ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

američki vojnik se zapalio ispred izraelske ambasade u washingtonu...

Go down

američki vojnik se zapalio ispred izraelske ambasade u washingtonu... Empty američki vojnik se zapalio ispred izraelske ambasade u washingtonu...

Post by T. 26/2/2024, 17:04



osvjetlao je obraz domoljubima pri američkim oružanim snagama...
pamtit će se njegova žrtva, jednom kada USA postane normalna država...


p.s. koji mentalni sklop, umjesto da mu pokušaju pomoći, ugasiti plamen, zamalo su ga onako izgorenog još i ustrijelili...

_________________
američki vojnik se zapalio ispred izraelske ambasade u washingtonu... 60810
T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

američki vojnik se zapalio ispred izraelske ambasade u washingtonu... Empty Re: američki vojnik se zapalio ispred izraelske ambasade u washingtonu...

Post by Sora 26/2/2024, 18:26

ponosan i hrabar lik
njemu nisu ugurali oružje u ruke da napada djecu i žene

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

američki vojnik se zapalio ispred izraelske ambasade u washingtonu... Empty Re: američki vojnik se zapalio ispred izraelske ambasade u washingtonu...

Post by AlfaOmega 26/2/2024, 20:14

Ono kad je monstruoznost zločina koja se doli dešava tolika da se mora zapaliti i bijelac Amerikanac. Bijele Amerikance inače boli kurac izačim.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10322
2015-09-11


Back to top Go down

američki vojnik se zapalio ispred izraelske ambasade u washingtonu... Empty Re: američki vojnik se zapalio ispred izraelske ambasade u washingtonu...

Post by mentalitet 27/2/2024, 05:15

Sora wrote:ponosan i hrabar lik
njemu nisu ugurali oružje u ruke da napada djecu i žene
Zbog ovoga ce se cijela Amerika zapitati "Kakvi smo to ljudi"?Pisao sam ovdje da su obichni ameri jako dobri ljudi .Kada sam se doselio u ulicu i kupio kucu doshli svi i ponudili se ako treba neka pomoc.Kasnije dokazali da to nijsu bila prazna obecanja.Kada sam izlijevao plochu da dogradim kucu doshli i pomogli mi.Postavljao krov,oni se dole skupili i pljeskali mi kao djeca.Pomislio sam ,"A jebote ludih ljudi"!Poznajem jednog amera (Majk)  ima svoju IT firmu,jako smo dobri.Skroman i smjeran chovjek,vjernik,svake nedelje u crkvi sa svojom obitelji.Prichamo o politici,zino sam kad sam skuzio da je ekstremniji od mene u nekim stvarima.Kaze mi za ove svoje da bi bio sretan da ih vidi kako vise na banderama.Pricha da se sastaju u crkvi i organizuju se ako dodje do kakvog sranja,a oruzja ko u onim holivudskim akcinonim filmovima.Amerima je dopizdilo i doshlo do grla.Imaju josh taj kaubojski mentalitet ,kao ono kad neki opljachkaju banku pa se skupi potjera za njima.Nije mi ni malo svejedno sta se desava ovdje.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

američki vojnik se zapalio ispred izraelske ambasade u washingtonu... Empty Re: američki vojnik se zapalio ispred izraelske ambasade u washingtonu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum