ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat

Go down

Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat Empty Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat

Post by Eroo 28/2/2024, 14:47

Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat


Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat Empty Re: Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat

Post by Eroo 28/2/2024, 14:52

Ako netko misli da se može sakriti iza Hamasa, Hezbolaha i Huta, se jako vara. 
Israelska crvena linija je poznata, neka se nitko ne samoobmanjuje glede
israelske odlučnosti uporabiti i atomsko naoružanje.
Israelska logika : Ako netko svim i svačim naoružava Iran, onda može i Israel 
s istim naoružati  svoje saveznike. Nemam dvojbe oko toga.


PS: Ako se ikad na planeti Zemlji dogodi uporaba nuklearnog oružja, ja sam uvjeren
     da bi prve bile israelske rakete s nuklearnim glavama.
     Neka nitko to ne provjerava, jer bi tada bilo prekasno za lansirati svoje.  affraid
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat Empty Re: Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat

Post by FRANK 28/2/2024, 17:27

Eroo wrote:Ako netko misli da se može sakriti iza Hamasa, Hezbolaha i Huta, se jako vara. 
Israelska crvena linija je poznata, neka se nitko ne samoobmanjuje glede
israelske odlučnosti uporabiti i atomsko naoružanje.
Israelska logika : Ako netko svim i svačim naoružava Iran, onda može i Israel 
s istim naoružati  svoje saveznike. Nemam dvojbe oko toga.


PS: Ako se ikad na planeti Zemlji dogodi uporaba nuklearnog oružja, ja sam uvjeren
     da bi prve bile israelske rakete s nuklearnim glavama.
     Neka nitko to ne provjerava, jer bi tada bilo prekasno za lansirati svoje.  affraid
A STA ako Rusi lansiraju
Ako Pakistanci lansiraju
Kinezi lansiraju.
Majku ti krmacu jebem vepre prelako se pozivas na ratove

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat Empty Re: Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat

Post by FRANK 28/2/2024, 17:32

Sad si se sa 60+ okurazio kurvin sine. A sto se tice ubijanja zar zaista misliš da je to nešto extra. Prva dva tri puta neznas za sebe onda poslje si zivcan jer je prošlo mjesec dana a ti nikoga nisi ubio 
Onda dodje stanje da jednostavno molis Boga da ti se cetnik ili Balija ne preda. Jer ako baci pusku a ti ga ubijes onda si ratni zločinci

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat Empty Re: Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat

Post by Eroo 28/2/2024, 20:34

Zanimljiva scena. U pozadini vidite psa čuvara imovine od vlasnika.
Psu ništa nije jasno...ne vidi nigdje čovjeka, a motore uništiše.
Uplašen je ali još uvijek ne bježi. Žao mi psa.

Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat Empty Re: Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat

Post by Hoholo Mudovski 28/2/2024, 20:43

Eroo wrote:Zanimljiva scena. U pozadini vidite psa čuvara imovine od vlasnika.
Psu ništa nije jasno...ne vidi nigdje čovjeka, a motore uništiše.
Uplašen je ali još uvijek ne bježi. Žao mi psa.

onda jesu li riješili onih o,ooo5 posto muslimanske populacije naoružane lakim oružjem na teritoriju veličine Brača ?
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3972
2023-08-31


Back to top Go down

Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat Empty Re: Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat

Post by Eroo 28/2/2024, 20:46

affraid

 
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat Empty Re: Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat

Post by Eroo 28/2/2024, 20:51

Hoholo Mudovski wrote:onda jesu li riješili onih o,ooo5 posto muslimanske populacije naoružane lakim oružjem na teritoriju veličine Brača ?
Ne znam šta radi Iran više? Hezbolah? Zašto ovo Rusi dozvoljavaju?
Jebote, israelski avioni raketiraju aerodrom svako toliko, a S-400 ništa.
Zar nisu Rusi sirijski saveznici? Samo pitam za komšinicu.
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat Empty Re: Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat

Post by Eroo 28/2/2024, 20:57

Sad će i Hezbolah nastradat. Previše su vjerovali svojim poslodavcima, jebiga...

Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat Empty Re: Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat

Post by Eroo 28/2/2024, 21:01

Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat Empty Re: Israelski prag za uporabu nuklearnog oružja je savršeno dobro poznat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum