ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šolz: Ako Putin pobjedi ja ću pojesti govno

Go down

Šolz: Ako Putin pobjedi ja ću pojesti govno Empty Šolz: Ako Putin pobjedi ja ću pojesti govno

Post by RayMabus 17/2/2024, 10:10

Tako je, ti ćeš pojesti govno.

Pozdravi svog drugara Komšića i onu rezoluciju u njemačkom parlamentu di ste napisali da je Hrvatska agresor jer traži svoja prava ( u osnovi tom rezolucijom se petljate di vam nije mijesto i podržavate Komšića na razini državnog parlamenta dakle i države Njemačke ).

POBEDA ruskog predsednika Vladimira Putina u sukobu u Ukrajini imaće ozbiljne posledice po EU, rekao je nemački kancelar Olaf Šolc u objavi na društvenoj mreži Iks.

https://www.novosti.rs/planeta/svet/1334322/rusija-vesti-rat-ukrajini-olaf-solc-vladimir-putin-nemacka-pomoc-ukrajini

Papi govno mali, papi govance, na :

Šolz: Ako Putin pobjedi ja ću pojesti govno 2Q==

Jebo vam ja majku, zaklat ću vas sve. Neće od vas ni spoeman ostati kad završim sa vama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šolz: Ako Putin pobjedi ja ću pojesti govno Empty Re: Šolz: Ako Putin pobjedi ja ću pojesti govno

Post by Joža 17/2/2024, 12:46

RayMabus wrote:Tako je, ti ćeš pojesti govno.

Pozdravi svog drugara Komšića i onu rezoluciju u njemačkom parlamentu di ste napisali da je Hrvatska agresor jer traži svoja prava ( u osnovi tom rezolucijom se petljate di vam nije mijesto i podržavate Komšića na razini državnog parlamenta dakle i države Njemačke ).

POBEDA ruskog predsednika Vladimira Putina u sukobu u Ukrajini imaće ozbiljne posledice po EU, rekao je nemački kancelar Olaf Šolc u objavi na društvenoj mreži Iks.

https://www.novosti.rs/planeta/svet/1334322/rusija-vesti-rat-ukrajini-olaf-solc-vladimir-putin-nemacka-pomoc-ukrajini

Papi govno mali, papi govance, na :

Šolz: Ako Putin pobjedi ja ću pojesti govno 2Q==

Jebo vam ja majku, zaklat ću vas sve. Neće od vas ni spoeman ostati kad završim sa vama.

Legendo. 

:rasta

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2404
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Šolz: Ako Putin pobjedi ja ću pojesti govno Empty Re: Šolz: Ako Putin pobjedi ja ću pojesti govno

Post by RayMabus 17/2/2024, 13:35

„Vrijeme je da oplakujemo propast stare Europe. Trulež je predaleko otišla, propadanje previše izraženo, blagostanje, dekadencija, pacifizam i mržnja prema sebi previše ukorijenjeni, petlja propasti nezaustavljiva. Nekoć najbogatiji, najnapredniji kontinent na svijetu, Europa je gotova, a njezin ponižavajući pad previše je očigledan ostatku svijeta, ako ne i zavedenim Europljanima.



https://www.geopolitika.news/analize/tjedna-analiza-zorana-metera-biden-razgovara-s-mrtvacima-obecao-osloboditi-bahmut-pa-kiksao/



Iduće godine krnje će nam biti EU ( karta Europe u plavom i onda one žute zvjezdice u krug će nam biti krnje ). I onda ćemo to sve spalit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šolz: Ako Putin pobjedi ja ću pojesti govno Empty Re: Šolz: Ako Putin pobjedi ja ću pojesti govno

Post by Serbinho-3 18/2/2024, 00:39


Uvalili i vama nekog kitomira, pardon Rezoluciju :lell

Kasnije kukaju Putin a da nije njih, ne bi ni Putina bilo.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Šolz: Ako Putin pobjedi ja ću pojesti govno Empty Re: Šolz: Ako Putin pobjedi ja ću pojesti govno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum