ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšića brine naoružavanje Srbije

Go down

Komšića brine naoružavanje Srbije Empty Komšića brine naoružavanje Srbije

Post by RayMabus 1/3/2024, 19:56

Kaže da ga zabrinjava što se zemlje u regionu naoružavaju.

"Uvijek morate biti oprezni, jer koga jednom zmija ujede on se boji i guštera. Zemlje u regiji se naoružavaju. Srbija troši veliki novac na naoružanje, kao i Hrvatska, ali Hrvatska je članica NATO-a. Ono što ja znam iz ličnog iskustva jeste da niko ne kupuje oružje osim ako ga ne želi iskoristiti. Naravno da se zapitate šta se događa i zašto će im toliko oružje, za šta se spremaju... Mi u Bosni i Hercegovini, barem generacija kojoj ja pripadam, smo vrlo oprezni i osjetljivi oko toga", kazao je.

Panel u Antaliji: Komšića brine naoružavanje Srbije

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta.

Sad kad bratu Xiu puknemo EU carine, Zapadni Balkan će mu biti još draži a brat Xi je isto protiv širenja NATO-a pa će ti jebat mater balijo usrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Komšića brine naoružavanje Srbije Empty Re: Komšića brine naoružavanje Srbije

Post by RayMabus 1/3/2024, 20:28



Nikolić citirao Tarabića pred kineskim premijerom: Doći će žuti ljudi sa istoka i piće vodu sa Morave

- Pre 200 godina bio je kod nas jedan mudar, ali nepismen čovek, a bio je prorok. Nikada nije čuo za Kinu, ali je rekao: 'Doći će ljudi sa istoka, žuti ljudi, i zavladaće svetom. Oni će piti vodu sa srpske reke Morave" - ispričao je predsednik Tomislav Nikolić delić Kremanskog proročanstva Mitra Tarabića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum