ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom

Go down

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom Empty Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom

Post by RayMabus 11/1/2024, 11:42

Šta koji kurac oće ova švedska opozicija koja je odletila s vlasti nakon šta je na onom sastanku EU 20.02.2022 god meni rekla da odjebem i da će oni opet Komšića ( nepravdu ) ?

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/opozicija-negoduje-na-najave-o-mogucnosti-rata-u-svedskoj-mladi-zabrinuti/240111008

Šta je ? Prpa vas uvatila. Sad ćeš ti lagano počet shvačat zašto sam ja general galaktičke konfederacije najvišeg ranga. Jel ti prpica ? E neka ti je. Smijeh. 

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom 015009

Na početku ovog stvaranja Bog je glavnom liku povjerio i poslao tu školu unutarnjeg nadvladavanja. Zvao se Lucifer, anđeo koji je zračio tolikom dobrotom da je Svjetlo njegove ljubavi ispunilo ekstazom njegovu braću.

Bog ga je poslao da iskuša čovječanstvo i nije mogao odbiti božansku zapovijed. Doveo je legiju od 72 anđela, čija su sjećanja izbrisana kako bi mogli bez oklijevanja izvršiti svoju misiju. Na taj način su postali Demoni, nastanjujući cikluse Tame (to su ciklusi koji interferiraju na svim vibracijskim planovima, kako duhovnom tako i fizičkom planu)

Ovi demoni, u obliku iskušenja, dominiraju tijelom želja ljudskog bića i također djeluju povećavajući ego u duhovima pogreške.
Ego ne postoji samo na fizičkoj razini jer i duhovi zablude imaju ego u gušćim vibracijama, a taj im ego donosi žudnju za moći, buntovništvo i patnju. Samo duhovi koji su dosegli Svjetlost nemaju ego.

Kad je Lucifer krenuo sa svojom polemičkom misijom za one koji ne shvaćaju u potpunosti da je to uloga, bio je poznat kao Sotona, princ tame.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom Empty Re: Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom

Post by RayMabus 11/1/2024, 11:44

I treba da vas bude prpa.

Đeneral dolazi.

Uznojile im se guzice. :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom Empty Re: Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom

Post by RayMabus 11/1/2024, 11:56

Imate vi i nekoga kralja tamo u toj Švedskoj pa dok jurišate s bajonetama na gotovs na te Ruse i oni prema vama možete uzvikivat za kralja i otažbinu.

Taj vaš kralj je predsjednik države isto ko šta je takva priča u velikoj Britaniji i ne bira ga narod a vamo ste se našli pametovat u Bosni o nekakvoj demokraciji i kako vama ne odgovara tročlano predsjedništvo jer eto nisu svi građani zastupljeni tj bolje rečeno Židovi iz Sarajeva dakle ogranak globalne kabale pa ćete vi Komšića jel.

Evo sad ćete počet shvačat šta ćete vi dobit i šta van točno znači ono moje da ako ga vidim još jednom na toj poziciji koja je moja da će cijela Europa plivati u moru krvi.

Dolazi vam polako iz guzice u glavu šta se sprema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom Empty Re: Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom

Post by RayMabus 11/1/2024, 12:25

Zamisli koja bi to sad tragedija bila da vam on ispali tamo atomsku na tu Švedsku. Odete i vi taj vaš kralj od globalne kabale u tri pičke mile materine.

A ne mora čak ni to bit nego ide gađat Ameriku a kako to dugo stoji na skladištu onda kad ispali motor zašteka i padne na vas umisto da odleti sve do Amerike.

I tako dok vi gledate u vis oće li šta past, iza leđa vam se sprema to da tamo rastu nacisti u Njemačkoj a trpačina se nastavlja i šta ti misliš onda to njihovo da će poćerat miljon mujaga i kmica jel to ide u dva dana il prvo ide dok se doteturaju do vlade al onda ovi dakle te kmice i mujage to skuže i bježe.

A gdje će bježat ? Pa neće s konja na magarca pa na istok nego kod vas u Malmo.

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom Empty Re: Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom

Post by RayMabus 11/1/2024, 13:47

Prije par dana san izaša iz tijela. Toliko san puta izaša da i kad izađem nije mi zanimljivo to spomenit.

Onda kad izađeš onda si ko magla u ljudskom obliku.

Ono kad ja kažem da ću se nasrat na Karpatima il odem u Bahmut pa preokrenem situaciju u korist Rusa jer mi treba pat pozicija pa im padne kišica i usere anglosasku ofenzivu il ovo sad u Gazi pa zapeli itd otprilike ja sam tamo.

To vam je ko ono kralj u bitci: ako vojska ima kralja onda ta vojska ima jak moral i jača je a ako nema slabija je. 

Nešto ko ona Sila u ratovima Zvjezda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom Empty Re: Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom

Post by T. 11/1/2024, 15:44

što su zabrinuti...
pa međusobni omjer im ide u prilog...
5 pobjeda, 5 neriješenih i 3 poraza...
osim toga, nisu ratovali već preko 200 godina...
vrijeme je, kako mi ratujemo svako par desetljeća...

_________________
Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom Unname11
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom Empty Re: Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom

Post by Serbinho-3 11/1/2024, 23:50


Eno Norveska nije zabrinuta.
Tipovali Ruske bombardere.
Oni kao neutralni, prica za medvede tamo po sumama.
Stavljali odasiljace po Beogradu za bombe.
Svedjani sa razlogom, tamo su blizu, ukapirali da Zapad i
nije tako superioran i da se Putin igra sa njima.
Jedino ako Republikanci dobiju izbore, oni ce otkaciti i EU i
Ukrajinu, cime Putin dobija nazad Ukrajinu kao interesnu
Zonu.
Ukrajincima je bolje bilo da su se okrenuli Kinezima, tako bi
imali poziciju da budu nezavisni.
Nije ni njima lako, otprilike prolaze kao bivsa Jugoslavija.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom Empty Re: Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom

Post by Hoholo Mudovski 12/1/2024, 07:57

Serbinho-3 wrote:
.
Nije ni njima lako, otprilike prolaze kao bivsa Jugoslavija.
stvorene u isto vrijeme...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4081
2023-08-31


Back to top Go down

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom Empty Re: Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom

Post by RayMabus 12/1/2024, 09:42

RayMabus wrote:Prije par dana san izaša iz tijela. Toliko san puta izaša da i kad izađem nije mi zanimljivo to spomenit.

Onda kad izađeš onda si ko magla u ljudskom obliku.

Ono kad ja kažem da ću se nasrat na Karpatima il odem u Bahmut pa preokrenem situaciju u korist Rusa jer mi treba pat pozicija pa im padne kišica i usere anglosasku ofenzivu il ovo sad u Gazi pa zapeli itd otprilike ja sam tamo.

To vam je ko ono kralj u bitci: ako vojska ima kralja onda ta vojska ima jak moral i jača je a ako nema slabija je. 

Nešto ko ona Sila u ratovima Zvjezda.
Mala napomena: Ova usporedba sa Silom iz Zvjezdanih ratova nije dobra. Sila upućuje na nešto šta je napadački raspoloženo dok ja to nisam i Sila opisuje neku energiju koja postoji u eteru pa se na nju oslanjaš dok ja to radim izravno tj ja sam sam ta Sila i ne treba mi neka tuđa, druga ili dodatna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom Empty Re: Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom

Post by RayMabus 12/1/2024, 09:47

Sila iz Zvjezdanih ratova je postavljena po principu pojmova dobro i zlo no ono šta je dobro za lovca nije dobro za patku tako da vidimo da su to u osnovi relativni pojmovi ovise o promatraču.

Ja sam anđeo Pravednik i mene zanima samo jedno i sad kad će ti Šveđani islamsku BiH meni poviše glave jer favoziraju Tursku jer je to istočno krilo NATO-a a njima su bitni samo njihovi interesi pa eto napad je najbolja obrana pa će Švabe kad se dignu poćerat sve te mujage vama u Malmo pa eto vam mujage kad su vam toliko drage.

Anđeo Pravednik je božji autoritet. Pravdaće biti izvršena.

Lako je tuđim kurcem gloginje mlatit pa ćete vi šurovat s mujagama po Balkanu a protiv Rusa pa mene zajebavat ( Komšić ) pa eto sad ću vas ja sve isprebijat tako da ću vam svaku kost u tijelu polomit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom Empty Re: Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom

Post by RayMabus 12/1/2024, 11:18

Đeneral dolazi.

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2024/1/12/afd-uvjerljivo-ispred-cdu-a-i-spd-a-u-tiringiji-saksoniji-i-brandenburgu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom Empty Re: Mladi u Švedskoj zabrinuti zbog rata s Rusijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum