ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Javier Milei u osinjem gnijezdu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Javier Milei u osinjem gnijezdu - Page 2 Empty Re: Javier Milei u osinjem gnijezdu

Post by prckov 19/1/2024, 08:42

clanovi WEF-a su veselo objavili da vec postiji tehnologija koja ce pratit mozdane impulse kod zgadije. Znat ce kako su raspolozeni kad vide sliku druga velikog brata, ili kad su na poslu i slicno. Sve ce nadgledat AI. To je uspjeh NASE demokracije. Ponavljam APSOLUTNA kontrola


prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

Javier Milei u osinjem gnijezdu - Page 2 Empty Re: Javier Milei u osinjem gnijezdu

Post by prckov 19/1/2024, 08:52

tu je i obevezan DEI


_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

Javier Milei u osinjem gnijezdu - Page 2 Empty Re: Javier Milei u osinjem gnijezdu

Post by Hoholo Mudovski 2/2/2024, 10:34

Milei tamani ose po stopama 1000 dnevno. Uhljebi dišete li ?

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Javier Milei u osinjem gnijezdu - Page 2 Empty Re: Javier Milei u osinjem gnijezdu

Post by AssadNaPodmornici 2/2/2024, 14:16

pazi lik je "libertarijanac desničar i blagi nacionalist".
Zamisli da takav dođe u RH , i krene rezati 2/3 ministarstava, krene u privatizaciju INE, HEPa, počne ukidati županije i općine, krene opuštati po državnom sektoru..

naša "desna ekipa"  i to ekipa iz Hercegovine(oni najviše vole državne jasle) bi krenula nabrajati kuku-lele "mrze nas jer smo hrvati katolici"(tako je za Bandića bilo rečeno i za Mamića), nastali bi bježanija iz Zagreba prema Međugorju.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

Javier Milei u osinjem gnijezdu - Page 2 Empty Re: Javier Milei u osinjem gnijezdu

Post by Hoholo Mudovski 2/2/2024, 15:11

AssadNaPodmornici wrote:pazi lik je "libertarijanac desničar i blagi nacionalist".
Zamisli da takav dođe u RH , i krene rezati 2/3 ministarstava, krene u privatizaciju INE, HEPa, počne ukidati županije i općine, krene opuštati po državnom sektoru..

naša "desna ekipa"  i to ekipa iz Hercegovine(oni najviše vole državne jasle) bi krenula nabrajati kuku-lele "mrze nas jer smo hrvati katolici"(tako je za Bandića bilo rečeno i za Mamića), nastali bi bježanija iz Zagreba prema Međugorju.
a di je sibioza briselaša i međugorijaša u holdingu...lako mu je argentinu sredit, ovo u Zg ne bi ni Solon riješio
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Javier Milei u osinjem gnijezdu - Page 2 Empty Re: Javier Milei u osinjem gnijezdu

Post by Ringo10 3/2/2024, 04:11

prckov wrote:
Ringo10 wrote:
prckov wrote:kapitalizam je izvuko 90% ljudi iz bijede, 
stavio je profit iznad ljudi
Kapitalizam je govno
Predatorski sistem koji se bazira na eksploataciji

mislis predatorski nacin na koji si ti ugrabio stan u Splitu i poslije ga prodo umjesto da ga je socijalizam uzeo sebi (drzavi) a ti koji si zaigro rulet sa nekakvom sumnjivom razmjenom dobio na kraju kurac u zube a ne lovu koju ti je omogucio kapitalisticki sistem. Jel na to mislis kad pricas o predatorstvu i eksploataciji
Nikakav Stan u Splitu ja nisam Ni ugrabio ni prodao
Ni ja niti bilo ko moj. Taj Stan je ostao prazan kad su.moji.majka I brat otisli u Australiju, drzava ga valjda uzela I Stan je otkupljen I renoviran od jedne vrlo pristojne obitelji I to je jedino pozitivno. Moji Su cak I namjestaj ostavili doduse namjestaj nije bio nov Ali je bio ispravan
Pricas gluposti o.necemu O cemu nemas pojma
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Javier Milei u osinjem gnijezdu - Page 2 Empty Re: Javier Milei u osinjem gnijezdu

Post by mentalitet 3/2/2024, 07:22

Ringo10 wrote:
prckov wrote:
Ringo10 wrote:
prckov wrote:kapitalizam je izvuko 90% ljudi iz bijede, 
stavio je profit iznad ljudi
Kapitalizam je govno
Predatorski sistem koji se bazira na eksploataciji

mislis predatorski nacin na koji si ti ugrabio stan u Splitu i poslije ga prodo umjesto da ga je socijalizam uzeo sebi (drzavi) a ti koji si zaigro rulet sa nekakvom sumnjivom razmjenom dobio na kraju kurac u zube a ne lovu koju ti je omogucio kapitalisticki sistem. Jel na to mislis kad pricas o predatorstvu i eksploataciji
Nikakav Stan u Splitu ja nisam Ni ugrabio ni prodao
Ni ja niti bilo ko moj. Taj Stan je ostao prazan kad su.moji.majka I brat otisli u Australiju, drzava ga valjda uzela I Stan je otkupljen I renoviran od jedne vrlo pristojne obitelji I to je jedino pozitivno. Moji Su cak I namjestaj ostavili doduse namjestaj nije bio nov Ali je bio ispravan
Pricas gluposti o.necemu O cemu nemas pojma
Eto vidis to smece,iz istog ste grada a laze maze ko pravi zidov ,Dobro se sjecam sta si pisao o tome stanu jer sam i ja dozivio isto,ali sam imao srecu da sam neke ljude prije rata zaduzio pa su istjerali laznog domoljuba iz moga stana koji sam kasnije prodao.Bilo vlasnistvo,ali on je mamu mu jebem pokvarenu mene proglasio chetnikom zato shto sam jebavo zenu dojk je bila cura pa je ljubomoru pretvorio u domoljublje,Stoka mamu im jebem.Kada sam dolazio isao sam namjerno da ga vidim pa mi je objasnjavao da nije on tako mislio vec da nije imao gdje zivjeti a kao fol mene je poznavao.Ispade da mi je chuvao stan.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Javier Milei u osinjem gnijezdu - Page 2 Empty Re: Javier Milei u osinjem gnijezdu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum