ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruše li Rusi Putina 17.3

Go down

Ruše li Rusi Putina 17.3 Empty Ruše li Rusi Putina 17.3

Post by immortal 28/1/2024, 22:18

https://www.vecernji.hr/vijesti/zeli-okoncati-rat-u-ukrajini-i-obnoviti-odnose-sa-zapadom-moze-li-nadezin-pobijediti-putina-1741612

Želi okončati rat u Ukrajini i obnoviti odnose sa Zapadom:

 Može li Nadežin pobijediti Putina?




Ruše li Rusi Putina 17.3 46bde5203f67a9803344
 
Ruše li Rusi Putina 17.3 601aeccb619769070ee1

Autor
Branimir Bradarić


Moj cilj je promijeniti Rusiju. Možda neću biti predsjednik 17. ožujka, ali trebao bih imati najbolji rezultat, poručio je

Boris Nadeždin, potencijalni izazivač ruskog predsjednika Vladimira Putina na predstojećim predsjedničkim izborima, rekao je za BBC kako bi on rat u Ukrajini okončao prvog dana svoga predsjedničkog mandata. Kazao je i kako on misli da je malo vjerojatno da će pobijediti na izborima 17. ožujka ali i da je mišljenja kako Putin neće izdržati još šest godina. Međutim, unatoč tome Nadeždin je ponudio i svoju viziju Rusije bez Putina na čelu prema kojoj bi prestali sukobi, a odnosi bili obnovljeni.



- Putin je napravio mnogo grešaka, ne samo s posebnom vojnom operacijom. On je praktički uništio ključne institucije moderne države Rusije. Moj će posao biti obnoviti te institucije. Moj prvi zadatak bit će zaustaviti sukob s Ukrajinom, a zatim obnoviti normalne odnose između Rusije i zapadne zajednice – rekao je za BBC Nadeždin.
Kazao je i da ima ima podršku "desetaka milijuna ljudi" te istakao i da prije samo dva tjedna nitko nije vjerovao da može skupiti dovoljan broj potpisa.


- Moj cilj je promijeniti Rusiju. Možda neću biti predsjednik 17. ožujka, ali trebao bih imati najbolji rezultat. Na početku rata je samo 15-20% ljudi bilo protiv ali sada većina Rusa želi mir. Cilj mi je Rusiju učini velikom, mirnom i slobodnom zemljom. Apsolutno sam siguran da Putin neće vladati Rusijom još šest godina – rekao je Nadeždin.


Inače, Vladimir Putin na čelu Rusije je od početka tisućljeća te se kandidirao i za novi predsjednički mandat koji će gotovo sigurno osvojiti. Mediji s jedne strane ukazuju kako u Rusiji nije dopuštena nikakva ozbiljna oporba dok u isto vrijeme Kremlj tvrdi da su izbori pošteni. Tako je ranijih godina oporbeni čelnik Alexey Navalny smatran glavnom prijetnjom Putinu ali je on u zatvoru od 2021. godine kada je osuđen na višegodišnji zatvor.


Nadeždinova kritika režima do sada se tolerirala, a njegovi suradnici kažu kako je prikupio više od 100.000 potpisa što je dovoljno da se kandidira za predsjednika Rusije. Glasnogovornik Kremlja Dmitrij Peskov rekao je Nadeždin ne smatra suparnikom ali da će mu biti dopušteno da se kandidira ako ispuni potrebne uvjete.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruše li Rusi Putina 17.3 Empty Re: Ruše li Rusi Putina 17.3

Post by immortal 28/1/2024, 22:22

  ima podršku "desetaka milijuna ljudi" te istakao i da prije samo dva tjedna nitko nije vjerovao da može skupiti dovoljan broj potpisa
_______________________________________


do 17.3. može povući sigurno bar tri četvrtine glasača Rusije a isto tako može, ne daj Bože,  pasti s balkona

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruše li Rusi Putina 17.3 Empty Re: Ruše li Rusi Putina 17.3

Post by immortal 28/1/2024, 22:34

Nakon fjaska s Blitzkriegom i smrzavanja ljudi do smrtnog ishoda radi ne održavanja grijanja i vodova čak i po glavnim gradovima nije zaslužio drugačiji scenarij

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruše li Rusi Putina 17.3 Empty Re: Ruše li Rusi Putina 17.3

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum