ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teksas vs amerika

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by crvenkasti 29/1/2024, 10:39

Počelo je, tenkovi.


crvenkasti

Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by Hoholo Mudovski 29/1/2024, 12:32

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by crvenkasti 29/1/2024, 13:14



Maria Zakharova: Vrijeme je da američki predsjednik, u najboljoj tradiciji svog prethodnika Obame, proglasi "Teksas mora otići" i okupi međunarodnu koaliciju za oslobađanje svojih stanovnika u ime demokracije.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by prckov 29/1/2024, 13:52

konvoj kamiona ide na granicu
opet ce ih komunjare zajebat sa boljsevickom taktikom, izverzirani u obojenim revolucijama
npr. neki federalni agent upuca nekog migrata i eto ti Hose Floyd protesta
to je trebalo prepustit vlastima Teksasa a civili odjebat od toga

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by crvenkasti 29/1/2024, 18:12

Šiptari su najebali.

teksas vs amerika - Page 2 GFBoauzXYAAOd8E?format=jpg&name=large
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by mentalitet 29/1/2024, 19:40

michaellcmacha wrote:koji je ovo idiot to nisu istine... pa trump je ponajveći podržavatelj cionista, zatim u toj istoj "bijednoj" državi u kojoj bičina tvrdi da ima 50 milijuna sirotinje i beskućnika, je stopa nezaposlenosti na povijesno najnižoj razini od 3,4% što je zadnji put zabilježeno 1969.god. a koliko je besmisleno pričati o tom kad je u pitanju USA govori činjenica da su oni spomenutu stopu evidentirali u veljači 2023. zatim iskazali zabrinutost u rujnu iste godine kad im je nezaposlenost porasla na 3,8%, da bi već u prosincu imali 3 uzastopna mjeseca rasta zapošljavanja i to listopad 173k, studeni 105k i prosinac 216k novozaposlenih i tako opet vratili stopu na 3,5%. jel treba spominjati uopće da je prosječna cijena sata rada u toj bijednoj državi pišljivih 34,27 dolara... 
jel može netko ovu bičinu nepodojenu stjerat u mp3... da ne jede ono što nije za jesti


Kretenchino seljachka,sada otkrivash toplu vodu?Pa svaka budala zna da je Tramp podrzavao Izrael i uvlachio se cionistima sa svojim potezima iz vishe razloga.Jedan od razloga kretenchino glupa je taj shto mu je kcerka udata za zidova koji je pocheo da vodi americhku vanjsku politiku pa je to cionistima odgovaralo da Tramp bude i dalje predsjednik,ali kada je shvatio igru cionista okrenuo se od njih i onda je naravno dobio ono shto je dobio,pokradene izbore.Ne shvacash kretenchino glupa svoju okolinu a kamo li Ameriku koju dozivljavash samo kroz akcione filmove pa vjerujesh da Supermen moze da leti i spashava ljude na zemlji i u svemiru dok leti bez maske i motora .Da bi shvatio idiote morash vishe da chitash i razmishljash,ali tvome jadnom mozgu je to napor,znao bi da je taj cionistichki lobi u Americi stvorio takav sustav u USA da uvijek morash birati izmedju dva zla ista je formula od njih primijenjena i u Hrvatskoj.Ta cionistichka banda je globalna i umrezila je kuglu zemaljsku u svoju mrezu uglavnom korumpiranim ljudima i drzavama kao shto je i Hrvatska mala americhko-germanska kujica koja kevce kao i ti cim to u Berlinu narede ili njima u Washingtonu..One brojeve koje navodish navodish iz cionistichkih medija koji su i tebi davno izaprali mozak a priznajem i meni do 1991 do koje sam vjerovao u zapad i demokraciju dok nisam shvatio da je to kurac na biciklu i da sam obichni Gojim.Poshto nisam zelio da budem njihova korisna budala kao vecina hrvata otishao sam iz te vukojebine direktno u njihovo osinje gnijezdo i zadovoljan sam svojim djelovanjem da neki ameri progledaju svojim ochima zato shto se balkanske stvari rjeshavaju u USA a ne na Balkanu.I Vuchic je obecao cionistima svashta kao i Tramp ali im se oteo i shiri rijech sloboda po Evropi tako da su neki narodi na primjeru Srbije progledali i pruzaju cionistima otpor kao shto su Madjari i Slovaci dok mala kujica isto kao i ti radje rezi u cionistichko ime i cheka da joj gazda baci koju kost da glodje pa tako zaspi jadna misleci da je sita.Porast americhke industrijske proizvodnje u sadashnje vrijeme amerikanci mogu da zahvale Trampu koji je za svoga mandata vratio dosta americhke industrije iz Kine a mogu zahvaliti i porudzbinama oruzja koje je su enormno porasle jer su svi evropski idioti poslali svoje staro u Ukrajinu a morali su kao chlanice NATO osovine naruchivati americhko jer je to po njihovim "standardima",a standardi se placaju majmune glupi.Takvom idiotu je glupo bilo shta objashnjavati pa ti zelim i dalje da zivish u toj tvojoj mentalnoj vukojebini i samo bi volio da dozivish praunuke da vidish shta ce ti oni reci o ovim dogadjajima.Isto shto su djeca partizana rekla svojim pradjedovima i djedovima.Bili ste glupi korisni idioti.A shto se tiche evidentiranja nezaposlenosti idiote morash znati da imash pravo na naknadu za ne zaposlene samo tri mjeseca ako si dobio otkaz,dochim ako si sam dao mozesh se jebat i takve ne zavode u evidenciju da su nezaposleni,a one prve brishu iz nje tako da su ti podatci za kurac ,bash namijenjeni tebi i slichnima kao i ovdje u USA gdje su donedavno ljudi vjerovali svojoj vladi i statistichkim podatcima ne sumnjajuci da ih lazu.Sada je obratna situacija i kako biva u zivotu onoga koga ste dugo lagali i koji vam je vjerovao postaje tvoj najveci neprijatelj.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by mentalitet 29/1/2024, 19:57

prckov wrote:konvoj kamiona ide na granicu
opet ce ih komunjare zajebat sa boljsevickom taktikom, izverzirani u obojenim revolucijama
npr. neki federalni agent upuca nekog migrata i eto ti Hose Floyd protesta
to je trebalo prepustit vlastima Teksasa a civili odjebat od toga

Koliko vidim dobro si obavijeshten i pratish situaciju.Hajde neka neko da link iz takozvanih hrvatskih medija da se to sa kamionima deshava.Hoce moj kurac.Elem,ne slazem se sa tom formulacijom,komunisti,socijalisti,kurac palac.Imaju poshteni ljudi i kriminalci.Imaju ljudi koji misle na svoju drzavu i oni koji samo gledaju da opljachkaju svoj narod i dok se lupaju u svoja domoljubna prsa kradu turbo brzinomOvo shto se deshava na globalnom nivou vec je isprobano na amerima od shkolstva pa do kulture ,medija i ne znam kojih sve podruchja.Napravljeno je tako studiozno da vecina ljudi ne moze zaokruziti shto se dogadja nego samo izvlache neke fragmente deshavanja kao shto je bila bivsha YU,a sada po istom scenariju Ukrajina a da ne pricham o Arapskom proljecu.Svi ti dogadjaji su u funkciji jednog te istog cilja jedna vlada kojom ce vladati cionisti kao shto sada vladaju Amerikom i ostatkom zapada.Nikada se prije nije desilo da recimo amerikanci napadaju zidove studente na Harvardu i ostalim cionistichkim univerzitetima na kojima proizvode elitu koja ce im sluziti.To je znak da su ljudi shvatili igru,a kad skuzish lopova kako te jebe i krade a ovamo ti se pravi fol dobar prijatelj e onda cesh sigurno naci nachina kako da mu jebesh mamu maminu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by debotoijusto 29/1/2024, 20:02

Jedan od razloga kretenchino glupa je taj shto mu je kcerka udata za zidova koji je pocheo da vodi americhku vanjsku politiku pa je to cionistima odgovaralo da Tramp bude i dalje predsjednik,ali kada je shvatio igru cionista okrenuo se od njih i onda je naravno dobio ono shto je dobio,pokradene izbore. wrote:

sto je trump do 70-i neke godine bio retardiran da nije "svacao igru" cionista ?
odjednom progledao ?


I Vuchic je obecao cionistima svashta kao i Tramp ali im se oteo i shiri rijech sloboda po Evropi tako da su neki narodi na primjeru Srbije progledali i pruzaju cionistima otpor kao shto su Madjari i Slovaci wrote:


ti si jedan jako duhovit lik ... i mastovit za popizdit



debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by marcellus 29/1/2024, 20:06

Mogu srbi svršavat kolko hoće

Texas je u pravu što se tiče Abbotove odluke, Biden si je zabio još jedan autogol pred izbore

_________________
teksas vs amerika - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by mentalitet 29/1/2024, 20:48

debotoijusto wrote:
Jedan od razloga kretenchino glupa je taj shto mu je kcerka udata za zidova koji je pocheo da vodi americhku vanjsku politiku pa je to cionistima odgovaralo da Tramp bude i dalje predsjednik,ali kada je shvatio igru cionista okrenuo se od njih i onda je naravno dobio ono shto je dobio,pokradene izbore. wrote:

sto je trump do 70-i neke godine bio retardiran da nije "svacao igru" cionista ?
odjednom progledao ?


I Vuchic je obecao cionistima svashta kao i Tramp ali im se oteo i shiri rijech sloboda po Evropi tako da su neki narodi na primjeru Srbije progledali i pruzaju cionistima otpor kao shto su Madjari i Slovaci wrote:


ti si jedan jako duhovit lik ... i mastovit za popizdit





Nije shvacao jer je bio mlad i glup kao i svi mi shto nije sramota,sramota je ostariti pa i dalje biti glup ko ti i Ero josh uz to jebeno pokvaren.A sad shto mi ne vjerujesh zaboli me kurac,davno sam shvatio da idiotima ne treba govoriti istinu vec ono shto zele chuti ako zelish imati koristi od njih a ovdje nemam nachin kako da te izoliram i lazem i pricham ti tvoje bajke prije spavanja.Ja sam sebi osobno dokazao svoja razmishljanja,pa plivajuci kroz zivot pokazao kako se mogu izbjeci rukavci na rijeci zivota i da ostanesh zivjeti i razvijati se normalno.Ja iznosim svoja zapazanja uglavnom na osobnim iskustvima ili iskustvima provjerenih ljudi a ne na rekla kazalla ili prochitano negdje od nekog budaletine kao shto si ti.Tako da fakat me zaboli kurac shto ti i takvi misle,chak negdje u dubini svoje dushe mislim ponekada.Koji ti je kurac,sta im govorish istinu,pusti idiote neka propadnu i neka krepu od ljubomore.Ja vjerujem da bi vecina vas davno propala da vam nema rodiitelja ili naslijedjenog.Ne trebate se meni ispovijedati,dovoljno je samo da stanete pred ogledalo i upitate se .A sta sam ja to stvorio u svom zivotu?Samo da ti kazem onako usput ne misleci da se hvalim.Stvorio sam toliko da me boli kurac gdje god budem zivio imat cu dovoljno i ja i moja obitelj koja nije bash mala.Eto a sad krepi od ljubomore pichko jedna ljudska.Ne bi ti se obracao i ignorirao bi te veoma lagano ali me podsjecash na jednog ICU koji je bash bio mentalna ljiga kao ti pa onda me inspirirash da ti jebem mater pokvarenu a njemu sam to u stvarnosti drugachije radio pa je dobio komplekse manje vrijednosti i izbjegavao da zalazi tamo gdje sam ja.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by mentalitet 29/1/2024, 21:01

marcellus wrote:Mogu srbi svršavat kolko hoće

Texas je u pravu što se tiče Abbotove odluke, Biden si je zabio još jedan autogol pred izbore

Sta imaju srbi sa tim isto kao i vi rvatici koji su umislili da su neki kurac a samo su male cionistichke kujice.Srbi se barem mogu kurchiti da su bili prvi narod koji je pruzio otpor tim cionistima mozda i ne znajuci da su upravo oni pocheli razotkrivati tu americhko cionistichko,anglo-saksonsko germansku gamad u naumu globalizacije i porobljavanja svih na ovoj planetei.Dodushe vi po obichaju se zaletite ko bikovi na crvenu krpu i kako u povijesti pishe oduvijek ste bili i bicete korisni idioti,schwabama danas americhkim cionistima a sutra mozda rusima i kinezima.Glup chovjek shvaca sve ovo kao neko nadjebavanje i sa svojim nogometnim mozgovima mislite da je sve Dinamo-Hajduk a kod srba Partizan-C.Zvezda a ne vidite ko ubire kajmak i dobro zivi dok vecina vas nema ni za kavu pa dodjete u kafic i chekate tko ce vam platiti pijachu kao zadnja sirotinja ali vas to ne chini manje vrijednim pa ste najveci i najbolji selektori u sportu,posebno u nogometu,najbolji ste poznavatelji sitacije u USA,Hong Kongu,Zambiji,Sudanu a da tamo nikada niste bili ni jedan dan dok je ni na karti ne znate pokazati kao i vecina amera koju pitash ,hajde mi pokazi Hrvatsku ili Srbiju dok kada kazesh Dubrovnik ili Sarajevo znaju,prvi zbog zelje da odu i vide neshto shto je lijepo a drugi grad zbog rata koji im je CNN prenosio svakodnevno kao shto danas prenosi Gazu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


YekeYeke likes this post

Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by Ringo10 29/1/2024, 22:39

Ne znam kako će se ovo okončati ali padne li krv gotovo je ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by Hoholo Mudovski 30/1/2024, 08:16

teksas vs amerika - Page 2 Img_2166

Trenutno sve krize imaju zajednički nazivnik,a ako izbije sranje na Taiwanu neće me iznenaditi da je i tamo na čelu države nekakav pripadnik odabranog naroda.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by Ringo10 30/1/2024, 08:49

Da se hoće poklat izmedju sebe
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


YekeYeke likes this post

Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by Joža 30/1/2024, 15:03

mentalitet wrote:
marcellus wrote:Mogu srbi svršavat kolko hoće

Texas je u pravu što se tiče Abbotove odluke, Biden si je zabio još jedan autogol pred izbore

Sta imaju srbi sa tim isto kao i vi rvatici koji su umislili da su neki kurac a samo su male cionistichke kujice.Srbi se barem mogu kurchiti da su bili prvi narod koji je pruzio otpor tim cionistima mozda i ne znajuci da su upravo oni pocheli razotkrivati tu americhko cionistichko,anglo-saksonsko germansku gamad u naumu globalizacije i porobljavanja svih na ovoj planetei.Dodushe vi po obichaju se zaletite ko bikovi na crvenu krpu i kako u povijesti pishe oduvijek ste bili i bicete korisni idioti,schwabama  danas americhkim cionistima a sutra mozda rusima i kinezima.Glup chovjek shvaca sve ovo kao neko nadjebavanje i sa svojim nogometnim mozgovima mislite da je sve Dinamo-Hajduk a kod srba Partizan-C.Zvezda a ne vidite ko ubire kajmak i dobro zivi dok vecina vas nema ni za kavu pa dodjete u kafic i chekate tko ce vam platiti pijachu kao zadnja sirotinja ali vas to ne chini manje vrijednim pa ste najveci i najbolji selektori u sportu,posebno u nogometu,najbolji ste poznavatelji sitacije u USA,Hong Kongu,Zambiji,Sudanu a da tamo nikada niste bili ni jedan dan dok je ni na karti ne znate pokazati kao i vecina amera koju pitash ,hajde mi pokazi Hrvatsku ili Srbiju dok kada kazesh Dubrovnik ili Sarajevo znaju,prvi zbog zelje da odu i vide neshto shto je lijepo a drugi grad zbog rata koji im je CNN prenosio svakodnevno kao shto danas prenosi Gazu.

Ja znam samo da su kozojebi u sandalama sjebali Sueski kanal i sad je kmečanje. A Texas ... reći će nam YUTEL sve objektivno. Mater im jebem.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

teksas vs amerika - Page 2 Empty Re: teksas vs amerika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum