ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by n_razbojnik 3/2/2016, 21:06

Inače, nadrinovinar Mazocco jaše otkad je ovaj sjeo u fotelju, ne odmara sekunde

n_razbojnik

Posts : 11432
2014-04-15


Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by Guest 3/2/2016, 21:07

asilovski wrote:
tre911 wrote:
bogomdani wrote:Kayo,jel moras umjesto pameti uvijek pokazivati shebani ne.-odgoj..pa vas par ovdje na forumu ste operirani od kulture i odgoja..
Opet ti, nije ono njegov text od jučer nego je izvađen iz naftalina a sve za potrebe antifsašista u njihovoj ofanzivi.
ne eo kažem horni da je Index pisao Zuroffu, a ovaj odmah, naravno o fašiszmu kod židova ovaj ima svaku riječ pohvale, inače mi je uloga Zuroffa posve čudna pogotovo što većina nacista ima sada minimum 95 godina
O tom smeću židovskom kao i o ovom sa indexa zaista ne treba trošiti riječi, to je nasmrdljiviji mulj sa dna septičke a vjerojatno sam to preblago opisao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by dijagram 3/2/2016, 21:09

Dok je Zuroffa ne brinem o sigurnosti.
Losi decki bit ce kaznjeni.
B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by Guest 3/2/2016, 21:13

Lovac na naciste 2016. godine...nađi posao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by Guest 3/2/2016, 21:23

Starhemberg wrote:Lovac na naciste 2016. godine...nađi posao.
Pa modus operandi je isti sa antifama u RH. Recimo maru, dijagrama ili mene će bez problema proglasiti fašistima a sam možeš prosuditi tko je taj koji kaže da je ubijanje djece opravdano kada se radi o osveti, ko je taj koji brani nekome iskazati svoje stavove a ako se ne slažu sa njihovimn traže smjenu ili progon, tko su ti koji misle da imaju pravo sisati proračun a kada ih se ukloni araluču o antifašizmu i ustašama...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by dijagram 3/2/2016, 21:24

Starhemberg wrote:Lovac na naciste 2016. godine...nađi posao.
Gle, nek ti Josipovic objasni, on ce to bolje:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by darth_vader 4/2/2016, 00:07

dijagram wrote:
kaja_333 wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:

Planirate li nastaviti pobliže nadzirati Hrvatsku zbog ministra Hasanbegovića?
Proučit ćemo sve materijale o njemu. I vi mi, molim vas, pošaljite sve što možete naći. Bolestan sam, ali sutra ću iz ureda poslati i službeni prosvjed hrvatskoj vladi.

baš mi je žao što je bolestan..
:)
:rim
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by Ero 4/2/2016, 00:37

Mislim, uspoređivati Zuroffa i našega Hasu je milo rečeno apsurd.
Zuroff možda ide uz Stazića, Radničku Frontu i slične intelektualno
zakinute osobe, ali s Hasom bi bilo obično pretjerivanje.
Jedan je Hase...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by epikur37 4/2/2016, 00:49

Ero wrote:Mislim, uspoređivati Zuroffa i našega Hasu je milo rečeno apsurd.
Zuroff možda ide uz Stazića, Radničku Frontu i slične intelektualno
zakinute osobe, ali s Hasom bi bilo obično pretjerivanje.
Jedan je Hase...

Stvarno vašeg Hasu, čuvajte kao zjenicu.....:D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by michaellcmacha 4/2/2016, 00:54

jel taj zuroff bio kurir ko i fumić....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by Ero 4/2/2016, 01:05

michaellcmacha wrote:jel taj zuroff bio kurir ko i fumić....
 ...s 2f je u prezimenu, a indexov novinar sa 2z.. mislim da se i cazzo piše s 2z.
Očigledno je da se radi o jakim  m*dima.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by michaellcmacha 4/2/2016, 01:34

kuriri su u to doba bili velika muda... a i poslije kad su izricali smrtne kazne .... bit će u ime hrvatske.... treba tu cijelu priču u što kraćem roku privest kraju.......inače smo džabe krečili....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by marcellus 4/2/2016, 06:45

nego ovaj curof to je onaj što tvrdi da u srebrenici nije bilo genocida nego se muslimani sami pobili?

_________________
Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by vuksadinare 4/2/2016, 07:11

marcellus wrote:nego ovaj curof to je onaj što tvrdi da u srebrenici nije bilo genocida nego se muslimani sami pobili?
Da..i sto je rekao sta hrvati cmizdre sto je vukovar malo izbombardiran i par ubijenih..i sad reci marcell od koga debele pare prima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by Regoč 4/2/2016, 07:26

kaja_333 wrote:
dijagram wrote:
kaja_333 wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:

Planirate li nastaviti pobliže nadzirati Hrvatsku zbog ministra Hasanbegovića?
Proučit ćemo sve materijale o njemu. I vi mi, molim vas, pošaljite sve što možete naći. Bolestan sam, ali sutra ću iz ureda poslati i službeni prosvjed hrvatskoj vladi.

baš mi je žao što je bolestan..
:)
da a jel teško?..mislim nadam se da neće dugo..biti bolestan jel..:)
Baš si sućutna! Prava humanistica. Vidim da voliš sve ljude bez obzira na vjeru i naciju.

_________________
Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by Regoč 4/2/2016, 07:29

kaja_333 wrote:
dijagram wrote:
kaja_333 wrote:
dijagram wrote:
kaja_333 wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:

Planirate li nastaviti pobliže nadzirati Hrvatsku zbog ministra Hasanbegovića?
Proučit ćemo sve materijale o njemu. I vi mi, molim vas, pošaljite sve što možete naći. Bolestan sam, ali sutra ću iz ureda poslati i službeni prosvjed hrvatskoj vladi.

baš mi je žao što je bolestan..
:)
da a jel teško?..mislim nadam se da neće dugo..biti bolestan jel..:)
Kako god, ne sumnjam da vrijedni nasljednik vec ceka ko zapeta puska
da, da..ovaj novi si odmah tetovira broj sa B___kao serija B.
Već je Zuroff serija B. Prva generacija, serija A, "lovacah na naciste" bio je Wiesenthal, čovjek koji je, ako me pamćenje služi, preživio tri logora smrti. Ej, tri logora smrti! Pa se postavlja pitanje kakvi su to logori smrti kad ih tri puta preživi isti tip. A i potpitanje kako ih je preživio, što je učinio da ih preživi.

_________________
Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by Regoč 4/2/2016, 07:34

bogomdani wrote:Kakogod,ustaska retorika nece proci(spominjanje i velicanje Pavelica,a omalovazavanje Tudjmana)..Tudjman je ipak stvorio neku drzvau,za razliku od onog kukavice koji je otperjao za spaniju sa zlatom,a telad poslao na klanje.. :clown
Ovo posve stoji, Tuđman je nacionalni junak, Pavelić je doživio poraz. Mada je i Pavelić pedesetak godinah bio uzor kao vođa borbe za neovisnost. Naime, ni Petar Zrinski nije uspio osamostaliti Hrvatsku pa je nacionalni junak. Ni Lajos Kossuth nije uspio sačuvati ugarsku neovisnost pa je nacionalni junak. Ni Košćuško poljsku neovisnost... Ima tih neuspjelih primjerah puno, i oni su važni kao uzori dok netko ne postane Otac Nacije jer je konačno uspio. Nama je to Tuđman, Poljacima Pilsudski.

_________________
Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by Regoč 4/2/2016, 07:36

kaja_333 wrote:
Ero wrote:
bogomdani wrote:Kakogod,ustaska retorika nece proci(spominjanje i velicanje Pavelica,a omalovazavanje Tudjmana)..Tudjman je ipak stvorio neku drzvau,za razliku od onog kukavice koji je otperjao za spaniju sa zlatom,a telad poslao na klanje.. :clown
Nemoj tako, lijevima Pavelić dođe, ko'no što se kaže, ka tata na mamu. Bez njega im je život besmislen. :D
Svenuli  bi bez njega. Jadni.
Bez fašistah nema ni antifašistah pa kad ih već nema u sadašnjosti, čast izuzetcima, moraju oživljavati one iz prošlosti.

_________________
Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by Regoč 4/2/2016, 07:38

kaja_333 wrote:
bogomdani wrote:Kayo,bas je haso jucer u nekom tekstu usporedio Pavelica i Tudjmana po nekim stvarima...
Pa šta, usporedio je politike prema Bosni, svakog u svom vremenu, sto je to zabranjeno?
Katice, nije to posve bezazleno, objedio je Tuđmana da je srž njegove politike bila paljenje džamijah. Oko toga treba biti jako oprezan.

_________________
Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by Regoč 4/2/2016, 07:42

Starhemberg wrote:Dosadio više ovaj Zuroff i bogu i vragu...
Zato i je dugo bolestan, ni jedan ga neće. Pa se mi moramo baktati s njime.

_________________
Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by Regoč 4/2/2016, 07:44

kaja_333 wrote:
bogomdani wrote:

pa srbi ili Muslimani,nema velike razlike u pogledu stava prema Hrvatima...
eto vidiš kako si genocidan, eliminirao bi po krvnim zrncima. kako god, vrijedi više njihova dlaka s glave ili zmazana čarapa  nego cijeli "Hrvat" Sanader.
E, jebi ga, Kajo, stvarno sereš, čak i kao pjesnička slika je pretjerano. Svi smo ogorčeni na krađu i koaliranje s četnicima, ali ne možeš tako generalizirati.

_________________
Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića - Page 5 Empty Re: Zuroff želi smjeniti Hasanbegovića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum