ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI.

Go down

AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI. Empty AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI.

Post by mentalitet 19/2/2024, 05:57

Stalno pisem o tim chifutskim smradovima koji su dobro unovchili Holokaust.Priznajem  da sam prema njihovom stradanju u WWII imao neku cudnu vrstu pijeteta i postovanja njihove zrtve.Pricham sa jednim chovjekom malo obrazovanijim amerom koji mi kaze da je  ustvari  Holokaust namjerno isprovociran od strane chifuta radi osnivanja vlastite drzave koju do tada nisu imali .Kada pogledam sve te pogresne zastave ne mogu da pomislim da to nije mozda istina.Prvo su ushtroili Ameriku i zavladali sa njome ,preuzeli FED i shtampanjem novca koji posudjuju americhkoj drzavi vode ratove po svijetu i nemilosrdno ubijaju druge ljude.Ima ta vrsta brutalnosti logike jer chifuti su uvjereni da su od Boga odabrani pa druge ljude smatraju za Gojime (vrsta zivotinja manje vrijedna os stoke).Zato li je onaj krivousti chifut nazvao neke hrvate stokom sitnog zuba?Rusenje Blizanaca u NY je njihovo djelo kako bi opravdali rat sa arapskim svijetom.Ima puno toga sranja ,ali mi se neda toliko tipkati jer mi se spava.Jebiga kod mrene je ponoc.elem naletio sam na ovu stranicu dole koju mozete kliknuti i doznati koliko chifuta zivi u svijetu i gdje ih sve ima.U Hrvatskoj samo 1.700.Tako mali broj a drze vas za muda i iskoristavaju dok hrvati samo chkome i ne smiju pisnuti,ne samo vi ,nego vecina svijeta.U SAD se neshto chudno deshava i mnogi intelektualci su pocheli govoriti istinu o chifutima.Red je da i vi hrvati napishete neku rijech o njima bez straha da ce vas vashi iz HDZ-E odvesti u buxu.Pa jebemu mater valjda sada imate svoju drzavu i mozete u njoj reci sve.Ako mozete paliti Putinovu i Vuchkovu lutku valjda vas nije strah napisati par rijechi ali ono pravih ustashkih?

https://worldpopulationreview.com/country-rankings/number-of-jews-in-the-world

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI. Empty Re: AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI.

Post by RayMabus 19/2/2024, 06:01

Znam ja to.

Kliknuo na BiH i piše 500 židova. To su oni šta bi graDŽansku BiH pa im je sad general galaksije jebo mater radi Komšića i još će.

Tema od 27.01.2023 godine dakle od  prije godinu dana:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53897-klanje-zidova-i-mujaga
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI. Empty Re: AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI.

Post by RayMabus 19/2/2024, 06:02

Da vas malo podsjetim : izraelski ambasador u Albaniji je zadužen i za BiH i podržao je Čovića i odma su ovi iz Sarajeva se žalili i tadašnja ljevičarska vlada je smijenila tog ambasadora i stavila podobnog koji podržava Komšića.

-

24.08.2022.


Izraelski premijer Yair Lapid naredio je ukor izraelskog ambasadora u Albaniji koji je zadužen i za Bosnu i Hercegovinu nakon što je podržao plan izborne reforme u BiH na način kako odgovara HDZ-u i Zagrebu, prenosi izraelski Haaretz.



Izraelski premijer ukorio ambasadora za BiH zbog otvorene podrške hrvatskom prijedlogu izborne reforme


A onda je đeneral galaksije smijenio tu ljevičarsku vladu i na vlast u Izraelu doveo krajnje desničare.

29.12.2022.


Ovo će biti njegova šesta vlada, a udruživanjem krajnje desnih i ultraortodoksnih stranaka sa njegovim desničarskim Likudom, to će biti njegova i najteža linija u zemlji do sada.



Izrael i zvanično dobio novu vladu, Benjamin Netanyahu novi premijer
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI. Empty Re: AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI.

Post by RayMabus 19/2/2024, 06:11

Jeste li shvatili šta se desilo ?

Imajte u vidu da sam ja anđeo Prijestolnik a to su Bog i batina na fizičkoj ravni.

Dakle 24.08.2022 ljevičarska izraelska vlada smjeni ambasadora zaduženog za BiH jer je taj podržao Izborni zakon dakle Hrvate i Komšić se žali i onda ta ljevičarska vlada u Izraelu na temelju toga jer Komšića podržavaju Židovi iz Sarajeva ( Jakob Finci i ovi ostalih 500 Židova u BiH među kojima je i trenutna gradonačelnica Sarajeva ) makne tog prohrvatskog ambasadora i stavi nekog drugog koji podržava Komšića odnosno taj židovski lobi u Sarajevu a koji je jako jer isti vladaju Amerikom i Europom i bankarskim institucijama itd.

I onda ja koji sam anđeoska hijerarhija fino odleti tamo i dođe im osobno i na izborima napravi takvu situaciju da BiBi jedino ako želi vlast to može sa ortodoksnim židovima a oni samo žele istrijebiti mujage i onda 29.12.2022 godine oni sastave vladu i sad treba im koji dan da se poslože i ja vam fino na forumu otvorim temu Klanje židova i mujaga na dan 27.01.2023 godine dakle samo mjesec dana nakon šta sam izveo taj manevar i makao te ljevičare al na način da BiBi to može samo sa ortodoksnim radikalnim židovskim strankama sastaviti.

Uživajte.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53897-klanje-zidova-i-mujaga
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI. Empty Re: AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI.

Post by RayMabus 19/2/2024, 06:27

Izbori u BiH su bili 2.10.2022 godine a ovi u Izraelu nešto kasnije a 29.12.2022 dakle pred sam kraj godine 2022 su formirali ovu sadašnju vladu i sad će fino kad su htjeli Komšića dobit klanje dole ( napad je najbolja obrana ) i cijeli svijet ih gleda a BiBi je sad u mome vlasništvu jer bez tih radikalnih desničara nema ni vlast a podignuta mu je optužnica za ratne zločine i zločine protiv čovječnosti itd pa dok je na vlasti nedodirljiv je pa ga oni ( te krajnje desničarske stranke s kojima vlada ) drže u svojoj vlasti a njih zanima samo klanje mujaga.

AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI. Images?q=tbn:ANd9GcTxFQxHiaNTpmQn2r8j4kKT29FLQjhExpAilw&usqp=CAU

Ako se bude držao njih može vladat cijele četiri godine do idućih regularnih izbora tako da će on i Komšić usporedno egzistirat na površini ove planete jer i Komšiću isteće mandat za par godina kad su i BiBiju idući regularni izbori s tim da se drugarica Komšić nema pravo idući put kandidrati jer je već bio dva puta uzastopno ( ne može po zakonu tri puta za redom ).

LP od GF5
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI. Empty Re: AMERICKI CIONISTI,AKA CHIFUTI.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum