ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The South is rising??

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Joža 27/1/2024, 12:15

Hartmann wrote:
Koba wrote:Republikanski guverneri saveznih država šalju pripadnike svojih nacionalnih gardi u Teksas kao ispomoć Teksašanima u čuvanju granice.

Debo dobio menzes.

Tocnije receno,27 saveznih drzava...


The South is rising?? - Page 2 Frog10

Je l' prošlo onih 24 sata Bidenovog ultimatuma Teksasu o predaji granice saveznim agentima?

Joža

Posts : 2697
2022-02-24


Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by catabbath 27/1/2024, 13:27

Trenutno sranje veliko u Teksasu ali na Indexu prijelomna vijest iz minute u  minutu - Severia 😄

_________________
The South is rising?? - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12427
2015-08-22


Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Joža 28/1/2024, 00:43

catabbath wrote:Trenutno sranje veliko u Teksasu ali na Indexu prijelomna vijest iz minute u  minutu - Severia 😄

Vidio na teveju. Imala neki koncert i čita izjavu kme-kme-kme jadna ja.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Joža 28/1/2024, 00:59

E sad se već po medijima raznim raspravlja može li se uopće Teksas razdružiti od SAD-a. Kažu pravnici ne može. Teksas se kao 10 godina neovisna priznata država Republika Teksas pripojila SAD-u i ajd da ne duljim ... ako može Kosovo, može brale i Teksas deset puta više. Sad je samo stvar koliko to Teksašani doista žele jer takvo što bi izazvalo rat.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by mentalitet 28/1/2024, 03:08

Koba wrote:The South is rising?? - Page 2 Photo_31
The South is rising?? - Page 2 Photo_29
The South is rising?? - Page 2 Photo_30

Bogami kod mene se jebeno kuva.Po nekim statistickim pokazeteljima rekordna prodaja oruzja i municije.Ova moja dvojica kupili automatske puske i municije za 5.000 $$$.Ne slusaju.A ja im kazem bolje da kupimo neki brzi brod pa dimi za Kubu.Ili cemo morati sa latinosima.Kazu da je Karma najveca kurvetina jer se uvijek vraca kuci iz koje je otisla.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Serbinho-3 28/1/2024, 08:52

Koba wrote:
Hartmann wrote:
Koba wrote:Republikanski guverneri saveznih država šalju pripadnike svojih nacionalnih gardi u Teksas kao ispomoć Teksašanima u čuvanju granice.

Debo dobio menzes.

Tocnije receno,27 saveznih drzava...


The South is rising?? - Page 2 Frog10

Je l' prošlo onih 24 sata Bidenovog ultimatuma Teksasu o predaji granice saveznim agentima?



To su buduci glasaci Demokratske Stranke.

Zato ne kazu nista.

Pustili su iz nekoliko Latino zemalja da odmah udju na osnovu familijarne VISA, dok ostali cekaju preko 10

godina.

To ono kada Pizzon spominje o dovlacenju glasaca iz Bosne.



Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Joža 28/1/2024, 18:18

mentalitet wrote:
Koba wrote:The South is rising?? - Page 2 Photo_31
The South is rising?? - Page 2 Photo_29
The South is rising?? - Page 2 Photo_30

Bogami kod mene se jebeno kuva.Po nekim statistickim pokazeteljima rekordna prodaja oruzja i municije.Ova moja dvojica kupili automatske puske i municije za 5.000 $$$.Ne slusaju.A ja im kazem bolje da kupimo neki brzi brod pa dimi za Kubu.Ili cemo morati sa latinosima.Kazu da je Karma najveca kurvetina jer se uvijek vraca kuci iz koje je otisla.

Nabavi ti neki manji čamac, a brz i polag jednu dobru strojnicu zlu ne trebalo.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Joža 28/1/2024, 18:32

Danas na YUTEL-u glavna vijest Biden u Južnoj Karolini i korupcija u Ukrajini. Netko uzeo pare. Čiste kao ribu od repa, a smrdi od glave.

Ali o krizi između Teksasa i saveznih vlasti ništa.

U Rvatistanu teku med i cvijeće jer nam je to omogućio Plenkošenko i njegov EU tim.

I samozadovoljavanje jer na sjeveru Kosova uvode € jer je jako bitno nama koju će valutu imati ta vukojebina.

:facepalm

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by mentalitet 29/1/2024, 03:41

Koba wrote:Danas na YUTEL-u glavna vijest Biden u Južnoj Karolini i korupcija u Ukrajini. Netko uzeo pare. Čiste kao ribu od repa, a smrdi od glave.

Ali o krizi između Teksasa i saveznih vlasti ništa.

U Rvatistanu teku med i cvijeće jer nam je to omogućio Plenkošenko i njegov EU tim.

I samozadovoljavanje jer na sjeveru Kosova uvode € jer je jako bitno nama koju će valutu imati ta vukojebina.

:facepalm

Meni je uzas kada vidim kao fol neke analitichare,geo stratege i pichke materine kako seru ko grlice jer pishu i govore po narudzbi i zaboli njih kurac za hrvate,srbe,muslimane ili bilo koji drugi narod na svijetu.Ljudi su se dotle srozali do povracanja.Pa daj mi istinu pichka ti materina a meni ostavi da izvlachim zakljuchak.Te "novinarske" pichke mi se najvishe gade od svih ljudi koji uchestvuju u ovoj paradi ne ljudi.Takvima bi bez griznje savjesti mogao prosvirati metak kroz njihov pokvareni mozak.Jebo te pazim kada hodam po svom vrtu da ne stanemna gustera ali ova smeca bi mogao fakat ubiti a da ne trepnem.Mislim da nemam samo ja taj osjecaj pa ne bi bilo chudo da danas sutra na banderama vidimo kako ta smeca vise za primjer drugima.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Joža 29/1/2024, 08:33

mentalitet wrote:
Koba wrote:Danas na YUTEL-u glavna vijest Biden u Južnoj Karolini i korupcija u Ukrajini. Netko uzeo pare. Čiste kao ribu od repa, a smrdi od glave.

Ali o krizi između Teksasa i saveznih vlasti ništa.

U Rvatistanu teku med i cvijeće jer nam je to omogućio Plenkošenko i njegov EU tim.

I samozadovoljavanje jer na sjeveru Kosova uvode € jer je jako bitno nama koju će valutu imati ta vukojebina.

:facepalm

Meni je uzas kada vidim kao fol neke analitichare,geo stratege i pichke materine kako seru ko grlice jer pishu i govore po narudzbi i zaboli njih kurac za hrvate,srbe,muslimane ili bilo koji drugi narod na svijetu.Ljudi su se dotle srozali do povracanja.Pa daj mi istinu pichka ti materina a meni ostavi da izvlachim zakljuchak.Te "novinarske" pichke mi se najvishe gade od svih ljudi koji uchestvuju u ovoj paradi ne ljudi.Takvima bi bez griznje savjesti mogao prosvirati metak kroz njihov pokvareni mozak.Jebo te pazim kada hodam po svom vrtu da ne stanemna gustera ali ova smeca bi mogao fakat ubiti a da ne trepnem.Mislim da nemam samo ja taj osjecaj pa ne bi bilo chudo da danas sutra na banderama vidimo kako ta smeca vise za primjer drugima.


Ti kad otvore usta znaju da lažu, ali znaju i da mi znamo da lažu. Boli njih. Para vrti gdje burgija neće.


Za to vrijeme:

We have reached the phase in this political crisis that elements of the American security apparatus are having to publicly signal their loyalties to whichever side they support.

Meanwhile, State forces are openly being mobilized in defiance of the Federal Government, with Governors saying they are ready for a confrontation.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Joža 29/1/2024, 08:38

The South is rising?? - Page 2 Photo_41

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Joža 29/1/2024, 08:45

The lieutenant governor of Texas said the state National Guard will continue to perform its duties to protect the state from external threats from migrants and that he is hopeful that there will be no violent clashes between federal agents and the National Guard at the state's borders.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Joža 29/1/2024, 08:47

North Carolina Lieutenant Governor Mark Robinson on X:

"I applaud Gov. Greg Abbott's efforts to secure our border. President Biden and the Democrats have created a massive humanitarian crisis that is damaging our country. From encounters with those on terrorist watch lists to cartels smuggling dangerous drugs like fentanyl, the border is out of control and getting worse. Our country needs more governors like Gov. Abbott to step up into the gap and tell Biden enough is enough. As your governor, I will partner with law enforcement at all levels to tackle the fentanyl crisis, crack down on illegal immigration and make our country safer and more secure."

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Sora 29/1/2024, 09:48

mentalitet wrote:
Koba wrote:Danas na YUTEL-u glavna vijest Biden u Južnoj Karolini i korupcija u Ukrajini. Netko uzeo pare. Čiste kao ribu od repa, a smrdi od glave.

Ali o krizi između Teksasa i saveznih vlasti ništa.

U Rvatistanu teku med i cvijeće jer nam je to omogućio Plenkošenko i njegov EU tim.

I samozadovoljavanje jer na sjeveru Kosova uvode € jer je jako bitno nama koju će valutu imati ta vukojebina.

:facepalm

Meni je uzas kada vidim kao fol neke analitichare,geo stratege i pichke materine kako seru ko grlice jer pishu i govore po narudzbi i zaboli njih kurac za hrvate,srbe,muslimane ili bilo koji drugi narod na svijetu.Ljudi su se dotle srozali do povracanja.Pa daj mi istinu pichka ti materina a meni ostavi da izvlachim zakljuchak.Te "novinarske" pichke mi se najvishe gade od svih ljudi koji uchestvuju u ovoj paradi ne ljudi.Takvima bi bez griznje savjesti mogao prosvirati metak kroz njihov pokvareni mozak.Jebo te pazim kada hodam po svom vrtu da ne stanemna gustera ali ova smeca bi mogao fakat ubiti a da ne trepnem.Mislim da nemam samo ja taj osjecaj pa ne bi bilo chudo da danas sutra na banderama vidimo kako ta smeca vise za primjer drugima.

mediji su u službi vlasti
zato kod nas moraju pisati onako kako HDZeju odgovara dakle uljepšati tu sumornu stvarnost, siromaštvo i korupciju
a političari naravno se svim silama trude dovesti medije u situaciju da ne mogu biti kritični prema sustavu i politici
kod nas donose zakon kojim se sprječava curenje informacija dok je postupak u toku, koliko razumijem
no, istina je da se danas teško baviti novinarstvom, zato što su kriteriji istinitosti poremećeni u globalnom društvu a još više zato jer NAROD je ovca sitnog zuba, najbolje mi je kad napišeš nekaj kritično za Hrvate ti kažu da NE VOLIŠ HRVATSKU
e tu mi je dosta svega
inače cijenim ovakvo direktno izvještavanje putem Interneta , na ovom Forumu i sličnima
pa to je zbilja način da se dobiju informacija s izvora
zato hvala forumskim ..dopisnicima
:love



_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by crvenkasti 29/1/2024, 10:10

Ako se žele odcijeputi, trebat će im oružje. Najbolje rusko.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29097
2014-04-17


Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Serbinho-3 29/1/2024, 21:04


Demokrate udarise od zid.

Mediji, hapsenje, dizali svoje na gradjanski rat i sada imas

4 drzave, koje ti ne prete otcepljenjem, vec Saveznim

Upravljanjem.

Dovlace glasace preko tudjih ledja i onda to tako krene.

Texas, Florida, North Carolina, Oklahoma za sada.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by mentalitet 29/1/2024, 21:33

Sora wrote:
mentalitet wrote:
Koba wrote:Danas na YUTEL-u glavna vijest Biden u Južnoj Karolini i korupcija u Ukrajini. Netko uzeo pare. Čiste kao ribu od repa, a smrdi od glave.

Ali o krizi između Teksasa i saveznih vlasti ništa.

U Rvatistanu teku med i cvijeće jer nam je to omogućio Plenkošenko i njegov EU tim.

I samozadovoljavanje jer na sjeveru Kosova uvode € jer je jako bitno nama koju će valutu imati ta vukojebina.

:facepalm

Meni je uzas kada vidim kao fol neke analitichare,geo stratege i pichke materine kako seru ko grlice jer pishu i govore po narudzbi i zaboli njih kurac za hrvate,srbe,muslimane ili bilo koji drugi narod na svijetu.Ljudi su se dotle srozali do povracanja.Pa daj mi istinu pichka ti materina a meni ostavi da izvlachim zakljuchak.Te "novinarske" pichke mi se najvishe gade od svih ljudi koji uchestvuju u ovoj paradi ne ljudi.Takvima bi bez griznje savjesti mogao prosvirati metak kroz njihov pokvareni mozak.Jebo te pazim kada hodam po svom vrtu da ne stanemna gustera ali ova smeca bi mogao fakat ubiti a da ne trepnem.Mislim da nemam samo ja taj osjecaj pa ne bi bilo chudo da danas sutra na banderama vidimo kako ta smeca vise za primjer drugima.

mediji su u službi vlasti
zato kod nas moraju pisati onako kako HDZeju odgovara dakle uljepšati tu sumornu stvarnost, siromaštvo i korupciju
a političari naravno se svim silama trude dovesti medije u situaciju da ne mogu biti kritični prema sustavu i politici
kod nas donose zakon kojim se sprječava curenje informacija dok je postupak u toku, koliko razumijem
no, istina je da se danas teško baviti novinarstvom, zato što su kriteriji istinitosti poremećeni u globalnom društvu a još više zato jer NAROD je ovca sitnog zuba, najbolje mi je kad napišeš nekaj kritično za Hrvate ti kažu da NE VOLIŠ HRVATSKU
e tu mi je dosta svega
inače cijenim ovakvo direktno izvještavanje putem Interneta , na ovom Forumu i sličnima
pa to je zbilja način da se dobiju informacija s izvora
zato hvala forumskim ..dopisnicima
:love



Ma ja sam pocheo dolaziti na onaj prvi Iskonov forum upravo zbog direktnih informacija sa svih skoro terena svijeta jer su onda postojali forumashi koji se nisu svrstavali u nogometne navijachke skupine pa shto god napishe onaj iz protivnichke strane to se nipodastava i proglasi kao laz i propaganda gurajuci onda svoju laz i propagandu pa se ovaj forum unatoch slobodi pisanja shto moram priznati pretvorio u navijanje tipa ti si zvezdash a ja partizanovac ili ti si dinamovac a ja hajdukovac pa su i za jedne i za druge oni prvi neprijatelji prve kategorije.Sta se onda dogadja?Jebi ga strada istina jer kreteni navale ko mutavi dokazivati svoju istinu i tako ubiju onu pravu.Na X sam naletio isto tako na chopore srba i muslimana koji su isti kreteni kao ovi ovdje.Uzas jebo te.Nisu navikli da im netko kaze istinu u ochi pa onda navale na mene ko hijene.Ja im fino jebem mater i brzo ih se rijeshim jer oni ipak imaju nekog ponosa a ne ko ovi ovdje.Izazove te da mu jebesh mater (naravno figurativno,a kako drugachije) i onda te idu cinkati misleci kako su te zajebali i bash oni izbacili na par dana sa foruma.Pazi taj jebeni mentalni sklop?E zbog toga sam najvishe na ovom mjestu jer nema vishe tih recimo realnih izvjeshtaja sa terena ali ima mentalnih bolesnika pa ih onda analiziram shto me uzasno zabavlja jer sam od malena naginjao istrazivanju ljudskog ponashanja i koji su uzroci nekom ponashanju.Kako bi rekli nashi stari"Svaka budala ima svoje veselje" pa i ja:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Joža 30/1/2024, 14:46

Ranu im jebem bolesnu, tko zdrave pameti može ovo?

The South is rising?? - Page 2 Screen10

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Joža 30/1/2024, 14:48

The South is rising?? - Page 2 Screen13

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Joža 30/1/2024, 14:49

The South is rising?? - Page 2 Screen14

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Joža 30/1/2024, 14:51

Jebat na mrtvo mater svima koji ovu bolest podržavaju.

Jeba vam liberalizam mater protunaravnu.

Debo, menzes je, ali ne'š uloške dobiti.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

The South is rising?? - Page 2 Empty Re: The South is rising??

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum