ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GONZALO LIRA ... R.I.P.

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by T. 14/1/2024, 00:17

Ringo10 wrote:
Koba wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Koba wrote:
AssadNaPodmornici wrote:puno priče oko špijuna i petokolonaša. 
živio kao petokolonaš , skončao tako. 

da su rusi osvojili harkiv, snosio bi beneficije pelokolonaštva. ovako..

Ne seri više, peta kolona i špije se skrivaju. On se nije skrivao.

Nemoj misliti da će Trumperosi to zaboraviti samo tako.
je evo Trumpa sve briga što je sa jednim petokolonašem. 

Bio je peta kolona i špijun. I tako je skončao. Ja da sam na čelu Ukrajine, to bi riješio drugi dan, ne bi odugovlačio to dvije godine. Sada iz pakla može navijati za Rusiju.. ako ga tko čuje.. prenjeti brku Staljinu da se Rusi i Ukrajinci ubijaju međusobno tako da se ovaj čupa za kosu kakvim je debilima ostavio SSSR

Neće si čupati kosu, ali da će uvaliti kurčinu Kokainskom, to hoće kad će njemu najviše odgovarati sigurno. I upravo se pomalo uvodi red u dobrom dijelu bivšeg SSSR-a. Nered je trajao desetljećima, pa će otpriliko toliko trebati da se i uvede red. I naravno, prvo se mlati najveća nacifašistička tvorba poslije drugog rata u Europi - banderovska Ukrajina. 

Slava!
Sumanuti banderovski režim je pokušavao da se domogne nuklearnog oružja. I navodno su bili vrlo blizu i Rusi su ih spriječili
Treba to spriječiti po svaku cijenu da se ti manijaci domognu nuklearnog oružja
Rusi moraju likvidirati tu tvorevinu ako misle da žive u budućnosti normalno i bez straha.
putin je premekan, to je najveći problem rusije...
svaki bi drugi ruski vođa do sada već upotrijebio nuklearno oružje...
te sravnio sa zemljom 5-6 najvećih ukrajinskih gradova...
da izbjegne 100000 ruskih te još tko zna koliko ukrajinskih žrtava koje će neumitno uslijediti u konvencionalnom sukobu...
isto je upalilo 1945. na slučaju carskog japana...

T.

Posts : 17354
2014-04-14


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by Ringo10 14/1/2024, 04:58

T. wrote:
Ringo10 wrote:
Koba wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Koba wrote:
AssadNaPodmornici wrote:puno priče oko špijuna i petokolonaša. 
živio kao petokolonaš , skončao tako. 

da su rusi osvojili harkiv, snosio bi beneficije pelokolonaštva. ovako..

Ne seri više, peta kolona i špije se skrivaju. On se nije skrivao.

Nemoj misliti da će Trumperosi to zaboraviti samo tako.
je evo Trumpa sve briga što je sa jednim petokolonašem. 

Bio je peta kolona i špijun. I tako je skončao. Ja da sam na čelu Ukrajine, to bi riješio drugi dan, ne bi odugovlačio to dvije godine. Sada iz pakla može navijati za Rusiju.. ako ga tko čuje.. prenjeti brku Staljinu da se Rusi i Ukrajinci ubijaju međusobno tako da se ovaj čupa za kosu kakvim je debilima ostavio SSSR

Neće si čupati kosu, ali da će uvaliti kurčinu Kokainskom, to hoće kad će njemu najviše odgovarati sigurno. I upravo se pomalo uvodi red u dobrom dijelu bivšeg SSSR-a. Nered je trajao desetljećima, pa će otpriliko toliko trebati da se i uvede red. I naravno, prvo se mlati najveća nacifašistička tvorba poslije drugog rata u Europi - banderovska Ukrajina. 

Slava!
Sumanuti banderovski režim je pokušavao da se domogne nuklearnog oružja. I navodno su bili vrlo blizu i Rusi su ih spriječili
Treba to spriječiti po svaku cijenu da se ti manijaci domognu nuklearnog oružja
Rusi moraju likvidirati tu tvorevinu ako misle da žive u budućnosti normalno i bez straha.
putin je premekan, to je najveći problem rusije...
svaki bi drugi ruski vođa do sada već upotrijebio nuklearno oružje...
te sravnio sa zemljom 5-6 najvećih ukrajinskih gradova...
da izbjegne 100000 ruskih te još tko zna koliko ukrajinskih žrtava koje će neumitno uslijediti u konvencionalnom sukobu...
isto je upalilo 1945. na slučaju carskog japana...
Nije to laka odluka
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by Ringo10 14/1/2024, 06:08

Po mišljenju ovih pro-banderovskih debila ovdje ako kritiziraš Zelenskog i USA, zaslužuješ utamničenje, torturu, batine, izgladnjivanje i SMRT
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by Hoholo Mudovski 14/1/2024, 06:44

Ringo10 wrote:Ono što imbecili ovdje ne shvaćaju je da je imati pro-ruski politički stav potpuno legitimna stvar isto kao i imati anti-ruski i pro-američki stav.
I da ne možeš tek tako mučiti i ubijati zato što se taj stav ne slaže sa tvojom neonacističkom političkom agendom

Sekta.ne prihvaća slobodu i voli izvanredna stanja, a sve za naše dobro i sigurnost...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by Hoholo Mudovski 14/1/2024, 06:48

Ringo10 wrote:Po mišljenju ovih pro-banderovskih debila ovdje ako kritiziraš Zelenskog i USA, zaslužuješ utamničenje, torturu, batine, izgladnjivanje i SMRT

Usporedivo s Hitlerovim i Staljinovim režimom... Samo ova dva režima su bila samoodrživa...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by vili40 14/1/2024, 08:23

Katastrofa,ruski placenik u zatvoru otegnuo papke,pa to je strasno. I imao je americku putovnicu ko i jos tisuce terorista i spijuna koji rade za ruse ili druge teroristicke nakupine pa ce radi toga ukrajinsko vodstvo zavrsiti pred sudom,majke ti bozje koji ste vi umovi. To sto agresorske bombe ubijaju djecu i poravnavaju gradove nije strasno. Ajde idi u rusiju pa samo napomeni da to noje akcija vec rat protiv medunarodno priznate drzave i papa nema te vise,a ovaj ga je srao i srao i vidi ti to okomili su se na nevinasce. Stvarno strasno
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by Hoholo Mudovski 14/1/2024, 08:44

vili40 wrote:Katastrofa,ruski placenik u zatvoru otegnuo papke,pa to je strasno. I imao je americku putovnicu ko i jos tisuce terorista i spijuna koji rade za ruse ili druge teroristicke nakupine pa ce radi toga ukrajinsko vodstvo zavrsiti pred sudom,majke ti bozje koji ste vi umovi. To sto agresorske bombe ubijaju djecu i poravnavaju gradove nije strasno. Ajde idi u rusiju pa samo napomeni da to noje akcija vec rat protiv medunarodno priznate drzave i papa nema te vise,a ovaj ga je srao i srao i vidi ti to okomili su se na nevinasce. Stvarno strasno

Ljevica likuje zbog smrti u zatvoru zatučenog novinara koji se usudio posati protiv vojne hunte...
Ono, bilježim +
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by Serbinho-3 14/1/2024, 10:00

vili40 wrote:Katastrofa,ruski placenik u zatvoru otegnuo papke,pa to je strasno. I imao je americku putovnicu ko i jos tisuce terorista i spijuna koji rade za ruse ili druge teroristicke nakupine pa ce radi toga ukrajinsko vodstvo zavrsiti pred sudom,majke ti bozje koji ste vi umovi. To sto agresorske bombe ubijaju djecu i poravnavaju gradove nije strasno. Ajde idi u rusiju pa samo napomeni da to noje akcija vec rat protiv medunarodno priznate drzave i papa nema te vise,a ovaj ga je srao i srao i vidi ti to okomili su se na nevinasce. Stvarno strasno




Realno pokazujete nivo Irana i tih nekih zemalja, gde

kamenuju nekoga, jer nije po nekom tamo Salabajzeru

u vinkli.

Cak su i Talibani emancipovaniji od vas.

Zapad se nije oglasio da osudi, znaci u prevodu kraj istog

sto se tice vladavine ljudskih prava, slobode govora,

demokratije, prava novinara.

Klero Talibanizam na delu.

Nema od Zapada nista, koprca se jos tamo malo po Ukrajini

i kraj.

Od kada su napravili sranje sa Kosovom, poceo je kraj i

otvorena kutija prokletstva.

Ponovio im je to i Putin 100 puta, ako ne i vise.

Presao crvenu liniju sa Kosovom a Veliki Brat ne prasta.

Sada ubijaju i novinare a cudili se Talibanima, zasto to rade.

Talibani se sada cude, ali ne kenjaju.

To su te neke finese i razlike.

Seres Talibanu nesto a gori si od njega a da to nisi ni znao.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by Hoholo Mudovski 14/1/2024, 11:32

Serbinho-3 wrote:
vili40 wrote:Katastrofa,ruski placenik u zatvoru otegnuo papke,pa to je strasno. I imao je americku putovnicu ko i jos tisuce terorista i spijuna koji rade za ruse ili druge teroristicke nakupine pa ce radi toga ukrajinsko vodstvo zavrsiti pred sudom,majke ti bozje koji ste vi umovi. To sto agresorske bombe ubijaju djecu i poravnavaju gradove nije strasno. Ajde idi u rusiju pa samo napomeni da to noje akcija vec rat protiv medunarodno priznate drzave i papa nema te vise,a ovaj ga je srao i srao i vidi ti to okomili su se na nevinasce. Stvarno strasno




Realno pokazujete nivo Irana i tih nekih zemalja, gde

kamenuju nekoga, jer nije po nekom tamo Salabajzeru

u vinkli.

Cak su i Talibani emancipovaniji od vas.

Zapad se nije oglasio da osudi, .

B-)
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by AssadNaPodmornici 14/1/2024, 12:12

Ringo10 wrote:Po mišljenju ovih pro-banderovskih debila ovdje ako kritiziraš Zelenskog i USA, zaslužuješ utamničenje, torturu, batine, izgladnjivanje i SMRT
nije on kritizira Zelenskog samo, lik dok je to radio, nije mu pala dlaka sa glave. Zelenskog kritizira hrpa Ukrajinskih političara trenutno i nikome ništa. Do sada nitko nije pao kroz prozor. 

lik je počeo otvoreno navijati za Rusku pobjedu, cinkavati položaje UA vojske po Harkivu, i ne samo to, vidim da je bio optužen za seksualno napastovanje Ukrajinki.

I cijelo vrijeme se nalazi u Harkivu, navija za Rusku pobjedu, gostuje na Ruskim podcastovima , gdje ekipa zagovara uništavanje Ukrajine i Ukrajinaca, ja samo kažem, da bi ja to riješio kao Putin. 
Ne bi dopustio takvom ološu i petokolonašu da rovari godinu ipo dana, nego bi ovaj drugi dan početka rata pao kroz prozor, sa 8kata. samoubio se. 

ovako budala još ispa mučenik, a u biti bio petokolonaš, seksualni predator i općenito zla osoba i prije svega glup, jer je lik u svojim nastupima bio uvjeren da će Rusi "osloboditi Harkiv" svakog trena, lik je zaista vjerovao u takve gluposti zato i nije napuštao Harkiv, nadao se da će dočekati Ruske osloboditelje i onda kao petokolonaš dobiti stan, ladu, i neku mladu ukrajinku/ruskinju da se iživljava. dobio je pendrek u bubreg i smrt u vlažnom podrumu kakvu i zaslužuju petokolonaši i špijuni i seksulani predatori

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by AssadNaPodmornici 14/1/2024, 12:21

vili40 wrote:Katastrofa,ruski placenik u zatvoru otegnuo papke,pa to je strasno. I imao je americku putovnicu ko i jos tisuce terorista i spijuna koji rade za ruse ili druge teroristicke nakupine pa ce radi toga ukrajinsko vodstvo zavrsiti pred sudom,majke ti bozje koji ste vi umovi. To sto agresorske bombe ubijaju djecu i poravnavaju gradove nije strasno. Ajde idi u rusiju pa samo napomeni da to noje akcija vec rat protiv medunarodno priznate drzave i papa nema te vise,a ovaj ga je srao i srao i vidi ti to okomili su se na nevinasce. Stvarno strasno
a doslovno tako. 

evo čitam da je bio i sexualni prijestupnik. nisam zna za to. 
pazi rat je, on ide na podcast Ruske ekipe , RussiansWithAttitude koji zagovaraju uništavanje Ukrajine i Ukrajinske države. I nalazi se u Harkivu.
To je kao da je 1991 godina, Osijek (jedan od većih RH gradova kao Harkiv u UA) je pod opsadom JNA/Srbije, prije toga je pao Vukovar, a onda ja iz Osijeka zagovaram cijelo vrijeme da JNA pobjedi, da je Tuđman ovakav onakav(svakako nije savršen) , da RH vojska je zakurac, da će rat svakog trena biti gotov, tipa mi izvedemo neki protunapad , osvojimo teritorij a onda priče "ma to je Ruska zamka, Ukrajinci imaju 100x veće gubitke", "evo Osijek će svakog trena pasti", a onda kada to nije dovoljno, preko telegrama javljam informacije Srbima i JNA gjde se tko nalazi i kreće. (tu su ga čekali). E još bolja šema, dakle 91 je , Osijek je, pod napadom je, a ja napravim online podcast sa nekim Srpskim Šešeljom tamo u Beogradu .

To vam je bio "novinar heroj Gonzalo Lira". Ja sam ga citirao cijelo vrijeme kao primjer debila i govorio sam da mi je čudo kako ga Ukrajinski SBU nije eliminira. Da je to radio u Osijeku 91, što je radio u Harkivu, Glavaš bi ga davno napojio kiselinom iz akumulatora.  

Vjerojatno je imao Američku putovnicu pa zbog toga ga nisu dirali, ali je dolijao. Budala je mogao otići iz Harkiva, negdje na zapad gdje je sloboda govora i navijati za Rusiju i Putina i zagovarati uništavanje Ukrajine. Nije lijepo ali je sloboda govora.
Ili u Rusiju, i tamo bi ga dočekali.

Nego je stao u Harkivu, to mi je misterij, mrziš Ukrajinu i navijaš za Rusiju, a stojiš u  gradu koji je pod raketnim i artiljerijskim udarima svaki dan i kukaš kako ti Ukrajinci prijete.. haha. a onda kada ga je SBU počeo pratiti onda je skužio da bi trebao napustiti državu. Mogao je odmah otić  ali nije, do zadnjeg trena je navijao za Rusiju, bio je uvjeren u svojim tweet postovima, možete mu čitati, "evo Rusi će svakog trena ući u Harkiv, Ukrajinci su pred kolapsom". Od prvog dana to priča. To je u realnom ratu širenje defetizma, za to se dobije metak po kratkom postupku, lik je izgleda i bio uvjeren u to

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by Hoholo Mudovski 14/1/2024, 17:46

Najbolje je sažeo Trump Jr
"Zemlja koja prima našu socijalnu pomoć ubila je našeg državljana."
Kad se bude odlučivalo uskratiti pomoć ili ne, ubojstvo Amerikanca, novinara biti će također na vagi...
Hunti je izdano previše carta blancha...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by AssadNaPodmornici 14/1/2024, 18:38

znaš šta je još najgore od svega.
lik nije ubijen. 

debil je, evo pogledajte malo, ja sam slušao njegove budalaštine prije, bio je kronični pušač. lik nije mogao održati gostovanje na podcastu niti kod ruskih fašista, bez da ne bi pušio. 

ostao sam šokiran kada sam vidio da ima 55 godina. lik je izgledao kao 80godišnji starac,  vjerojatno su mu pluća bila crna od katrana i nikotina.

i onda normalno, uhapsili ga za petokolonaštvo (da je on bio 91 u osijeku , drugi dan bi već Glavaš mu naredio da pije kiselu vodu iz akumulatora)  i završio u vlažnom podrumskom zatvoru. 

nitko ga nije mučio niti dirao, on se žalio da su ga tek ukrajinski doktori pregledali 22.prosinca, i par dana prije smrti napisao je da teško diše, da mu pokušavaju smanjiti pritisak na pluća a da ne zna hoće li izdržati. 

dakle budalu nitko nije niti mučio,  istina je da vjerojatno nije dobio medicinsku skrb na vrime. s obzirom na njegovo stanje, trebali su biti doktori i sestre oko nejga non stop, njemu je svaka zima u takvom stanju potencijalno zadnja zima, a pogotovo kada ima stres zbog hapšenja. 
dakle on sam nije naveo da ga itko muči, žalio se na kasnu medicinsku reakciju. a normalno, neki petokolonaš sigurno nije na listi prioriteta u državi koja je pod totalnim ratom i sam taj harkiv svaki dan trpi ruske raketne napade gdje ima žrtava i svega. 

da nije sukljao kutiju za kutiju duvanom, sigurno bi bio živ. godine(iako nije niti prestar),  loše fizičko zdravstveno stanje(jer sjedi doma , jede junk food i puši cigaru za cigarom) i onda hladna zima, prehlade i stres zbog hapšenja, pa zbog svega kasno su doktori reagirali.. ćao đaci. 

iskreno ja bih to riješio drugi dan , meni bi kliznuo kroz prozor, ali i ovako ga nitko nije uhitio, nego .. loše zdravlje, stres, pluća uništena od cigareta, i teška zima, i ne baš najbolja medicinska skrb(dobio ju je, ali i sam kaže kasno u zadnjem pismu, tek 22.prosinca).

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by AssadNaPodmornici 14/1/2024, 18:42

skonča je na sličan način kao korona fašist, vaxer koji se nije cijepio indexo novinar(inače kvalitetan istraživački novinar unatoč ostalim minusima) pokojni Vladimir Matijanić.

I taj bi ostao živ da ga je cura (novinarka indexa) dovukla na hitnu i da su mu dali pravu njegu na vrijeme, a ne ga huškala da snima razgovore sa hitnom i govori "ma meni je dobro".

ovaj isto tako, slabija zdravlja, trebalo ga je čim je uhapšen staviti na bolnički krevet, sakrit mu cigarete, i krkati ga antibioticima.. 

ali kako rekoh u državi koja je u totalnom ratu, neki petokolonaš čak i sa američkom putivnicom nije na najvišoj listi prioriteta..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by Hoholo Mudovski 14/1/2024, 18:44

AssadNaPodmornici wrote:znaš šta je još najgore od svega.
lik nije ubijen. 

debil je, evo pogledajte malo, ja sam slušao njegove budalaštine prije, bio je kronični pušač. lik nije mogao održati gostovanje na podcastu niti kod ruskih fašista, bez da ne bi pušio. 

ostao sam šokiran kada sam vidio da ima 55 godina. lik je izgledao kao 80godišnji starac,  vjerojatno su mu pluća bila crna od katrana i nikotina.

i onda normalno, uhapsili ga za petokolonaštvo (da je on bio 91 u osijeku , drugi dan bi već Glavaš mu naredio da pije kiselu vodu iz akumulatora)  i završio u vlažnom podrumskom zatvoru. 

nitko ga nije mučio niti dirao, on se žalio da su ga tek ukrajinski doktori pregledali 22.prosinca, i par dana prije smrti napisao je da teško diše, da mu pokušavaju smanjiti pritisak na pluća a da ne zna hoće li izdržati. 

dakle budalu nitko nije niti mučio,  istina je da vjerojatno nije dobio medicinsku skrb na vrime. s obzirom na njegovo stanje, trebali su biti doktori i sestre oko nejga non stop, njemu je svaka zima u takvom stanju potencijalno zadnja zima, a pogotovo kada ima stres zbog hapšenja. 
dakle on sam nije naveo da ga itko muči, žalio se na kasnu medicinsku reakciju. a normalno, neki petokolonaš sigurno nije na listi prioriteta u državi koja je pod totalnim ratom i sam taj harkiv svaki dan trpi ruske raketne napade gdje ima žrtava i svega. 

da nije sukljao kutiju za kutiju duvanom, sigurno bi bio živ. godine(iako nije niti prestar),  loše fizičko zdravstveno stanje(jer sjedi doma , jede junk food i puši cigaru za cigarom) i onda hladna zima, prehlade i stres zbog hapšenja, pa zbog svega kasno su doktori reagirali.. ćao đaci. 

iskreno ja bih to riješio drugi dan , meni bi kliznuo kroz prozor, ali i ovako ga nitko nije uhitio, nego .. loše zdravlje, stres, pluća uništena od cigareta, i teška zima, i ne baš najbolja medicinska skrb(dobio ju je, ali i sam kaže kasno u zadnjem pismu, tek 22.prosinca).

A slušaj, kad su bili dovoljno glupi držat američkog novinara u zatvoru zbog izrečenog, a to što je on govorio govorili su u Americi i diljem slobodnog svijeta mnogi novinari, te političari & ostali... Pa im ne fali dlaka na glavi...
Sada će jesti vlastita govna...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by AssadNaPodmornici 14/1/2024, 18:57

nije bio nikakav novinar nego ruski plaćenik i petokolonaš i seksualni prijestupnik.. i jedini "minus za ukrajince" jest što je imao američke papire

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by Hoholo Mudovski 14/1/2024, 19:09

AssadNaPodmornici wrote:nije bio nikakav novinar nego ruski plaćenik i petokolonaš i seksualni prijestupnik.. i jedini "minus za ukrajince" jest što je imao američke papire
Jeje... Jednom su ga ulovili pa pustili. Zanimljivo ako je bio petokolonaš.
Klasični lov na vještice i obračun sa slobodom tiska.
Sada se nitko u Ukrajini ne usudi pisati kontra vojne hunte, a ako se usudi ide smrt, a umjesto pijeteta dobiješ etikete ruski špjijun, seksualni predator petokolonaš, nenovinar,...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by AssadNaPodmornici 14/1/2024, 19:11

pa ne treba sve to. 
odeš na njegov javni profil i vidiš čime se bavio kakve je izjave davao. 

znaš li čime se lik bavio prije invazije , odakle mu optužba da je seksualni predator?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by Hoholo Mudovski 14/1/2024, 19:12

AssadNaPodmornici wrote:pa ne treba sve to. 
odeš na njegov javni profil i vidiš čime se bavio kakve je izjave davao. 

znaš li čime se lik bavio prije invazije , odakle mu optužba da je seksualni predator?

Epsteinov klijent?
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by vili40 14/1/2024, 19:17

Americka putovnica?Strasan gubitak za amerikance,otegnuo papke rusofil,ruski placenik,spijun i jos svasta lose. Sigurno u americi zale za tom spodobom a mozda i zato sto ga nisu morali sami likvidirati.
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by Joža 14/1/2024, 19:45

Je l' možemo mi u Rvatskoj ondak napraviti listu novi(gov)nara za odstrijel? Imamo jelena kapitalaca koliko hoćeš koji rade za strane zemlje, a protiv hrvatskih nacionalnih interesa tj. podčinjavanju Hrvatske tuđim interesima!



:rasta

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

GONZALO LIRA  ... R.I.P. - Page 4 Empty Re: GONZALO LIRA ... R.I.P.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum