ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAPA FRANJO I ZAPAD

Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by mentalitet 3/15/2024, 21:31

Slusham vec jebenih 35 god. kako su se 'rvati vratili vjeri i kako su smjerni katolici mada ja znam da su ostali jebene komunjare i da u crkvu idu samo da bi bili IN u drushtvu isto kao i srbi.Kako to da se ne poshtuje rijech glavnog vjerskog poglavara u katolika i kako to da mediji u Hrvatskoj shte na napade koji dolaze od jebenih malih podguznih evropskih muha zunzara.Gdje ste dragi moji katolibanchici komunjarske provijencije?

Prijashnja izjava Pape u svezi danashnjeg stanja u Ukrajini :


"Kada covjek vidi da trpi poraz i da stvari ne idu kako treba,treba da ima hrabrosti da pregovara.
Vas jeste sramota,ali koliko ljudi ce izginuti?
I na kraju ce biti jos gore.Treba blagovremeno voditi pregovore i traziti zemlju koja ce biti posrednik.Sada ima mnogo onih koji zele da budu posrednici radi rjesavanja sukoba u Ukrajini.Recimo Turska.Nemojte se stiditi da vodite pregovore dok se situacija jos vise ne pogorsa."

Dakle,shta je loshe rekao?Ajmo katolibanchici,imal' 'ko sta rec?Znam da nemaju,ali ipak pitam.







Boreljovu baštu kvari i papa: Pozivima Ukrajini da se preda, ušao tamo gde nije pozvan

https://lat.rt.rs/svet/80492-borelj-papa-mir-ukrajina-basta/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty Re: PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by IL Risorto 3/15/2024, 21:43

Kršćanstvo a na prvom mjestu katolicizam,obična su nakupina govana nespojiva s današnjim modernim zapadnim društvenim standardima,a uz to idu islam i judaizam.


To su obični mentalni paraziti koji guše intelekt čovječanstva.Civilizacija bi bez njih bila na višem stupnju razvoja.
Zapadnom svijetu je potrebna nova duhovna i spiritualna doktrina koja bi bila kompaktibilna s slobodarskim i prosvjetiteljskim poretkom humanizma ,slobode i demokracije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty Re: PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by mentalitet 3/15/2024, 22:07

IL Risorto wrote:Kršćanstvo a na prvom mjestu katolicizam,obična su nakupina govana nespojiva s današnjim modernim zapadnim društvenim standardima,a uz to idu islam i judaizam.


To su obični mentalni paraziti koji guše intelekt čovječanstva.Civilizacija bi bez njih bila na višem stupnju razvoja.
Zapadnom svijetu je potrebna nova duhovna i spiritualna doktrina koja bi bila kompaktibilna s slobodarskim i prosvjetiteljskim poretkom humanizma ,slobode i demokracije.

Sad prichash o svim krshcanima da su svi isti kao ja o 'rvatima.Jebi ga,moramo se chuvati stereotipa koji su nam nametnuti tokom shkole u kojima su imali glavnu rijech razne komunjare koje danas lizu crkvene klupe.Neshto ala ERO.Ja sam poznavao jednu krshcansku katolichku obitelj koja je ostavila traga na moje razmishljanje o vjeri.Njihov sin mi je bio najbolji prijatelj pa sam zbog njega ishao u crkvu i slushao mise ali razlichito od njega.Vishe kritichki i analitichki trazeci smisao i logiku u svemu tome.Pravi vjernik zivi spokojno bez mrznje,zavisti i ostalih ljudskih negativnih osobina.Zavidim jedino takvim ljudima chistoga srca jer ja nisam niti mogu biti takav.Za pravu vjeru morash biti chistog srca.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty Re: PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by IL Risorto 3/15/2024, 22:26

mentalitet wrote:
Sad prichash o svim krshcanima da su svi isti kao ja o 'rvatima.
Pa svjestan sam toga.Prezirem sve abrahamske vjere,od judaizma,islama,kršćanstva,za mene je to sve mentalna kuga,s tim da katoličanstvo prezirem malo više,jer ga svakodnevno gledam i probavljam.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty Re: PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by T. 3/15/2024, 23:15

ne znam koji se ku*ac miješa u rat između pravoslavaca...
da je pravi poglavar katoličke crkve inzistirao bi na ratu do posljednjeg rusa/ukrajinca...
ali je ku*ac od ovce, globalističko smeće...
da bog da krepao još večeras...

_________________
PAPA FRANJO I ZAPAD Unname11
T.
T.

Posts : 17079
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty Re: PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by immortal 3/16/2024, 06:08

IL Risorto wrote:Kršćanstvo a na prvom mjestu katolicizam,obična su nakupina govana nespojiva s današnjim modernim zapadnim društvenim standardima,a uz to idu islam i judaizam.


To su obični mentalni paraziti koji guše intelekt čovječanstva.Civilizacija bi bez njih bila na višem stupnju razvoja.
Zapadnom svijetu je potrebna nova duhovna i spiritualna doktrina koja bi bila kompaktibilna s slobodarskim i prosvjetiteljskim poretkom humanizma ,slobode i demokracije.
Pravila uspješnosti života, gubitaka i kazne postavljeni su početkom svijeta od Boga
nitko ih izbjeći ne može bio vjernik ili ne 
Dakle odbijanjem Boga i vjere nećeš mimoići Božja pravila
Tiču se svakog bića na kugli zemaljskoj
Naklapanja o humanizmu, doktrinama ....

Nema osobe na ovom forumu da ga nisu nadišli
kad te nadiđu odnose ti.. nikad loše, samo dobro 
Da bi ti imalo bilo bolje .. ikome od nas potrebno je zaštiti samoga sebe a potom ako osjetiš tuđu muku pružiti zaštitu i takvima
Tada se možeš nadati nekoj plaći
Da bi se zaštitio od padanja pod tuđe loše djelovanje (ovladavanje, komande, nemilost, nedopuštanje, otimanje dobra....) Božja pravila su br 1 u zaštiti samoga sebe

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty Re: PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by immortal 3/16/2024, 06:11

T. wrote:ne znam koji se ku*ac miješa u rat između pravoslavaca...
da je pravi poglavar katoličke crkve inzistirao bi na ratu do posljednjeg rusa/ukrajinca...
ali je ku*ac od ovce, globalističko smeće...
da bog da krepao još večeras...
u Ukrajini živi masa Hrvata koji skrivaju svoje porijeklo
Osim Hrvata živi i drugih nacija
Ako je jebeni rus htio rješavati problem globalista nije ga trebao rješavati u Ukrajini na ovakav način

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty Re: PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by immortal 3/16/2024, 06:12

IL Risorto wrote:
mentalitet wrote:
Sad prichash o svim krshcanima da su svi isti kao ja o 'rvatima.
Pa svjestan sam toga.Prezirem sve abrahamske vjere,od judaizma,islama,kršćanstva,za mene je to sve mentalna kuga,s tim da katoličanstvo prezirem malo više,jer ga svakodnevno gledam i probavljam.
a kad se skloniš od svih, zatvoriš u sobu  Bogu kličeš

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty Re: PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by immortal 3/16/2024, 06:18

mentalitet wrote:Slusham vec jebenih 35 god. kako su se 'rvati vratili vjeri i kako su smjerni katolici mada ja znam da su ostali jebene komunjare i da u crkvu idu samo da bi bili IN u drushtvu isto kao i srbi.Kako to da se ne poshtuje rijech glavnog vjerskog poglavara u katolika i kako to da mediji u Hrvatskoj shte na napade koji dolaze od jebenih malih podguznih evropskih muha zunzara.Gdje ste dragi moji katolibanchici komunjarske provijencije?

Prijashnja izjava Pape u svezi danashnjeg stanja u Ukrajini :


"Kada covjek vidi da trpi poraz i da stvari ne idu kako treba,treba da ima hrabrosti da pregovara.
Vas jeste sramota,ali koliko ljudi ce izginuti?
I na kraju ce biti jos gore.Treba blagovremeno voditi pregovore i traziti zemlju koja ce biti posrednik.Sada ima mnogo onih koji zele da budu posrednici radi rjesavanja sukoba u Ukrajini.Recimo Turska.Nemojte se stiditi da vodite pregovore dok se situacija jos vise ne pogorsa."

Dakle,shta je loshe rekao?Ajmo katolibanchici,imal' 'ko sta rec?Znam da nemaju,ali ipak pitam.







Boreljovu baštu kvari i papa: Pozivima Ukrajini da se preda, ušao tamo gde nije pozvan

https://lat.rt.rs/svet/80492-borelj-papa-mir-ukrajina-basta/
gamad se nasukala u katoličke crkve
osobe bez osobnih iskaznica, nehrvati
Boga predaju
nadišli nas Hrvate jer su naišli na sveopće prihvaćanje popova iz kukavičluka da ih ovi ne srede
i Bog je promijenio svoj odnos prema katolicima
jedno je laprdanje
drugo istina 
sređuju nas 
u sveopćoj ste pushioni
možete jedni od drugih skrivati da ste Hrvati
da ste Bogopoklonici
od njih ne možete skriti ništa
Bog im je dao znanje
pushite zajednio sa svim ostalim katolicima ove zemlje

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty Re: PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by IL Risorto 3/16/2024, 08:54

immortal wrote:
IL Risorto wrote:
mentalitet wrote:
Sad prichash o svim krshcanima da su svi isti kao ja o 'rvatima.
Pa svjestan sam toga.Prezirem sve abrahamske vjere,od judaizma,islama,kršćanstva,za mene je to sve mentalna kuga,s tim da katoličanstvo prezirem malo više,jer ga svakodnevno gledam i probavljam.
a kad se skloniš od svih, zatvoriš u sobu  Bogu kličeš
Bog ne postoji,to je bajka za odraslu djecu. :proceed
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty Re: PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by immortal 3/16/2024, 09:07

IL Risorto wrote:
immortal wrote:
IL Risorto wrote:
mentalitet wrote:
Sad prichash o svim krshcanima da su svi isti kao ja o 'rvatima.
Pa svjestan sam toga.Prezirem sve abrahamske vjere,od judaizma,islama,kršćanstva,za mene je to sve mentalna kuga,s tim da katoličanstvo prezirem malo više,jer ga svakodnevno gledam i probavljam.
a kad se skloniš od svih, zatvoriš u sobu  Bogu kličeš
Bog ne postoji,to je bajka za odraslu djecu. :proceed
tvrditi a nemati dokaz za to
kakva si ti osoba

bolje se zapitaj zašto pushis u životu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty Re: PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by IL Risorto 3/16/2024, 09:10

immortal wrote:tvrditi a nemati dokaz za to
kakva si ti osoba

Isti sam kao i vjernici.Vi tvrdite da bog postoji na temelju vjere a ne na temelju dokaza,jer da imate dokaz,onda to ne bi bila vjera,već utemeljena činjenica.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty Re: PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by immortal 3/16/2024, 09:14

IL Risorto wrote:
immortal wrote:tvrditi a nemati dokaz za to
kakva si ti osoba

Isti sam kao i vjernici.Vi tvrdite da bog postoji na temelju vjere a ne na temelju dokaza,jer da imate dokaz,onda to ne bi bila vjera,već utemeljena činjenica.

opet lupetaš

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

PAPA FRANJO I ZAPAD Empty Re: PAPA FRANJO I ZAPAD

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum