ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAVNA ZELMLJA

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 14:11

Hoholo Mudovski wrote:
Koba wrote:
immortal wrote:
zašto zaista ako su bili na mjesecu, marsu.... nisu slikali zemlju i pokazali kojeg je oblika 

Nisam čuo da je čovjek bio na Marsu. 

S Marsa kad bi se uslikala Zemlja bila bi tek mala osvjetljena točkica kao što je Mars kad ga promatramo sa Zemlje.

Golim okom ne bismo ju razlikovali od neke zvijezde kao što sada ne razlikujemo golim okom Mars obasjan Suncem.

Zbog udaljenosti.

Glede Mjeseca i Zemlje i Zemlje i Mjeseca.


Mislim gledaš Mjesec gotovo svaki dan/večer/noć kad je vedra noć i vidiš ga okruglog pa nema smisla da ti postam tu sliku.

Oš reći da netko diže okrugli panel?

Slika dolje pogled na Zemlju s Mjeseca.

Poanta je sad da ja zapravo ne znam je l' se ti i Dijagram zajebavate iliiiiiiii .... a čudite se kad vam debil s kurcem dođe i veli da je nebinaran ili žensko tj. debilka s vaginom tvrdi da je muško ili što već?

Sunce okruglo, mjesec okrugao, svi planeti okrugli, samo Zemlja ravna. I Bog stvorio Evu od rebra Adama.

Jeba vas žrvanj da vas jeba vi ste za ludaru i to na odjelu gdje su rešetke na prozorima i niti pod razno dati vam slobodni vikend.





RAVNA ZELMLJA - Page 2 In-moo11

Ako je Mjesec okrenut uvijek s iste strane prema zemlji kako je bilo moguće uslikati sliku zemlje iz tog kuta...
RAVNA ZELMLJA - Page 2 Gao_d811

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Sob1ag10
RAVNA ZELMLJA - Page 2 Img_2182
RAVNA ZELMLJA - Page 2 Astron10

Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 14:28

u duhu ekumene ovdje prestajem
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by Joža 12/2/2024, 14:50

Hoholo Mudovski wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
Koba wrote:
immortal wrote:
zašto zaista ako su bili na mjesecu, marsu.... nisu slikali zemlju i pokazali kojeg je oblika 

Nisam čuo da je čovjek bio na Marsu. 

S Marsa kad bi se uslikala Zemlja bila bi tek mala osvjetljena točkica kao što je Mars kad ga promatramo sa Zemlje.

Golim okom ne bismo ju razlikovali od neke zvijezde kao što sada ne razlikujemo golim okom Mars obasjan Suncem.

Zbog udaljenosti.

Glede Mjeseca i Zemlje i Zemlje i Mjeseca.


Mislim gledaš Mjesec gotovo svaki dan/večer/noć kad je vedra noć i vidiš ga okruglog pa nema smisla da ti postam tu sliku.

Oš reći da netko diže okrugli panel?

Slika dolje pogled na Zemlju s Mjeseca.

Poanta je sad da ja zapravo ne znam je l' se ti i Dijagram zajebavate iliiiiiiii .... a čudite se kad vam debil s kurcem dođe i veli da je nebinaran ili žensko tj. debilka s vaginom tvrdi da je muško ili što već?

Sunce okruglo, mjesec okrugao, svi planeti okrugli, samo Zemlja ravna. I Bog stvorio Evu od rebra Adama.

Jeba vas žrvanj da vas jeba vi ste za ludaru i to na odjelu gdje su rešetke na prozorima i niti pod razno dati vam slobodni vikend.





RAVNA ZELMLJA - Page 2 In-moo11

Ako je Mjesec okrenut uvijek s iste strane prema zemlji kako je bilo moguće uslikati sliku zemlje iz tog kuta...
RAVNA ZELMLJA - Page 2 Gao_d811

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Sob1ag10
RAVNA ZELMLJA - Page 2 Img_2182
RAVNA ZELMLJA - Page 2 Astron10

Kako isti? Najdonja slika prikazuje drugačiju sliku Zemlje.

Drugo, neki 10kre uzme dvije iste slike, kropa ih i dolje napiše Apolo 11, Apolo 12 zašto su "oblaci" isti?

Zato jer je debil kropao istu fotku i tvrdi da su to dvije misije.

Zemlja je ravna ploča, Ukrajina će pobijediti i Biden je priseban.

I žene imaju menzes zbog Eve i jabuke.

Tako i transrodne žene imaju menzes.

Zbog Eve.

Samo, Eva nije prva nego jebozovna đinđer Lilit koju je Jahve napravio od istoga materijala kao Adama. Samo su to uzjebani katolibani, ali i ne samo katolibani izgubili usput. 

U ime ekumene idem ća.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by dijagram 12/2/2024, 15:24

immortal wrote:
dijagram wrote:Davno sam vidio neki klip, neki srbljo navodno zavrsio elektrotehniku zivi u Kanadi i on tumaci ekipi.
Kaze, cim ja letim priblizno jednako od Kanade za Europu i natrag odmah mi je bilo jasno da nesto ne stima.
Ako se zemlja rotira od zapada prema istoku put do Kanade  trebao bi trajati puno krace:)
Eto, tako to akademski  i matematicki obrazovan lik zakljuci i objavi na netu.
Sto tek ocekivati od manje obrazovanih.
ti si isto malo jači seronja kao mnoge pi.... umišljene koje su protutnjale kroz forum
obrazovani i neuki.. pazi
ako netko nije obrazovan akademski- glup je i neuk ?
takvi umišljeni likovi zaslužuju snažan pad na dno pa neka se tako učeni koprcaju za koricu kruha

očito su se učeni služili prijevarama i lažima daleko više nego tzv neuki pa su masama servirali mnoge laži koje padaju

zašto zaista ako su bili na mjesecu, marsu.... nisu slikali zemlju i pokazali kojeg je oblika 

na kraju krajeva nisu neuki izmislili kovid cjepivo i uveli zatvaranje ljudi
zašto si bio protivnik njihovih teorija i namjera
Kao i obicno nista ne shvatis i k tome bezveze prostacis.
Procitas li malo pazljivije vidjet ces da upravo tog akademski obrazovanog izvrgavam ruglu jer kao nesto 
zakljucuje ,a sasvim pogresno zakljucuje.
I tvoj zakljucak o mojem gledistu na covid histeriju jos je jedan dokaz da ne uvazavam apriori obrazovane tipove.
Nakon te dvije stvari samo ti valjda mozes zakljuciti da su za mene pametni jedino obrazovani ljudi:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 16:37

Koba wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
Koba wrote:
immortal wrote:
zašto zaista ako su bili na mjesecu, marsu.... nisu slikali zemlju i pokazali kojeg je oblika 

Nisam čuo da je čovjek bio na Marsu. 

S Marsa kad bi se uslikala Zemlja bila bi tek mala osvjetljena točkica kao što je Mars kad ga promatramo sa Zemlje.

Golim okom ne bismo ju razlikovali od neke zvijezde kao što sada ne razlikujemo golim okom Mars obasjan Suncem.

Zbog udaljenosti.

Glede Mjeseca i Zemlje i Zemlje i Mjeseca.


Mislim gledaš Mjesec gotovo svaki dan/večer/noć kad je vedra noć i vidiš ga okruglog pa nema smisla da ti postam tu sliku.

Oš reći da netko diže okrugli panel?

Slika dolje pogled na Zemlju s Mjeseca.

Poanta je sad da ja zapravo ne znam je l' se ti i Dijagram zajebavate iliiiiiiii .... a čudite se kad vam debil s kurcem dođe i veli da je nebinaran ili žensko tj. debilka s vaginom tvrdi da je muško ili što već?

Sunce okruglo, mjesec okrugao, svi planeti okrugli, samo Zemlja ravna. I Bog stvorio Evu od rebra Adama.

Jeba vas žrvanj da vas jeba vi ste za ludaru i to na odjelu gdje su rešetke na prozorima i niti pod razno dati vam slobodni vikend.





RAVNA ZELMLJA - Page 2 In-moo11

Ako je Mjesec okrenut uvijek s iste strane prema zemlji kako je bilo moguće uslikati sliku zemlje iz tog kuta...
RAVNA ZELMLJA - Page 2 Gao_d811

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Sob1ag10
RAVNA ZELMLJA - Page 2 Img_2182
RAVNA ZELMLJA - Page 2 Astron10

Kako isti? Najdonja slika prikazuje drugačiju sliku Zemlje.

Drugo, neki 10kre uzme dvije iste slike, kropa ih i dolje napiše Apolo 11, Apolo 12 zašto su "oblaci" isti?

Zato jer je debil kropao istu fotku i tvrdi da su to dvije misije.

Zemlja je ravna ploča, Ukrajina će pobijediti i Biden je priseban.

I žene imaju menzes zbog Eve i jabuke.

Tako i transrodne žene imaju menzes.

Zbog Eve.

Samo, Eva nije prva nego jebozovna đinđer Lilit koju je Jahve napravio od istoga materijala kao Adama. Samo su to uzjebani katolibani, ali i ne samo katolibani izgubili usput. 

U ime ekumene idem ća.

. naciijima iz NASAe nije zgodno sada kada su izašli alati za utvrđivanje fejk slika, jer su to njihove slike kad spominješ kre10e...
Druga stvar, imaš na slici iznad mjesta spuštanja na mjesec koji uvijek gledaju zemlju pod kutem od oko 90 stupnjeva. SAMO Ero može objasniti od kud kut od oko 180...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by immortal 12/2/2024, 19:04

dijagram wrote:
immortal wrote:
dijagram wrote:Davno sam vidio neki klip, neki srbljo navodno zavrsio elektrotehniku zivi u Kanadi i on tumaci ekipi.
Kaze, cim ja letim priblizno jednako od Kanade za Europu i natrag odmah mi je bilo jasno da nesto ne stima.
Ako se zemlja rotira od zapada prema istoku put do Kanade  trebao bi trajati puno krace:)
Eto, tako to akademski  i matematicki obrazovan lik zakljuci i objavi na netu.
Sto tek ocekivati od manje obrazovanih.
ti si isto malo jači seronja kao mnoge pi.... umišljene koje su protutnjale kroz forum
obrazovani i neuki.. pazi
ako netko nije obrazovan akademski- glup je i neuk ?
takvi umišljeni likovi zaslužuju snažan pad na dno pa neka se tako učeni koprcaju za koricu kruha

očito su se učeni služili prijevarama i lažima daleko više nego tzv neuki pa su masama servirali mnoge laži koje padaju

zašto zaista ako su bili na mjesecu, marsu.... nisu slikali zemlju i pokazali kojeg je oblika 

na kraju krajeva nisu neuki izmislili kovid cjepivo i uveli zatvaranje ljudi
zašto si bio protivnik njihovih teorija i namjera
Kao i obicno nista ne shvatis i k tome bezveze prostacis.
Procitas li malo pazljivije vidjet ces da upravo tog akademski obrazovanog izvrgavam ruglu jer kao nesto 
zakljucuje ,a sasvim pogresno zakljucuje.
I tvoj zakljucak o mojem gledistu na covid histeriju jos je jedan dokaz da ne uvazavam apriori obrazovane tipove.
Nakon te dvije stvari samo ti valjda mozes zakljuciti da su za mene pametni jedino obrazovani ljudi:)
I opet sereš kao sve ostale kad se dohvate pametovanja

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by Hoholo Mudovski 12/2/2024, 21:45

immortal wrote:
dijagram wrote:
immortal wrote:
dijagram wrote:Davno sam vidio neki klip, neki srbljo navodno zavrsio elektrotehniku zivi u Kanadi i on tumaci ekipi.
Kaze, cim ja letim priblizno jednako od Kanade za Europu i natrag odmah mi je bilo jasno da nesto ne stima.
Ako se zemlja rotira od zapada prema istoku put do Kanade  trebao bi trajati puno krace:)
Eto, tako to akademski  i matematicki obrazovan lik zakljuci i objavi na netu.
Sto tek ocekivati od manje obrazovanih.
ti si isto malo jači seronja kao mnoge pi.... umišljene koje su protutnjale kroz forum
obrazovani i neuki.. pazi
ako netko nije obrazovan akademski- glup je i neuk ?
takvi umišljeni likovi zaslužuju snažan pad na dno pa neka se tako učeni koprcaju za koricu kruha

očito su se učeni služili prijevarama i lažima daleko više nego tzv neuki pa su masama servirali mnoge laži koje padaju

zašto zaista ako su bili na mjesecu, marsu.... nisu slikali zemlju i pokazali kojeg je oblika 

na kraju krajeva nisu neuki izmislili kovid cjepivo i uveli zatvaranje ljudi
zašto si bio protivnik njihovih teorija i namjera
Kao i obicno nista ne shvatis i k tome bezveze prostacis.
Procitas li malo pazljivije vidjet ces da upravo tog akademski obrazovanog izvrgavam ruglu jer kao nesto 
zakljucuje ,a sasvim pogresno zakljucuje.
I tvoj zakljucak o mojem gledistu na covid histeriju jos je jedan dokaz da ne uvazavam apriori obrazovane tipove.
Nakon te dvije stvari samo ti valjda mozes zakljuciti da su za mene pametni jedino obrazovani ljudi:)
I opet sereš kao sve ostale kad se dohvate pametovanja

Molim te da se malo primiriš jer ćemo te inače izbaciti iz kluba ravnozemljaša...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by AssadNaPodmornici 12/2/2024, 22:57

inače za ove pacijente tipa immortal

1)grci su ustvrdili da je zemlja okrugla
2)katolička crkva čak i islam - od prvog jebenog dana , drže se dogme da je zemlja okrugla. njihova dogma je bila da je zemlja okrugla i centar svemira(tehnički i jest centar svemira jer svemir nema centar pa je svaka točka centar). 

te priče "zemlja je ravna ploča" su se pojavile 1900 i neke od nekih protestantskih sekti. 
nema to veze sa katolicizmom. dakle pušite američku protestantsku glupost.

da si u srednjem vijeku se šetala gradom i derala se "zemlja je ravna ploča", neki biskup bi te naložio na lomači.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by catabbath 13/2/2024, 01:25

Postoji i treća teorija

RAVNA ZELMLJA - Page 2 1541789697177-DonutEarth.jpeg?crop=0.9333xw:0.999xh;0.0667xw,0


According to the theory, there’s a huge hole in the center of the planet that we can’t see because, Varaug writes, “Light bends and follows the curvature of the torus, making the hole ‘unseeable.’” The theory raises a lot of questions about how gravity would work, which Varaug explains with a sugary, not completely cogent metaphor. “Imagine a donut. Imagine a jam donut. Gravity acts towards the jam.”

Varaug’s ideas have resurged sporadically over the years.

_________________
RAVNA ZELMLJA - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12427
2015-08-22


Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by Hoholo Mudovski 13/2/2024, 08:08

Ima i četvrta da smo u hologramu


. “Holografski princip u osnovi kaže da je svijet koji vidimo sa svoje tri dimenzije i jednom dimenzijom vremena aproksimacija nečeg temeljnijeg što je dvodimenzionalno.


https://www.lightfieldlab.com/blogposts/the-universe-as-a-hologram
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by niels 13/2/2024, 18:52

Dajte se ostavite tih gluposti, ako ne možete naći temu. Te diskusije su uvezene rasprave iz Amerike, opet teorije urote s reptilima, hologramima i ostalim glupostima.

Tko vjeruje i to neka pažljivo i polagano odmakne tipkovnicu i lupi si tintarom o stol.

Normalni, razlaz, nothing to see here. :)


Last edited by niels on 13/2/2024, 18:53; edited 1 time in total (Reason for editing : B)
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 84

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by Hoholo Mudovski 13/2/2024, 19:59

Tajna vjere. Postoje ljudi koji vjeruju u dogmu da će Ukrajina pobjediti Rusiju u vojnom sukobu.
Po meni veća je šansa da je zemlja ravna ploča...
Čim se pronađe izgubljena tehnologija slijetanja na Mjesec koja se zagubila prije 50g. opet ćemo tamo doći i snimiti zemlju, a da nije photoshop kao do sada, te razuvjeriti skeptike...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by AssadNaPodmornici 13/2/2024, 21:22

druga stvar.
kada su kolumbo i ekipa išli putovati, oni su tada išli sa pretpostavkom da je zemlja okrugla, plus tako je i tvrdila katolička crkva
(ovu ludu mortalku bi biskup spalio na lomači u srednjem vijeku da je došla sa pričom da je zemlja ravna ploča).

znate zašto su ljude koji si gledali u daljinu, stavljali na vrh broda?
zato jer je zemlja jebeno okrugla, pa onaj tko je na višoj točki vidi dalje. inače bi isto vidio i sa palube i sa jarbola.
a druga stvar, i tada se znalo, tipa kada ti dolaze brodovi od protivnika prvo vidiš jedra - zašto? jer je opet zemlja jebeno okrugla. da je zemlja ravna ploča, vidio bi u isto vrijeme cijeli brod. i ne bi se mornari penjali na jarbol i tamo mijenjali smjene , nego bi gledali iz prozora dole iz sobe.

to vam je najosnovnija logika koju su moreplovci tisućama godina znali a dokazuje da je zemlja okrugla, zato su i grci znali da je zemlja okrugla, zato je katolička crkva i islam od početka učili da je zemlja okrugla,.

onda dođu neki luđaci 1900 godine neka protestantska sekta u USA počne priče da je zemlja ravna ploča i to sranje se proširi i katoličkom Hrvatskom, gdje mi 1500 godina imamo tu vjeru koju imamo, a ta vjera ispravno je tvrdila da je zemlja okrugla. i grci su koji su vladali ovim prostorima su čak i približno izračunali opseg zemlje, falili su za samo par tisuća km.
onda jebiga ekipa od 80 poena IQa misli da su popili pamet svoga svijeta.


evo neki od vas prate rat u ukrajini, i mortalka isto tako.

znaš li mortalka zašto Ukrajinski i Ruski helikopteri lete nisko?

lete nisko , jer koriste zakrivljenost zemlje da izbjegnu protuzračnu obranu sa druge strane.

helikoper koji je 20metara iznad zemlje, zbog zakrivljenosti zemaljske kugle njega protuzračna obrana ne vidi, tek kada je blizu.

sa druge strane da se isti taj helikopter popne na 10km visine, onda će ga uhvatiti ruski radari i poslati mu raketu.

zato ukrajinci i rusi kada se voze helikopterima lete jedva iznad zemlje.
zamisli dođeš ti - ideš se školovati za pilota, i tamo te uče ovoj taktici, kako izbjeći od protivnika radare, koristiš zakrivljenost zemlje - i ti počneš sa pričom "ma zemlja je ravna ploča".. samo bi te izbacili iz škole za pilota i poslali u samoubilački napad na minsko polje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by AssadNaPodmornici 13/2/2024, 21:26

iz istog razloga i koriste krstareće rakete koje  lete jedva par desetaka metara iznad zemlje.
zato ukrajinske rakete i prolaze do krima, zato ruske rakete udaraju po ukrajini, unatoč što jedna i druga strana imaju najmodernije sustave.

ispališ raketu, a onda ova se spusti 50 metara iznad zemlje i leti..  da leti na 10 km visine što bi joj i bilo logičnije jer tada je manji otpor zraka- možeš više letiti, tada bi je patriot/s-300 vidio na 100 km udaljenosti.

ovako kada leti na 50metara visine, vidi je tek na par desetaka km udaljenosti, dakle mogu naći rupe u obrani, i letjeti dosta blizu PZO sustava a da ih ovi ne obore.

još jedna stvar što Rusi i Ukrajinci koriste u ratu, kada lansiraju krstareće rakete.

ima još dosta toga gdje se u ratu koristi zakrivljenost zemlje.

e da , naravno da je zemlja ravna ploča , isti ti je kurac, da je helikopter 2 metra iznad zemlje ili 100 km, isto ga radar vidi..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by debotoijusto 13/2/2024, 21:40

ne postoji gravitacija
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


immortal likes this post

Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by Hoholo Mudovski 13/2/2024, 21:58

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Gf7gre10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by immortal 14/2/2024, 00:52

AssadNaPodmornici wrote:inače za ove pacijente tipa immortal

1)grci su ustvrdili da je zemlja okrugla
2)katolička crkva čak i islam - od prvog jebenog dana , drže se dogme da je zemlja okrugla. njihova dogma je bila da je zemlja okrugla i centar svemira(tehnički i jest centar svemira jer svemir nema centar pa je svaka točka centar). 

te priče "zemlja je ravna ploča" su se pojavile 1900 i neke od nekih protestantskih sekti. 
nema to veze sa katolicizmom. dakle pušite američku protestantsku glupost.

da si u srednjem vijeku se šetala gradom i derala se "zemlja je ravna ploča", neki biskup bi te naložio na lomači.
da ti pacijentica objasni
da je zemlja ravna poruka je od Boga
nemaš jade dokaz da je okrugla 
sve ostalo što su davno pokušavali s informacijama o zemlji i svemiru bilo je nadilaženje ostalih
tako i ti misliš da si neki bitni kurac jer jašiš na temi o Ukrajini a nemaš hrabrosti pokazati se na terenu
ti si jadac

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by immortal 14/2/2024, 00:53

AssadNaPodmornici wrote:inače za ove pacijente tipa immortal

1)grci su ustvrdili da je zemlja okrugla
2)katolička crkva čak i islam - od prvog jebenog dana , drže se dogme da je zemlja okrugla. njihova dogma je bila da je zemlja okrugla i centar svemira(tehnički i jest centar svemira jer svemir nema centar pa je svaka točka centar). 

te priče "zemlja je ravna ploča" su se pojavile 1900 i neke od nekih protestantskih sekti. 
nema to veze sa katolicizmom. dakle pušite američku protestantsku glupost.

da si u srednjem vijeku se šetala gradom i derala se "zemlja je ravna ploča", neki biskup bi te naložio na lomači.
kad se izgubiš vrtiš se u krug
to ne znači da je zemlja okrugla

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by immortal 14/2/2024, 01:01

AssadNaPodmornici wrote:druga stvar.
kada su kolumbo i ekipa išli putovati, oni su tada išli sa pretpostavkom da je zemlja okrugla, plus tako je i tvrdila katolička crkva
(ovu ludu mortalku bi biskup spalio na lomači u srednjem vijeku da je došla sa pričom da je zemlja ravna ploča).

znate zašto su ljude koji si gledali u daljinu, stavljali na vrh broda?
zato jer je zemlja jebeno okrugla, pa onaj tko je na višoj točki vidi dalje. inače bi isto vidio i sa palube i sa jarbola.
a druga stvar, i tada se znalo, tipa kada ti dolaze brodovi od protivnika prvo vidiš jedra - zašto? jer je opet zemlja jebeno okrugla. da je zemlja ravna ploča, vidio bi u isto vrijeme cijeli brod. i ne bi se mornari penjali na jarbol i tamo mijenjali smjene , nego bi gledali iz prozora dole iz sobe.

to vam je najosnovnija logika koju su moreplovci tisućama godina znali a dokazuje da je zemlja okrugla, zato su i grci znali da je zemlja okrugla, zato je katolička crkva i islam od početka učili da je zemlja okrugla,.

onda dođu neki luđaci 1900 godine neka protestantska sekta u USA počne priče da je zemlja ravna ploča i to sranje se proširi i katoličkom Hrvatskom, gdje mi 1500 godina imamo tu vjeru koju imamo, a ta vjera ispravno je tvrdila da je zemlja okrugla. i grci su koji su vladali ovim prostorima su čak i približno izračunali opseg zemlje, falili su za samo par tisuća km.
onda jebiga ekipa od 80 poena IQa misli da su popili pamet svoga svijeta.


evo neki od vas prate rat u ukrajini, i mortalka isto tako.

znaš li mortalka zašto Ukrajinski i Ruski helikopteri lete nisko?

lete nisko , jer koriste zakrivljenost zemlje da izbjegnu protuzračnu obranu sa druge strane.

helikoper koji je 20metara iznad zemlje, zbog zakrivljenosti zemaljske kugle njega protuzračna obrana ne vidi, tek kada je blizu.

sa druge strane da se isti taj helikopter popne na 10km visine, onda će ga uhvatiti ruski radari i poslati mu raketu.

zato ukrajinci i rusi kada se voze helikopterima lete jedva iznad zemlje.
zamisli dođeš ti - ideš se školovati za pilota, i tamo te uče ovoj taktici, kako izbjeći od protivnika radare, koristiš zakrivljenost zemlje - i ti počneš sa pričom "ma zemlja je ravna ploča".. samo bi te izbacili iz škole za pilota i poslali u samoubilački napad na minsko polje

debilu
ja sam se za razliku od tebe bar udala za Hrvata i rodila Hrvatsko dijete
imbecilu i ti ćeš mene nazivati pacijenticom
ako je zemlja ravna ne znači da nema planina, brda i dolina
ali nije kugla
znaš li stoko kako sam sredila mnoge agresore u ratu
jer me vodio Bog
a sad će me netko poput tebe i kojekakvih odrona muških i ženski8h naziovati pacijenticom kao i dosta puta do sada od istih takvih
sredi svoju situaciju
odjebi od mene ako ne znaš uvažavati i poštivati
mrš

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by immortal 14/2/2024, 01:03

AssadNaPodmornici wrote:
zamisli dođeš ti - ideš se školovati za pilota, i tamo te uče ovoj taktici, kako izbjeći od protivnika radare, koristiš zakrivljenost zemlje - i ti počneš sa pričom "ma zemlja je ravna ploča".. samo bi te izbacili iz škole za pilota i poslali u samoubilački napad na minsko polje
koliko ih je ostalo živih?
ja jesam

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by immortal 14/2/2024, 01:09

AssadNaPodmornici wrote:iz istog razloga i koriste krstareće rakete koje  lete jedva par desetaka metara iznad zemlje.
zato ukrajinske rakete i prolaze do krima, zato ruske rakete udaraju po ukrajini, unatoč što jedna i druga strana imaju najmodernije sustave.

ispališ raketu, a onda ova se spusti 50 metara iznad zemlje i leti..  da leti na 10 km visine što bi joj i bilo logičnije jer tada je manji otpor zraka- možeš više letiti, tada bi je patriot/s-300 vidio na 100 km udaljenosti.

ovako kada leti na 50metara visine, vidi je tek na par desetaka km udaljenosti, dakle mogu naći rupe u obrani, i letjeti dosta blizu PZO sustava a da ih ovi ne obore.

još jedna stvar što Rusi i Ukrajinci koriste u ratu, kada lansiraju krstareće rakete.

ima još dosta toga gdje se u ratu koristi zakrivljenost zemlje.

e da , naravno da je zemlja ravna ploča , isti ti je kurac, da je helikopter 2 metra iznad zemlje ili 100 km, isto ga radar vidi..
stvarno svašta
kakva bi to zemaljska kugla bila kada bi se ta zakrivljenost toliko vidjela na zaraćenom tlu Ukrajine 
ne pucaju rusi iz rusije već s okupiranog dijela Ukrajine a pucaju na neosvojeni dio uz crtu razgraničenja
nekoliko km udaljenosti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

RAVNA ZELMLJA - Page 2 Empty Re: RAVNA ZELMLJA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum