ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 18:49

I sad jedu govna a mene boli kurac isto ko što me bolio kurac za to čačkanje na istoku Ukrajine ) a šta sam i napisao mjesec dana prije njegovog napada da će on ( Putin ) dobit batina ako krene na cijelu Ukrajinu i da će se na kraju čačkat s njima na istoku te Ukrajine al da me boli kurac za to.

Eto.

A vrijeme ide a izbori u demokraciji su svako četiri godine i stiže LIKVIDACIJA KOMŠIČEVACA.

Jedan je danas sam odletio ( irski premijer ).

RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 20/3/2024, 18:52

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Ova irska pederčina od premijera je očito jutros čitala ovu temu pa iznenada dala ostavku jer se misli: bolje da ja sam uteknem nego da me ovaj zatuče.

To mu je pametan potez. Makneš se sam s puta da ne najebeš.

Đeneral dolazi.
Gospodine generale
Oprosti što te ometam, znam da vi iz GF promatrate u 4 dimenzije, ali ovo je forum za nas niža bića na zemlji s.2 ili 3 dimenzije, koji ipak pecipiramo Irsku kao zemlju koja je tisućama km daleko od rata u Ukrajini. Pa ako može da se spustiš malo na naš primitivni nivo i držiš 3 dimenzije na ovoj sve aktualnoj i slobodarskoj temi u kojoj primamo i disdente s drugih tema pa i galaksija :}
Hvala
General GF ima preča posla, ali je zato tu Šojgu kao dobra zamjena. jocolor

Eroo
Eroo

Posts : 76742
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 18:58

RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 19:01

Izbori su prošli. Putin je dobio izbore ( to se očekivalo al tribalo je osvojit nešto da on ispadne vođa i ta priča bla bla bla ). Dosta su ljudstva i tehnike izgubili. Sad ližu rane a nema više tolikog političkog pritiska s vrha ( Putin i njegova stranka ) da se nešto mora pošto poto osvojit jer idu izbori i Putin mora izgledati kao veliki vojvoda svih Rusa itd itd itd.

A uglavnom laganini. Meni se nigdje ne žuri. Ja ću ih ( Komšičevce ) sve poklat a vi možete samo pjevat borbene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 19:06

Na današnjem sastanku ruskog ministarstva obrane, njegov ministar Sergej Šojgu objavio je kako do kraja ove godine ruske oružane snage planiraju formirati još dvije kombinirane armije i 30 formacija, uključujući 14 divizija i 16 brigada.

Nastavit ćemo poboljšavati borbenu i brojčanu snagu ruske vojske u skladu s novim prijetnjama vojnoj sigurnosti zemlje – naglasio je ruski ministar i dodao kako se, konkretno, više od 16 tisuća komada suvremenog naoružanja i opreme isporučuje Južnom vojnom okrugu. Također se pušta u pogon više od 360 vojnih infrastrukturnih objekata – dodao je Šojgu.

Ruski ministar je rekao da će u ovogodišnjoj vojnoj paradi na moskovskom Crvenom trgu, posvećenoj obljetnici pobjede u Velikom Domovinskom ratu, sudjelovati više od 9 tisuća vojnika i 75 komada naoružanja i vojne opreme, kao i zrakoplovstvo Zračno-svemirskih snaga.

Šojgu: Ove godine formiraju se dvije armije, 14 divizija i 16 brigada

Jebe mi se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 19:35

Dačić je prošle godine u svibnju bio u Moskvi, zajedno s tadašnjim šefom srbijanske obavještajne službe BIA-e Aleksandrom Vulinom, gdje se susreo i s Lavrovom. Srbija je jedina zemlja koja vodi pregovore o članstvu u EU, a nije uvela sankcije Rusiji zbog agresije na susjednu Ukrajinu te je nastavila održavati kontakte s ruskim vlastima i dužnosnicima. Donedavni šef BIA-e Aleksandar Vulin tri je puta od početka ruskog napada na Ukrajinu bio u Moskvi gdje se susreo sa Sergejem Lavrovom i prvim Putinovim operativcem i obavještajcem Nikolajem Patruševom.

Rusi javljaju da Dačić dolazi Sergeju Lavrovu: Zanimljiv je trenutak u kojem ide u Moskvu...
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 19:39

A koja tragedija. Dobili su naredbu od Putina da naprave kaos na Balkanu i zakazali.

Još prodaju granate Ukrajni ispod stola da gađaju s time Ruse.

A jeste braća brate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 19:43

Oni bi najradije da od Srbije naprave novu Transistriju na Balkanu tako da im drži protutežu za Krim.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 GHnkecKW0AA4pYo?format=jpg&name=small

Al jbga nešto se baš braći Srbima ne da ginit za vaše interese i Putinovu i Šojguovu guzicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 20:02

Rumunija će tako postati prva zemlja u Evropi koja poseduje južnokorejske PVO sisteme, ujedno će biti tek drugi strani korisnik. Chiron je prva nabavila Indonezija. Osim sistema PVO kratkog dometa, Rumunija će od Južne Koreje nabaviti i 54 samohodne haubice K9 „Thunder“ kalibra 155 mm za 1,923 milijarde dolara.

Rumunija nabavila južnokorejske PVO sisteme Chiron

RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 20:52

:^0 lol! :D

RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 20:54

RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by crvenkasti 20/3/2024, 21:05

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 GJIuCgnWkAAoXoL?format=jpg&name=small
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 20/3/2024, 21:07

Eroo wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Ova irska pederčina od premijera je očito jutros čitala ovu temu pa iznenada dala ostavku jer se misli: bolje da ja sam uteknem nego da me ovaj zatuče.

To mu je pametan potez. Makneš se sam s puta da ne najebeš.

Đeneral dolazi.
Gospodine generale
Oprosti što te ometam, znam da vi iz GF promatrate u 4 dimenzije, ali ovo je forum za nas niža bića na zemlji s.2 ili 3 dimenzije, koji ipak pecipiramo Irsku kao zemlju koja je tisućama km daleko od rata u Ukrajini. Pa ako može da se spustiš malo na naš primitivni nivo i držiš 3 dimenzije na ovoj sve aktualnoj i slobodarskoj temi u kojoj primamo i disdente s drugih tema pa i galaksija :}
Hvala
General GF ima preča posla, ali je zato tu Šojgu kao dobra zamjena. jocolor


Malo je to... Žuvkov je bolje pržio leoparde...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 20/3/2024, 21:28

Belgodod region, RuZZija.

Eroo
Eroo

Posts : 76742
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by crvenkasti 20/3/2024, 21:31

Ukraina mora pobijediti Rusiju da bi mogla vratiti dugove koje joj je Zapad nametnuo da bi pobijedila i opljačkala Rusiju kako bi mogla vratit dugove.

----------------------------------------------

"Ako pobijedimo, vratit ćemo vam u ruskoj nafti, plinu, dijamantima i krznu", rekao je VOLODYMYR OMELYAN , koji je nekoć bio ministar infrastrukture u zemlji. 

https://www.politico.com/newsletters/national-security-daily/2024/03/19/what-ukraine-thinks-of-republicans-loan-plan-00147834

------------------------
Zar oni misle da krzno još ima vrijednost u međunarodnoj trgovini?

Gluplji su od Hrvata. Mi smo sve do ove godina za valutu imali . kunu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 21:38

Ima bodljikava žica, kanali, zmajevi zubi, pa nek kopaju prepreke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by crvenkasti 20/3/2024, 21:44

RayMabus wrote:Ima bodljikava žica, kanali, zmajevi zubi, pa nek kopaju prepreke.

Ukrajini ne treba to obrana, nego napad.
Oni moraju provesti sveopću ofanzivu, osvojiti Rusiju i opljačkati rusku naftu, plin, dijamantime i krzno.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 21:46

crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:Ima bodljikava žica, kanali, zmajevi zubi, pa nek kopaju prepreke.

Ukrajini ne treba to obrana, nego napad.
Oni moraju provesti sveopću ofanzivu, osvojiti Rusiju i opljačkati rusku naftu, plin, dijamantime i krzno.
Pa nek dignu kreditić u Trumpa pa će imat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by crvenkasti 20/3/2024, 21:51

RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:Ima bodljikava žica, kanali, zmajevi zubi, pa nek kopaju prepreke.

Ukrajini ne treba to obrana, nego napad.
Oni moraju provesti sveopću ofanzivu, osvojiti Rusiju i opljačkati rusku naftu, plin, dijamantime i krzno.
Pa nek dignu kreditić u Trumpa pa će imat.

A kako će vratit još i te kredite?
Onda će im trebati još još više ruske nafte, plina, dijamanata i krzna.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 21:52

Šta fali bodljikavoj žici, jarcima, zmajevim zubima, minskim poljima i pat poziciji ? To je jeftinija varijanta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 21:58

Oko čega oni uopće ratuju tamo kad smo već kod toga ?

Ovi je mislija u tri dana osvojit Ukrajinu pa mu nije prošlo pa zaglavija tamo na istoku Ukrajine pa se ovi pomamili da će Rusija past pa nije pa oni zaglavili.

Koja je poanta ovog rata uopće ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 47 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum