Izbacit ćemo ih iz ovog SWIFT bankarskog sustava. Ekonomiju ćemo baciti na koljena.


Gomila gluposti neznalica. I tako je Putin eskalirao. Nije on započeo rat. On je eskalirao rat.


I unutar, zapravo tjedan dana, Zelenskyy je rekao, u redu, u redu, u redu, možemo biti neutralni. I Turci su posredovali u pregovorima. A onda, iako američka vlada želi sakriti sve te činjenice, koje stoje vani za one koji znaju gdje ih pronaći, SAD je intervenirao i rekao Ukrajincima, nastavite se boriti.


I imamo svoje senatore koji kažu, ovo je najbolje što se novcem može kupiti, jer umiru Ukrajinci, a ne Amerikanci.


Oni slabe Rusiju. Pa ne slabe Rusiju, ali ubijaju Ukrajince.


Dakle, ovo nije odgovor na Putinovu invaziju. Rat je počeo prije deset godina, a mi smo odbijali svaku rampu sve do danas,


Robbie, znaš, čuješ Putina kako govori, i ako slušaš, svaki dan, otvoreni smo za pregovore. I onda te budale u američkoj vladi kažu, nema s kim pregovarati. Ne žele pregovarati. A onda predsjednik Putin kaže, oh, otvoreni smo za pregovore. Ma, nema s kim pregovarati, čujemo s američke strane. Ovo je samo narativ.


Uništena je Ukrajina, a oni samo pljačkaju novac kao da sutra ne postoji. Dakle, još 61 milijarda.


I sad se čujem od vas da je najnoviji plan uzeti nezakonito zaplijenjenu imovinu Rusije jer ne postoji zakonska osnova za ovo i korištenje onoga. To će biti stvarno sjajno za međunarodni financijski sustav.


Reći ću ti. Jer to su ljudi koji jedan dan ne razmišljaju unaprijed. Samo improviziraju iz dana u dan, a onda će otkriti, oh, stvari ne funkcioniraju tako dobro za američki dolar, za SAD kao rezervnu valutu za mjesto SAD-a u svijetu, jer se ti ljudi ponašaju kao klaunovi, iskreno, iz dana u dan, ne misleći unaprijed, udvajaju izgubljene kocke i sve da ispričaju priču kako bi došli na izbore kako im odgovara.


Profesore, želim vas pitati kako se Sjedinjene Države sada izvlače iz ovoga,jer sam se prisjetio razgovora koji su godinama pratili rat u Afganistanu, a to je bilo da se nismo trebali upuštati u njega.


Ovo je greška. Ali sada smo destabilizirali zemlju. Do grla smo. Ne možemo samo prestati financirati i napustiti ovaj projekt. A to je neka vrsta kotača za hrčke, zar ne?


Dakle, postoje neki ljudi za koje mislim da će ovo poslušati i reći, dobro, slažem se sa svime što govorite, ali što učiniti u ovom trenutku? Je li to samo nepovratni trošak? Ili postoji neka obveza da se to riješi na način koji je odgovoran i ne ostavlja Ukrajince na cedilu?


Ukrajinci su visoki i suhi što god mi radili. Ubili smo ih gotovo pola milijuna kroz ovaj glupi projekt. A oni koji razbacuju dobar novac za lošim, sami su osobno krivi za to.


Ovo je Bidenov projekt.


Dakle, ovo je prva polazna točka. Ne bacate dobre živote nakon onih koji su već mrtvi, niti dobar novac nakon loših kad imate apsolutni neuspjeh i katastrofu na rukama.


Usput, ovo je kao svaki američki pokušaj. Dovoljno sam star da se sjećam Vijetnama. Iste riječi govore o Vijetnamu. Mi to radimo uvijek iznova i iznova u SAD-u jer naši takozvani vođe nemaju razuma i ne razmišljaju unaprijed.


Dakle, da, moramo ovo zaustaviti. Ali jedna stvar koju ne radimo, a to mi je stvarno pomalo misteriozno, najgora je stvar koju sam vidio u cijelom životu.


Ne pregovaramo. Zove li Biden Putina, kaže, moramo razgovarati? Ne, to bi bila slabost. To bi bilo umirenje.


Oni uopće nemaju pojma da vi nešto pregovarate. I, znate, ako sve pokušate vojnim pristupom i to neuspjelim, i učinite to u ovim posredničkim ratovima gdje su sami ljudi u ovim zemljama ti koji umiru na prvim crtama, a vi ne znate ništa o diplomacija?


Pa, ti praviš potpuni nered od svijeta. I tako je odgovor prva stvar da SAD i Rusija trebaju međusobno razgovarati jer postoji uzrok ovog rata, a to je proširenje NATO-a. I usput, to nije nikakva tajna i nije propaganda.


Čak je i glavni tajnik NATO-a Jens Stoltenberg to rekao apsolutno eksplicitno, kao i glavni pregovarač Zelenskog David Arakhamia.


Ovo je rat oko proširenja NATO-a. Pa zašto Biden ne pozove Putina, kaže, znate što, moramo zaustaviti rat. I cijelo to proširenje NATO-a u kojem sam sudjelovao, vraćanje u 1990-e i na državni udar 2014. i sve to bila je loša ideja.


Smislite kako zaustaviti rat, prepoznati uzajamnu sigurnost i zaustaviti krvoproliće i masakre u Ukrajini. Da se Biden stvarno ponaša kao predsjednik, to bi učinio.


Prošlo je otprilike godinu dana otkako je grupa ekonomista napisala otvoreno pismo o vama, optužujući vas da poričete ukrajinsku agenciju koja je prodavala Putinove točke razgovora, sve te stvari. Godinu dana kasnije.Kako im odgovarate?


Pa, ne odgovaram. Kažem im da sam ti rekao. Rekao sam im od početka da će to biti potpuna katastrofa za Ukrajinu. Ljudi ovo ne žele čuti. Ne razumiju. Ne znaju dovoljno o američkoj povijesti. Rekao sam im da će Ukrajina biti poput Afganistana, a sad je poput Afganistana. Pa nisu htjeli čuti. To nije u redu. To nije fer.


Profesor Sacks. Govorio sam im činjenice. Davao sam im dobre savjete. Nisu to htjeli čuti. Htjeli su čuti o pobjedi, slavi, o tome kako će Ukrajina uspjeti, o toj velikoj protuofenzivi, o svemu ostalom, o svim glupostima.


Ali rekao sam od početka da će ovo biti katastrofa.
Rekao sam da je ovo samo najnoviji neokonski debakl. Izričito sam rekao da će napustiti Ukrajinu poput Afganistana i da se to u potpunosti moglo izbjeći.


Pa to je ono što im kažem. Žao mi je. Slušaj, obrati pozornost. Nauči nešto. To je ono što im kažem.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by veber 4/4/2024, 00:05

kada srbi kmeče, znaš da je ok.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by veber 4/4/2024, 00:11

a pride, zamislite srblje da natakira 500l benzina.


mislim da nema šanse, godišnju plaću u rezervoar utankat.


koji jad su, za nebilivit

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by crvenkasti 4/4/2024, 00:27

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Cover+-+the+creative+process

Jeffrey D. Sachs
svjetski poznati profesor ekonomije, autor bestselera, inovativni edukator i globalni lider u održivom razvoju.

Sachs je naširoko poznat po hrabrim i učinkovitim strategijama za rješavanje složenih izazova uključujući bijeg od ekstremnog siromaštva, globalnu borbu protiv klimatskih promjena uzrokovanih ljudskim djelovanjem, međunarodnu dužničku i financijsku krizu, nacionalne gospodarske reforme i kontrolu pandemije i epidemijskih bolesti.    

Sachs radi kao direktor Centra za održivi razvoj na Sveučilištu Columbia, gdje ima zvanje sveučilišnog profesora, najviše akademsko zvanje na sveučilištu. Sachs je bio direktor Earth Institutea na Sveučilištu Columbia od 2002. do 2016. Predsjednik je UN-ove Mreže rješenja za održivi razvoj, supredsjedatelj Vijeća inženjera za energetsku tranziciju, akademik Papinske akademije društvenih znanosti u Vatikanu , povjerenik Povjerenstva UN-a za širokopojasni pristup internetu, Tan Sri Jeffrey Cheah, počasni uvaženi profesor na Sveučilištu Sunway i zagovornik SDG-a glavnog tajnika UN-a Antónia Guterresa. Od 2001. do 2018. Sachs je bio posebni savjetnik glavnih tajnika UN-a Kofija Annana (2001. do 7.), Ban Ki-moona (2008. do 2016.) i Antónia Guterresa (2017. do 2018.).  

Sachs je autor i urednik brojnih knjiga, uključujući tri bestselera New York Timesa: Kraj siromaštva (2005.), Zajedničko bogatstvo: Ekonomija za prenatrpan planet (2008.) i Cijena civilizacije (2011.). Ostale knjige uključuju To Move the World: JFK's Quest for Peace (2013.), The Age of Sustainable Development (2015.), Building the New American Economy: Smart, Fair & Sustainable (2017.), A New Foreign Policy: Beyond American Exceptionalism (2018.). ), Doba globalizacije: geografija, tehnologija i institucije (2020.) i najnovije, Etika na djelu za održivi razvoj (2022.).

Sachs je 2022. godine dobitnik nagrade Tang za održivi razvoj i bio je suprimatelj nagrade Blue Planet 2015., vodeće svjetske nagrade za ekološko vodstvo. Časopis Time dvaput ga je uvrstio među 100 najutjecajnijih svjetskih vođa. Sachs je primio 42 počasna doktorata, a njegove nedavne nagrade uključuju nagradu Tang za održivi razvoj 2022., Legiju časti dekretom predsjednika Republike Francuske i Orden križa predsjednika Estonije.

Prije nego što se pridružio Columbiji, Sachs je proveo više od dvadeset godina kao profesor na Sveučilištu Harvard, nedavno kao profesor međunarodne trgovine Galen L. Stone. Rođen u Detroitu, Michigan, Sachs je diplomirao, magistrirao i doktorirao. stupnja na Harvardu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 4/4/2024, 01:14

Tko vodi danas ?

Gotovo je to. Ukrajinaca je tri četiri puta manje, ostali bez SSSR PZO-a, pa su sad ostali i bez struje itd.

Uglavnom nikakvi NATO se neće borit za njih jer će Orban i Fiko to blokirat a ovi anglosasi i briselske fotelje mogu nastaviti sipati lovu u to al očito je da im se ne da il jednostavno nemaju toliko para da im dadnu da preokrenu vojnu situaciju u svoju korist a šta vrijeme više ide to je Ukrajina u sve težoj situaciji.

Nema od toga ništa. Zapad bi trebao usuti gomilu para u to a to im se baš i ne da.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 4/4/2024, 01:24

Jeffrey D. Sachs
svjetski poznati profesor ekonomije, autor bestselera, inovativni edukator i globalni lider u održivom razvoju.

I sad se čujem od vas da je najnoviji plan uzeti nezakonito zaplijenjenu imovinu Rusije jer ne postoji zakonska osnova za ovo i korištenje onoga. To će biti stvarno sjajno za međunarodni financijski sustav.

...

Nema para za Ukrajinu. Moramo to uzeti i dati Ukrajini.

Da znam, novac je povjerenje i to će urušiti vaš kabala globalni sistem koji ste instalirali ...

Al ja tako žarko želim da vam se najebem majke radi Komšića da mi je to upravo i cilj.

Lijep pozdrav od galaktičke konfederacije gušteri.

ĐENERAL DOLAZI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by YekeYeke 4/4/2024, 02:50

Gledaj Longača. :aw



GF Anti Kabala  lol!
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 643
2019-05-13


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 4/4/2024, 03:57

YekeYeke wrote:Gledaj Longača. :aw



GF Anti Kabala  lol!
Zato šta iza te kabale stoje gušteri.

Al vam ja to nikad ne pišem na forumu jer vam ne želim punit glavu s time.

Zovu se Orion imperij.

Oni su moji neprijatelji.

Zato sam došao ( inkarnirao ) se ovdje.

POČIMA LOV.

RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 4/4/2024, 04:13

Postoji priča.

Dakle negativni vanzemaljci preko Amerike žele vladati svijetom.

Situacija je pola pola na planeti i boli me kurac al oni žele sve.

Sad imaš tu neku potpuno nebitnu vukojebinu zvana BiH i oni hoće i to.

Nema veze šta je to vukojebina al oni oće i to jer oće sve tj da vladaju planetom.

Onda im ja kažem nešto pa ako mi opet instaliraju Komšića da će dobit batina i jel šta njih brige.

I sad im pleska doletila.

Zuji im u ušima.


Jer najosnovnija poanta ovog rata, a to je da smo svrgnuli vladu u Ukrajini 2014. koja je željela neutralnost kako bismo mogli progurati proširenje NATO-a, bila je nepromišljena, glupa i osuđena na neuspjeh, i nije uspjela.

Ovaj rat nije počeo u veljači 2022. Počeo je u veljači 2014. Počeo je s Nuland. Počelo je s Blinkenom. Počelo je sa Sullivanom. Počelo je s Bidenom, koji je bio ključna osoba u cijeloj toj stvari.


Mala napomena: U mojoj rečenici da negativni vanzemaljci žele preko Amerike vladati svijetom ti preko Amerike su ljudi na ključnim položajima u Americi a to su ovi iz teksta. Neki od njih. Al ovi svakako nabrojani su dio toga: preko Amerike, dakle preko ljudi na položajima u Americi koji vladaju istom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 4/4/2024, 04:35

Ukrajinski ministar vanjskih poslova Dmytro Kuleba izrazio je zabrinutost zbog nedostatka podrške protuzračne obrane od strane ukrajinskih saveznika, unatoč njihovom posjedu od preko 100 raketnih sustava Patriot. Na sastancima s kolegama iz NATO-a u Bruxellesu, Kuleba je naglasio hitnu potrebu Ukrajine za dodatnim Patriotama kako bi se suprotstavili pojačanim ruskim raketnim napadima. Pozvao je saveznike da osiguraju najmanje pet do sedam sustava.

https://twitter.com/NOELreports/status/1775629596278304905

Nema para. Gotovo je. Piši propalo. Pentagon izgubio a Rusija pobijedila i idemo dalje.

Samo žicaju pare ovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by veber 4/4/2024, 04:49

kada si urokan od jutra, tvoja je ravnica i svi činovi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 4/4/2024, 05:16

Tako je: Nema para, propade Ukrajina i anglosaski pokušaj vladanja svijetom a u ime Orion imperija.

To je to. Čića mića gotova priča.

Il možete uzet te njegove pare a kako je novac povjerenje onda će svi živi povlačiti pare iz tih banaka da ne bi sutra i njima globalna kabala uzela njihove i onda fino slom tog zapadnog bankarskog sustava i PA PA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 15 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 35 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum