ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by prckov 10/3/2024, 14:23

https://www.sbs.com.au/news/article/irish-voters-reject-referendum-that-sought-to-change-sexist-language-in-the-constitution/xq4idy5b9


u dva referenduma zelilo se redefinirat sto je to obitelj i zena i brak, odnosno da li je brak uopce izmedju dvije osobe. Za mijenjanje ustava su bili vladajuca klasa, mediji i korporacije, a protiv je bio narod 



Ms Nolan said the referendums were championed by a number of “unelected NGOs”, including the National Women’s Council of Ireland, and were as much about the “dominance that NGOs have in our current political system as about anything else”

Article 40 of the constitution covers citizens’ equality before the law. The assembly wants the article to be changed to refer explicitly to gender equality. Article 41 covers protection for family life but the assembly called for it to be changed so that the protection is “not limited to the martial family”.

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by immortal 11/3/2024, 02:49

Bogu hvala
ako je uspjela Irska koja nije beznačajna nadajmo se da će se trend proširiti članicama Europe a guratelji ideja razotkriti u potpunosti, osuditi i kazniti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by YekeYeke 12/3/2024, 02:08

Ovo nam immortaljedino žensko na forumu ? :clown Suspect pirat :aw
Nje se boji Longi  :cry  i bjezi ko djavo od krsta.  :kickass
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 643
2019-05-13


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by catabbath 12/3/2024, 10:11

Eh nije prošlo milom, sad će morati na silu forsirati pedeluk

_________________
Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12427
2015-08-22


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by Hoholo Mudovski 12/3/2024, 11:06

Samo jedna dobijena bitka... To samo znači da Soroš mora posegnuti dublje u novčanik...
Cilj se zna... Ukidanje kvočki, samo inkubator će se priznavati...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by Šandor Winnetou 12/3/2024, 11:48

Bravo za Irce :tu :tu :tu :tu

_________________
Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by veber 12/3/2024, 22:59

ne znam zakaj ali se sjetih onog roštilja.
samo sam jednom morao auto od kada ga vozim dići na 4. uvijek je na 1.

pazit da karter ne zdrobim

ali riba i plaža nenadjebivi.

slijedeći put dolazim gliserom i samo ga napičim na plažu.

i nosim šunku od soba.

i jebo srbe

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by veber 12/3/2024, 23:51

a s ovim s avatara mogu 200km ali ako sam dobre volje i ukopčam sve cilindre


benčićka, možemo i sl kmeče

ko srbi

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by veber 12/3/2024, 23:57

a nema getribu, klasičnu. na volanu imam biranje muzike..
u kabini nema mjenjača.

nema ni ključa

prvo zagrijem motor

onda na semaforu skurim gorivo

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by prckov 13/3/2024, 11:53

"Za mijenjanje ustava su bili vladajuca klasa, mediji i korporacije, a protiv je bio narod"




cija je onda vladajuca klasa (93% politicara bili za), mediji i korporacije, kome oni sluze, cijim interesima 




Katie Hopkins: IRELAND VOTES NO. Here’s what’s ACTUALLY going on … (youtube.com)

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by veber 13/3/2024, 13:20

a btw onda smo otišli na kornate.
ja gdje dođem želim zaplivat,
pa sam i na kornatima zaplivao

bill sam bez gaća pa sam morao plivat gol.

a iznenadilo me da je hrana jeftikaner. ručak za nas dvoje 20€
djeca manđala pizdarije, mala mi od 50 vratila 40

više me trajekt loštao nego cijeli dan.

bicikl 10€ dan

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by veber 15/3/2024, 01:32

tre, onaj me roštilj probudio.
u biti cesta.
ja sam se jedvah popeo gore
a izlazak na cestu je bio ...

samo sam čul škripanje donjeg dijela
ali auspusi zdurali

nagib 45 stupnjeva

ali srblje ne zna di je to

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by mentalitet 15/3/2024, 05:52

Hoholo Mudovski wrote:Samo jedna dobijena bitka... To samo znači da Soroš mora posegnuti dublje u novčanik...
Cilj se zna... Ukidanje kvočki, samo inkubator će se priznavati...


Sorosh je samo istureni tip koji je marioneta u rukama CIA (taj zidov je radio i za naciste,drukao svoje cifute i uzimao im imovinu) isto kao i Zukenberg i ostali vlasnici velikih IT lompanija od Googla pa nadalje.To je ona balkanska fora da se vlasi ne dosjete.Iza kulisa su americhki cionisti aka cifuti koji vuku konce ovih lutkica.Nikako mi nije bilo jasno kako ameri unistavaju Njemachku iako je to bila njihova najunosnija investicija dok nisam shvatio da tu nigdje nema amera nego su to cifuti koji jebeno mrze nijemce isto kao i ruse iako su ih schwabe palile u komorama a rusi spasavali od tih bolesnih manijaka.Jebi ga,svi ti jebeni cifuti su danas najveci dio izraelskog stanovnistva.Mislim ono,kako cifut moze biti plav?Moze biti slichan samo cigojnama.Sreo sam jednu cifutkunju i naranio je svinjetinom kod onog Srbina .Ciganshtura,ciganshtura ,prava ona cergarka.Bila je dobra frendica sa T. ali je izgleda taj tip ipak inteligentniji od chifuta.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by mentalitet 15/3/2024, 05:57

veber wrote:a s ovim s avatara mogu 200km ali ako sam dobre volje i ukopčam sve cilindre


benčićka, možemo i sl kmeče

ko srbi

Ajde bash mi je drago da si opet pocheo piti jeftinu brlju ,znachi propo plan schwapska i lagodan zivot na socijali.Krepi,pizda ti materina nesposobna..U Hrvatskoj cesh biti sretan ako budesh dobio posao u Cistoci da peres one prljave ulice na koje su se izrigali srpski mutanti.Bagra ste kakve nema u svijetu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by veber 15/3/2024, 15:26

svaki tvoj upis je frustracija

čisti odraz onog kaj nemaš.

nemaš žensku

djecu

stan

kuću

vikendicu

brod

loozer po defaultu

vjerovatno jedeš u mcshitu

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by veber 15/3/2024, 15:28

i polutan si

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav  Empty Re: Irska: prop'o pokusaj instaliranja gender ideologije u ustav

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum