ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanovic bijesan na Freda Matica i Vidovica zbog sudjelovanja na tulumu u vikendici Klemma

Go down

Milanovic bijesan na Freda Matica i Vidovica zbog sudjelovanja na tulumu u vikendici Klemma Empty Milanovic bijesan na Freda Matica i Vidovica zbog sudjelovanja na tulumu u vikendici Klemma

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 20:14

Kako pisu neki portali Zoran Milanovic je doslovce pobjesnio na Maticev i Vidovicev odlazak na braniteljski tulum u vikendicu kod Klemma.Ocevici svjedoce o rijetko vidjenom izljevu bijesa kod Zorana Milanovica koji posljednjih dana biva izlozen udarcima stranackih kolega.Navodno kako kazu svjedoci ovaj potez Vidovica i Matica je shvatio kao njihovo distanciranje od njega te pokusaj pranja savjesti tog dvojca kod braniteljske i desnicarske populacije.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Milanovic bijesan na Freda Matica i Vidovica zbog sudjelovanja na tulumu u vikendici Klemma Empty Re: Milanovic bijesan na Freda Matica i Vidovica zbog sudjelovanja na tulumu u vikendici Klemma

Post by vili40 Wed 3 Feb - 20:22

vuksadinare wrote:Kako pisu neki portali Zoran Milanovic je doslovce pobjesnio na Maticev i Vidovicev odlazak na braniteljski tulum u vikendicu kod Klemma.Ocevici svjedoce o rijetko vidjenom izljevu bijesa kod Zorana Milanovica koji posljednjih dana biva izlozen udarcima stranackih kolega.Navodno kako kazu svjedoci ovaj potez Vidovica i Matica je shvatio kao njihovo distanciranje od njega te pokusaj pranja savjesti tog dvojca kod braniteljske i desnicarske populacije.
psihijatrija zatvoreni odjel soba 1
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

Milanovic bijesan na Freda Matica i Vidovica zbog sudjelovanja na tulumu u vikendici Klemma Empty Re: Milanovic bijesan na Freda Matica i Vidovica zbog sudjelovanja na tulumu u vikendici Klemma

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 20:33

..oce ostat koji branitelj zokiju?...ah da kotromanovic..taj ne smije kontra zokija jer ce morat vratit pare koje mu je zoki posudio za dug..e i jovanovic lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Milanovic bijesan na Freda Matica i Vidovica zbog sudjelovanja na tulumu u vikendici Klemma Empty Re: Milanovic bijesan na Freda Matica i Vidovica zbog sudjelovanja na tulumu u vikendici Klemma

Post by Guest Wed 3 Feb - 21:40

Pa i ja sam ljut što te izdajice imaju raditi skupa sa braniteljima ali mi ne pada na pamet da osporavam ičije druženje a pogotovo na nečijem imanju u privatnoj režiji. Druga je stvar kako će kod mene osobno oni sad kotirati i hoće li imati ikada više moju potporu u bilo čemu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanovic bijesan na Freda Matica i Vidovica zbog sudjelovanja na tulumu u vikendici Klemma Empty Re: Milanovic bijesan na Freda Matica i Vidovica zbog sudjelovanja na tulumu u vikendici Klemma

Post by stenjalica Wed 3 Feb - 21:51

dok ova bagra ždere,vidim svi su lovom podmazani i imaju milijune njihovi suborci kopaju po kontenjerima
Vjerujem i znam da je Matić najbolje potpomoga penzijama vukovarce i okolicu
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Milanovic bijesan na Freda Matica i Vidovica zbog sudjelovanja na tulumu u vikendici Klemma Empty Re: Milanovic bijesan na Freda Matica i Vidovica zbog sudjelovanja na tulumu u vikendici Klemma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum